Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

mili_23 - ja miałam normalnie bikini 2 częściowe i było ok :P po prostu nie leżałam na słońcu tylko pod palemką albo pod parasolem, zależy jaka plaża :) płaci się normalnie w euro. nie jest tanio, ale też nie aż tak tragicznie drogo. kurcze nie wiem ile powinniście wziąć, bo euro w tym roku jest duzo droższe od tego z tamtego roku. my mieliśmy coś koło 1000-1200 euro ze sobą i jakoś starczyło spokojnie. my kupowaliśmy wycieczkę las minute i płaciliśmy 1900 zł za osobę na 14 dni. gdybyśmy sie zdecydowali 1 dzień wcześniej byłoby 1500/os! więc ja myślę ze last minute są najlepsze! my wybraliśmy wycieczkę na tydzień przed wylotem. jest to też dobre bo wiesz jak sie czujesz. w ciaży nic nie przewidzisz ale łatwiej przewidzieć samopoczucie na tydzień do przodu niż na 2 miesiące! przed samym wylotem (lecieliśmy w środe a ja poszłam we wtorek) byłam u ginekologa. przepisała mi na wszelki wypadek luteinę i kazała no-spę wziąć. tak jakby coś. wypisała też zaświadczenie ze mogę latać samolotem. brzuszek miałam już spory. nie szło go nie zauważyć, nie szło też pomylić z brzuchem grubego człowieka. przed wyborem oferty poczytaj o danym biurze i o hotelu. ważne jest to jakie jedzenie oferuje. mi najbardziej przeszkadzała monotonia w menu w naszym hotelu. a to wbrew pozorą ważne zeby po powrocie z aktywnego dnia móc zjeść coś pysznego :) opaliłam się bardzo choć nie leżałam na słońcu wcale, ciagle miałam kapelusz na głowie i nosiłam głównie bluzkę z długim rękawem (taką cieniutką przewiewną białą koszulę). cieszę się ze mogłam pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maminko - nie już jest super! brzuszek się uspokoił jakoś tak tydzień po założeniu wkładki praktycznie mogłabym o niej zapomnieć gdyby nie nitki. muszę iść do lekarki bo z R szaszłyka robimy w czaise seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam zdjęcia na poczcie. Wszystkie maluszki słodziutkie. Kajtoch jak ślicznie juz Blanka stoi, a siedzi sama? Beatko Zuzia jak fajnie pluska się w wannie. Karolinko Natanek wygląda na dużego faceta. I te jego włoski, urocze :) Karola, Franek jak fajnie siedzi. Mother Kacperek słodki, jak dziewczynka :) Pingusiu Mariczka zapowiada się na dobrego kierowcę i kucharza :) Agniesza Olafek jak zwykle szczęśliwy. Mysza ślicznie wyglądacie z Zosią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agatka w razie potrzeby bede jeszcze pytac:) a propo niedlygo mam usg prenatalne w lodzi u Sieroszewskiego moze znasz go dobry lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sieroszewskiego na oddziale w madurowiczu poznałam. sympatyczny koleś :) jakim jest lekarzem nie wiem bo tylko 3 dni w szpitalu spędziłam a go raz na oczy widzialam :) ja chodziłam na usg prenatalnie do dr Dudarewicza polecam serdecznie1 jeden z najlepszych w Polsce a już w Łodzi z pewnością najlepszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja okropnie zla wkurzona i wogole na nasza polska publiczna sluzbe zdrowia!maly bierze zastrzyki ma zapalenie ucha pozniej opisze co i jak narazie jest bardzo marudny i placze bardzo:(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Kurde Dziewczyny... Nie wiem co z moim małym :( zasnął o 19:00 tym nocnym snem, śpi już 2h, ale bardzooo niespokojnie i budzi się co 15, 20 min z płaczem. Takie buuuu, uuuu, ale oczy ma zamknięte. Pomaga dopiero jak podchodze, głaszcze i uspokajam ciii, ciiii :( Nigdy tak nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) tak czytam o Waszych pociechach i powiem Wam,że mój mały też ostatnio ma histerie przed spaniem-ani noszenie ani nic nie pomaga.a jak już uśnie to ma taki sen niespokojny,że wybudza się i znów płacze :( jakiś taki nerwowy jest.Jutro idziemy na szczepienie,więc w końcu odświeżę się w tabeleczce;) Wiecie co?Tak \"szperałam\" na allegro i trafiłam na aukcje garniturka dziecięcego-nie był używany ponoć bo za duży był na dziecko sprzedającej-i zlicytowałam go za śmieszną kwotę 21,50 :p tak myślę,że nawet jakby był za mały to raz założy chociaż do zdjęcia ;) no i dziś przyszedł i okazuje się,że Damian się w nim utopił.We wrześniu mam wesele kuzynki więc będzie jak znalazł ;) (taką mam nadzieję ;) ) Zaraz pooglądam zdjęcia na naszej poczcie i sama coś dorzucę :) A wiecie co?mój jeszcze mąż w środku nocy przysłał mi sms\'a z zapytaniem czy faktycznie chcę go zostawić.a kto tu kogo zostawił.... żałosne.aż mi się komentować nie chce. no i właśnie-obudził się i ryk ;( lecę.