Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Dzien dobry:) u mnie zaczal sie kolejny dzien mdlosci, mecza mnie od rana do nocy😭 dzis dzwonie do mojej lekarki zeby umowic sie na wizyte-mam nadzieje ze juz wrocila z urlopu... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Cześć Dziewczyny!! Ja naszczęście jeszcze nie mam mdłości choć niektóre zapachy zaczynają mi przeszkadzać. No to życzę powodzenia u ginki Daffodile. Pozdrawiam i miłego dnia życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mnie tez od kilku dni mecza mdlosci nie tylko poranne :) kazda pora jest dobra :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka.81
Wszystkiego Dobrego dla listopadowych mam! Wpadłam z topiku listopad 2007 który trwa do dziś a nasze maluszki mają już 3-4miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Listopadówki. Niestety nie mam za dużo czasu żeby do Was zaglądać, wrcam z pracy ok 17:30 i swój czas staram się w całości poświęcić córeczce (16 miesięcy) wiem że to i tak mało ale cóż takie życie. Ja też mam okropne mdłości przez cały dzień (w pierwszej ciąży tego nie było). Byłam już u lekarza i widziałam jak bije serduszko mojej dzidzi ciekawe czy to mały chłopczyk czy może druga dziewczynka :-) Życzę Wam pozytywnych wieści u lekarzy i dwóch kreseczek na testach. W miarę możliwości będę tu zaglądać. Dobranoc. Daffodile, rzeczywiście ja też ogromnie boję się tego wyzwania. Nie wiem czy sobie poradzę, jak urodzi się maluszek Karolinka będzie wymagała też jeszcze dużej opieki.... W sumie nie planowaliśmy teraz drugiej dzidzi, owszem myslałam o tym ale za dwa nawet trzy latka a tu taka niespodzianka....najważniejsze żeby maluszek był zdrowy bo kochany już jest bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa, ja rowniez nie planowalam tej ciazy..ale stalo sie :) i teraz bardzo mnie cieszy ze Olafek bedzie mial rodzenstwo. Ja nie pracuje- dorabiam w domu na kompie. Troche mnie przeraza to ze tak dlugo bede siedziala w domu . No moze siedziala to zle okreslenie:) mysle ze w pracy odpoczelabym bardziej niz przy moim maluchu:) brakuje mi normalnego kontatu z ludźmi. W dodatku gdzies za 2 lata chcemy sie budowac-wszystko nam sie troche zwalilo na glowe,...nie wiem jak sie pomiescimy w malutkim mieszkanku ktore teraz wynajmujemy-mamy jeszcze 40 kilową sukę malamuta:) dzieciaki chyba ją zameczą..;) Dzis mam wizyte u lekarki. Ciekawe czy mozna jakos zapobiec tym mdlosciom, bo ledwo juz zyję:( caly dzien jest mi niedobrze. Wystarczy ze sie napiję chocby wody i od razu mnie skreca:( slaba jestem, mam zawroty glowy rano..najchetnuej spalabym do poludnia, ale przy dziecku nie ma szans..:) mam nadzieje ze tym razem nie bede miala anemii-poprzednio meczyla mnie cala ciąze..:O oby do listopada;) pozdrawiam i spokojnego dnia zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
cześć dziewczyny!! Wyczytałam gdzieś że na mdłości dobre są migdały i żeby rano przed wstaniemz łóżka coś przekąsić np krakersa lub sucharka ale czy to działa to nie wiem bo ja mdłości jeszcze nie mam. W którym jesteście tygodniu bo zaczynam się martwić o te moje mdłości!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam listopadowe mamy 2008 jestem z topiku listopadówek 2007 super, że założyłyście sobie ten topik będzie Wam raźniej :) my piszemy ze sobą do dziś posyłamy sobie foty naszych dzieci, które już kończą 4 miesiące ;) i w ogóle przez całą ciążę wspierałyśmy się w smuteczkach i płakałyśmy z radości jak pojawił się pierwszy bobas jednej z nas :) trzymam za Was kciukasy i podejrzewam, że jeszcze nie jedna z naszego topiku do Was zajrzy bo tak jakoś sentyment się czuje gdy się wspomni te 9 miesięcy oczekiwania... Zajrzyjcie do nas na topik jeśli będziecie miały jakieś pytania :) chętnie Wam podpowiemy to i owo :) ściskam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia-masz racje:) ja siedze na wrzesniowkach 2006. z dziewczynami gadam juz wiec prawie 2,5 roku-od poczatku poprzedniej ciazy:) bardzo sie zżyłysmy miedzy soba:)i wogole atmosfera jest suuper:) Bylam dzis u ginki, w poniedzialek zrobi mi usg, dostalam skierowanie na badania (krew i mocz) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
