Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość olo78
daffodile, ja tez mam synka:) kamila, moje cykle za to sa rozne, dlatego nie szaleje ze szczescia bo juz sie rozczarowalam, ostatnio co prawda byly regularne, co 28 dni ale nigdy nic nie wiadomo.ja testu nie kupilam. nie kusi wiec mnie w domu,test chce zrobic gdy maz bedzie rano w domu, tak jak przy naszym synku.tak ze musze zaczekac do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam ostatni okres 22stycznia. W ciaze zaszlam 6 lutego, wiem na pewno:P:P:Pod poczatku czulam ze to sie skonczy ciążą ( a nie planowalam teraz 2 dziecka) i sie nie mylilam...;) zanim zrobilam testy w dniu spodziewanej miesiaczki juz wiedzialam ze jestem w ciazy-mialam dokladnie to samo uczucie w podbrzuszu co poprzednim razem. Co ciekawe, synka majstrowalismy 2,5 roku a tym razem "wpadka" za 1 razem:) nie bylam jeszcze u lekarki bo jest chora a potem ma urlop:O kazala dzwonic po 10 marca..ale i tak jeszcze za wczesnie na usg zeby zobaczyc cos konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim Mamusiom - ja jeszcze nie rozpakowana, ale ... do maja juz coraz bliżej. Spokojnej i lekkiej - jak moja - ciąży zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprzednią ciaze znioslam swietnie (nie liczac anemii i twardnienia brzucha) poród tez wspominam wspaniale:) ciekawe jak bedzie tym razem-najwazniejsze zeby maluszek byl zdrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo78
faktycznie, na usg za wczesnie,mysle, ze najwczensiej od polowy marca, wtedy na pewnoe bedzie pieknie widac okruszka i slychac serdeszko. ja w pierwszej ciazy latalam do lekarza od czaru spodziewanej miesiaczku, bo tez wiedzialam ze jestem w ciazy, czulam to w piersiach hehe:P no i w dole brzucha tez....a teraz nie czuje nic dlatego albo druga ciaza moze byc calkowiecie rozna albo po prostu nie udalo sie tym razem.my staramy sie juz jakis czas, biore kwas foliowo, bylam u moejgo ginekologa na badaniach....kazal przyjsc z pozytywnym testem;) tyle ze to bylo we wrzesniu i jak narazie nie mam do niego z czym pójsc.maz wspiera mnie jak moze, nie zalamuje sie bo to dopiero kilka cykli ale cieszylibysmy sie strasznie. ja ciaze przechodzilam dobrze do 30 tygodnia, potem bralam leki na podtrzymanie ciazy, mialam skorcze i rozwarcie sporo za wczesnie ale dotarlismy do konca, porod mialam w wodzie i drugi tez zyczylabym sobie tai miec...nie bylo tragicznie, zreszta juz nawet tego nie pamietam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo78
w sobote moj synek bedzie mial 3 urodzinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo78
daffodile ato teraz przydałaby sie coreczka na dokladke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olo, to wszystkiego najlepszego dla Twojego synka:) Ja planowalam 2 malucha za jakies 5 lat a tu nagle taka niespodzianka..:) Faktycznie przydalaby sie coreczka do pary ale przyznam szczerze ze tak juz sie przyzwyczailam do mojego chlopczyka ze nie wyobrazam sobie miec córcię:) w poprzednią ciaże zaszlam podobnie jesli chodzi o daty: okres 23 listopad 2005. poczecie 6 grudzien 2005, poród 5 wrzesien 2006:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo78
dziekuje w imieniu Alexandra nam sie z synkiem udalo po kilku miesiacach a planowanie drugiej dzidzi....moj maz najpierw dojrzal do tego, zebysmy zaczeli w ogole myslec o drugim dziecku, ja potrzebowalam wiecej czasu.czekalismy az mały bedzie starszy. teraz Alexander juz od lata idzie do przedszkola i jest strasznie samodzielny( wielki chlopak, choc nadal przytulasek mamusi) rodzenstwo i jemu sie marzy, mowi ze chce miec i braciszka i siostrzyczke;) zdecydowac sie nie umie! zreszta z tymi facetami to tak jest :D im mlodsi tym bardziej niezdecydowani! uciekam;) odezwe sie gdy bede wiedziala cos wiecej!!! daffodile dbaj o siebie i glaskaj brzusio!!!!pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
Witam, ja już sama nie wiem. Okresu nie mam wszystko wskazuje na ciąże , ale wczoraj miałam minimalne różowe plamienie i dziś też jakaś kropla mi pociekła. Boję się już okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo78
gromiczka, jesli robilas test i jestes w ciazy to skonsultuj sie z lekrzem, podobno we wczesnej ciazy, w momencie, w ktorym powinna kobieta miec okres moze wystapic plamienie, zamiast miesiaczki....napisz jak bedziesz cos wiecej wiedziala!! daffodile 🖐️ ja nadal nie mam okresu.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rownież czytalam ze w 1 trymestrze mogą wystąpic plamienia, jednak ZAWSZE trzeba to skonsultowac z lekarzem, co radzilabym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy678