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak maly od soboty zaczynal byc marudny, ale my mielismy w domku imprezke więc pojechal do mojej mamy na noc!ladnie jej usnal i spal sobie tak jak zawsze ciut moze sie pokrecil!w niedziele juz byl straszny plakal marudzil nie pomagaly raczki doslownie nic jak spal budzil sie z placzem!jak mnie macal po buzi (zawsze tak robi jak zasypia)to poprostu tak robil to mocno ze sprawialo mi to bol!calutka noc musialam go glaskac-myslalam ze to moze brzunio do tego wogole nie chcial jesc zaczynal pic i po 10-20ml konczylo sie placzem i koniec jedzenia!wiec Ja dzis zapakowalam malego do samochodu i do lekarza do nas do przychodni!tam zajrzala w gardlo, osluchala maly zdrowy nic mu nie jest to poprostu zęby!!!temp. nie ma wiec napewno zęby!!!no i do domu przyjechalismy! do godz. 15 maly zjadl mi tylko ok 100ml mleka i to za kazdym razem z wielkim marudzeniem:(i ok 60ml kaszy juz mu ciut lepiej poszlo bo lyzeczka!!i dalej okropnie marudzil normalnie czulam ze go cos bardzo boli:( wiec mowie do meza zadzwonie do takiego naszego pediatry co chodzimy do niego prywatnie i zapytam bo mi sie to naprawde nie podoba!i po tym co mu opowiedzialam jak maly sie zachowuje on od razu odpowiedzial ze podejrzewa ucho i kazal przyjechac go obejrzec! pojechalismy no i okazalo sie ze uszko czerwone w srodku.maly dostal zastrzyki na szczescie jeszcze nie ten zinacet!!nie dostal doustnych bo jest za duzym alergikiem i szkoda bylo i tak mocno wyjalowionych jelitek! lekarz powiedzial ze teraz w powietrzu jest jakas bakteria ktora atakuje wlasnie ucho i bardzo duzo dzieci teraz choruje:(u nas w regionie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother jak by mi mąż powiedział że mam iść z jego łóżka to przyżekam dostał by ciapem normalnie po łbie!!!:P no i tak jak dziewuszki pisały wyżej zapomniał by o domowym obiadku!! aaaaa i przez kilka dni bym nie sprzatała nie gotowała normalnie bym nic nie robiła skoro mam depresje:Pnie no normalnie czasami jak cos facet palnie to nie wiadomo czy sie smiac czy plakac!!tragedia. kaczucha aa a ten Twoj mąż były mąż jak już można tak pisac to tez jakis chyba z deka zacofany hehe juz zapomnial ze to on was zostawil i sobie wmawia ze to Ty jego zostawiłaś i och jaki on biedny!!!i pewnie jeszcze wszyscy go żałują!!!bo robi z siebie ofiare!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
//www.allegro.pl/item639494756_wiosna_lato_jesien_duza_paka_98_122.html zapraszam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza.....oooo-to może być ucho?to dobrze,że jutro idziemy na szczepienie to powiem żeby mu obejrzała uszka.oby to było z powodu zębów.... przykro mi,że Twój maluszek ma jednak chore uszko :( Udało mi się uśpić małego-cycoch i trochę pogaduszek załatwiło sprawę bo sam usnął.Ale z tego co widzę to nadal ma niespokojny sen jak zając na miedzy:( a co do mojego byłego męża-to tak-jest zacofany i faktycznie odwrócił role-to ja jestem ta niedobra co porzuca rodzinę a on porzucony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha, ten twój mąż, to jakiś lekko upośledzony chyba... ciekawy sposób porzucania wymyślił: żona porzuciła męża przez pozostanie w domu :o Mother, miej Ty sobie tą depresję, skoro mąż ją u Ciebie zauważył! Ogarnij tylko dziecko i połóż się na kanapie z książką i nic więcej nie rób. No w końcu przy depresji wolno Ci! :D Powiedz jeszcze do tego mężowi, że skoro masz depresję, to on powinien Cię w ekstra delikatny sposób traktować, a nie na kanapę wyganiać, bo Ci się jeszcze może pogorszyć przez niego :p A u nas... ...trzeci