Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ja dopiero wstałam wreszcie się wyspałam.. Odstawiłam kwas foliowy bo przez niego strasznie źle się czułam . Lekarz powiedziała że nie powinno nic się stać jak odstawię folik. Zobaczymy w przyszłym tygodniu skonsultuje to jeszcze z innym lekarzem. Co do samopoczucia jest świetnie.Pogoda za oknem jako taka wychodzi słoneczko hihi.. Niedługo się ubieram i lecę na zakupki bo obok mnie w sklepie są niezłe wyprzedaże i można ładnie się obkupić za niewielkie pieniądze :D A jak tam u Was samopoczucie? Jak wasze brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale wam zazdroszcze tego usg ja musze czekac caly miesiac 😭 jak wam dobrze :) super ze didki rosna i serduszka pieknie bija:) mnie dzis strasznie swedza cycki 😭 brzuszek czuje sie dobrze choc czasem cos mnie tam zakluje az dech zapiera ...nie wiem co to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny!!! Ja mam teraz chwilę wolnego bo sprzątałam :-). A tak mi się nie chciało. A ja wczoraj super się czułam. Żadnych mdłości wieczorem. poprostu super :-) ale nie wiem jak będzie dziś. Mnie lekarz powiedział że ja przez całą ciążę mam brać kwas foliowy. Ale ja biorę tardyferon vol i jest na receptę. Miałam to z poprzedniej ciąży i jak wiedziałam że mogę zajść w ciążę to już wtedy to brałam. A do połowy ciąży będę brała luteina tak na wszelki wypadek. W poprzedniej ciąży też brałam i jedno opakowanie kosztowało 30 zł a na miesiąc wychodzą dwa opakowania ale dobrze ze teraz jest refundowany i kosztuje tlko 4 zł :-). Ja do ginekologa dopiero idę za 3 tyg :-(. Aż się już doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta u mnie dziś samopoczucie dobrze ale humory to ja straszne miewam. Najbardziej mnie denerwuje że jak idę spać to mam takie dziwne uczuche ciężkości nóg. A potem przyjdą skurcze łydek :-(. Mój brzuszek już troche urusł. W poprzedniej ciążyprzytyłam 14 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta u mnie dziś samopoczucie dobrze ale humory to ja straszne miewam. Najbardziej mnie denerwuje że jak idę spać to mam takie dziwne uczuche ciężkości nóg. A potem przyjdą skurcze łydek :-(. Mój brzuszek już troche urusł. W poprzedniej ciążyprzytyłam 14 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Byłam wczoraj na ugs i nareszcie czuję w sobie to malutkie życie:) Widziałam i słyszałam bijące serduszko:) Jednak każdą ciąże przeżywa się od początku, od początku kobieta uczy się być mamą. Wyniki super, czuję sie też dobrze, a brzuich już mi widać, choć z Kacpim o tej porze, nie byłó nic widać. Całuje😘 Ja w poprzedniej przytyłam 20:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, dobrze, ze napisalas o tych ciezkich nogach. Ja właśnie nie wiedziałam, od czego to mam i podejrzewałam właśnie ciążę, ale nie byłam pewna, czy to od tego. ja mam właśnie takie uczucie.... dzisiaj chyba zrobiłam jakąś głupotkę....chyba... Rano dobrze się czułam, więc wybrałam się polatać po galerii. Nie dosyć, ze nic nie kupiłam, (ceny jak jasna cholera!!! chyba poszaleli!!!), to jeszcze zaczął mnie bardzo boleć brzuszek... nie wiem od czego. Przez chwilę chyba to był moze raczej bol żołądka. Gdy wracałam, z bólu popłynęła mi łezka. Po powrocie, położyłam się spać i tak zdrzemnęłam się przez dwie godzinki. Teraz sie obudziłam i trochę mi lepiej. Mam nadzieje, ze takie sytuacje nie beda sie powtarzac, bo w poniedziałek wracam do pracy. Obiecałam sobie- żadnych wypadów, bez Mańka. Przez to wszystko nie będzie dzisiaj obiadu... ja zjem sałatkę i owoce, a on coś sobie zamowi... no trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza mnie też coś dziś brzuch bolał, ale podejrzewam, że to przez za[parcia, bo mam straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niedobrze że Was brzuchalki bolą.. Ja dziś od 12 byłam w trasie.. Najpierw do Wołomina po obrączki, później do Radzymina odwiedzić znajomego i zaprosić na ślub nie obyło się bez atrakcji przy trasie stały prostytutki hihihi.. Pierwszy raz widziałam i napatrzeć się nie mogłam jak taka kobieta wygląda :P Później do domku posiedzieć z tatą porozmawiać zjeść i wreszcie wróciliśmy do naszego mieszkanka.. Jutro te spotkanie rodziców z teściami i świadkami mam nadzieję że wszystko wyjdzie dobrze :)trzymajcie kciuki hihi.. Nie byłam na wyprzedaży bo niestety nie zdążyłam. Jak tam Wam mija dzionek? