Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Oj Mother masz racje bo ja zauważyłam że sok jabłkowy jest w dużej ilości produktów a moja tego nie toleruje owocu. Brzoskwinia była ekstra jeśli chodzi o kupki a ma właśnie ten cholerny sok jabłkowy. Może Mother faktycznie twój nie ma ochoty na sex ale myśmy nie chciały cie martwić. Może pogadaj z nim o tym wszystkim bo nie ma co na parzód myśleć o najgorszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duniu właśnie z niczym już próbowałam 3 smaki a jak zrobię gęstą żeby mleka nie czuł to się dławi bo nie może przełknąć gęstej ostatnio brałam deserek rozrabiałam wodą i dodawałam kaszki, wtedy trochę zjadał, ale i tak potem całego cyca zjadał, jakoś wybredne to moje dziecko, chociaż w zasadzie to i tak miał lekką wysypkę więc nie martwię się tak bardzo wiem że nutramigenu nie tknie i muszę zrezygnować z mleka, jakoś póki karmię moje mleko musi wystarczyć tylko te noce nieprzespane, dziś robiłam lasagne i zapomniałam o przyprawach i ziołach, do sklepu chodzę po kilka razy, mam takie problemy z pamięcią przez to zmęczenie, czekam na P z kolacją spróbuję go namówić na coś a jak się nie uda to pogadać co się dzieje, do problemu trzeba podejść zadaniowo i rozwiązać go , a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
mother - trzymam kciuki, że to będzie miła noc :) a jak nie to lepiej wiedzieć na czym się stoi ... Powiedziałam mojemu Ł, że moja koleżanka ma taki problem, że od grudnia z facetem nic, a nic, bo On nie ma ochoty... i czy to możliwe by facetowi tak długo się nie chciało? Mój Ł na to, że \"albo zmienił orientację, albo ma inną\" ja na to - , a mąż dodał, że może faktycznie mu się nie chce, że nie tylko my - kobiety tak mamy. Moze więc nie ma się czym przejmować :o ... no, ale nawet dla mojego faceta było to dziwne. Oby jednak było wszystko w porządku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) bywam tu ale się nie udzielam.co u mnie?Damianek w piątek będzie miał 6 m-cy-nie wiem kiedy to zleciało...w piątek idziemy na kontrolę bioderek a we wtorek na szczepienie.Dowiem się w końcu ile waży mój mały klocek bo każdy mówi,że rośnie w oczach ;) a co do męża...nie odzywa się,jeśli już rozmawiamy to inicjatywa wychodzi ode mnie.nie przysyła ani grosza na małego i ostatnio powiedział,że chamskie z mojej strony by było gdybym sobie kogoś już znalazła oraz,że już tyle razy w kłótni mówiłam o rozwodzie,że teraz mi nie wierzy,że się na to zdobędę.Żenua.Jak go pytam czy mi pomoże finansowo w sprawie chrzcin to mnie zbywa i nic nie mogę z niego wyciągnąć.W tej sytuacji nie wiem kiedy w ogóle będą chrzciny ale jeśli nie chce mi pomóc to niech nie liczy na zaproszenie-jego matka zresztą też-nie ważne,że babcia.No ogólnie jest pełna olewka na wszystko więc nie wiem po co ja mam o cokolwiek walczyć.Straciłam nadzieję już dawno.A na co dzień-pracuję sobie po 4 godzinki-małego zabierają dziadkowie i mi go przywożą póki nie jeżdżę sama.Jeżdżę z ojcem jako pasażerem-jakoś nie mogę się przemóc żeby pojechać sama no :( No i tak to wszystko wygląda.Przykro,że wyszło jak wyszło-czasem mam ochotę powiesić tego chama za jaja żeby nie miał więcej dzieci bo nie sztuką jest zrobić dziecko ale je utrzymać i wychować.No dobra bo znów przynudzam.Zmykam spać bo mały czasem ma fazy,że budzi się w nocy i koniec-rób co chcesz on spać nie będzie-gada,śmieje się itd. a ja ledwo na oczy widzę ;) Dobranoc mamuśki-postaram się częściej udzielać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do