Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

gromiczka, trzymam mocno kciuki!napisz.... daffodile, ładne imię ma Twój synek! tak, Alexander idzie do przedszkola od sierpnia,nie mieszkamy w Pl wiec troche inne mamy system szkolno-przedszkolny.niemniej jednak idzie glownie z powodu języka, bo doskonale mowi po polsku, ale niemiecki idzie mu jednak troche gorzej, mimo, ze teraz intensywnie cwiczymy.druga rzecz....takie trzyletnie dzieci (moj bedzie mial juz prawie 3,5 roku) potrzebuja kontaktu z dziecmi.nie wiem jak to bedzie z moim synkiem, jest troche mamisynkiem....najlepiej zeby mamusia byla w pobllizu, przytula sie, wszystko tylko ze mna...ale nastawilam go, ze przedszkole to super sprawa i bedzie ekstra wiec poki co sie cieszy.a ze bedzie tesknil....na pewno ( a ja nie wiem jak sobie poradze w domu przez te 3 h gdy jego nie bedzie)tyle, ze to mija i w koncu przywyknie. ja nadal nie mam okresu, piersi mnie bola,\"napeczniały mi\":P innych objawow brak, no moze poza sluzem, co prawda jest go niewiele ale dziwi mnie fakt, ze od jajeczkowania non stop mam sladowe ilosci sluzu, bialego, nie tego plodnego.ustalilismy z mezem ze on kupi dzis po pracy test i rano sprawdzimy.....ile ja bym dala za te dwie krechy!!!!! i zeby wszystko bylo ok...bo zaczynam sie tez martwic innymi sprawami, okres moze nie nadejsc z wielu powodow. nudności...ja nie mialam ale ponoc mogą wykończyc....moze Cie tym razem omina? usciski dziewczyny!narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
a ja mam okres.....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gromniczka 🌻 spokojnie, w koncu sie uda! no i z pewnoscią lepsze to niz poronienie:(3maj sie i próbuj dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, głowa do gory...wiem ze latwiej powiedziec niz zrobic ale trzymaj sie!!!!! nastepny miesiac bedzie Twój!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gromiczka, ja mam wrazenie, ze do Ciebie dolacze, zaczal bolec mnie dol brzucha jak przy nadchodzacej miesiaczce, jajniki daly o sobie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
olo 78 trzymam kciuki za Ciebie:-)). Musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gromiczka-dziekuje!! musi byc dobrze, bez wzgledu na wszystko:) na pocieszenie zapraszam na tort z korona zrobiona z lentylek z wielka trójką na środku, narobiłam sie z moja mama dziśa do tego ciasto czekoladowe z kremem( nasza rodzinna swojska w-z\'tka)! jesli ciasta smakuja tak dobrze jak wyglądają :P to nie zostanie nic na niedziele do kawy! a mi sie moze przydac cos na poprawe nastroju.tym bardziej ze majac dzis wieczorem w rece test pewnie nie wytrzymam....odezwe sie dziewczyny! trzymajcie sie!weekend sie zaczał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witqm wszystkich zrobiłam dzisiaj rano test i niestety tylko jedna kreska po drugień nawet malutkiego śladu chyba nic z tego w tym miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze wam sie nie udalo teraz:(mam nadzieje ze niedlugo zobaczycie 2 kreseczki:) Czekam na nastepne Listopadówki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam was sobie poczytywać sama nie jestem w ciązy ale moja kolezanka zobaczyła dwie kreski a ostatnia @ miała 27 stycznia ale szkoda tylko, że ja się nie namówi na pisanie na forum taka twarda sztuka z niej. Trzymam za was kciuki, żeby się udało następnym razem.ja mam 30 lat i moj instynkt macierzyński cos słaby jest zaczynam się zastanawiać czy wszystko Ok ze mna ale to już z innej beczki. Daffodile==pozdrawiam i niedługo na pewno ktos do ciebie dołączy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, pewnie niedlugo ktos dolaczy.ja co prawda nie mam nadal okresu ale test wyszedl jak wyszedl wiec zludzen nie mam.czeka mnie chyba wizyta u lekarza jesli okresu nie dostane do konca przyszlego tygodnia!zycze powodzenia, przyjemnej ciazy i zdrowych dzidziusiow!!!!!!pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska pyska
