Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

lorinko noga boli jak zwariowana. mogę ruszać nią nie puchnie ale jest trochę sina i boli przy stąpaniu, a jak już na nierówne podloże stanę to lecę na pyszczek normalnie ustać sie nie da :( no nic zbiłam ją od nowa i teraz będę cierpieć ze 3 tygodnie :( tak to już jest. my idziemy dziś z małym do lekarza, bo coś ten katarek nie chce nam przejść. przy okazji wywalczę skierowanie do ortopedy i dowiem sie jak to jest z tą ekspozycją na gluten i czy inne produkty wprowadzać. no i może uda mi się dla siebie wywalczyć skierowanie na morfologię i do ortopedy z tą nogą. pewnie go zważymy o dopiszę nową wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś i teściówka zaproponowała że skoro jest ładna pogoda to jak mały pójdzie spać to moglabym okna umyć u niej w pokoju :O kurcze ja tu się zastanawiam jak na krzesło wejdę zeby moje dwa pokoje pomyć a ona mi mówi że mam jej okno myć bo ona przeziębiona! kurde ja jestem chora od 3 tygonie, non stop katar, kaszel i inne cuda. ech. powiedziałam tylko grzecznie że najpierw swoje okna pomyję, a jej jeszcze czyste są bo niedawno były myte :P no już nie wystarcza że sprzątam kuchnie i łazienkę, choć ona też z nich korzysta, ze jej dywany ostatnio odkurzałam bo sie źle w sobotę czuła to teraz z tymi oknami mi wycudowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff, Agatko, już okna myjesz:O nie cierpię tego całego światecznego sprzatania, a z drugiej strony to dobry powód, żeby wiosenne porządki porobić.. Blanka miała dziś mieć przetykany kanalik łzowy, ale okulistka swtierdziła, że już jest znaczna poprawa, i że jej daruje (ufff, bo ja sie okropnie bałam tego zabiegu:() spryciara umyśliła sobie, że będzie zasypiać na boku, i muszę jej pomagać się odwrócić, bo jak padnie na plecy to krzyk z zamknietymi oczami, i \"mama na bok, bo ja muszę\":P ona coraz więcej rzeczy \"musi\":D a co do kolczyków, to mojej mamie jakas tam sąsiadka ostatnio mówiła, że dziewczynkom do 3 roku się nie powinno przebijać uszu, bo potem bedą cierpieć na \"kobiece problemy\", cokolwiek to znaczy:P wkładam to miedzy bajki, ale Blance uszy przebiję, jak sama tego bedzie chciała, ja sama zdecydowałam się dopiero w 5 klasie chyba; teraz i tak malutkie dziewczynki wyglądają jak księżniczki, nie potrzebują udziwnień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może umyję choć ze 2. jak od lekarza wrócimy to R zagonię do opieki nad małym a sama pomyję coś. w sobotę i niedzielę do skzoły jadę a boję sie że później nie będzie na to czasu i będę miała brudne na święta. dla mnie to jakieś tragiczne nie jest. zanim nie zaszłam w ciążę to myłam okna 1 czasem nawet 2 razy w miesiącu bo lubię mieć czyste. ale potem ciąża a teraz chroniczny brak czasu i brudaski są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello a ja okien nie myję:) jeszcze coś widać przez nie :D wychodzę z założenia że i tak święta w gościach spędzamy to mam czas okna nie zając:) zaraz wychodzimy na spacerek, grunt to miło spędzić dzień:) Kacper zaczyna ładnie przesypiać pół nocy, ale usypianie to koszmar z histerią i w ogóle tragedia, oczy czerwone sie zamykają, ale jak położymy się spać to płacz i lament choć przed spaniem jest aktywny 3 godziny, a w ciągu dnia wytrzymuje 2, skuteczny sposób to tylko Krawczyk jako kołysanka ( tylko tą toleruje) i klepanie po pupie, dość mocne i szybkie, ręce bolą ale klepie wytrwale i usypia:) my chrzciny robimy jakoś w czerwcu, bo w maju mamy 2 komunie, w kwietniu odbieramy drzwi, bo jetseśmy bez drzwi wew od pażdziernika a ubranko prześliczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko powiedz jej, że cieszyłabyś się, gdyby ona Twoje okna umyła :P Małgorzato wspominałaś, że dostałas paczkę z HIPP- a. Miałaś w niej kupony zniżkowe na dodatkową paczuszkę i wybrane produkty? Czy realizowałaś je? Nie było problemów? Kajtoch na ten contratubex potrzebna jest recepta? Bo u mnie farmaceutka pytała A, czy ma receptę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Ja mam dzis zły humor bo mojego nie ma i jestem sama. Wieczory tylko z małą a jak płacze przed snem to po prostu rady nie daję. Chciałabym jej pomóc ale robie wszytsko