Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Mnie prostrzy poród pewnie nie czeka, bo pierwsza miałam cesarkę. (Kacper ułożył się pośladkowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, no fakt. Ja sie pociesza ze skoro 1 poród trwal 6 godz to moze drugi potrwa...2?:P Migotka, dzieki za gratulacje:) a ta herbata imbirowa to wogole smaczna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile smaczna:) Ja ją piję i bez ciąży. Mam nadzieję, że teraz też będe miała cesarkę, bo choć nie byłó łatwo, to dość dobrze ją wspominam. Ale mnie bolą piersi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam herbatke na laktacje z herbapolu, nawet jak skonczylam karmic to ja pilam;) sok imbirowy jest pyszny to i herbatke musze spróbowac:) a mnie piersi nie bola nic a nic. Wogole jakies male sa...:O w poprzedniej ciazy pamietam ze mi na poczatku urosly i bolalyyyyyy ...pewnie wszystko przede mna..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika, zerknelam na Wasze fotki:) ale slodziak z Kacperka;) chyba mu wloski zjasnialy z wiekiem? Moj Olaf tez blondynek:)Fajne mieszkanko macie-zwlaszcza kominek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ją lubiłam:) Do tej pory kojarzy mi się z początkowym macierzyństwem. Tak herbatka na laktacje i bułka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, rzeczywiście, jak się urodził to calutki czarny, a teraz blondyn jak się patrzy. Dzięki za komplement, mamy ogrzewanie kominkowe. A może ty podeślesz jakieś zdjęcia małego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Daffodile, jesteśmy w podobnej sytuacji. Mam córeczkę rok i 4 miesiące i spodziewam się maluszka termin 5 listopad. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Majowa:) Nie przeraza Cie wizja opieki nad dwójką maluszkow? bo mnie niestety przeraza..:)nasz pies chyba nie przezyje zmasowanego ataku malych rączek...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenamol
Witajcie dziewczyny!! Ja ostatnią @ dostałam 7 lutego. Niedawno w pracy trochę krwawiłam myślałam że to okres ale nigdy nie dostawałam 4 dni wcześniej bo raczej mam regularne co 28 dni. Kupiłam test i zrobiłam. Były dwie kreski. Umówiłam się do ginki na dzisiaj popołudnie i zobaczymy czy do was dołącz. Z kalkulatora wyszło mi że poród powinnam mieć na 13 listopada ale zobaczymy!!Ostatnio też trochę kłuło mnie z boków raz z prawego raz zlewego boku i troszkę mnie to przeraziło czy to normalne??Pozdrawiam i życzę zdrowia wszystkim mamuśką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja jestem mama Fabianka z Listopadówek 2007 termin miałam na 2 ale urodził sie 12 przez cesarskie cięcie!!!! trzymama za was kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Witajcie dziewczyny!! Moja ginka nie była w stanie jeszcze stwierdzić czy to ciąża bo za wcześnie jeszcze 2 tydzień od zapłodnienia i nic nie widać a wy dziewczyny w którym tygodniu wiedziałyście że już coś jest?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
bebolek20 masz słodkiego maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja też miałam ostatnią miesiączkę 7 lutego, też mam cykle 28-dniowe, ale z testem się jeszcze wsztrzymam tak gdzieś tydzień. Nie chcę się rozczarować. Ale myślę że w końcu, w 8 miesiącu starań się udało, bo ciągle jest mi niedobrze. Parę miesięcy temu też sie czułam że jestem w ciąży, zrobiłam test wyszedł pozytywny, a za 2 dni dostałam @. Dlatego wolę poczekać z tesowaniem do piątku. Odezwę się i dam Wam znać. Pozdrawiam wszystkie mamuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Cześć Poziomka1!! A miałaś jakieś inne objawy mimo braku miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Nie chce Was martwic ale mdlosci przychodza raczej później,tak gdzies po 3-4 tc. Ale nigdy nie wiadomo. W kazdym badź razie nie polecam robic testu przed terminem spodziewanej miesiaczki. Ja mialam sprawe ulatwiona bo to moja druga ciaza. Zanim zrobilam testy ( a zrobilam dokladnie w dniu kiedy mialam dostac okres) juz wiedzialam ze zaszlam w ciaze-pojawilo sie takie uczucie w podbrzuszu,jakbym miala w srodku kamienie-w poprzedniej ciazy mialam identycznie. 3mam jednak kciuki zeby to byla upragniona ciaza Poziomko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Daffodile czy rzeczywiście w drugim tygodniu jeszcze nic nie widać na usg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenamol: mam nudności, ciągle mi się odbija i dzisiaj krzyże mnie zaczęły boleć. No i piersi mi się wylewaja ze stanika. Daffodile: wg terminu ostatniej miesiączki, jeśli byłabym w ciąży, to byłabym już w piątym tygodniu, zresztą to chyba sprawa indywidualna. Odezwę się jak zrobię test, llub jeżeli dostanę wcześniej okres (oby nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena, w 2 tc na pewno nie widac, z tego co ja wiem! U mnie nie bylo za bardzo widac nawet w 5 tc (w poprzedniej ciazy],najlepiej zrobic usg po 7tc, mozna bedzie zobaczyc bijące serduszko:) z tymi tc to jest roznie. Jesli bym miala liczyc od terminu ostatniej miesiaczki to mialabym 7 tc, a jesli liczyc od dnia zaplodnienia-5tc:) najbardziej zblizona data porodu wyszla mi z usg-pokazalo ze urodze 2-4 wrzesnia a urodzilam 5 wrzesnia (liczac z kalendarza powinnam urodzic 29 sierpnia) Pozdrawiam:) i milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że nas przybywa:) Ja też Wam dziewczynki wszystkiego naj w dniu naszego święta🌻 Ciągle mam smaka na sok pomarańczowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika.,nie wiem czemu:( mnie sie otwierają bez problemu:( to moze sprobuje zaladowac w imageshack.. A smaka na sok pomaranczowy mialam na poczatku poprzedniej ciazy-pilam codziennie przez 2 tyg a potem nie moglam nawet na niego patrzec;) mnie za to muli od samego rana:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Cześć dziewczyny!! Dzięki Daffodile troszkę się uspokoiłam bo już się bałam że testy coś źle pokazały. Ślicznego masz maluszka. Pozdrawiam was dziewczyny i życzę miłej i udanej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×