Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

czarodziejko co do tych pieluch to ja bym wolała odwrotny zestaw, więcej tych większych a mniej newborn. może sie okazać że dzidzia będzie na tyle duża że te malutkie będą za małe wkrótce po urodzeniu i zostaniesz wtedy z całą masą niewykorzystanych pieluch. poza tym tak jak pisałam już kiedyś ja kupie na początek najmniejsze z istniejących opakowań, zeby sprawdzić czy nie będą dzidzi odparzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenaMol na zgagę wbrew pozorom pomaga łyżeczkę musztardy zjeść mi pomaga a nie żadne mleko czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie przeglądam na allegro podklady porodowe i nie mam pojęcia jakie rozmiary miałabym kupić :( sama nie wiem ile i jakie duże. może któraś mi powie jakie kupiłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka ja prawie od początku ciąży mam zgage. Pomagały mi migdały ale teraz to muszę bardzo dużo ich zjeść a potem ,mnie mdli jak cholera!Dunia dzięki za pomysł z musztardą muszę spróbować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, podkłady poporodowe można kupić we wszystkich supermarketach , leżą opok pieluch. Ja kupiłam Happy - jest 10 sztuk w opakowaniu. Pamiętajcie że na prawdę lepiej kupić kosmetyki i podkłady w markecie niż na allegro - bo dochodzi koszt przesyłki. Ja mam jeszcze sklep rossmann pod blokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko ja uzywalam dla synka kosmetykow niemieckiej firmy bubchen zachwycona bylam i jest nimi i smialo moge polecic krem na kazda pogode konsystencja swietnie sie wchlania latwo sie rozsmarowuje i ladnie pachnie http://wszystkodladziecka.com.pl/akcesoria-niemowl%C4%99ce-kosmetyki-dla-niemowl%C4%85t-c-17_35.html niestety tu nie moge dorwac tych kosmetykow i bede uzywala J&J ,chyba ze mala bedzie uczolona to bede szukac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziewczyny uważam że lepiej by było aby w tych paczkach pampersów więcej było tych większych bo potem rzeczywiście może się okazać że te newborn bedą za małe a ja je widziałam i rzeczywiście one są takie malutkie :-). Ja kupiłam dla dziecka wszystko z firmy nivea a czy będą dobre to powiem jak będę widziała jak skóra dziecka na nie reaguje. Jak ostatnio byłam po porodzie to pół paczki mi wystarczyło tych podkładów poporodowych bo to jest takie wielkie że po wyjściu ze szpitala używałam tych podpasek na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! a macie juz może staniki do karmienia?chyba powinnam po mału zaopatrzyc sie w niego ,i to ze dwie sztuki,możecie polecić jakiś sprawdzony,żeby nie rozciągął się po pierwszym praniu ktoraś pisała o korkach w warszawie-sA straszne!!!też sie nad tym zastanawialam-jesli to beda godz szczytu to chyba najlepiej zadzwonić po karetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zastanawiam nad stanikami, ale to chyba przed samym porodem trzeba kupic, no wlasnie- ale kiedy jest ten czas \" przed samym porodem \":) jak jakies polecacie to tez jestem otwarta na sugestie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeden biustonosz dla karmiącej i ja kupiłam na targu za 12 zł :-). Ja uważąm tak że i tak w domu będę nosiła swoje biustonosze a nie te dla karmiących :-). Ja biorę butelkę do szpitala ze względu na to że moge nie mieć pokarmu albo coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co pamietam to w szpitalu maja własne butelki-sterylne i jesli jest potrzeba to dokarmiaja dziecko-mleko tez jest szpitalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak gdzies mi umkneły te wszystkie drobiazgi a jest jak widze tego troche-najbardziej podobaja mi sie podkłady do przewijania,mozna je wszedzie zabrac i przy przewijaniu miec pewnosc ze dziecko nie lezy na brudnym,z córeczka miałam tylko kocyk i jak ja gdzies przebierałam to nigdy nie wiedziałam na ktora strone wczesniej kładłam mała-konczyło sie tak ze prałam koc za kazdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te