na te zęby. Żeluję, chłodny gryzak daję i nic :-(. Moja mała jeszcze się nie porusza po łóżku i nie przewraca na brzuch z pleców ale już na boki umie. Ale to przyjdzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko co do zębów, to nic nie pisz! Ja dzisiaj od 23 do 4 nad ranem wstawałam co 10- 15 minut do małego, żeby mu smoka podawać. Masakra. Dobrze, że A był rano, to poszedł z nim do kuchni, a ja mogłam jeszcze godzinke spokojnie pospać. Żel już nie pomaga tak jak na początku, a gryzaka rzuca na drugi koniec łóżeczka albo na dywan i tyle z tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka, rozumiem Cię..my od kilku tygodni wstajemy bardzo często w nocy, żeby dać Jeremiemu smoka. Jak sobie pomyślę ile jeszcze tych zębów zostało mu do wyklucia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po wizycie. mały ładnie przytył - 600 g przez miesiąc więc jest super :) oczywiście jak zawsze lekarka \"nie miala czasu\" na wyjaśnienie mi moich niepewności :O jak powiedziałm że mały nadal robi kupki ze śluzem, pomimo doawania dicofloru, odstawienia całkowicie nabiału, i soi to stwierdziła że muszę dalej szukać przyczyny, bo on nie wie co mam robić :O noż kurde ja już prawie nic nie jem!!!!!! żeby chociaż jakiś pomysł podsuneła, ale nie bo po co. na kaszelek i katarek mały eurespal dostał, syrop prawoślazowy, wapno i fenistil. oczywiście genialna mamusia nie spróbowała najpierw sama tego eurespalu i dała dziecku takie okropieństwo prosto do dziubolka i jeszcze się dziwiła dlaczego pluje :( ale już spróbowałam i będę mu z mlekiem mieszać bo jest paskudny. w aptece nie mieli dicofloru więc lakcid wzięłam, dopiero w domu zobaczyłam ze on mleko ma :O grrryyyy dobrze ze tani był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tabeleczkę poprawiam :D nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....6300.. ..63......4m10d Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7000.. ...68.....5m green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....7640... 67.....4,5 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 6100...........4m i 2t Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....7600....72....4,5m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 ...4mi1t Ann 31...........Alicja.......6.11......3250.....6200...64...... .4m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7100....73.......4m2t bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7000....64......4 m-ce mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 6800....68.....3m 3t edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....6200. ..65.....4m2t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....5900....70 ....3m i 3d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6060.... 65....4,5m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 5700..........4,5m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....6300...58. ...4m i 2d MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....5160..... .....3 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7000 ...72 ....3m20d maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6200...67. .....3,5m pingusia_22....Marika......27.11.....2570......5800 ...67..... 4m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....8200... 68....4m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600.....6410... .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 6295... 66... 2m i 3t Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..6000... 65... 3m10d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340... 7200.....67 ...4mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780.... 6000 ............ 3mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelko, ja zadnej recepty nigdy ni epotrzeboalam, a contratubex dosc czesto kupowalam (jak bylam mała poparzyłam sobie klatę herbatą, w liceum wpadłam pod auto - blizny po operacji, i kilka innych drobniejszychc zadrapan), z tym ze regularnie uzywalam okolo 2tyg, potem sie systematycznie przeterminowywal:P ale teraz jestem wytrwala, moze mam wyimaginowane wrazenie, ale wydaje mi sie, ze z rozstepami jest jakby lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurnia jak tak czytam to Wasze pocieszki bardzo dużo już potrafią:) mój nie robi jeszcze wielu rzeczy ale jest chyba z tych najmłodszych bo 4grudnia urodzony:P a z plecków na brzuszek jak patrzę jak się gnie na bok to prawie mu do odwrócenia już niewiele brakuje ale jeszcze nie czas jak widać:) ja dziś przed 8rano wzięłam się za mycie okien:P w jednym pokoju tam mam 5okien i jedno balkonowe to6:D w kuchni 2 też opyliłam i ok 12 byłam już sama gotowa,wypindrzona i niuno gotowy i poszliśmy wreszcie na długi spacerek:) jutro rano znowu okna:O w drugim pokoju 2i jedno balkonowe to 3tylko że wielkie są;) a byłoby tyle samo ale na jednej ścianie zamurowaliśmy dawno:Di zostanie okno w przedpokoju i łazience i z głowy:D i spacerek też jutro a co;) potem solarium bo co 2dzień:) i na wieczór kicnę z zaproszeniem na chrzciny sama bo mężuś ma angine:O odseparowany śpi w drugim pokoju a ja z małym w innym i w razie zbliżenia ma maseczkę:P pomysł podwinęłam od Agi16;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilę Agatko czytam o Twoich problemach z alergiami czy słyszałaś coś o alergiach krzyżowych? ja mam uczulenie na lateks i dlatego mam również objawy na przy bananach może Twój szkrab ma alergię np na pyłki i dlatego ma objawy po innych pokarmach ? wklejam coś co znalazłam może warto się zastanowić nad tym http://www.alergia.org.pl/lekarze/archiwum/03_02/2003_0209.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelko, to tam jakieś kupony mają być?!?!?!?! Lecę sprawdzić, bo jeszcze niczego nie wyrzuciłam :p No, dzięki Tobie wiem, że mam kupony rabatowe :D Dzięki Ci wielkie 🌻 Rety, Dunia... Ty to chyba latałaś po tych oknach jak samolocik! Tyle okien do południa, no szok! Ja nie myję. Z czystymi, czy z brudnymi, święta i tak się odbędą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....6300.. ..63......4m10d Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7000.. ...68.....5m green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....7640... 67.....4,5 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 6100...........4m i 2t Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....7600....72....4,5m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 ...4mi1t Ann 31...........Alicja.......6.11......3250.....6200...64...... .4m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7100....73.......4m2t bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7000....64......4 m-ce mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 6800....68.....3m 3t edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....6200. ..65.....4m2t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....5900....70 ....3m i 3d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6060.... 65....4,5m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 5700..........4,5m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....6300...58. ...4m i 2d MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....5160..... .....3 m **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7000 ...72 ....3m20d maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6200...67. .....3,5m pingusia_22....Marika......27.11.....2570......5800 ...67..... 4m kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....8200... 68....4m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600.....6410... .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 6790... ok.71... 4m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..6000... 65... 3m10d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340... 7200.....67 ...4mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780.... 6000 ............ 