ząbek u Julka wylazł! :) I to dwójka górna. ...a ja się zastanawiałam, co on tak przez ostatni tydzień kiepsko ssie... Julek ma dolne jedynki i górną dwójkę. Trochę nie po kolei mu te zęby wychodzą i zastanawiam się, czy aby to jakaś duża nieprawidłowość przypadkiem nie jest, bo chyba wcześniej powinny być górne jedynki, potem dolne dwójki, a dopiero potem górne dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej:) Anabelko, jak ją posadzę, to siedzi, ale sama nie usiądzie. Zresztą posadzić ją też jest ciężko, bo ona od razu staje na nóżki i wtedy jest najszczęśliwsza:P Kaczucha, Mother, faceci tak potrafią zakręcić, że to oni wychodzą na ofiary (losu). Nie dajcie się wciągnąć w gierki i wmawianie wam jakiś absurdów. I nie pozwólcie na to, żeby zaczęli innym wmawiać: \"ona mnie zostawiła bo zupa była za słona\", \"ma taką depresję, że cały dzień na kanapie i nawet na noc do łóżka nie przychodzi\". Oczywiście wyolbrzymiam, ale pilnujcie tego, co o was mówią, bo zaraz to wszyscy zaczną was postrzegać jako te złe. Agniesza, zawsze jak moja marnie jadła to mama mi truła że ucho lub gardło, więc dziwię się, że pediatra w przychodni nie zwrócił na to uwagi, skoro jest kilka zależności między zachowaniem dziecka a chorobami, o których nawet zwykli ludzie wiedzą. Karolinko, Natan po prostu miał jakieś koszmary, bo gdyby go coś bolało to głaskanie nie wiele by go uspokoiło. Ja w takich sytuacjach biorę Blankę z łóżeczka na ręce i przytulam, trochę się wybudza, ale potem zasypia o wiele lepszym snem. Dziewczyny, czy wy mieszacie kleik zrobiony na mleku z owocami ze słoiczka? Bo ja od niedzieli tak robię i moja może zjeść tego nieskończone ilości. Ofc nie daję jej więcej niż 150ml. To jest strasznie gęste, ale radzi sobie. W przeciwieństwie do gęstych obiadków, wczoraj pierwszy raz jej dałam warzywa z potrawką z królika czy coś takiego, konsystencja całego banana, musiałam to wcześniej łyżką zmiksować, a i tak nie chciała jeść. I od wczoraj z zasypianiem się zrobiła masakra, płacze strasznie jak tylko wyjdę z pokoju, staram się być twarda i nie wracać, ale ciężko mi to wychodzi. Wiadomo, że w końcu zaśnie, ale co się wymęczy, to jej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! A ja znowu z innej beczki!!Wyobraźcie sobie że byłam umówiona wczoraj z tym prawnikiem co pisałam ostatnio. I on nie przyszedł!!!!Wnerwiłam się okropnie!!Zadzwonił 1,5 h później powiedzieć że umówił spotkanie, zapytałam go gdzie był o 18:00 bo my czekaliśmy pół godziny a on do mnie że nie umawiał się ze mną na spotkanie. Noż kurwa myślałam że do niego skoczę przez słuchawkę. Potem powiedział mi \"No dobrze uznajmy że ma Pani rację\" - UZNAJMY cholera ja miałam rację, powiedziałam mu że ma oddać kasę i rezygnujemy a on do mnie taki tekst: \"O to świetnie\" - normalnie szok. Jak może być taki prawnik????To jest palant a nie prawnik!!Idę dzisiaj do niego po kasę zobaczymy co mi powie. Poszukamy innego prawnika, ale boję się żebyśmy nie wpadli z deszczu pod rynnę. Znowu musimy zacząć wszystko od początku a ja już teraz wszystkiego tak dokładnie nie pamiętam. No ale spróbójemy. Wiecie dziewczyny mój syn to chyba niezły pasibrzuch jest. Dałam mu wczoraj na wieczór cyca za jakieś 15 min wypił 170ml mleka z kleikiem ryżowym i wyobraźcie sobie że spał tylko 4 godziny i był głodny. No nie wiem co by mu trzebabyło dac zjeść żeby przespał całą noc. Zastanawiam się żeby przejść na karmienie też butelką (bo teraz daję mu tylko na noc) ale boje się że się przyzwyczai i nie bedzie chciał piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
