Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Skoro tak lubicie kawy są bezkofeinowe. Bratowej zalecił lekarz i nic się nie dzieje z dzieckiem a karmi piersią, podczas ciąży też ją piła..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta wlasnie zobaczylam zdjecie testu ciazowego i mam wrazenie ze robilam ten sam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :) Ja po prostu kupiłam kilka na allegro :) 1 negatywny dwa kolejne pozytywne jeszcze jeden mi został :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety te wszystkie dolegliwości o których mówicie to normalne. Ja też mam zaparcia, mdłości, wymioty, bolące wielkie piersi i duży wzdęty brzuszek. Na usg idziemy za tydzień jak maluch będzie miał 8 tyg. :-) Na te zaparcia pomaga jedzenie często a mało! i sliwki suszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam sie do tematu :) okresu nie widać juz 10 dni , trzy testy pozytywne a o dzidziusia staralismy sie od (dokładnie) 12 stycznia chyba zalapie sie jeszcze na listopad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze, Dziewczynki, ze sie rozkrecacie :) Ja w zeszlym roku caly prawie marzec czekalam na @, ktory nie przychodzil... Moj synek tak troche nie byl w planach, ale dzis nie wyobrazam sobie zycia bez niego, taki jest slodki i tak go pokochalam :) Buziole dla Przyszlych Listopadowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalapie sie :) obliczylam i termin mam gdzieś na 16 listopada :) w tym tygodniu do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaMol - byłam na usg na początku 5 tc. i było widać pęcherzyk ciązowy (nie mylić z zarodkiem) 8,1mm x 4,3 mm. Dzisiaj kończy mi się 6 tc. W ponidziałek idę ponowić bhcg, bo chcę być spokojna, że ona prawidłowo przyrasta. Mnie również pobolewa brzuch, kłują jajniki, mam zaparcia i też puchnie mi brzuch. Nie mam mdłości, przynajmniej na razie. Ja piję 2 słabe kawy bezkofeinowe dziennie. Mam nadzieję, że nie zaszkodzą. Przez ten wzdęty brzuch mam wrażenie , że już tyję. Dostaję też co tydzień zastrzyk Kaprogest na podtrzymanie ciąży, tak na wszelki wypadek. Moja poprzednia ciąża skończyła się łyżeczkowaniem, bo płód obumarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Widzę, że jest nas coraz więcej:) Witam nowe mamusie:) Ja dzis zaczynam 8 t.c. i usg mam bodajże 4 kwietnia, więc jeszcze chwilę. Mdłości mam, ale nie aż takie jak z pierwszą ciążą. Za to piersi już mi urosły i są bardzo bolesne, brzuch tak jak Wy- wzdęty:D MIłego weeckendu, ja mam zjazd na uczelni i ledwo wysiedzę na tych wykładach, duszno mi i słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie upiekłam sernik z brzoskwiniami;) mąż kupił mi książkę, więc mam co czytać:) dzisiaj chyba trochę przesadziłam. Pomimo bolącego brzuszka, wzięłam się za świąteczne porządki, myłam okna i wieszałam firany:( teraz cierpię, bo boli jeszcze bardziej....a może to tylko takie wrażenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinka, czy mogłabyś mi co nieco powiedziec na temat tych otrębów na zaparcia?? juz nie wiem, co mam z tym robic.... chyba też od tego ten vrzuch mnie tak boli.... ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza to nazywa sie Colon C kosztuje ok 18zl i dwa razy dziennie to bierzesz najlepiej rano i wieczorem jedna lyzeczke wsypujesz do szklanki nalewasz troche soku /wody/herbatki powiem ci ze ja od wczoraj to pije i dziala cuda :D nic mnie juz nie boli i idzie raz dwa zaparcia zniknely;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Cześć dziewczyny!! Ja podobnie jak wy mam problem z zaparciami. Lorinka a powiedz gdzie można kupić Colon C?? Życzę miłej niedzieli ja niestety jestem w pracy do wieczora a miałabym ochotę pójść gdzieś na spacer!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) mysza i jak lepiej sie dzis czujesz??????????????????? Marzena ja kupilam w aptece kosztował dokładnie 17,47 składniki:łupiny nasion babki płesznik,fruktooligosacharydy,lactobacillus acidophilus/bifidus. PRZECIWSKAZAŃ-BRAK mówiłyście juz najblższej rodzinie (rodzicom ,tesciom) o ciazy????????????? ja chyba poinformuje ich w swięta :) mam jeszcze pytanie mam krem do biustu z avonu na rozstepy i nie wiem czy moge go uzywac teraz???????? w pierwszej ciąży zaczęłam się smarować w 10 tyg jak zobaczyłam pierwsze rozstępy a nie chce dostać nowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