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki;) Wiosna przyszła;) Nareszcie!! znowu dzisiaj mi niedobrze! ale w taką pogodę wszystko zniosę;) powiem Wam, ze przez wczorajsze złe samopoczucie, nie posprzątałam mieszkania... a dzisiaj słoneczko ładnie zaświeciło i widać cały kurz...nieładnie....ale jak to mowią...dom jest do mieszkania, a nie do sprzatania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczny!!! A ja dziwnym trafem czuje się od dwóch dni bardzo dobrze. Zadnych mdłości. Myślę że jest wszystko dobrze z ciążą a wy jak myślicie??? Ja idę teraz oglądać program tak to leciała. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu pusto :) Ja po spotkaniu rodzicom się podobało i to najważniejsze w sumie nie obgadaliśmy najważniejszego ale dobrze było było śmiechu rozmów i najlepsze że wszyscy potrafili od tak zacząć ze sobą gadać hahaha... Teraz wymęczona idę spać bo już padam po prostu na twarz.. Dobranoc kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Mam pytanie do was. Czy jak ja sie czuje bardzo dobrze czy to musi być jakiś zły sygnał?? Bo wcześniej było okropnie. A teraz żadnych mdlośći.Jak myślici???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej straszne tu pustki gdzie daffodile ,marzenamol,just,agnes ,mysza i reszta dziewczyn????? Marta super ze spotkanie sie wam udalo:) Bata wydaje mi sie ze nie masz sie co martwic ...choc roznie to bywa... ja czuje sie dobrze zadnych boli i mdlosci bosko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odstawiłam folik i normalnie funkcionuje w dzień. Czasem jest tak że zrobi mi się niedobrze ale to chwilowe i wczoraj właśnie też tak myślałam i się zastanawiałam czy aby na pewno wszystko jest ok z dzieckiem... wszystkiego dowiem się na najbliższej wizycie u lekarza zobaczymy co powie. A na wizytę mam iść ok 10 kwietnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie bardzo serdecznie! pozwolę sobie przyłączyć się do Pań choćby na chwilkę. ostatni okres miałam 22.02. w środę zrobiłam twest, pokazał piękne mocne, czerwone dwie kreseczki :) :) teraz jestem już bardzo szczęśliwa! emocje opadły, szok minął, i została jedynie wielka radość. ech jakaś sentymentalna się zrobiłam, bo właśnie łezka mi poleciała na myśl o małej Zuzi (bo musi być dziewczynka i to Zuzia :) ). wg kalkulatorów termin wychodzi 28 listopada-3 grudnia. poczekam zobaczę co powie lekarz dlatego na razie nie chcę zakładać grudniowego topiku. mam nadzieję że mogę dołączyć?????? jestem ok 3-4 tygonia ciąży, a już czuję się fatalnie! mdłości od rana do późnych godzin nocnych, ciągły silny ból podbrzusza. nie wiem czy tak ma być, czy to normalne???? zaczynam się denerwować :( może któraś z Was wie coś więcej i może mnie pocieszyć??? nie mam w domu neta. piszę z uczelni. niestety następny raz zajrzę dsopiero w piątek, bo od jutra do czwartku pracuję i nie będę mogła tu wpaść. mam nadzieję że ktoś mi coś odpisze :) powiedzcie mi jeszcze kiedy najlepiej iść na 1 wizytę??? żeby lekarz coś zobaczył??? czy zna któraś super lekarza w Łodzi??? przepraszam za tyle pytań :) pozdrawiam wszystkie mamy!!!! i życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj.. Najlepiej iść ok 5 tygodnia wtedy lekarz będzie widział pęcherzyk a licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki to jesteś w 5 tc.. :) Więc możesz spokojnie już się zapisać na wizytę :) Życzę powodzenia no i przede wszystkim gratuluje mamusiu :) To Twoja pierwsza ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz uzbroić się w cierpliwość :) Ja dziś zapeszyłam początek dnia hihi powiedziałam że się świetnie czuje i poleciałam do toalety zwracać soki żołądkowe.. eh takie uroki ciąży. Więc tak zacznij brać już kwas foliowy to nawet lekarz Tobie zaleci oszczędzaj się nie przemęczaj, dużo odpoczywaj, nie dzwigaj, to chyba tyle na początek hihi.. U mnie nadal męczące są wieczory ponieważ mam dreszcze czuje się jakbym miała gorączke śpie w grubych bluzach a w pokoju upał hihi.. No cóż trzeba jakoś przetrwać te pierwsze miesiące ciąży. Oby później było lepiej ale obawiam się ciąży latem hehe że mnie ten skwar na dworku nie da żyć./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kwas foliowy już od 2 miesięcy łykam. jakoś tak się spodziewałam że mogę zajść i zaczęłam brać, bo w końcu to niewiele kosztuje a może pomóc maleństwu :) no nic życzę udanej reszty dnia. mój czas na necie niestety się kończy. mam nadzieję że nie zapomnicie o mnie :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że nie :) ozdywaj się do nas i pisz jak tam ciąża się rozwija. