Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

To dziewczyny nie jesteście same. Bo ja też dziś chodze jakaś taka przuwalona :-D. Nic mi się po prostu nie chce. Nawet na kompa patrzeć ale co zrobić. Dawałam dziś małej skrobane surowe jabłko i krostek nie było :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile śpią wasze dzieci
witam dziewczyny, mam pytanie - ile spia wasze dzieci? i czy to normalne zeby polroczne dziecko nie siadalo ani nie odwracalo sie na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Zuzia śpi przeważnie dwa razy na dzień po ok 1h30min. Moja mała nie siedzi wogóle jeszcze tak sama a ma 6 i pół miesiąca ale potrafi przewracać się na brzuch i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile śpią wasze dzieci
i nie budzi sie w nocy na karmienie? spi cala noc?!! moja corcia jak chce to sie obroci na brzuch i odwrotnie ale zdarzylo sie to jej doslownie pare razy, bo na brzuchu nie cierpi lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Agnieszko - Natan dziś tak jak i Twój Olaf sam siedział... tak porządnie, bo wczesniej coś tam chwijnie próbował, ale dziś stabilnie i można to nazwać SIEDZENIEM :D tylko, że On za 3dni skończy 7m-cy więc to chyba pora :) Tak samo jak Wy chodziłam dziś jakaś INNA :D osowiała. Może taki dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) moja mała w dzień śpi 4 razy po ok godzinie, w nocy 10-12 godzin bez budzenia, bez jedzenia, więc nie mogę narzekać:) obraca się tylko z pleców na brzuch, w drugą stronę robi głośne \'mamo, ratuj\' po swojemu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moja mala nie lubi lezec na brzuchu, a przekrecila sie z brzuszka na plecy kilka razy, jak ja posadze to siedzi sama jeszcze tego nie robi, w nocy pierwsze pobudke ma po 2/3godzinach nastepne sa co poltorej/dwie godziny (karmie piersia) czasem w nocy robi sobie godzinna przerwe bawi sie wtedy i gada Myszko odpisalam ci na maila ale widze ze nie dotarl nie wiem co sie dzieje juz zglaszalam ten problem ale chyba nikt sie nie kwapi by to naprawic ,napisalam ci takze na gg ale nie wiem czy odebralas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widzę ze wczoraj wszystkie nie do życia byłyśmy! agnieszko jeszcze raz dziękuję za ten dozownik! mały wypił wczoraj 5 ml wody!!! pierwszy raz tyle się udało! dziś spróbujemy znów :) co do spania to mój synek śpi w dzień 2 razy po godzince i raz 2,5 do 3 godzin. w nocy odkąd daję kaszkę na wieczór śpi od 21/22 do 5/6 z 2 przerwami na jedzenie (o 2/3 i 5). co do siedzenia to sam nie siedzi, przewraca sie pięknie z brzuszka na plecy i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada deszcz... mam jakiś bardzo zły- tzn smutny nastrój:-) Nie wiem jak go sobie poprawić:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dziś mam ewidentnie słaby dzień. Czuję się samotna i niekochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:):):):P Jokasta zobaczysz jutro bedzie juz inny dzien i inny humorek!!Ja wczoraj czulam sie taka samotna na tej dziurze caly dzien nie mialam do kogo buzi otworzyc nic mi sie nie chcialo!wkrecalam sobie jakies filmy ze wszystkie kolezanki potracilam przez to ze cala ciaze lezalam ze nikt mnie nie odwiedza itp. rzeczy ale jak maja mnie odwiedzac czesto skoro mieszkamy spory kawalek od siebie i kazda ma swoje zajecia, prace, dzieci itp.hehe ale dzis wstalam juz z extra humorkiem mimo ze pogoda kiepsa to nie zamierzam dzis sie dolowac):):) Narazie maly sie dzwiga do siadania dalszego ale tylko wczoraj mu sie udalo!narazie mu nie pozwalam bo jakos dla mnie jeszcze jest za malutki na takie eksperymenty:)niedlugo ide do ortopedy wiec wtedy go zapytam czy jesli sam juz sie dzwiga do siadania czy juz moze czy jeszcze za wczesnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś mam dobry humor bo mój wraca na cały tydzień :-). Ale ostatnio bardzo często miałam złe humory. Codziennie wstaję z bólem głowy ale kawe pije i jest ok. Osiągnęłam juz swój cel z wagą czyli 52 kg :-). Jestem szczęśliwa. Tylko ta skóra na brzuchu ale co zrobić. Moja mała od rana bardzo grzeczna a teraz już godzinę śpi sobie. Przebrałam pościel, poukładałam ciuchy małej. Dużo odstawiłam bo za małe i