kajtoch - chyba masz rację, bo po kolejnym takim obudzeniu wyjęłam go z łóżeczka, przytuliłam, całowałam i śpiewałam :D wybudził się... zasnął i spał do 9:00 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dziewczyny jeśli jesteście zmęczone polecam super wypoczynek z DEPRESJĄ wczoraj Pwrócił z pracy ugotował polędwicę w winie i poprosił zebym wróciła do łóżka, ja na to że się boję że mnie znów wygoni, a on żeby spróbować może nie będzie źle,tak na wszelki wypadek rozmowa toczyła się gdy ścieliłam kanapę:) ponieważ depresję leczy się najlepiej terapią zajęciową, mam mieć zajęcia z fryzjerem potem kosmetyczką i może jeszcze jakiś manicure na wyzdrowienie, o on się wtedy zajmie dzieckiem:) dziś postanowiłam nie sprzątać w końcu mam depresję i muszę wypoczywać;) spacer też przełożyłam na popołudnie a może zrezygnuję w końcu jest chłodna i taka przygnębiająca pogoda:) dziś leżakuję z małym a to wyczerpujące zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Byłam dziś u lekarza z malą o miała katar ropny i kaszlała i okazało się że ma ropne zapalenie gardła ale oskrzela czyste i mamy jakieś leki na to. Dziś kazał ją zważyć i mała waży 7800 :-). W miesiąc przytyła 800 g i on mówił że to napewno przez kaszkę sinlak, bo to jest bomba kaloryczna i najlepiej przed snem ją dawać aby mała przespała całą noc i tak spróbuję zrobić. Do piątku ma być już niby zdrowa. I mówił że jak będzie ładna pogoda to aby normalnie ja na dwór dawać. Dziś też byliśmy na kontroli u neurologa, ale powiedział że jest zdrowym dzieckiem i rozwija się prawidłowo i nie ma się co martwić. nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....7000.. ..?......6m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7700.. ...72.....6m i 2t green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 7350...........6m12d Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....8900....74....6m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 .....5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7200... 68...... .6m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7600....76/77...5,5m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....7800. ..69.....6m1t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....6670....70,5. ...4m i17d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6060.... 65....4,5m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 5700..........4,5m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....6600..... 4 m, 2 t **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7000 ...72 ....3m20d maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6800...67. .....5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......6400...ok 69... 5m2d kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....9100... 70......5m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600.....6410... .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 7600... ok.73... 5,5m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..7500... 69.......5m4d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340... 7800.....69 ...5mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780.... 6000 ............ 3mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother ale się uchachałam z tych Twoich terapi zajęciowych najlepszych na Twoją \"depresję\" :P :D:D:D:D:D Karolinka skarbie ja też muszę wyciągać małego i to dosłownie w porywie z łóżeczka kiedy zaczyna mi wrzeszczeć po takim obudzeniu:O niedawno tu pisałam właśnie z pytaniem czy któreś dzieciatko też tak ma?! mojemu to się zdarza dość często i jak mnie nagle wyrwie ze snu z takim poskiem to ja nie wiem dosłownie kiedy wyskakuje i z jaką prędkośćia z łózka do niego jak strzała normalnie :D Kajtoch ja tak mieszam z mlekiem:) ale mimo to coś kiepsko strasznie ostatnio z apetytem mojego:O Marzenkomol no wnerwa bym miała i ja ostrego ale też dziwi mnie jedno ze kasa zapacona tak na zaś???!!!:O Kaczucha normalnie z każdym Twym opisem męża utwierdzam się w przekonaniu że on jakiś upośledzony umysłowo i ma problemy z głową i z sobą duże:Owspółczuje..... Aguś 3mam kciuki żeby Olafek szybko wyzdrowiał z tym uszkiem:O i ja od dziś zakładam czapki na uszka bo mądra zakładam leciutkie nawet kaszkietowki gdzie uszka całkiem na wierzchu,,,ba nawet jak gorąco potrafię mu zdjać czapeczkę:O wychodzi na to że pustak ze mnie:O:( za to mój mnie osłabia ostatnio,dziś w nocy pobił rekordy i sam siebie przechodził,wstawałam po niego z 6razy:Ojak nigdy a sama ledwo