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…............9...... . .02.11 Milla77..........30......Warszawa............9... ... .02.11 mother..........25......Warszawa...........8........04.1 1 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........8.........13.11 MarzenaMol....23......Wisła.................7.........14 .11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 Beata1987.....21......Lubliniec..............6.........1 6.11 lorinka..........21......Blackpool.............6........ .19.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, ja jestem wykończona już tym samopoczuciem... Mdłości ciągle , z gotowaniem problemy, ciagły głód, ból brzucha jak za dużo robię.Ech wieczorkiem to już nie nadaję się do zycia. Jak tu myśleć pozytywnie jak człowiek nie jest już sobą . Oby do 13 tc...oby. na szczeście piękna pogoda. Powiedzcie mi prosze czy też nie możecie jest mięsa i słodyczy? No i co tu ugotowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla ja na mięsko patrzeć nie mogę :( Daffodile....... 27......Wojkowice............8.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…............9..... . . .02.11 Milla77..........30......Warszawa............9... ... .02.11 mother..........25......Warszawa...........8........04.1 1 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........9.........13.11 MarzenaMol....23......Wisła.................7.........14 .11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 Beata1987.....21......Lubliniec..............6.........1 6.11 lorinka..........21......Blackpool.............6........ .19.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mala agatki🌼 mnie odzucilo od slodyczy czekolad ciastek ....tylko lody sa moja slaboscia :) co do miesa to muli mnie jak poczuje surowe mieso a niestety nikt za mnie tego nie zrobi ...no ostatnio P zlitowal sie i zrobil obiad:D wedliny jem normalnie weszlam na topic wrzesniowek i tam ktoras dziewczyna podala link do przepisu na buleczki z pieczarkami ale bym zjadla takiego mam smaka na nie ..oj😭 http://whiteplate.blogspot.com/2008/01/bueczki-z-pieczarkami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agam999
Dziewczyny, w którym cyklu zaszłyście w ciążę? Chciałam spytać bo staram się z narzeczonym od 3 miesięcy i nic. Przez chwilę myślałam, że do Was dołączę na listopad, ale niestety @ przyszła z czterodniowym opóxnieniem. Zaczynam się już martwić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nic narazie nie czytalam, obilo mi sie jednak ze piszecie cos o Foliku-mnie lekarka kazala OBOWIĄZKOWO brac, co wiecej, KAZDA kobieta w wieku rozrodczym powinna brac kwas foliowy zapobiegawczo-zmniejsza on az o 70 % ryzyko wystąpienia wad cewy nerwowej, rozszczepu kregoslupa i nie tylko. Ja bym nie rezygnowala z lykania foliku Daffodile....... 27......Wojkowice............9.......01.11 Kasika1.........23......Rzeszów…............9..... . . .02.11 Milla77..........30......Warszawa............9... ... .02.11 mother..........25......Warszawa...........8........04.1 1 happymama....26......kiedyś Legnica................06.11 Marta1983.....21......Warszawa...........9.........13.11 MarzenaMol....23......Wisła.................7.........14 .11 mysza1980.....28......Warszawa.....................15.11 Beata1987.....21......Lubliniec..............6.........1 6.11 lorinka..........21......Blackpool.............6........ .19.11 co do zajscia w ciaze-tm razem wpadlam, ale poprzednia ciaza byla planowana i tak: 2 lata nie stosowalam antykoncepcji,a potem 6 mcy sie mocno staralismy:) czyli dosc dlugo.A oboje jestesmy zdrowi. Czasem potrzeba troche szczescia! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, a jestes pewna ze to przez folik źle sie czujesz? z tego co wiem to tylko po przedawkowaniu moga pojawic sie jakies dzialania niepoządane. Ja zarowno w poprzedniej tak i w obcnej ciazy (choc w obecnej duzo bardziej) bardzo źle sie czuje ale nie sądze zeby to byla wina folika.To hormony niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie udało się zajść w 1 cyklu :) co do folika, niestety nie dawałam rady chodziłam dosłownie po ścianach.. teraz już lepiej.. Wiadomo każdy na własną odpowiedzialność bierze bądź też nie leki.. Mam nadzieje ze bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daffodile brałam wcześniej już folik ok 2 miesięcy i byłam jak naćpana ciągle..najważniejsze są pierwsze trzy miesiące ciąży z folikiem później i tak zostaje odstawiony ja odstawiłam miesiąc wcześniej i się ciesze bo nie męcze się tak jak do niedawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×