Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

NICK......Miasto........TC....TERMIN....WAGA...... . PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa......36.......10.10.......57+ 20......Maciuś Daffodile......Wojkowice......36.......01.11......56+12. ......Inga Joasiella.........................34.......01.11.......5 6 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia...........35.......01.11......60+1 5. ..... Julia Kasika1........Rzeszów........35.......02.11.......64+15 .....Karolinka mother.........Warszawa......36.......04.11......62+12 .......Kacperek agniesza26.....Lublin..........36.......04.11.......53+2 3,5. .. .Olafek **ewelka**.....Poznań.........36........05.11........+15 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........35.......06.11.......54+1 1,5.. ...Amelka happymama....Irlandia........36.......06.11.......65+11. ... ....Zuzia Green_Gable...Szczecin.......35.......06.11.......65+duż o....Mikołaj? MałaMi 80......Warszawa.....34.......06.11.......................Ba rtuś Ann 31..........Tarnów.........35.......08.11.........+17....... ..Alicja karuczek........Warszawa.....35.......08.11.........+11. .....córeczka agnesa1983....Poznań.........33.......09.11........57+12 ..... ..Kubuś Aneta30.........Kraków.........33......09.11.......53+17 .... ...Synek elwira elwira...Rzeszów........35.......10.11.......65+11.. ......córka Małgorzata.....Wrocław........35.......10.11.......64+9. ........Helena Jokasta.........Gdynia..........34......11.11.......58+1 2.. ......Synek C.internautka..Poznań.........32....11.11.......56-2+ 10.. ..chłopczyk Marta1983......Warszawa......34......13.11.......65+12.. ....Robercik **Vanilka**......Szczecin........34.......13.11.....70. ..........Hubercik fajnaaj..........Białogard......32.......14.11........+1 3........Natalka? MarzenaMol....Wisła...........33.......14 .11.......+12..........Arturek mysza1980......Warszawa.....33.......15.11.......59+11.. ..... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.......33.......15.11.......50+10........Synek Beata1987.......Śląskie........34.......16.11.......62+16,5 .....Zuzia pingusia_22......Mielec........33.......16.11........44+ 7... .....Marika? magmall.........Warszawa.....34.......16.11........62+11 .... ...Zuzia bonizz........... Opatów........33.......17.11........66+14........Synek Balbin ...........Warszawa.....33.......17.11........69+9.........K ubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29......17.11.......60+8..........Jagoda lorinka...........Anglia.........32.......19.11.......55 +1 1........Zuzia dunia26..........Kraśnik/Lublin..32i3dni...20.11...duuuż o ......Kubuś kaaczuuchaa....Lublin..........33.......20.11.......66.. ... ......Damian kajtoch..........Dublin/Kraków..27......20.11.......53+1 0.... ...Córka Anabelkaaa.....Garwolin........33.....21.11.......48+1 4....wstydliwiak mała_agatka....Łódź............32.......25.11.......65-5 +10, 5...Synek eluś...............Międzyrzecz...33.......20.11.......55 +9,5.. .....Adaś maminka.1......łódź.............33.......27.11.......53+ 9.... .....Córka Zaczatowana....Warszawa......32.......27.11.......49+6.. ........Syn Maja_21.........Kielce...........32.......29.11.....64 -2+10 ....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunia25
Agnieszko ten ordynator to mówiły że jest ordynatorem szpitala! i dlatego musi być na każdym obchodzie hmm a była to patologia więc już sama teraz nie wiem jak to jest z tym ordynatorem:O czas pokaże hihi Elwira mimo wszysto jest przerażające w opisie Twojego porodu:P ale coż każda kobieta rodzi od wieków i żyje więc i my przeżyjemy choć to nic łatwego:) a ja piorę juz 4pralkę i zaczynam nie mieć miejsca wieszac tego więc reszte siatek popiorę jak się suszarki mi zwolnią:) a jak pachnie od tych ubranek e domciu miodzio normalnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na allegro dziś buszuję. chcę znaleźć takiego sprzedawcę u którego będę mogła kupić jednocześnie jak najwięcej rzeczy dla siebie i dla maluszka. chodzi mi przede wszystkim o takie rzeczy jak podkłdy poporodowe, majtochy siatkowe itp. dziś nie mam już