3mies Ten mój maluch jest chudy i długi. Mało przytył, ale to przez chorobę i biegunki :( Nadal nie wiem, dlaczego miewa brzydkie kupki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byliśmy u sąsiadki. Dałam jej parę pierdół, które nam już nie będą potrzebne, bo ona ma termin porodu na czerwiec. Akurat była w czerwonej bluzce. Julek patrzył na nią jak zahipnotyzowany, a śmiał się i gadał z nią, jak ze starą znajomą :D Z moją bratową też gadał, jak z kumpelą, mojej kuzynki się przestraszył, a na mojego brata zareagował tak średnio na jeża. Pozatym poleciałam dziś do urzędu jednego, no i oczywiście byliśmy też na długim spacerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mother o tym nie słyszałam. no nic poczytam sobie i zobaczymy. wiem ze sama nie za wiele wymyślę, ale niedługo pójdziemy do normalnej lekarki, oczywicie prywatnie, i zobaczymy co ona powie. duniu gratuluję szybkości mycia okien :D ja jednak nic nie umyłam dziś. po powrocie z ośrodka zdrowia byłam wykończona i nie miałam ochoty skakać po krzesłach :P chcialam sie tylko pochwalić ze w końcu autkiem jechałam :) co prawda tylko kawałek, bo łącznie jakieś 7-8 km ale zawsze to coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmirk85
Hej mam jakiegoś doła. Byliśmy dziś na rehabilitacji i ogólnie to widać u małego już duże postępy bo pięści już wcale nie zaciska i chętnie lezy na brzuchu ale za to zaczął bardzo wyginać się do tyłu. Przy przewijaniu lub przy kąpieli cały czas patrzy do tyłu do tego pierwszy raz dostał wysypkę- malutkie drobne nie ropne Chrostki tylko na buzi- czy to może być jakaś reakcja alergiczna na coś do jedzenia? Bo np. ostatnio jadł pierwszy raz deserek ze słoiczka zawieraj ący jagody i trochę banana. Jesli to od czegoś co zjadł to czy to samo przejdzie? można to czymś smarować czy zostawić? nie wiem co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam jakiegoś doła. Byliśmy dziś na rehabilitacji i ogólnie to widać u małego już duże postępy bo pięści już wcale nie zaciska i chętnie lezy na brzuchu ale za to zaczął bardzo wyginać się do tyłu. Przy przewijaniu lub przy kąpieli cały czas patrzy do tyłu do tego pierwszy raz dostał wysypkę- malutkie drobne nie ropne Chrostki tylko na buzi- czy to może być jakaś reakcja alergiczna na coś do jedzenia? Bo np. ostatnio jadł pierwszy raz deserek ze słoiczka zawieraj ący jagody i trochę banana. Jesli to od czegoś co zjadł to czy to samo przejdzie? można to czymś smarować czy zostawić? nie wiem co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirko! na razie tylko natłuszczać-polecam bephanten,musisz odczekac i za pere dni jak zniknie wysypka zaczac wprowadzac nowe produkty-ale pojedyńczo przez pare dni jeden i obserwowac dopiero potem drugi produkt-w ten sposób uchwycisz co powoduje uczulenia,a moze zmieniłaś proszek albo kombinezon na lżejszy z materiału który uczula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmirko co do wyginania to nie przejmuj się , moja zuzia też zaczęła się teraz wyginac do tyłu, ale to dlatego że np przy przewijaniu za główką leżą chusteczki i jak po nie sięgam to ona zagląda wtedy gdzie mi te ręce tam ida , albo jak się bawi to czasem za główką jakieś zabawki leżą albo zobaczy tam coś ciekawego i wpatruje sie tak nawet dłuższą chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy możecie mi napisać lub podać linka do jakiejś stronki gdzie są wypisane wszystkie szczepienia dla dzieci , w jakim wieku się je robi , jakie sa obowiązkowe a jakie dodatkowe ? bo chciała bym porównać polskie szczepienia z irlandzkimi , czy się pokrywają , czy jest ich więcej czy mniej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane mamuski :D daaawno mnie nie bylo i przepraszam was za to;/ ae cierpie na brak czasu, jestem w trakcie zalatwiania slubu wesela kupna domu i to wszystko w maju a jakby tego bylo malo to wracam do pracy i tez musze pozalatwiac kilka zwiazanych z tym spraw:/ ale juz nadrabiam zaleglosci bo sie stesknilam i bardzo milo mi sie zrobilo kiedy dostalam od Ann wiadomosc na NK za co jeszcze raz dziekuje to bardzo mile:) wiecie co to moze napisze co u mojego Hubcia:) skonczyl 4 mies i zaczelam podawac mu marcheweczke po 1 lyzeczce dziennie przez tydzien teraz daje po 1 jabluszka a potem bede miksowac jedno z drugim, musze rowniez kupic sokowirowke aby robic mu soczki marczewkowe :) i teraz w zwiazku z jedzeniem mam pytanie baaaardzo wazne kochaniutkie: otoz wieczorem karmie go lyzeczka podajac mu kaszke ale on nie chce jesc z lyzeczki placze (bez lez) chce butle i niewiem jak go nauczyc bo musze ale z drugiej strony nie chce go zrazic do jedzenia:( a ponadto Hubcio ma skaze bialkowa i podaje mu mleczko H.A. ktore mniemam nie wystarczy mu bo zaczal budzic sie w nocy co 3h a