wystawię chyba na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mojego nie ma to wieczory mam bardzo samotne bo mała zasypia tak ok godz 19 i wtedy nie wiem co ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko to teraz nadrobisz te samotne wieczory skoro Twój luby wraca :D pewnie nawet do nas nie zajrzysz ;) hihii U Nas też pogoda okropna, szaro, buro, wietrznie, zimnio - 7stopni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mój smyk śpi 2-3 razy po 40 min, w ciągu dnia na noc zasypia ok 21 i po 40 min pobudka potem po godzinie potem o 2, 5, 7 i czasem pośpi do 9 już nie mam pojęcia jak wyeliminować te nocne pobudki, mały dostaje kaszkę na wieczór a mimo to budzi się i ssie cyca, raczej takie oszukiwanie, nie wiem co z tym zrobić, synuś też zaczął sam siedzieć:) dziś jak tylko jest na brzuszku to podciąga kolanka i hop na bok i siedzi:) a jak zobaczy kabelek albo telefon to z prędkością światła go dopadnie i do buzi:D ja nadal mam leniwy dzień, do tego głowa jeszcze boli, muszę iść dziś na większe zakupy a nie chce mi się okropnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu sobie piszę a makaron wykipiał, i jeszcze kuchenkę muszę myc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak stwierdziłam że tym siedzeniem w domu sie uwsteczniam, jak przeczytam co napisałam to się za głowę łapię:) zero składni, gramatyki jaki ort! masakra jednym słowem, jakby to zobaczyła moja "pani od polskiego" to chyba by mnie przeklęła, raz na zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko, gratuluję wagi. A ile masz wzrostu? Ja cały czas na diecie, ale do 52 kg to mi jeszcze daleko:( Agniesza- dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko no to gratuluję udało ci się :D :D :D ja też już swój cel osiągnęłam - 55 kg :) przy 165 wzrostu. wystarczy mi! tylko coś z brzucjhem muszę jeszcze zrobić bo fatalny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki mam pytano!! mam juz swoj szpinak i tak zastanawiam sie czy moge ugotowac troszke mojemu malemu z ziemniaczkiem i marchewka!mam taka tabelke gdzie mam wymienione warzywa i od ktorego miesiaca mzna podawac i tam pisze ze szpinak od 9miesiaca1ale przeciez sa zupki ze szpinakiem po 4miesiacu zycia.i sama juz nie wiem co robic??jak myslicie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza, myślę, że możesz odrobinkę, tak homeopatycznie dodać do zupki dla małego tego szpinaku. Dziewczyny, ja też ostatnio mam nie najlepszy nastrój. Do tego bóle głowy i mięśni. Gdybym miała jeszcze gorączkę, to pomyślałabym, że mam grypę, a tak to nie wiem co jest grane :( Czyżby jakaś spóźniona depresja poporodowa? Może niedobór jakichś witamin, albo składników mineralnych? Byłam u lekarki, ale nic mi nie powiedziała - dała tylko zwolnienie. Sama już nie wiem co to może być, bo to już od jakiegoś czasu trwa... :( Wczoraj byliśmy na kolejnym szczepieniu. Jestem dumna z mojego synka. Tylko przez chwilkę zapłakał, jak pielęgniarka wpuszczała szczepionki, a kłuty był 2 razy, bo na WZW i na pneumokoki. Z wagą też już coraz lepiej :) Zaraz uzupełnię tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......im.dziecka ...term.por.. waga ur.. waga....cm...wiek Elmirka85......Aleks.......19.10.....2380.....7000.. ..?......6m Kasika1........Karolinka...22.10....3300......7700.. ...72.....6m i 2t green_gable...Mikołaj....29.10.....4010...ok7400.... ......3m i 2t mother..........Kacper....30.10.....3700.....8300... 71.....6 m Kasiula82........Amelka....30.10.....3200.... 7350...........6m12d Daffodile.......Lilianka.....30.10....3950......8690.... ?....4,5m KarolinkaLinka..Natan.... 1.11......3400.....9400.....?.....7m karuczek......Antosia......1.11......3270....7220.....68 ......4m2t happymama.....Zuzia.......3.11......3285....6500....66 .....5 m Ann 31...........Alicja.......6.11......3250....7200... 68...... .6m. agniesza26.....Olafek......9.11......3710.... 7600....76/77...5,5m bonizz...........Piotruś.....9.11......3350.....7700 ...69.......3m 3t elwira elwira...Weronika...9.11......3300....5750...59......3m 3 tyg MarzenaMol.....Arturek....10.11.....4060...7000....65?.. ...5 m karola678.....Franciszek..11.11.....3300.... 