siły. zaraz idę się myć i spać, bo jakby nie było od 2 nie śpię! co do porodu to ja jakoś dziwnie strachu nie czuję. zawsze się go bałam a teraz im bliżej tym mi łatwiej...zobaczymy jak będzie za chwilę, bo przy mojej huśtawce emocjonalnej to może się zmieniać z dnia na dzień :P a mały mi siedzieć nie daje. cały dzień w pozycji półleżącej na fotelu siedzę, już mnie kość ogonowa boli od tego!!! no ale cóż on jest silniejszy i ma większą siłę przebicia niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia tam sa 3 oddzialy a na kazdym jest inny ordynator:)! wlasnie sobie leze i w koncu dryg tak sie przestraszylam, katem oka zauwazylam ze cos mi sie wije po poduszce a to jakis liszaj, brryyy!!mama z praniem go z balkonu przyniosla i do mnie przypelznal:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elwirko, Ty to rodzisz w tempie expresowym:) Ja nie dostalam zastrzyku usypiajacego do szycia,tylko znieczulenie miejscowe i troche szczypalo.Ale nie bylo tak źle. Ja pewnie tak mdlalam przez anemie..po porodzie wygladalam KOSZMARNIE!!!!!!!!!!!!!!!!! trupio blada, oczy podkrazone...krew ponoc mialam tragiczna!! ale 2 mce po porodzie jak zrobilam morfologie to juz bylo OK:) Jak juz bylam w domu(6 dni po porodzie) i wybralam sie do apteki ktora miesci sie 50m od mojego bloku to prawie zemdlalam-tak zaslablam..:O Lorinko nie wyobrazam sobie lezec na KTG przy skurczach...jejku to musialo byc nieznosne!Mnie podpinali KTG jak siedzialam na pilce-niestety przyszedl skurcz i zaczelam tracic swiadomosc, musialam usiasc na czyms stabilnym wiec sie wypielam z tego sprzetu i padlam na kanape-dostalam wtedy zjebke od poloznej ze sama to sciagnelam ..one musza ciagle monitorowac tetno dziecka... Eliwrko jeszcze mam pytanko-jak Ty sobie radzisz ze swoja druzynka:)Musisz miec bardzo grzeczne dzieci albo kogos do pomocy :) a moze sama jestes tak swietnie zorganizowana:)podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
MałaMi 80 - ja też poproszę :) linolena@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinka dostalam to bounty :) MalaMi mi tez wyslij ;) patka1989_1989@o2.pl ja sie dzisiaj zle czuje tzn teraz tak pod wieczor glowa mnie boli i jakos nie dobrze mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patunia, 22 stycznia. Termin wg kalendarza wyszedl mi na 29 października, ale z pierwszego usg na listopad dlatego wpisalam sie na listopadowki:) W poprzedniej ciazy mialam identycznie-termin na 29 sierpnia, z usg na poczatek wrzesnia a urodzilam 5 wrzesnia:) PS. Malutka zrobilismy 6 lutego kolo 22.00:P:P dokladnie pamietam bo od poczatki mialam przeczucie ze za bardzo zaszalelismy i bedzie wpadka;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! A więc niestety a może stety to jest czop śluzowy to coś galaretkowatego. On się tak ciągnie jak makaron. Położna uznała że to z powodu globulki i zaleciła brać ja co 2 dzień lub zmienić na inne. W badaniu wyszło że szyja jest już miekka i swobodnie wchodzi cały palec...powiedziała że jakby chciała to nawet 3 cm by z tego zrobiła. Faktycznie czułam bardzo delikatnie że wchodzi ten palec, nie na siłę. Także moje dni sa policzone. Mam całkowity zakaz robienia czegokolwiek w domu - leżenie plackien do czwartku! Położna wyjeżdża od niedzieli do środy i w tym czasie musze robić wszystko żeby nie rozkręcić porodu ...bo jak ona mówi ...jest coraz bliżej. Więc chyba będę musiała podjąć decyzję co dalej z dziećmi i opieką nad nimi.Moja mama się deklarowała że może przyjechać, no i tez mogą iść do ojca ale ztamtąd mają daleko do szkoły itd... W sobote mam jeszcze wizytę kontrolną u gina...w czwartek USG no i wtedy się widzimy znowu z Mariolą...i rodzimy chyba w piątek. Kurcze! nastrawiałam się na 17 tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla ale ja Cię nie mogę to już praktycznie :) i się rozpakujesz nam:) tylko pamiętaj o nas tu żeby zdać relacje no i żeby wpisać Cię na sam dół tabelki;) ja jadę z moim małżowinkiem zaraz do Lublina,nie mogą mu wyleczyć zapalenia aż jakieś blizny są w oku jak pow. babka na ost.wizycie,ponoć maść wcześniejsza mu tak pogorszyła oczy i uszkodziła rogówkę:O rety ale