a mnie sie spoznia malpa 4 dzien !!! wczoraj robilam testa ale jedna kreska wiec choc mnie takie opznienie bardzo dziwi to i tak juz czekam spokojnie na @ mimo wszystkich objawow !!!!!!! ale moim zdaniem test juz prawde powie jak sie @ spoznia 3 dni wiec nie ma sie co wkreca!!!! wiec raczej ja nie dolacze do listopada 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska pyska
Gromiczka przykro mi !!!! ja jestem po dwoch poronieniach wiem co czujesz! ale lepiej poronic niz stracic dzidzie w wyzszej ciazy lub urodzic chore dziecko - to jest naturalna selekcja ! glowa do gory ! Olo - dpoki nie ma @ jest nadzieja! mnie brzuch pobolewa ale nie calymi dniami od dnia planowanej @ tak wiec chodze do WC i wyczekuje ale nic sie niedzieje ;) hmmmmm a moze za wczesnie na testa ??? hmmm bez sensu przeciez dzis 4 dzien spoznienia!!!! Daffodile - moje gratulacje :D ps a ja mam juz coreczke w kwietgniu skonczy 5 latek :D ale ten czas leci :P ale te dzieci rosna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromiczka
w sumie jest mi troszkę smutno,ale z drugiej strony to był pierwszy raz jak zaczęłam się starać o dzidzie , więc i tak się cieszę, że w ogóle się udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iska;) 5 lat to juz calkiem powazny wiek:) masz racje, czas szybko plynie! Gromiczka, zanim zaszlam w poprzednią ciąże troche czasu to trwalo. Bardzo sie z mezem staralismy, co miesiac robilam testy, bylam pewna ze juz sie udalo-niestety za kazdym razem sie rozczarowalam.z czasem dalam sobie spokoj,potanowilam zmienic prace,zwolnilam sie...w miedzyczasie mialam zrobic rtg zeba, wiec pomyslalam-na wszelki wypadek zrobi sobie test bo choc mi sie jeszcze okres nie spoźnial to jednak wolalabym miec pewnosc ze nie jestem w ciazy...ale sie zdziwilam gdy zobaczylam 2 kreseczki!!!:D w sumie dosc dlugo to wszystko trwalo: 2 lata sie nie zabezpieczalam + pol roku intesywnych staran. Mysle ze im bardziej sie czlowiek nakreca i stresuje tym gorzej. Lepiej podejsc do tego z dystansem-ciaza pojawi sie w najmniej spodziewanym momencie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez-nicka-kich
hej,termin na listopad:) wyliczylam sobie na 7 go ale lekarz nie zalozyl mi jeszcze ksiazeczki,to chyba 3-4 tydzien,kazal poczekac 3 tygodnie wtedy sie upewni,ze wszystko ok i zaklada ksiazeczke,trochem przerazona:) witam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez nicka, -czego sie boisz?;) chyba nie porodu:P? ja ide do lekarki za jakies 2 tyg.Nie moge sie doczekac 1 usg:D:D:D:D oby bylo wszystko dobrze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virginiiiiaaa
spokojnie dziewczyny pewnie jeszcze nie wiedza ze zaszly...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyszłe mamusie :) ja już wiem że jestem w ciąży od piątku ale dopiero was znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołączam:) Termin mam na 02.11. To moje drugie dziecko, Kacper ma 2 latka. Może zrobimy tabelkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyliczyłam sobie termin na 6 listopada :) To będzie moje pierwsze dziecko :) i co najlepsze pierwsza próba i gotowe :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy- a jak wyliczylas? Bo mnie wychodzi tez 6.11:) a to dlatego ze wpadke zaliczylam 6 lutego:P wiem na pewno! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×