słoiczków, to najbezpieczniejsze są wg mnie te z Hippa, bo jak pisze, że \"marchewka z ziemniakiem\", to faktycznie w składzie jest tylko marchew + ziemniak, a w Bobovicie to jeszcze do tego jest sok, ryż, olej kukurydziany i nie wiadomo co jeszcze :o ...tylko, że ja już nakupiłam słoiczków z Bobovity, zanim zorientowałam się, jaki tam jest dziadowski mix :( Nie chciało mi się gotować, to przez to o mało nie skończyłoby się jakąś rewolucją u Julka. Ostatnio ugotowałam, a Hippa nakupię pojutrze, jak na większe zakupy pojadę. Bobovitę zjemy później :p Mother, skoro Twój synuś nie chce innego mleka, to odciągaj swoje i na tym rób mu kaszki. Jak mi zupka dla mojego Julka za gęsta wyszła, to ja właśnie \"cycusiem\" ją ostatnio rozrzedzałam i nawet chętniej jadł :) Muszę się czymś pochwalić, bo inaczej pęknę :D Kanalik łzowy odetkał się Julkowi!!! Sam się odetkał!!! :D:D:D Byliśmy u okulisty w połowie kwietnia, dostaliśmy skierowanie na zabieg do szpitala, a tu taka niespodzianka!!! :D Pani okulistka powiedziała, że raczej wątpi, że jeszcze sam się odetka, potem nie było już miejsc na zabieg w szpitalu i miałam dzwonić w połowie maja, a teraz już nie trzeba żadnego zabiegu :):):) To odetkanie się kanalika - wydaje mi się, że to dzięki aspiratorowi, a dokładniej gruszce za 5 zeta z taką szeroką końcówką, jak ma Frida. Kupiłam jakiś miesiąc temu, bo nie miałam jak odessać pierwszego Julkowego katarku, bo miałam tylko gruchę z miękką, wąską końcówką, której Julek nie pozwolił sobie wsadzić do noska. Kilka razy użyłam tylko. Normalnie nie macie pojęcia, jak się cieszę!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My na zabieg mamy iść w czerwcu, już drugi raz, bo jak pierwszy termin mieliśmy pod koniec marca, to okulistka powiedziala, ze jej przeszło i nie trzeba, a kilka dni później znów się wróciło:/ tylko że teraz ona jest tak ruchliwa, że inny okulista, u którego byliśmy ost mówił, że pół roczne dzieci to się czasami usypia, ale mam nadzieje, że moją to ominie, nie u niego przetykamy, tylko w szpitalu okulistycznym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother daj znac jak ci poszło mężem. Kaczuca jeśli twój nie chce płacić na dziecko i chociaż w ten sposób sunowi pomagać to idź do sądu o alimenty. A co! Zrobić dziecko to potrafił a tobie samej trudno jest finansowo. Małgosiu ale w słoiczkach Hippa też są dodatki np w brzoskwini jest sok jabłkowy :-(. Kurde znów problem z kupami bo gruszka jej nie rozwalnia wogóle. Dziś spróbę śliwkę. Może będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Mały dziś wstał o 6:30 :( szok, bo zawsze do 9 spał. Co prawda zasnął o 19:30 ale mimo tego, że nie pierwszy raz tak zasypiał to do 9:00 drzemał ehh. Pierwszy raz w życiu wstał tak wcześnie, aż poszłam na drugi zegarek zerknąć, bo myślałam, ze mam zwidy :D ...Szaleje teraz na bujaczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja dziś znow na rzęsach chodzę :( maly poszedł spać o 21 i o 1 się obudził na jedzonko, ciumlał do 3!potem odbić musiał, potem brzuszek do masowania, potem znów odbić i tak oto od 1 do 4 z dzieckiem siedziałam. później zasnął ale o 5.30 znów na jedzonko się obudził, zjadł, odbił, brzuszek masowalam i o 6 wstaliśmy :( więc spałam troszkę mało - jakieś 4 godziny w sumie z tego będą :( eh a już lepiej było! no nic moze dziś się wyśpię...hihihi marzenie :P mother powiedz jak rozmowa poszła! ja z R też na ten temat rozmawiałam i on stwierdzil że to dziwne jest, ze on by nie mógl, choćby najbardziej zmeczony