hej myślę że do Was dołączę , marze o dzidziusiu juz bardzo dawno ( poroniłam w sierpniu 2006) wczoraj zrobilam test nie uwierzyłam i dziś powtórka no i dwie kreskina obu ;)) w poniedziałek ide do gin. stwirdzic ciąże myśle ze w końcu sie doczekałam POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam nowe mamusie:) Nie odzywam się, bo najchętniej cały czas bym spała, mdłości oczywiście też mam, ale na szczęście nie wymiotuje, Piersdi mnie bardzo bolą, chyba nawet bardziej niż z Kacpim. Na zgagę polecam reni jest świetne:) Ja wizytę mam 4 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick……...Imię..........wiek......miasto......ter min............płeć/i mię. ..... Kasika1…...Kasia……..23……Rz esz ów…...02.11………? Daffodile....Magda....27....Wojkowice...06.11..... happymama...Kamila...26...kiedyś Legnica...06.11...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dołaczam do Was kobietki :) termin mam na listopad prawdopodobnie 13 ale to data w przybliżeniu. To jest 5 tydzień ciąży licząc od poniedziałku :) Zaszłam w ciąże przy pierwszych staraniach :) Buziaki trzymajcie się dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasika1…...Kasia……..23……Rz esz ów…...02.11………? Daffodile....Magda....27....Wojkowice...06.11..... happymama...Kamila...26...kiedyś Legnica...06.11... Milla77..........Karolina..30..Warszawa.......02.11 dopisuję sie do Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiszcie mnie do tabelki :) Imię - Marta Wiek- 21 Miasto- Warszawa termin- 13 listopad płeć jeszcze nieznana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgf
Dziewczyny mam pytanie, od kiedy zaczęły boleć Was piersi i jaki miałyście śluz w czasie gdy miała wystąpić miesiączka, która jednak się nie pojawiła? Zyczę Wam i dzieciaćzkom dużo zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny kilka godzin wczesniej zrobilam tescik i zobaczylam piekne dwie kreseczki :D w zwiazku z zaistnialym faktem chetnie do was dolacze:) zabrzmialo jak podanie hihi:D:D i dopisuje sie do tabelki:) Kasika1…...Kasia……..23……Rz esz ów…...02.11………? Daffodile....Magda....27....Wojkowice...06.11..... happymama...Kamila...26...kiedyś Legnica...06.11... Milla77..........Karolina..30..Warszawa.......02.11 Marta1983.....Marta.....21..Warszawa......13.11 lorinka..........Asia........21..Blackpool.......19.11 Marta1983 dopisalam cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Witajcie dziewczyny!! Witam wszystkie nowe mamy!! Ja jestem w 5tc i póki co ani mdłości ani wymiotów nie mam. Piersi bolą mnie od dłuższego czasu. Wizytę u ginki mam 28.03 i mam nadzieję że powie mi że dzidzia się rozwija. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nic nie wiem a do lekarza nie mam co sie wczesniej wybierac jak w 8 tyg ja mam delikatna zgage po slodyczach szybko mnie dopadla w pierwszej ciazy zgage mialam dopiero w 7miesiacu i to narazie tyle ale sie ciesze z tej ciazy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Mi lekarka jeszcze nie zakładała kalendarza ciąży, ani nie określała terminu porodu. Z kalendarza w internecie wychodzi 10 listopad. Terz kończę 6 tc licząc od ostatniej @.Zrobiłam 2 razy bhcg i byłam na usg. Zobaczyłam pęcherzyk ciązowy. Na następne usg idę po świętach. Wtedy powinno już bić serduszko. Do Waszej tabelki na razie się nie wpisuję, bo mam złe doświadczenia. Poczekam z tym jeszcze. My staraliśmy się 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Cześć Aneta30!! W którym tc zobaczyłaś na usg pęcherzyk??Ja byłam u ginki w 4t od ostatniej @ czyli w 2 od zapłodnienia i jeszcze nie było nic widać a teraz na dodatek pobolewa mnie troszkę brzuszek i tak trochę kuje raz z prawego raz z drugiego boku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1980