cześć lorinka!! Dzięki za informacje muszę sobie to też kupić. U mnie narazie wie tylko teściowa, babcia i szwagierki. Moim rodzicom też jeszcze nie powiedziałam. Myślałam im powiedzieć jak zakończy się 1 trymestr bo to nigdy nie wiadomo a nie chce im robić nadzieji zwłaszcza że moja siostra 2 razy straciła w takim wczesnym stadium!! Co do tego kremu to nie wiem ja narazie nic nie stosuję choć już mi piersi rosną a bolą przeokropnie!!Ale myślę że możesz zacząć wcześniej smarować to przecież nie zaszkodzi a może pomoże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wlasnie szwagierka polecila zel lierac dorgi ale mowila ze jej nic wyszlo wiec chyba bede sie niem kremowala ja dzis powiem tesciowej a w przyszlym tygodniu rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Dziewczyny czy wam też dokucza zgaga?? Macie coś sprawdzonego co by pomogło a nie zaszkodziło dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Kurde mnie już też korci żeby powiedzieć rodzicom że będą dziadkami ale nie chcę zapeszać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Lorinka a ten żel to z avonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Lorinka a ten żel to z avonu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiedziałam tego samego dnia co się dowiedziałam nie wierzę w przesądy i zapeszanie :) Wszystko jest ok a i reszta wie że nie mogę zbytnio się wysylać hehe.. Ja mam mdłości ale nie wymiotuje i narazie są delikatne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Listopadówki:) widze ze grono sie powieksza:D Ja ostatnio bardzo źle sie czuje , mdlosci mam 24 h na dobe i wiekszosc dnia zdycham na kanapie:(korzystam z okazji ze chwilowo lepiej sie czuje wiec zajrzalam:) GDFGF- w poprzedniej ciazy piersi bolaly mnie tuz przed spodziewana miesiaczka (ktorej oczywiscie nie dostalam) do 11tc, w obecnej nie bola mnie nic i wogole sie nie zmieniły. Nie wiem od czego to zalezy. Ja w poniedzialek bede miala usg a nastepna wizyte 8 kwietnia i wtedy zalozy mi karte ciazy. Mysza, kawka z ekspresu ma najwiecej kofeiny. Mysle ze jak wypijesz jedna malą to bedzie OK.Ja pilam rozpuszczalna slaba i z mlekiem (nawet 2-3 dziennie), w poprzedniej ciazy tak samo. Od czasu do czasu pilam tez puszeczke pepsi . Niestety teraz ze wzgl na potworne mdlosci nawet nie mysle o kawie..:( naparwde nie ma co przesadzac z ograniczeniami w ciazy. Co innego gdybys miala wysokie cisnienie. Ale jak jestes zdrowa i czujesz sie dobrze mozesz sie napic. Duzo czytalam na ten temat!!!! Powszechnie tez sie mysli ze nie wolno pic kawy podczas laktacji-prawda jest jednak ze do mleka dostaje sie 1-10% kofeiny. Wiec jak ktos nie pije szatana to moze sobie wypic. Tez mialam wzdety brzuszek ale znow jest plaski. Do czasu;) w pzresady rowniez nie wierze...w poprzedniej ciazy mialam wozek juz w domu 3 mce przed porodem-trafila sie okazja to kupilam:)To prawda jednak ze 50% ciaz przed terminem 1 miesiaczki ulega poronieniu, potem do 8 tyg ok 20 % ciaz. Jednak trzeba byc dobrej mysli , zamarwianie sie nic nie da:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarzenaMol
Dzięki dziewczyny!! Macie racje z tymi przesądamy ale ja jakoś tak się boję. Chociaż może żeczywiście święta to dobry pomysł żeby powiedzieć rodzicom no nie wiem przemyślę to jeszcze. Mnie też zaczyna czasem mdlić ale nie wymiotuję potrwa to chwilę a potem przejdzie tak mam głównie rano i czasem wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam chwile na czytanie ;) Marzena ten zel jest z firmy Lierac strasznie drogi bo za 100ml chca -77zl w internetowym sklepie a w aptece ok.100zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Spać, cały dzień było mi słabo. U nas wszyscy już wiedzą, bo staralismy się parę miesięcy. Tez wypróbuje to na zaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepow to raczej sprawa hormonów i kremy wiele nie pomoga. W poprzedniej ciazy smarowalam sie od 1 mca, na piersiach wyszly mi w 31 tc, na brzuchu 4 dni przed terminem....strasznie rozpaczalam..:( na szczescie rozstepy malutkie byly i ich nie widac...mimo to mam zamiar ciagle sie smarowac, na wszelki wypadek. Dodam ze przytylam 8 kg wiec nie tak duzo. Kolezanka nie smarowala sie NICZYM, przytyla 22 kg i nie ma ani 1 rozstepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich przyszlych mamus i spokojnych 9 miesiecy zycze. No a potem lekkich i szybkich porodow. 🌻 Marcowka2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×