dziś mamy lekarzy co któryś to partacz a miał tylko zakaźne zapalenie oka i antybiotyk w kroplach i maści na to i oto jak pomogły:O brzuch mnie coś znowu bierze drugi dzień ech... wstąpie wracając do tym razem Leclerka czy jak to się pisze może coś dla dzidzi dokupie:) tym czasem dziołchy me 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) milla trzymam kciuki za ciebie i dzidka!!lez sobie i odpoczywaj!oby do czwartku! dunia Ty tez mialas lezec a widze ze latasz jak samolocik hehe wczoraj pranie na potege dzis juz lublin hehe:) a ja znowu w nocy podjadam:)cos mojemu dzidkowi sie przestawilo i wstaje 2.30i sie wiertoli i wiertoli dopiero jak cos zjem idziemy spac:)smieje sie ze czeka na tate bo akurat moj maz o 2.30 wyjerzdza z pracy ale niestety nie dojerzdza do mnie tylko jedzie do nas dodomu nocowac:)bo tak chrapie ze nie daje mu spac:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla życzę Tobie szybkiego niebolesnego porodu :D Musi być dobrze Życzę duuuuuuużo zdrówka dla Was :) A ja wstałam głos praktycznie straciłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;) poprawiam tabelkę i zmykam na ostatnie chyba juz zakupy dla Małej;) przy pakowaniu walizki do szpitala stwierdziłam, ze wszystkie ciuszki dla niej na początek mam za duże :( muszę więc kupić chociaż na szpital takie w rozmiarze new baby;) chodzi głownie o pajace;) Milla ❤️ NICK......Miasto........TC....TERMIN....WAGA...... . PŁEĆ lub IMIĘ Milla77.........Warszawa......36.......10.10.......57+ 20......Maciuś Daffodile......Wojkowice......36.......01.11......56+12. ......Inga Joasiella.........................34.......01.11.......5 6 +8.. .....Córka? Patuniaa.......Anglia...........35.......01.11......60+1 5. ..... Julia Kasika1........Rzeszów........35.......02.11.......64+15 .....Karolinka mother.........Warszawa......36.......04.11......62+12 .......Kacperek agniesza26.....Lublin..........36.......04.11.......53+2 3,5. .. .Olafek **ewelka**.....Poznań.........36........05.11........+15 ..........Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........35.......06.11.......54+1 1,5.. ...Amelka happymama....Irlandia........36.......06.11.......65+11. ... ....Zuzia Green_Gable...Szczecin.......35.......06.11.......65+duż o....Mikołaj? MałaMi 80......Warszawa.....34.......06.11.......................Ba rtuś Ann 31..........Tarnów.........35.......08.11.........+17....... ..Alicja karuczek........Warszawa.....35.......08.11.........+11. .....córeczka agnesa1983....Poznań.........33.......09.11........57+12 ..... ..Kubuś Aneta30.........Kraków.........33......09.11.......53+17 .... ...Synek elwira elwira...Rzeszów........35.......10.11.......65+11.. ......córka Małgorzata.....Wrocław........35.......10.11.......64+9. ........Helena Jokasta.........Gdynia..........34......11.11.......58+1 2.. ......Synek C.internautka..Poznań.........32....11.11.......56-2+ 10.. ..chłopczyk Marta1983......Warszawa......34......13.11.......65+12.. ....Robercik **Vanilka**......Szczecin........34.......13.11.....70. ..........Hubercik fajnaaj..........Białogard......32.......14.11........+1 3........Natalka? MarzenaMol....Wisła...........33.......14 .11.......+12..........Arturek mysza1980......Warszawa.....34.......15.11.......59+13.. ..... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.......33.......15.11.......50+10........Synek Beata1987.......Śląskie........34.......16.11.......62+1 6,5 .....Zuzia pingusia_22......Mielec........33.......16.11........44+ 7... .....Marika? magmall.........Warszawa.....34.......16.11........62+11 .... ...Zuzia bonizz........... Opatów........33.......17.11........66+14........Synek Balbin ...........Warszawa.....33.......17.11........69+9.........K ubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29......17.11.......60+8......... .Jagoda lorinka...........Anglia.........32.......19.11.......55 +1 1........Zuzia dunia26..........Kraśnik/Lublin..32i3dni...20.11...duuuż o ......Kubuś kaaczuuchaa....Lublin..........33.......20.11.......66.. ... ......Damian kajtoch..........Dublin/Kraków..27......20.11.......53+1 0.... ...Córka Anabelkaaa.....Garwolin........33.....21.11.......48+1 4....wstydliwiak mała_agatka....