wczesniej dwa razy sie tylko budzil a powinien przesypiac cala noc:/ meczaca sprawa. Co jeszcze to mial straaaasznie wysuszona skore az pekac zaczela choc smarowalam oliwka dwa razy dziennie i nic nie pomagalo bo wiecie jak to oliwka dziala krotko , wiec kupilam emolium emulsje do ciala i naskorek sie juz prawie w 100% odbudowal jest juz dobrze wiec polecam ten balsamik;) co do szczepien to od poczatku wykupilam szczepienia skojarzone 8 kwietnia mamy ostatnie. Podaje sie je 3 razy takie same nazywaja sie Hexa i kosztuja duzo nie pisze ile nawet;( troche sie z tym wkopalam ale to nic moze jemu bedzie lepiej:) Hubcio smieje sie na glos brechta sie co chwile jest bardzo pogodnym bobaskiem mam nawet filmik jak sie smieje hehe:D po tatusiu jest duuzy jak mial 3mies wazyl 7kg ale nie ma nadwagi bo jest wysoki mial 67cm. zobaczymy za tydz ile wazy znow moj klocus:) ale sie rozpisalam ale brakowalo mi was sle wam buuuziolki i pozdrawiam:) zycze milego dzionka:) wreszcie wiosna do nas przyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ten bepanten to jest krem specjalny do twarzy czy jakiś uniwersalny?? a czy na to mógłby by krem oilatum? stosował ktoś- który lepszy?to zadzwonie do K żeby kupił po pracy:-) pogoda piękna to już trochę mi lepiej powiedzcie mi - takie uczulenie to w ile może schodzić- kilka dni , tydzień czy pare tygodni? chyba nie musze narazie iść z tym do lekarza? bo małemu dałam też przez dwa dni kleiku ryżowego do mleka modyfikowanego z butli (a normalnie karmię piersią- tylke staram się uczyć cokolwiek z butelki) no ale chyba nie dostałby od tego skazy białowej tak nagle w wieku 5.5miesięcy? Mleko (bebiko)już dawniej pił czasem i nigdy po nim nie było problemów, kleik też już ok 3 tyg temu mu podawałam i nie był reakcji alergicznej więc pewnie to po jagodach albo surowym bananie- tzn ze sklepu mu zgniotłam i dałam 3 łyżeczki na próbe i akurat w tym samym czasie ja zjadła pierwszy raz mandarynke a do tej pory 0 cytruów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam problem wysypki ale na na calym ciele ale to podejrzewam ze od mleczka, bylam u lekarza ale konkretnie to sam nie wiedzial wiec zmienilam mleczko i zeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana! matko jak pięknie na dworze!!! słońce świeci, ptaszki śpiewają aż chce sie zyć :D :D :D elmirko bepanthen jest uniwersalny. ja używam maści na pupę. tzn do wczoraj uzywałam, a od rana testuję maść nagietkową. o efektach opowiem jutro. nie sądzę żeby to skaza była, bo miałby ją też po Twoim mleku. na pewno banan, albo mandarynka :) powinno samo zejść niedługo. do lekarza nie masz co z tym iść bo i tak nic ci nie powie. do tej pory używałam na butelki soczka canpol 0 a ostatnio zupełnie przez przypadek kupiłam 1 i postanowiłam sprawdzić dziś reakcję małego. zawsze jak jadł z butli to jadł i jadł i nic nie ubywało, no dobra ubywało ale powolutku. nie złości się nie krzyczał więc uznałam ze taka dziurka mu odpowiada. dziś jak dostał z tą 1 to mleko zniknęło nawet nie wiem kiedy :D i tak sie zastanawiam czy mu zmienić na stałe czy jeszcze nie. już mówię dlaczego dziecko męczyć chcę :P bo ja butlę tylko z lekami daję, albo jak mnie nie ma tak to cycuś i boję się ze jak bedzie mu za łatwo z butli to cycuś pójdzie w odstawkę a tego nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agatko u mnie tez wspaniala pogoda juz zaczelam prac ,w koncu wiosna tralalalala!!!!!!!!!!!!!!!!!! ponawiam pytanie o nasza skrzynke bo nie moge na nia wejsc ,a chcialabym zobaczyc nasze didule i wyslac fotke mojej malej przeslijcie mi na adres jesli nastapily jakies zmiany upsy@buziaczek.pl happy co do szczepien to w pl sa takie : WZW typu B Blonnica ,tezec krztusiec Poliomyelitis Odra,swinka,rozyczka tyle mam w ksiazeczce malego nie wiem moze sie cos zmienilo ... a w anglii widze ze jest wiecej szczepienien ochronnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie nie zgodzic:) moj maluszek nie mial skazy bialkowej jak karmilam piersia , a dostal jak przezucil sie na mieszanke od 3 miesiaca:/ moze jak karmisz piersia to cos zjadlas? mleko, ryz, jogurty to wszystko wywoluje skaze bialkowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×