był to i tak coś by było. małgorzato to super z tym kanalikiem. małemu też oczka łzawią al.e masuje regularnie i już mniej a ropki prawie nie ma. poza tym lekarka mówila żeby na zabieg żaden nie iść bo kanaliki mogą jeszcze nie być uksztaltowane bo mają prawo ksztaltować się do 1 roku życia. z tym ze to pediatra była nie okulista, ale chyba tej lekarce zaufam (z reguly jestem nieufna w stosunku do lekarzy). oj kaczucha ja tez myślę ze jak nie zacznie dokładac do utrzymania małego to idź do sądu po alimenty! zrobić dziecko to umiał ale teraz wychowywać i płacić na nie to już za trudna sprawa! takich to naprawdę powinno się wieszać za jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko to ty biedna jesteś bo sen jest bardzo ważny a ty go nie masz. No ale chyba na to jak narazie nic nie poradzisz. Musisz wytrzymać i już. A dajesz małemu cos przed snem innego niz cycusia? Może gdyby jakąś kaszke wypił. Chodź mały ma problem z brzuszkiem :-(. Np mój Ł płaci alimenty mimo że tamta go w ciula zrobiła. takie baby też bym za jaja powiesiła :-D. Karolinko moja to tak wstaje cały czas mimo że chodzi spać koło godz 21 więc nie narzekam bo ona do 9 nigdy nie spała. Moja ma problem z kupką i aż mi jej szkoda że się tak męczy mimo że gruszkę dostała to to ją nie rozwolniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jasiula spał od 21 do 7 rano, później od 8.15 do 8.45 i koniec spania, teraz ogląda swoje ulubione bajki na Disney Channel, takie kolorowe i rozśpiewane i się wiertoli na łóżku. Mother mój A też stwierdził, że to dziwne, ale nie ma co wyciągać pochopnych wniosków, najlepiej Go podejść i porozmawiać, lepiej się wszystkiego dowiedzieć, niż niepotrzebnie posądzać o zdradę. Kaczucha nie czekaj tylko zakładaj sprawę o alimenty. Dziecko kosztuje- pieluchy, mleko, ubranka, zupki, deserki, zabawki. Niech płaci, a nie ma wszystko w dupie! Małgorzato faktycznie w tych Hippach też są jakieś dodatki, ale nie we wszystkich. Jasiek jednak woli BoboVity, bo nimi nie pluje :D Fajnie, że z kanalikiem wszystko w porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko nic nie daję tylko cycuś. nie chcę kaszki dawać bo on i tak z brzusiem problem ma. a poza tym on i tak pieknie przybiera na wadze i boję sie że mógłby jeszcze szybciej tyć. jak rozmawiałam z lekarką to ona stwierdzila że on po prostu potrzebuje mojej bliskości i dlatego tak robi. no to fakt bo jakby mocno glodny był to by jadł, a on ciumka sobie i po jego "jedzeniu" 2 godzinnym pierś praktycznie pelna była! więc to nie glód był. na początku zjadl co chcial (czyli pewnie jak zawsze ok 50 ml) a potem sobie smoczka z cycunia zrobił. z tym ze nie da rady mu podmienić bo płacz. ale co tam kiedyś się wyśpię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
W takim razie Natan to wielki śpioch :D ...bo fakt, że wstał dziś wyjątkooowo szybko, ale godzine temu zasnął i śpi do teraz. Musiał jednak odespać swoją wczesną pobódkę... :D mam z Nim dobrze, ale w dzień prawie wcale nie śpi, takie minutówki i troche na spacerku, ale raczej woli się rozglądać niż spać. On to taki dorosły, śpi tylko w nocy wtedy kiedy My :P Agatko - kurde przesrane. Jesteś mocna! Nie dalabym tak rady... podziwiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak mam dobrze bo mój synek w dzień śpi :) zwykle są to 3 drzemki po ok godzinie, tak mniej więcej co 3 godziny idzie spać :) np dziś poszedł spać o 8.30 więc pewnie za chwilkę się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój przez to że jak