Gromiczka - ja jestem w 8tyg ciazy i raz zdazylo mi sie rozowe (bardzo slabe) plamienie, ale krociutkie, rano. I bylo to przez wspolzycie z mezem. Kiedy jestes w ciazy wszystko tam jest bardzo wrazliwe, i malutkie obtarcie moze spowodowac troszenke krwi. Ale naprawde malusienko, tzn zluz robi sie blado rozowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
olo 78 robiłam 4 testy są pozytywne, i robiłam tydzień temu beta HCG i było 60.7 jutro rano idę na krew więc się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo78
a to plamienie ustalo? to znaczy czy to bylo jednorazowe? napisz jutro!! i gratulacje!!!!!! dziewczyny a jak u Was z objawami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
olo78 wiesz co , nie mam plamienia już ale jak po zrobieniu siusiu włoże papierek kawałek głębiej to wtedy troszkę jaśniutkiego różu jest. Do tego zaczęło się tak dziać jak wzięłam globulki przeciw grzybiczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze jakie globulki
?:O żadnych leków nie wolno brać w ciaży bez konsultacji z ginem radzę Ci iść jeszcze dziś do gina jeśli zależy Ci na ciąży nie wolno bagatelizować żadnego plamienia, choćby najmniejszego i żadnych globulek nie stosuj bez konsultacji z ginem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
własnie ona mi je przepisała, powiedziała, że te są bezpieczne... pójdę jutro na beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze jakie globulki
aha, ok ale po co chcesz iść na betę? śmigaj do gina, bo nie wolno bagatelizować nawet najmniejszego plamienia idź jeszcze dziś żeby nie było za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
tak czy tak bete musze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam jak w poprzedniej ciazy wylądowalam po krwawieniu w szpiyalu (31tc) dostalam zjebke od lekarza ze nie przyjechalam od razu (krwawienie bylo wieczorem-niewielkie, a pojechalam rano) Ja zawsze w takich sytuacjach dzwonie do swojej lekarki i pytam co mam zrobic/. Jesli chodzi o objawy to narazie nie mam zadnych (poza brakiem @ oczywiscie), jedynie dopada mnie popołudniami potworna sennosc-niestety przy dziecku nie mam sie kiedy polozyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
ale to nie jest krew tylko taka różowa wydzielina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka 23
Witam olo78 ja miałam ostatnią @ 2.02 ale mam 35 dniowy cykl więć musze jeszcze potrzekac z tydzień żeby coś wyszło ale jakoś nic nie czuje żadnych objawow nie wiem może to za wcześnie ??? Nie mam jeszcze dzieći to moje pierwsze starania więć nie wiem jak to będzie ale mam nadzieje że się uda , zobaczymy bardzo z mężem byśmi chcieli mieć już dzidziusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) oliwka 23, ja mialam okres 29 stycznia wiec podobnie...objawów jako takich tez nie mam a czy za wczesnie? - moge powiedziec z calym przekonaniem ze NIE! przy pierwszej ciazy 10 dni po poczeciu czulam ze jestem w ciazy, bardzo chcianej zreszta.To bylo wspaniale, bolaly mnie piersi, czulam sie jakbym chodzila z goraczka, mialam klucie w dole brzucha....jak zrobilam test po 10 dniach(ten wczesny) to wyszly dwie krechy!!! teraz chcialabym zeby objawy byly tak jednoznaczne, niestety chciec a miec.....zupelnie co innego!!Oliwka to co?robimy test w sobote???? gromiczka, dobrze ze to nie plamienia, sluz rozowawy to pewnie nic strasznego, ale lepiej byc czujnym!!! daffodile;) no własnie, moj junior tez raczej nie daje spokoju, niemniej jednak pamietam, jaki byl poltorej roku temu i powiem, ze teraz jest o wiele latwiej!! przynajmniej mozna godzinami czytac bajeczki-co akurat moj synek uwielbia i na prawde, gdyby nie fakt ze to usypia to czytalabym mu pol dnia! samej czasami wlacza mi sie mega ziewanie gdy czytamy juz pare minut:D na szczescie synus jest czujny, zaraz mamusie budzi i rozpoczynamy dyskusje co by bylo gdyby....:)wierzcie mi....te ktore nie maja dzieci-to 24 dyzur ale zaplata.....ja rozplywam sie gdy sie maly przytula i mowi ze kocha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
no to mam plamienia, dzwoniłam do Pani dr powiedziała ze jutro mam przyjść , chyba po wszystkim. Ona twierdzi, że narazie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromiczka🌻3mam kciuki zeby bylo dobrze!!! Olo, nie moge sobie wyobrazic mojego synka jako 3 latka;) czy Twoj maluch idzie do przedszkola? Ja chce wyslac Olafka za 1,5 roku. jak narazie wydaje mi sie ze mu sie spodoba-lubi dzieci, dobrze sie zcuje poza domem, z kazdym potrafi sie bawic, i jest pelen energii-jak siedzi w domu to go rozsadza:)Mam wiec nadzieje ze nie bedzie problemu z przedszkolem.Bo na sile go nie mam zamiaru dawac. Piersi mnie narazie nie bola:)nie mam mdlosci ani nic z tych rzeczy, ale jeszcze pewnie mnie dopadnie-w poprzedniej ciazy nudnosci zaczely sie po 8tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×