7900....67.....5.5m-ca mysza1980.....Zosia........12.11...............5400 ..........2m i 2t agnesa1983...Kubuś.........12.11.....3410... 7600.....76.....5m 4d edika9..........Nikola.......13.11.............. 3900.......... 2m i 24d Beata1987.....Zuzia........14.11.....3200.....7800. ..69.....6m1t kaaczuuchaa..Damianek...15.11.....2950.....7300....76. ...6m i 4d magmall.........Zuzanka....16.11.....3960.... 6600.... 69....6m Marta1983.....Robiercik...16.11.....3270..... 6800..........6m Gargamelka....Antoś........18.11.....3750.....7300...64, 5. ... 5m MajkaMB1......Miłosz.......18.11.....2730.. +-5200 ...56... 2m,3t Jokasta........Jeremi.......19.11.....3300.....6600..... 4 m, 2 t **ewelka**......Wiktoria....21.11.....4650.....7500...80 ....6m maminka.1......Lenka.......21.11.....3400.....6800...67. .....5m **Vanilka**......Hubert.......24.11.....3760.....xxxx... xxxx....4m9d pingusia_22....Marika......27.11.....2570......6400...ok 69... 5m2d kajtoch.........Blanka.......27.11.....3700.....10kg.... .73......6m lorinka..........Zuzia........28.11.....3600......6410.. . .........2m27d Małgorzata....Julek........ 28.11..... 4550..... 7940... ok.73... 6m Anabelkaaa....Jaś............02.12.... 3700... ..7500... 69.......5m4d mała_agatka...Franek....... 3.12......3340.... 7800.....72 ...5,5mies dunia26.........Kubuś.........4.12.....3.700.... 6.200......66.....3mies. Maja_21........Wiktorek....7.12......3780..... 6000 ............ 3mies ...a co do mojej wagi, to lepiej się nie wypowiadam :( Żrę, a nie jem - więcej, niż jak w ciąży byłam :D Co prawda ważę tyle co przed ciążą, ale i przed ciążą zbyt szczupła nie byłam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko kiedys wklejalas nam rozne przepisy na gotowanie obiadkow dla dzieci masz to gdzies jeszcze??bo kurcze przeszukalam wszystkie strony i tego nie widze:( Malgosiu wiesz czego nam brak?????Ja mysle ze brak nam takiej porzadnej imprezki!!!!!naprawde:) Ja wczoraj malam wsciekly dzien wczoraj to pierwszy raz mnie tesciowa wkurzyla hehehe spoko mam tesciow ale w koncu musial byc ten pierwszy raz:)!!!otoz nie idziemy na wesele bo moja tesciowa nie zostanie z malym, bo wziela kapuslke na tarczyce z jodem i nie moze miec stycznosci z dziecmi przez ok30dni!hyyyyyyy akrat teraz musiala ja wziac kiedy miala zostac z malym??? o weselu wiedziala juz 3 mies. temu a na ta kapsulke zbierala sie rok zeby ja wziac!!!co jej zalezalo poczekac jeszcze 20dni!!do tego tez nie pujdziemy na chrzciny bo tez nie mamy z kim malego zostawic:(20.06 mamy wesele a 21.06 chrzciny teraz msze swiecic oczami przed cala swoja rodzina!!buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko napewno zajrzę do was bo to już takie uzależnienie jest ;-). Ja mam 158 cm wzrostu i waga 52 kg mi w zupełności wystarczy. Tylko ten brzuch. Agatko mamy niestety to samo :-(. Ale ja mam to przez to że byłam dwa razy w ciąży w tak krótkim czasie. Chodzi mi teraz o odstęp między jedną a drugą. Agnieszko wkleję te przepisy jak będę u siebie bo teraz jestem u mamy. I są w sklepach słoiczki ze szpinakiem więc myślę że możesz dać. Dziś próbowałam kurczaka i jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko to co wkleiłam jest na stronie 624 :-). Poszukałam dla ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta waga 52 kg to jest najniższa jaką miałam :-). Kiedyś było 55 ale zawsze 62 kg więc taki pączek był ze mnie a teraz jest idealnie :-). Jestem bardzo szczęśliwa. A moja Rybka sobie śpi bo jest bardzo zła pogoda. Rano było tylko 7 stopni tak jak u Karolinki. A ja do Karolinki mam 62 km :-). Tylko nie bywam w Katowicach wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu Agnieszko masz przepis na zupe szpinakową od 5 miesiąca Zupa szpinakowa z kurczakiem (od 5 miesiąca) 2 - 3 łyżeczki Nestle Sinlac marchewka ˝ pietruszki szpinak (może być mrożony) 150 ml wody 50g ugotowanego kurczaka Umyj marchewkę i pietruszkę, obierz i pokrój na drobne kawałki. Gotuj wraz ze szpinakiem na małym ogniu, aż zupka uzyska konsystencję miękkiej papki. Ugotuj kurczaka i przepuść przez maszynkę do mięsa lub rozdrobnij mikserem. Połącz z warzywami i dodaj Nestle Sinlac. Dokładnie wymieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×