na oczy widzę i mam podpuchnięte,dobrze,że wczoraj calusi dzień sprzątalam chałupkę bo się zapuściła jakoś ostatnio i dziś nic nie robie bo wszystko ni za mną ni przede mną przez to niewyspanie:O ja nie wiem co mu się dzieje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć msmuśki ;) My już po szczepieniu-następne pod koniec grudnia.W między czasie mamy tylko przyjść się pokazać czy wszystko ok.odświeżam tabeleczkę :) z tego co widzę to starsza o dzień córeczka Beaty przegoniła mojego małego wagą-za to mój po tym nieszczęsnym tauśku duży jest i w przychodni mówili,że szczupły a długaśny :p nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....7000.. ..?......6m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7700.. ...72.....6m i 2t green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 7350...........6m12d Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....8900....74....6m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 .....5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7200... 68...... .6m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7600....76/77...5,5m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....7800. ..69.....6m1t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....7300....76. ...6m i 4d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6060.... 65....4,5m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 5700..........4,5m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....6600..... 4 m, 2 t **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7000 ...72 ....3m20d maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6800...67. .....5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......6400...ok 69... 5m2d kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....9100... 70......5m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600.....6410... .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 7600... ok.73... 5,5m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..7500... 69.......5m4d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340... 7800.....69 ...5mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780.... 6000 ............ 3mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, hej dziewczyny. Karolinko u nas też te płaczki z zamkniętymi oczami są... wydaje mi się, że ząbki albo złe sny. mother tak trzymaj :P może ten Twój P zmądrzeje i doceni to, co ma :) Jasiek ostatnio wcina wszystko co mu dam: jabłko z bananem, brzoskwinię, kaszkę malinową, bananową, kleik, zupkę z kurczakiem, z królikiem, marchewkę, pije już soki( ale oczywiście muszę mu troszkę dosładzać), chrupki kukurydziane, mały głodomorek. Byłam dzisiaj u ginki, ustaliłyśmy, że wezmę jeszcze jedno opakowanie ( 3 listki) Marvelonu, a jeśli nadal będę miała te bóle głowy i całą resztę, to pomyślimy o zmianie. W czwartek lub piątek mam iść do niej, żeby pozbyć się tej cholernej nadżerki. Zapisałam się dzisiaj na prawko, zaczynam od 2 czerwca :) babka chciała mnie zapisać na maj, żebym już tylko na 3 wykłady przyszła i koniec, ale stwierdziłam, że mam ważne egzaminy na uczelni, bo kończę już angielski, mam egz. z sześciu semestrów i z matematyki, więc będę miała trochę nauki i stwierdziłam, że lepiej powoli i później zacząć. A trzeba wybulić 1600 zł za kurs. :( Oj biedny mój mąż. Jasiek był z nami dzisiaj na zakupach, w Tesco głowa mu się mało nie urwała, tak chciał wszystko widzieć. Jesli macie blisko Tesco, to polecam: - PAMPERS GIANT PACK za 49,99 - DESERKI BOBOVITA, wybrane smaki, przy zakupie 3 sztuk po 1,50 zł za sztukę, a pojedynczo wybrane smaki po 2,25 zł. za sztukę. - czapeczki CHEROKEE, takie fajne z daszkiem po 11 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! rano napisałam wielgachnego posta i mi zjadło :O :O i jakoś już się nie mogłam rozpisac znów, zwłaszcza ze małe mi się obudziło po 30 min drzemki (zawsze śpi 3 godziny) i potem jak sobie jadł i zasnął to teściowa przyszła i mi go obudzila i był bardzo marudny. ale o 13 udało mi sie go położyć, co prawda