Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Dzięki Agatko. Dziś przyszedł trzykołowy rowerek, jak mąż wróci to go złoży bo jest w częściach, na razie mała bawiła się pedałem, tak jej się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłam 4 zdjęcia mojej córki. Jak będę miała wiecej czasu to wyślę więcej i nowszych, bo dawno z aparatu nie zrzucane i obejrzę Wasze pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia śliczny rudasek z tej twojej Majeczki i te pyzeczki:) to samo Kajtoch Blanka bardzo ładna dziewuszka i jakaś jakby nadto wyrośnięta już dziewczynka mi się wydaje z niej taka"dorosła" pannica:) a KArolinka dalej nas trzyma w niepewności:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju Kajtoch Blanka to naprawdę duuuuża dziewczynka! normalnie jak nie roczniak :P przy niej Frankoski to drobinka! Andzia fajowe te ząbki ma Majeczka :P ja też wrzuciłam ze 3 zdjęcia. te któe mają mnoie na nk pewnie juz je widziały, ale nic nowego nie mam. jak tylko zrpbię to coś wrzucę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko prosimy do nas napisać :-). Faktycznie Blanka to już duża kobietka :-). Zuzia to chyba z połowy na wysokość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przylatuje zapytac o wynik testu KaRoLiNkO pisz pisz bo babska ciekawosc mnie zzera ;) widzialam fotki Majeczka i Blneczka sliczne dziewczynki a Natanek taki przystojniak (karolinko szykuje Ci synowa :p ) moja mala niby lepiej sypia ale nie przespi calej nocy spi max do 3 sama w lozeczku pozniej chce juz do lozka a z nami w lozku prze godzine poltorej wierci sie i zasnac nie moze kopie nas wklada palce w nos ,oko buzie ,gdzie sie da troche to denerwujace ! musz cos z tym fantem zrobic bo dluzej tak nie moze byc ,tylko jak temu zaradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinko konsekwencją musisz tu zadziałać. Moja też ostatnio chciała do nas przychodzić, ale ja jej na to nie pozwoliłam. Bo nie dość, że bym się nie wyspała to potem by chciała cały czas spać z nami. Zuzia też ostatnio się bardzo kręciła, ale nie brałam jej do siebie. Teraz przesypia całe noce, ale oczywiście z jednym posiłkiem. Andzia twoja córcia lekko podobna do Zuzi. Mają ten sam kształt głowy :-). Super dziewczynka :-) Agatko twój Franek to ma długie nóżki. Moja o połowę krótsze :-D. Ubrania ma na 80, ale to spodnie. Lecz są za długie. A tak to wszystko na 74 ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko to fakt nogi ma długie (po mnie :P :P :P) rajstopki i spodenki na 92/98 nosi, te na 86 już spadają mu z pupy :P a tak to ubranka na 80/86 ma. Lorinko dokładnie tylko konsekwencja. a może mała wcale nie chce do Was przechodzić, tylko nie może zasnać? ja jak Frania przenosiłam do siebie to też robił to samo, a jak teraz pozwalam mu pokwicześ w łóżeczku to zasypai sam, bez mojej ingerencji po 5 minutach, no chyba ze głodny jest to nie da za wygraną dopóki mleczka nie dostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko probowalam ja przetrzymac to sie rozkrecala i coraz glosniej plakala ,albo siedzialam przy niej glaskalam po glowce i wtedy przysypiala ale jak tylko kladlam sie do lozka to ona sie budzila po 10minutach i tak w kolko wiec odpuscilam i zabieram ja do siebie bo jak nie to placz niesamowity musze wziac sie za obiad zupe mam tylko gulasz musze zrobic niechce mi sie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy niechce jesc probowalam jej dac mleko bo myslalam ze glodna a ona ani lyczka nie chce tylko wode w nocy pije zastanawiam sie nad wyprowadzka z pokoju moze to cos da ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorinko spróbuj! odkąd my z R się wynieśliśmy mały budzi się w nocy tylko raz a nie po 10 razy jak wcześniej! kiedyś od 24 budził sie do rana po 30 minut a teraz śpi od 20 do 4, wtedy je i śpi do rana :D tylko nie licz że pierwszej nocy to się stanie! u nas po 3-4 nocy zaczęło być ok :) a tak to wstawałam i chodziłąm do niego co chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Kurde dziewczyny ja sama siebie trzymam w niepewności, bo nie zrobiłam tego jeb*** testu ;( Ł od 6:00 nie ma w domu i ja się po prostu boje :o wiem, że to głupie i jestem DURNA JAK BUT, ale jakoś czuje, że to ciąża :( a jeśli tak będzie to załamka. @ nadal nie ma, nawet temperature mam 37,3!! Modlę się tylko o tą @ i odrazu zaczynam brać tabletki. Nie zrobienie testu niczego nie zmieni - wiem to, ale teraz myślę, że może jednak od stresu okresu nie ma itd. czyli mam jeszcze nadzieje... :P zrobie go pewnie, bo co mam innego zrobić? Nie będę czekać do rana, zrobie z bylejakiego moczu, ale na razie mi się nie chce siusiu :D Czytałam Was wcześniej, ale wstyd mi było napisać jaka wariatka ze mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Jak będę go robić to tu sie najpierw odezwe żeby nie być sama :( Ł bedzie późno dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko jeśli to cię jakoś pocieszy to powiem tak. ile razy mi się wydawało ze jestem w ciąży (bo tabletek zapomniałam, bo antybiotyki bo blablabla) robiłam test. miałam masę objawów - ból brzucha, mdłości, senność, blablabla i NIGDY wtedy w ciaży nie byłam!!!!! jak zaszłam w ciażę to nawet mi to do głowy nie przyszło!!! jak zobaczyłam moje cudowne 2 kreseczki to byłam w takim szoku ze nie wiedziałam co się dzieje. takze przeświadczenie o ciąży nie gwarantuje ze w niej jesteś. zrób test, zobaczysz będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolina nie jedna z nas pewnie nie jeden raz przechodzila przez to co ty wiec dobrze cie rozumiemy pamietaj ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo glowa do gory w tej sytuacji sa tez plusy wiem ze duzo przeszlas z Natnkiem ale zobaczysz wszystko bedzie ok ;) daj znac jak bedziesz gotowa na test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka trzyma nas w takiej niepewności, a my chyba bardziej ciekawe od niej:-) ja tu co chwilkę zaglądam. a ostatnio to nie mam czasu pisać bo do pracy wróciłam i jak jestem w domku to chce jak najwięcej czasu poświęcić mojemu skarbowi kochanemu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Jest któraś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
oki, nie czekam czy ktoś jest i idę robić test, jestem fizycznie gotowa :P bo psychicznie to W OGÓLE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Boże dziewczyny !!!!!!!!!!!! dwie kreski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
to jest w ogóle jakiś daremny kiepski test (na wynik się czeka ponad 5minut, a druga krecha wyskoczyła odrazu !! DOSŁOWNIE W SEKUNDE !! Cały czas płaczę, jak tylko się pojawiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
DWIE !! MOCNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mów!!!!! żartujesz??????????? jeju nie wiem co Ci powiedzieć. wypadałoby gratulować,ale wiem że nie chciałaś tego dziecka. po pierwsze musisz się uspokoić i porozmawaić z Ł jak wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko nie płacz bo nie ma sensu. Kup sobie drugi test i zrób go jutro i będziesz na 100% pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLCIA GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEE MOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CIESZ SIĘ PIPO BO CO TYLKO SIĘ CIESZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×