co wieczór o 23kiedy się kładę nie dałam kaszki tak obudził się o 2;30 w nocy,zjadł i zasnął jak głaz do 5:O ale karmię i jakoś zasypia między nami jeszcze na godzinkę półtorej:) sprawdziłam na 100procent że mój po króliczku z warzywami z bobovity robi bardzo zieloną żadko-papkowatą kupkę w konsystencji jak deserki właśnie:P brzuszek nie boli ale kupa jak widać brzydka i zaraz robię w takim wypadku gęsty kleik ryżowy i kupa moment się zagęszcza i zmienia kolor:P czyli z daniami mięsnymi jeszcze dla niego w takim razie pewnie za wcześnie:O a wczoraj cholerka kupiłam na dziś indyka z kaszką jaglaną bodajże z czymś tam jeszcze z bobovity ale poczeka. To uczulenie raczej po kaszce malinowej było bo i szyjka w krosteczkach po króliku gorzej go już nie wysypało wczoraj:O Kaczucha ech współczuje,ja z kolei bym sama 1wsza sie za nic nie odezwała a w sprawie kasy napisałabym pewnie smsa z zapytaniem czy zamierza płacić bo jeśli nie to podaję o alimenty stanowczo i to tyle byłoby z mojej strony.:O mother spróbuj jeszcze SINLLAC może mu posmakuje jednak bo to dla alergikow kaszka:) z tym seksem od grudnia mój mężo też sie cholernie zdziwił i stwierdził że jednak to nie normalne i coś musi być na rzeczy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Agatko, podziwiam. Dość, że tak mało spisz..to jeszcze masz chęci na tak czesty seks. Mój mały charczy przy wydechu, chyba alergia jednak jest, idziemy dziś do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tak na szybko. u nas wszystko w jak najlepszym pożądeczku. W tą niedziele mija nam 1 rok od ślubu :) Więc jakaś bibka by się przydała. Kupiłam mężusiowi już dwa prezenty i lecę dalej szykować chałupkę na jakieś małe przyjęcie. Może kolacja czy coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no więc nie było:( za to rozmawialiśmy tzn otwarcie się zapytałam a on że mam za dużo czasu skoro myślę o głupotach, i może bym za robotę się wzięła skoro mam tyle energii, mówi że jest zmęczony a ja mu głowę zawracam, owszem się przytulił na noc i na tym koniec, powiedziałam że jeśli kogoś ma to niech powie, a on się roześmiał i że nie ma czasu się podrapać w głowę a co dopiero kombinować z kochankami, no to tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mother, przykro mi to stwierdzać, ale jego kontratak dal mi niemal pewność, ze nie jesteś tą jedyną, ale póki nie złapiesz go za rękę, nie będziesz miała pewności. Zresztą ja też wyolbrzymiam, ale po moim poprzednim facecie mam non stop włączoną czerwoną lampkę. W każdym razie miej się na baczności Z drugiej strony oskarżamy go na forum o nie wiadomo co, a może tak naprawdę nie ma siły. Albo po prostu nie pociągasz go w tym momencie, jako matka karmiąca, z tego co czytałam, są też tacy. ewentualnie jeśli rodziliście razem, to faceci mogą mieć po tym jakąś traumę, tylko on się nie chce przyznać. Tylko nie wiem, dlaczego w ciąży w zasadzie też nic nie było. Nie kojarzę, czy Ty miałaś zakaz od lekarza, czy on już wtedy nie miał ochoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....7000.. ..?......6m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7400.. ...72.....6m green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 6100...........4m i 2t Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....8900....74....6m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 .....5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7200... 