podkłady,które kupiła Beata to rzeczywiscie się opłaca zakupic... ja znalazłam 10 szt za 17,90 i wydawało mi się,ze to dobra cena..więc te bella to naprawde w super cenie.. co do kosmetyków to ja chyba kupię hipp,a proszek to lovela bo juz go sprawdziłam przy pierwszym dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś z Was pisała o łóżeczku turystycznym więc ja jak kupiłam bratowej takie łóżeczko to do tego wsadziłam materac gryczano kokosowy. Jest najlepszy najtwardszy a ciężar spokojnie nie przeszkadza... Wczoraj już wszystko wsadziłam do szuflady nawet laktator hehe. Ja to już doczekać się nie mogę tego porodu później zacznę się bać :D Do szpitala butle są niepotrzebne chyba że chcecie karmić odrazu sztucznym mlekiem. Mnie na zgage pomaga zimne mleko :) Podkłady poporodowe nie mają rozmiarów są uniwersalne. Moja bratowa miała zgage cała ciążę a dziecko urodziłą łyse jak kolano :P To tylko przesąd Staników do karmienia nie zamierzam kupować będę cyca wyciągać ze zwykłych po prostu bo nie wiem jak mi piersi nabrzmieją. Poza tym szkoda mi kasy na takie rzeczy :) w szpitalach teraz rzadko kiedy dają mleko w szpitalach każą swoje przywozić!!! Do prania używam Jelpa plus płyn zmiękczający lovela Sory że tak pisze bezosobowo ale czytam i odrazu pisze co mi w oko wpadnie żeby później nie zapomnieć co komu miałam napisać :) Byłam dziś rano na pobraniu krwi oddałąm siuśki i jeździłam najpierw do lekarza babci zeby mi przepisał receptę a później po leki po aptekach wystałam się za wszystkie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam proszel lovela. U nas mleko sami dawają w szpitalu. Trzeba się dokladnie dowiedzieć co i jak. Ale za to trzeba mieć swoje ciuszki. Ja przez allegro kupiłam dużo rzeczy i to od jednego sprzedawcy czyli miałam jeden koszt przesyłki. I jak dla mnie to te zakupy były opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam co wy laski macie to ja z tego wszystkiego mam tylko body,kaftaniki,spioszki,skarpetusie,czapeczki,rozek,spiworek,kombinezon,poszewke nposzewki na posciel,wanienke,wozek,smoczki,obcinaki do paznokci,butelki,grzechotke,gryzak i nie mam wielu rzeczy o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, ale macie tempo pisania:D Ja tez tak bezosobowo, ok? Ja nadal chodzę w japonkach i szczerze powiedziawszy tylko w nich:) Muszę kupić jakieś tanie butki rozmiar lub dwa większe. Co do położenia miednicowego, to ja takie miałam przy pierwszej ciąży, mały sie tak zablokował, że czułam słabo ruchy i wszyscy mi mówili (lekarze, położne), że się juz nie odkręci. Gdyby nie cesarka to napewno nie dałabym rady urodzić. Co do torby, to ja mam taką średniej wielkości, z tym, że u na w szpitalu dla dziecka musze mieć tylko chusteczki nawilżające, Pampersy, kremy, ewentualne mleko wszystko dostajemy. Na wyjście ze szpitala wszystko męzowi przygotuje i zostawię w domu. Ze soba wezme dodatko tylko laktator, bo ostatnim razem było ich za mało, a za dużo chętnych i w szpitalu musiałam ściągać pokarm ręcznie. Karuzela to słyszałam, że najlepsza plastikowa, bo te pluszaki wchłaniają kurz. Ale oba rodzaje są śliczne. Ja mam dwa biustonosze do karmienia po małym, ale po porodzie moga byc maławe, gdzies tako koło 35-36 tygodnia zakupie jeszcze jedne, większy:P Ja do fryzjera umówiłam sie na wtorek, scięcie i farbowanie, bo już na siebie nie moge patrzeć:D Elwira- Narazie liczę na ten Łańcucki szpital, a w razie czego ulegne twojej sugestji i pójde na Rycerską. U mnie w szpitalu wieloródki rodzą naturalnie nawet przy ułożeniu posladkowym. Pozdrawiam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej bratowej koleżanka jest w 34 tygodniu ciąży i ma pośladkowe ułożenie. W szpitalu na karowej powiedzieli jej że będzie naturalnie rodzić nawet jak dziecko się nie odkręci ;/ Z deczka to chore ale cuż zrobić!! Ja bym zmieniła szpital. Mnie znowu szczypie przy sikaniu więc urosept będę brać do końca ciąży bo nic przyjemnego taki