czesc Dziewczyny.... mam na imie asia i mam 28 lat. Od kilku miesięcy staraliśmy sie o Maluszka:) kilka razy bezskutecznie. ostsanią @ miałam 8 lutego. 10 marca zrobilam pierwszy test i w okienku pojawial sie druga kreseczka, wprawdzie bardzo jasna, ale była;););) 12.03 zrobiłam drugi test (wynik ten sam) i poszłam do gina. on potwierdził moje przypuszczenia.... cała się trzęsłam z radości....JESTEM W CIĄŻY!!! troche też mnie lekarz wystraszył, gdy powiedział, że ciąża jest jeszcze bardzo wczesna i wszytsko sie moze jeszce zdarzyc, ale nie mysle o takich rzeczach.... do konca miesiaca jestem na zwolnieniu, bo mam potworne bol w podbrzuszu:( ale zniose wszystko;) piersi duze i wrażliwe... MÓJ MALUSZEK MA 5 MILIMETRÓW (dwa i pół tygodnia od zapłodnienia:))) 29.03. mam kolejna wizyte i wtedy juz moze uslyszym bicie serduszka;):):)) juz nie moge sie doczekac... mam tylko nadzieje, ze wszystko sie ułozy;) PRZYBLIŻONY TERMIN NARODZIN-15.11.2008, wiec jesli moge, to chcialabym do Was dolaczyc. Dopiszecie mnie?? mysza1980....asia.....28lat....warszawa....15.11.2008 pozdrawiam wszystkie listopadówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Cześć Mysz1980! Ja też byłam u ginki po dwóch pozytywnych testach, ale niestety nie była w stanie jeszcze stwierdzić czy to ciążą bo było za wcześnie (2 tydzień od zapłodnienia) na usg też za bardzo nie było jeszcze nic widać. Wyczytałam w necie że w 5tc (3 tydzień od zapłódnienia) dzidzia ma 2mm tak więc gratuluję twoich 5 mm. Oj ja bym też chciała zobaczyć już swojego maluszka. Idę do ginki 28.03 i mam nadzieję, że seruszko będe mogła już usłyszeć. Mnie też pobolewa brzuszek a raczej tak zakuje od czasu do czasu ale podobno to normalne. Pozdrawiam wszystkie listopadowe mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj MarzenaMol! ja tez czytałam o tych milimetrach, ale mam to na zdjęciu USG... w opisie: pęcherzyk ciążowy pojedynczy o wymiarze GSD 5 mm. wize, ze mamy wizyte w podobnym terminie:) ja mam 29.03. zobacysz, wtedy zobaczysz juz swojego wymarzonego Maluszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja tez chce zobaczyc to malenstwo ale musze czekac mnie tez boli podbrzusze i mam jeszcze jeden problem /dloegliwosc zaparcia zaczelam sie juz ratowac jakimis otrebami mam nadzieje ze pomoze no i czuje ze piersi zaczynaja mnie bolec(pierwszy raz od trzech lat czuje ze je mam ;) Kasika1..........Kasia…….....23......Rz esz ów…..........02.11………? Daffodile........Magda........27......Wojkowice...........06.11..... happymama.....Kamila........26......kiedyś Legnica......06.11... Milla77...........Karolina......30......Warszawa............02.11 Marta1983......Marta........21.......Warszawa...........13.11 mysza1980......Asia...........28.......Warszawa..........15.11 lorinka...........Asia...........21.......Blackpool............19.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lorinko;) znam ten ból i wiem o czym mówisz...ja mam ten sam problem.... gino powiedział, ze jedynym sposobem są czopiki glicerynowe, ale mi to nie pomaga (w aptece bez recepty i nie szkodzą na ciążę) jak tak dalej pojdzie to pęknę, bo mam już brzuch jak w 5 miesiącu!!!!! żart, oczywiscia..ale takie dolegliwości są bardzo uciążliwe... czuje sie pełna i wielka i ciążka!!! poza tym chcialam Was zapytac, co sądzicie na temat picia kawy w ciąży?? ja prawde mowiac jestem wielbicielem kawy z ekspresu cisnieniowego. do tej pory codziennie rano parzyłam sobie małą kawe z mleczkiem w pieknej filizance i sie delektowalam pyszna kawą.... teraz wiem, ze nie moge... ale jak myslicie, czy jedna mala kawa raz w tygodniu jest dozwolona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi farmaceutka zaproponowala takie otreby (zamiast czopkow)-zdrowe jelita zapewnia odpowiednia ilosc blonnika i dostarcza jelitom przyjaznych bakteri to jest do picia lyzeczke tych wiorkow trzeba wymieszac z sokiem i wypic nie jest zle chociaz jak za duzo soku naleje to mam odruch wymiotny a co do kawki to slyszalam ze mozna jedna dziennie taka slaba ja tez lubie kawusie;) i cos mi sie wydaje ze jak dojdzie zmeczenie za kilka tygodni to bezniej sie nie obede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×