68...... .6m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7600....76/77...5,5m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....7200. ..69.....6m kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....6670....70,5. ...4m i17d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6060.... 65....4,5m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 5700..........4,5m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....6600..... 4 m, 2 t **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7000 ...72 ....3m20d maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6800...67. .....5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......6400...ok 69... 5m2d kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....9100... 70......5m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600.....6410... .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 7600... ok.73... 5,5m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..7500... 69.......5m4d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340... 7800.....69 ...5mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780.... 6000 ............ 3mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecko to mały śpioch, średnio co 2h na co najmniej godzinkę idzie spać, a odkąd się sama nauczyła zasypiać, to mam większość dnia wolnego. Z tym że sama zasypia tylko w naszym łóżku, nawet gdy kładę ją spać na noc w łóżeczku, to długo nie może spać, a jak tylko ją przełożę na poduszkę M, to odlatuje natychmiast:) Beatko pisałam już kiedyś, kaszka BoboVity brzoskwiniowa jest idealna na problemy z kupką, spróbuj:) Marto, wszystkiego najlepszego wam, i niech między wami nadal będzie miłość, wierność i uczciwość🌼 Agatko, Ty nam chyba niedługo w poczet świętych się wbijesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mather eetam Ja tam mysle ze wcale nie ma kogos na boku naprawde!!mysle ze za duzo codziennie widzi u Ciebie cialka:)skoro spicie nago:)i poprostu nacieszyl juz za mocno oko:)!!Ja bym zrobila sie bardziej tajemnicza a co!!hehe niech troche zateskni!!!:):):):P Mojej przyjaciolki maz Ja zdradzal przez pol roku i uwierzcie mi zawsze znajdzie sie ktos kto da cynk albo ciut sie cos uslyszy niby plotki plotkami ale zawsze jest ciut prawdy!!np. mozna dostac anonimowy telefon!tak bylo w jej przypadku!a w domu nic na to nie wskazywalo sex 5 razy w tyg. i wogole wszystko cacy:) Takze wiecie brak sexu czy jego nadmiar roznie to jednak bywa:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother może faktycznie on jest zmęczony ale mi się wydaje że może miec kochankę bo to dziwne jest wszystko. Ale dopóki go nie złapiesz za rękę to nie możesz go oskarżać. Może faktycznie cały czas widzi twoje ciałko i mu to wystarczy. Może kupię jednak tą kaszkę brzoskwiniową bo muszę uregulować jej kupkę po zupkach. Dziś dostała śliwkę i zobaczymy jaka kupka jutro będzie. Matra to gratuluje tego roku wspólnego małżeństwa :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak jak Agnieszka pisała może zrób się Mother tajemnicza i zacznij spać w piżamie i zakrywaj nagość a może wtedy zatęskni za widokiem twojego ciałka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra mi wzieła mała na spacer, syf w domu mam jak nie wiem co, a najgorsze jest to, że mam uczulenie na detergenty, rękawiczki nic nie pomagają, wystarczy chwila i wysypka na całych dłoniach na minimum tydzień, mój M myje naczynia i ogólnie wszystko, co wymaga detergentów, ale teraz nie ma w ogóle czasu bo zajeb na uczelni a mnie już trafia, ale szkoda mi rąk, bo bolą, swędzą, pękają, brrr No nic, to wezmę