ból. Ja się dzisiaj najeździłam nawet na gg nie nadążam pisać bo takie urwanie głowy. Najpierw po 9 na pobranie krwi później do rodziców do domku. Poleciałam zrobić zakupki wróciłam zrobiłam sobie i mężusiowi śniadanko. Później w samochód i do lekarza babci prosić żeby przepisał recepty bo leki się kończą. Od lekarza wyszłam i do apteki takiej taniej nastałam się i po pół godziny farmaceutka mnie wywołała z tłumu ludzi i podeszłam bez kolejki. Nie było jednych leków dla babci więc jeszcze trzy apteki zwiedziliśmy haha nieźle co?!! Dalej do domku usiadłam na 15 minut odpocząć zjedliśmy z mężusiem winogronka i dawaj dalej do roboty wzięłam się za obieranie ziemniaków a tak nienawidzę tego robić. Zrobiłam pyszne buraczki na obiad i pomidorki z cebulą. Jesteśmy po obiedzie i ledwo żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia z tymi kilogramami, co staje na wagę to więcej waże:(( U nas grzmi. NICK...........Miasto........TC......TERMIN....WAGA.... PŁEĆ lub IMIĘ Daffodile......Wojkowice....32.......01.11....56+12..... .Inga/Bianka Marsjanka.....Śląskie........25.......01.11....57+7..... ...Córka Joasiella........................31.......01.11......... .........?? Kasika1........Rzeszów......33.......02.11....64+15..... ..Karolinka Milla77.........Warszawa....33......10.10.....57+ 16.......Maciuś mother........Warszawa.....32......04.11....62+9........ .Zmiana? agniesza26.....Lublin.........32......04.11....53 +19......Olafek ewelka1234....Poznań........32......05.11....+11........ ..Nadia? Kasiula82.......Cieszyn.......32.......06.11....54+9.. ...Amelka happymama....Irlandia.......33.......06.11.....65+10.... .Zuzia Green_Gable...Szczecin......32......06.11....65+dużo.... Milenka MałaMi 80.....Warszawa.....31.......06.11..................Bartuś karuczek....Warszawa.......31......08.11....+10.....córeczka agnesa1983....Poznań........31.......09.11....57+12... .Kubuś Aneta30.........Kraków.......31.......09.11....53+14.... ...Synek elwira elwira...Rzeszów.....32.......10.11.....65+7....chyba córa Jokasta........Gdynia........31 .......11.11.....58+10........Synek C.internautka..Poznań......32........11.11.....56-2+ ok.10...chłopczyk Marta1983.....Warszawa...31........13.11.....65+10...... Robercik **Vanilka**......Szczecin.....31.......13.11......70.... ......Hubercik fajnaaj..........Białogard....31.......14.11......+13... ......Natalka? MarzenaMol....Wisła.........30.......14 .11.....+12.........Arturek mysza1980.....Warszawa...30.......15.11......59+10...... Zosia Karolinka Linka..Gliwice.....30.......15.11......50+10......Synek Beata1987.......Śląskie......31.......16.11......62+13,5 ....Zuzia bonizz........... Opatów.....29.......17.11......66+9........Synek Balbin ...........Warszawa...30.......17.11......69+6........Kubuś KochamMojeSerduszko.Dębica.29....17.11.....60+8........Jagod a lorinka..........Anglia.........30........19.11.....55+9 ........Zuzia dunia25....Kraśnikk./Lublin...?........20.11....duuużo .....Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........28........20.11......66..... ....Synek bajag_a........Białystok.....24........20.11.......65... . .....Malwina kajtoch.....Dublin/Kraków..27.......20.11......53+10.... .Córka mała_agatka...Łódź.........29........25.11......65-5+10. . ..Synek eluś...........Międzyrzecz..29........25.11.....55+6,5.. ...Adaś maminka.1......łódź.........29........27.11.....53+8.... ....Córka Maja_21.........Kielce........28.......29.11.....64-2+4. ....Wiktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta to ładne masz tępo :P ja dostaje zadyszki jak po schodach wchodze a co dopiero taki maraton ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha dziś pogoda mi się podoba bo nie jest za gorąco tak na prawdę mogłabym tak codziennie oby tylko pogoda dopisywała może być nawet taki lekki deszczyk który dziś pada ciągle :) Gdybym miała takie tępo szybko bym urodziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×