Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

I ja się dołączę chętnie:) Okres spóźnia mi się tydzień i zrobiłam już 2 testy, wyszły pozytywnie:) Wizytę u lekarza mam 13 marca. To moja pierwsza ciaża i bardzo sie cieszę:) Obliczyłam sobie, ze termin mam na 6 listopada,a miesiaczki nie mam od 30 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i racje.. kto wie
gromiczka to ty pewnie poronilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni okres miałam 31 stycznia :) , pierwszy test robilam w zeszły piątek i wyszedł pozytywnie :) dla pewnosci zrobiłam wczoraj jeszcze jeden i też dwie kreski sie pojawiły :P wiec to już chyba na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się czujesz Happymamo? Ja przez pierwsze dni miałam ból w dole brzucha, podobny jak przed okresem. Dziś miałam lekkie kłucie w jajnikach rano, a od tego czasu nic. Poza tym jestem zmęczona i dzisiaj jakaś rozdrażniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie dobrze mam tylko inne piersi ( nie bolą mnie ale sa jakby jedrniejsze i ciupeńke większe :) ) i tez czasami dokucza mi lekkie kłucie w podbrzuszu ale to podobno normalne :) i śpiąca jestem, cały czas chodze i ziewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy, a to pierwsza ciąża? Moja tak , starałam się 7 miesięcy. Bardzo się cieszę ale jednocześnie boję, zeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza :) i udało sie nam za pierwszym razem także nie musieliśmy długo czekać :P też się obawiam czy wszystko bedzie dobrze ale jestem dobrej myśli :) brałam kwas foliowy trzy miesiące przed zajściem , nieregularnie ale zawsze to jakies przygotowanie ,a odkąd wiem ze jestem to już pilnuje żeby brać codziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brałam kwas foliowy od jakiegoś czasu. Ale Ci się fajnie trafiło za pierwszym razem:) A może ktoś by do nas dołączył? Wygląda na to, ze jesteśmy tu same. Kiedy wybierasz się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie ile powinno sie przyjmować kwasu foliowego dziennie ?? ja biore materne ( w niej juz jest kwas fol ) i dodatkowo folik. czy to za dużo ?? Są skutki uboczne przedawkowania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w trakcie przeprowadzki do innego miasta wiec poczekam i pojde w nowym miejscu, bedzie to za jakies 2 tygodnie. A ty kiedy sie wybierasz ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jak bierzesz Materne, to już kwasu foliowego nie trzeba brać. Wiem na pewno od aptekarki, że jak zażywa się Feminatal, to wtedy kwas foliowy trzeba odstawić. Ja idę 13 marca na wizytę:) Ale mieszkam za granicą i tutaj te wizyty i prowadzenie ciązy wyglada trochę inaczej. Na pewno nie będę mieć USG i badania ginekologicznego na pierwszej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jestes ?? bo ja sie przenosze z irlandii do anglii :) i juz zupełnie nie wiem czego sie spodziewac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak nas duzo-witam nowe Listopadówki:) wg tego kalkulatora wychodzi mi termin na 29 października, ale ja urodze w listopadzie-w poprzedniej ciazy mialam prawie identycznie datowo: ostatni okres 23 listopada 2005,zaplodnienie 6 grudnia 2005., poród 5 września 2006:) teraz mialam ostatni okres 22 stycznia, zaplodnienie 6 lutego.wiec porod wypada poczatkiem listopada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj daffodile :) dzidzia i tak urodzi sie kiedy bedzie miala na to ochote hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie:) tylko tak gdybam...;) na październik sie nie czuję:) a co do kwasu foliowego-ponoc sie nie przedawkowuje.Choc wg mnie po co brac wiecej niz trzeba.? a poprzedniej ciazy mialam kwas foliowy na recepte - z wieksza dawka niz Folik. Zobaczymy jak bedzie tym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mnie rano mdliło na widok Kacprowej parówki:) Co do witamin, to jeśli bierze się regularne tebletki np; Feminatal, to już nie trzeba osobno brać kwasu foliowego. Z tego waszego kalkulatora wyszłó mi na 31 pażdziernik, ale trzymam się daty lekarza czyli 2.11:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick……...Imię..........wiek......miasto......termin............płeć/i mię. ..... Kasika1…Kasia……..23……Rzeszów….02.11………?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick……...Imię..........wiek......miasto......ter min............płeć/i mię. ..... Kasika1…...Kasia……..23……Rzesz ów…...02.11………? Daffodile....Magda....27....Wojkowice...06.11.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski :) Ja dzisiaj po raz pierwszy mam mdłości , jeszcze nie zdążyłam nic zobaczyć ani poczuć i już mi niedobrze było . Nie wiem czemu tak mi wesoło z tego powodu hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj termin pewnie sie zmieni bo jeszcze nie bylam u lekarki, kazala dzwonic w poniedzialek. ostatnio mialam termin na 29 sierpnia a urodzilam 5 wrzesnia i ciaza nie byla przenoszona, mam dlugie cykle. Mnie tez rano mulilo ale to pewnie z niewyspania bo znow musialam wstawac do Olafka w nocy:( zjadlam jogurt i przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy mum witaj w klubie, mnie też dziś lekko mndli:0 Daffodile chyba pierwsze dzieciaki mamy z tego samego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick……...Imię..........wiek......miasto......ter min............płeć/i mię. ..... Kasika1…...Kasia……..23……Rz esz ów…...02.11………? Daffodile....Magda....27....Wojkowice...06.11..... happymama...Kamila...26...kiedyś Legnica...06.11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie jak w poprzedniej ciazy pracowalam i w tym samym budynku co biuro miescila sie wedzarnia:O:O:Ojak mnie wtedy mulilo od tego smrodu kielbas!!! masakra!!! latalam do WC nawet z pustym zoladkiem bo tak mna skrecalo...to samo kiedy musialam chodzic na warsztat-tam zas panowal smród autobusowy:O a wlasnie-moglam zapomniec o jeździe autobusem, scinalo mnie z miejsca i robilo mi sie slabo, nieraz musialam wysiadac w polowie drogi zeby odetchnac swiezym powietrzem... Mam nadzieje ze tym razem nie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, Olaf urodzil sie 5 wrzesnia 2006, wiec chyba tak:):) a na mdlosci poranne ponoc pomaga wypicie szklanki wody jeszcze w lozku i zjedzenie krakersa,.ale nie sprawdzalam tej metody, mnie mdlosci dopadaly nawet wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w pierwszej ciązy ciągle wymiotowałam, wylądowałam nawet w szpitalu. Oby teraz było lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik to faktycznie musialas miec konkretne te mdlosci...ale ponoc kazda ciaza inna i tej wersji trzeba sie trzymac! no i 2 poród ponoc latwiejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No i jak tam idzie? Widze, ze coraz Was wiecej :) Ja mialam termin na 1/11 (nieciekawa data) ale Malemu sie nie spieszylo i urodzil sie 8/11 :) Piszecie o mdlosciach. Ja mialam je przez prawie caly marzec. Potem wracaly co jakis czas jeszcze w 2 trymestrze, ale pilam dzielnie herbatke imbirowa i troche pomagalo :) Trzymajcie sie! Wielkie gratki dla tych juz pewnych przyszlych Listopadowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×