się za suche sprzatanie. Znacie może jakieś płyny do naczyń, ew do mycia podłóg, łazienki etc, które są hypoalergiczne? bo jedyne co znalazłam, to mydło w płynie, ale nie będę przecież naczyń zmywać mydłem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co myśleć, z tym ubieraniem też już próbowałam wtedy podchodził i po prostu ściągał mi koszulkę mówił że do ciuchów się przytulał nie będzie, w ciąży nie miałam zakazu on nie mógł bo dziecko jest tam i w ogóle, czekam na wakacje może coś się zmieni jak odpocznie zaczynam myśleć o tym żeby go sprawdzić jakoś, co do ściągania mleka na kaszkę nie mam co ściągać mały w ciągu dnia i nocy opróżnia piersi do zera bo nie chce mi jeść innych rzeczy więc tylko siedzi na cycu całą dobę, mleka mam dużo bo jak raz byliśmy w gościach i mały nie jadł 4 godz to piersi mało nie pękały od mleka, ale to za rzadko się zdarza żebym coś odciągnęła na kolację, mały chętnie je sloiczki jak jesteśmy w drodze i nie mogę dać cyca co godzinę ale za to w przerwach potrafi opróżnić 2 na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mother nie przejmuj się. Mój mąż ma chyba odmienne poglądy od mężów pozostałych dziewczyn bo pytałam go co sądzi o takim zachowaniu i on uważa że brak ochoty na sex wcale nie świadczy o kochance. Ze może to przez nową sytuacje- dziecko, nadmiar obowiążków a pozatym to razem oglądaliśmy program że po porodzie mężowie niektórzy nie mieli ochoty na sex- bo jakiś uraz psychiczny i nie mogli się przemóc- np. jeden z nich nie kochał się z żoną (mega laska- w mojej ocenie) ponieważ widział jak karmi piersią i to go przyblokowało. Więc różnie może byc! No i mój m stwierdził że watpi żeby mu się chciało jeszcze szukać sobie dodatkowych problemów i kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mather a probowalas dac malemu bebilon jak spi???bo moj wlasnie nutramigen na poczatku ciagnal tylko jak spal czyli na spiocha mu dawalam i wtedy jakos ciagnal na \"zywca\" nie chcial nigdy!!i nigdy mu nie dawalam jak juz mocno zglodnial bo wtedy to juz masakra byla!! wlasnie rozmawialam z kolezanka i jej mala jak byla malutka pila nutramigen pozniej lekarz stwierdzil ze mala wcale nie jest uczulona i kazal podawac bebiko!w tej chwili mala od stycznia miala nieustajacy katar a ze przeprowadzili sie do wawy to i rowniez zmienili lekarza!no i co sie okazuje mala ma alergie na bialko mleka krowiegonatyfchmiast kazal odstawic wszelkie monte jogurty itp.rzeczy znowu pije nutra.a ten katar wlasnie jest spowodowany skaza bialkowa!mala ma rok i 3m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie próbowałam karmić przez sen bo mały nie lubi smoka i jak chcę go włożyć mu do buzi to się budzi:( Agniesza Elmirka dajecie mi nadzieję że tak jest:) faktycznie P nie przepada za dużym biustem a mój osiągnął mega rozmiar, może to karmienie jest przyczyną, ale przecież nie musi dotykać piersi ;p przy porodzie też był ale to podobno go nie rusza, bo jest lekarzem:) Agatko myślałam o Tobie dużo i martwię się o Twoje zdrowie, nie jesz nabiału ani soi i grozi Ci duży brak wapnia, czy przyjmujesz jakieś suplementy, witaminy? ja piję mleko sojowe i biorę nadal Feminatal, żelazo i wapno, moja pediatra zawsze przy wizytach pyta o dietę i tak zaczęłam myśleć o Tobie Beatko mój P ma syna z pierwszego małżeństwa i podobną sytuację jego eks zona nie pozwalała mu się spotykać z synem od 6 lat dopiero jak zgodził się na alimenty 1000 zł / miesiąc zaczął widywać syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×