ze mną przy cycusiu sobie spał, ale chociaż ja też sie przespałam :) o 15.40 wstaliśmy :D :D :D więc się wyspałam dodatkowo w dzień :) a w nocy minio lepeij śpi :) jemy sinlac o 20, o 21 śpi, budzi się o 3 na jedzonko, potem o 5 io 6 wstajemy bo kupkę robi wtedy :) dziś spróbuję o tej 5 dać mu wodę do picia zamiast mleczka, bo sądzę że mu sie po prostu pić chce a nie jest glodny. o 3 to fakt po 6 godzinach snu może być głodny ale o 5 to niesądzę. a i jeszcze jeden sukces moje małe dziś tylko 4 razy ulało takie duże ilości jedzenia!!! jest to naprawdę duuuuuużżżżżżżaaaaaa poprawa. bo zawsze ulewał dużo więcej i dużo częściej! dziś ani razu go jeszcze nie przebrałam, a np wczoraj do tej pory już 6 razy całe ubranko zmienialiśmy! więc super! ciekawe ile mi przytyje po tym sinlacu? :P mam nadzieję zę nie za dużo bo on i tak wielki jest. myślę żeby za jakiś tydzień z kleikiem ryżowym spróbować. jeśli na kupkę źle działał nie będzie to na niego przejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko a ile tego Sinlacu je Franek? Bo Jasiek 180- 220 ml kleiku kukurydzianego lub ryżowego na noc i śpi jak zabity do 6. A później je mleko i do 9 jeszcze. Franio rzeczywiście ładnie przytył, urodził się lżejszy od Jaśka, a teraz waży więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Może ja też spróbuję ten sinlac. To się robi na wodzie czy na mleku ?? Smaczne to jest?? Ile kosztuje ?? Lepsze od tych zwykłych kaszek ?? Mam teraz malinową Nesstle, miałam już bananową i zwykłą. Każda małemu smakowała... Tylko boję się o wagę Natana, ma na pewno ponad 9kg i czy na takim sinlacu nie \"spuchnie\" jeszcze bardziej :D Mieliśmy mieć dziś szczepienie, ale \"nie mają lekarzy i przyjmują tylko chore dzieci\" i teraz najlepsze: \"MOŻE go zaszczepią w przyszłym tyg\" ehhh brak słów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcięło mi tekst :-( Karolinko sinlak robi się na wodzie: 125 ml + 7 łyżek stołowych kaszki. Kosztuje u mnie w Kauflandzie 19.99. Starcza na dość długo bo tylko raz dziennie się podaje. Lekarz twierdzi że to bomba kaloryczna i dzieci to lubią. wyobraźcie sobie że moja nosi rozmiar ciuchów 68 i waży 7800 :-D. Taka rolada :-) Mam pytanie bo o 15 moja dostała antybiotyk SUMAMED i tak za pół godziny w aubie płacz przeraźliwy, w domu to samo i to aż do teraz. Niczym za bardzo nie dało się jej uspokoić. Teraz zasnęła bez jedzenia i kompieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko kaszki ryżowe i ta sinlak tuczy :-). Moja lubi tą kaszkę kukurydzianą a jej waga jest po śrosku centyli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha a za to moja mała ( po mamie i tabie) i grubiutka ( tylko po tacie) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczucha a za to moja mała ( po mamie i tacie) i grubiutka ( tylko po tacie) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinlac kosztuje około 22- 25 zł. za 650 g. Nestlé Sinlac to specjalny bezglutenowy produkt zbożowy nie zawierający białka mleka krowiego i białka sojowego, który można podawać od 5. miesiąca życia jako składnik diety. * bezglutenowy produkt zbozowy * nie zawiera bialek mleka krowiego i bialka sojowego * Źródlem bialka o bardzo wysokiej wartości biologicznej jest hydrolizowana mąka ryzowa oraz mąka chleba świetojanskiego * nie zawiera laktozy * wzbogacony w zelazo, które jest potrzebne do budowy komórek krwi * wzbogacony w jod, który wspomaga prawidlowy rozwój fizyczny i psychiczny niemowlecia * wzbogacony w wapn i witamine D - zapewnia prawidlową budowe kości i zebów * wzbogacony w mikroelementy i w 12 witamin niezbednych do prawidlowego rozwoju dziecka * nie wymaga gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zaczynam wpraowadzać. najpierw dostał z 20 ml, nastepnego dnia z 40 ml a od dwóch dni daję z 70 ml wody. dziś dam wiecej ze 100 ml wody i 5 łyżek kaszki. bo wczoraj płakał jak się skończyło :) nie chciałam od razu takiej dużej ilości bo bałam się reakcji. ale wszystko jest super więc dam więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×