Łódź............32.......25.11.......65-5 +10, 5...Synek eluś...............Międzyrzecz...33.......20.11.......55 +9,5.. .....Adaś maminka.1......łódź.............33.......27.11.......53+ 9.... .....Córka Zaczatowana....Warszawa......32.......27.11.......49+6.. ........Syn Maja_21.........Kielce...........32.......29.11.....64 -2+10 ....Wiktorek NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię Marsjanka...Śląskie...19.09.2008-35...SN......2390g ..51cm...TOMUŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj martus biedna z tym gardlem jestes!pij sobie cieplutki miodek z cytrynka!mi szybko pomogl na bolace gardelko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziś już o niebo lepiej spałam, choć oczywiście nie obyło się bez kolu pobudek, jednego spacerku do toalety i durnowatych snów, takiech ze aż się popłakałam :( a teraz jem śniadanko, mały się tak wierci że aż czkawki dostał klusek jeden :) milla - no to faktycznie leż teraz i trzymaj dzidzię do czwartku! zaciśnij mocno nogi i nie pozwól wyjść wcześniej! jejku ty już za tydzień będziesz miała maluszka w ramionach.... dunia faktycznie ty leżeć miałaś, ale widzę że nie możesz usiedzieć na miejscu tak jak ja :) tylko pamiętaj nie za szybko! staraj się jednak mimo wszystko nie biegać jak zwariowana tylko sobie po malutku wszystko robić. też jeszcze musisz chociaż te 4 tygodnie wytrzymać :) daff to ja miałam ostatnią miesiaczkę równo miesiąc po tobie :P oj agnieszko jak ja bym chciała móc tak sobie w nocy popodjadać, tylko że ja muszę na wagę uważać, bo niestety jakbym przytyła tyle co ty to zapewniam że nie wyglądałabym dobrze :P hihi ja też chrapię, ale R mocniej więc się zagłuszamy :D malaMi ja też poproszę - agacia0505@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a do tego w nocy złapało mnie coś. Zaczęłam się trzęść poleciałam do WC tam z żołądkiem walczyłam wiadomo ocb, wymioty mdłości i czarno przed oczami ból brzucha później i myślałam że zaraz zacznę rodzić :( Przestraszyłam się i to bardzo ale jakoś już żyje zjadłam śniadanie i siedzę sobie i odpoczywam. Będę musiała pójść do apteki po leki na gardziołko bo mleka nie scierpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marto a kiedy masz do lekarza moze faktycznie dzidek naciska ci na jakis organ, albo jakies naczynie!! oby to nie byla oznaka anginy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej MałaMi ja też poproszę te materiały informacyjne k.cieslar@op.pl Milla trzymaj się...trzymam za Was kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam 8 wizytę. Angine przechodziłam na początku ciąży nie miałam problemów z żołądkiem tylko straciłam głos. A co może być jak to będzie angina? niebezpieczne dla małego to może być? Zawsze choroba łapie mnie na piatek tak że sobota i niedziela lekarze nie przyjmują wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko raz mialam angine 8lat temu i nigdy jej nie zapomne:)ja wlasnie zwracalam przy niej:(ale to tylko ja tak moglam miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej brzuchatki!!! Ja jestem teraz u mamy i właśnie wystawiałam przez allegro przedmiot na sprzedarz ale to od męża. Może jakiś grosz wpadnie :-). No Milla to ty już niedługo mamusią zostaniesz. Mam nadzieje że twój poród będzie szybki i mało bolesny. A mnie chyba coś będzie brało bo cały czas kicham ale co zrobić. Jak narazie jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta przy anginie takiej typowej to raczej miałabyś gorączkę. Polecam ci tantuum verde aerosol i są takie super tabletki homeopatyczne,które możesz śmiało stosować Homeovox. One są na takie ściszenie, badz utratę głosu, bardziej chyba na tle krtaniowym Daff odnośnie mojej gromadki, to nie jest tak żle, w końcu to już nie są maluchy. Wiadomo pracy dużo, bo samego choćby prania,gotowania czy panowania nad porządkiem ale ogólnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nikomu nie życzę zapalenia krtani. Bo też się przy niej wymiotuje np jak zacznie się smiać a tabletki na krtań są bardzo nie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×