Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Witaj u nas nowa mamo :) A do reszty dziewczynek mam pytanko. Zaczął boleć mnie brzuch a raczej żołądek (po zupie) czułam jakbym miała zaraz dostać @ i to tak mocno a teraz dostałam rozstroju żołądka :(( Co mogę wziąć żeby mi przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po drzemce;) marta, najlepiej będzie, jeśli po prostu wypijesz herbatę trochę mocniejszą, gorzką i sie położysz. Jeśli C nie przejdzie, to zadzwoń do gina. Nie bierz sama bez porozumienia z lekarzem żadnych środków. mam nadzieje, że poczuje sie lepiej ja wlasnie gotuje kapusniak, bo tak mi sie go zachcialo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta - ja mialam non stop takie bole jak bym miala dostac @ i rowolnienie tez. na to najlepsza czekolada gorzka. bole mam do tej poty czasem nawet a jestem w 21 tc wiec sie nie martw a co do roznych rzeczy to ja dziewczyny kofeiny ani teiny wogole nie polecam, moze przesadzam ale na poczatku przy piciu takich rzeczy zawierajacych to, zwiaksza sie bardzo ryzyko poronienia. ja nie pije cofeiny wogole ani kawy ani herbaty chyba ze bezkofeinowa. ani coli, tylko bezkofeinowa wiem ze nie mozna przesadzac, ale ze sie jednej czy dwoch rzeczy odmowi nic sie nie stanie pozdrawiam i trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziękuje :) Mówiłam o lekach w stylu węgiel albo krople żołądkowe o innych nawet nie pomyślałam ale faktycznie zawsze lepiej zapytać lekarza prowadzącego :) Już sobie leżę na boczku. Może to od 3 wypitych szklanek mięty i dwóch talerzyków zupki? hihi.. Teściowa kupi mi gorzką czekoladkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Ja ogólnie czuję się dobrze ale dzisiaj zaczęło mnie strasznie boleć z lewej strony tak mnie kuje - nie wiem czy to pęcherz czy coś innego normalnie wpadam w panikę. Boję się o dzidzię czy z nią nie dzieje się coś niedobrego. Kurde mam też takie ciągłe uczucie mokrości a na bieliźnie od wczoraj zauważyłam dziwną wydzielinę dziewczyny ratujcie poradźcie coś!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko jaka to wydzielina jaki kolor?? Moja ma ciągle biały i jest tego dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bylismy na spacerku sloneczko nam pieknie swieci jest cieplutko i wiatru prawie w ogole bylismy nad morzem niestety z plazy nie skozystalismy-przyplyw i strasznie mnie zaczelo mulic jak poczulam smazone ryby frytki te zapachy zaczely sie mieszac myslalam ze nie wytrzymam :o co do wydzieliny to ja mam jej malo i jest biala Marzena a kiedy masz wizyte u gina dlugo musisz czekac? acha i kupilam sobie bluzeczke nie jest ciazowa ale strasznie mi sie podobala i jeszcze byla prawie za darmo uwielbiam przeceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klucie mialam to czesto najczesciej z lewej strony, to chyba sie wszystko rosciaga. mnie do tej pory boli brzuch i wogole, ale juz mniej coraz. jak mokro jak jasna wydzielina, przezroczysta, lub prezroczysto kremowa, to nie szkodzi normalne, raczej, jak sa plamienia to wtedy migiem do lekarza. a na poczatku jak mnie bolao to po prostu lezalam jak najwiecej, pomimo ze pracowalam caly czas i do tej pory pracuje, w domku sobie odpoczywalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorinko ciąża nie trwa wiecznie bluzkę będziesz miała po ciąży albo teraz dopóki brzuszek nie urośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nawet jak brzuszek bedzie w maju/czerwcu to i tak bede w niej uroczo wygladala :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zjadlam troche czekolady i niedobrze miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii no i zwialy wszystkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze brzuszek lakomczuszek;):D ja narazie jem normalnie nie objadam sie i wieczorem nie jem przez to ze dopadaja mnie wtedy najczesciej mdlosci a tak z pustym brzuchem lepiej mi choc troche mnie ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Początkowo była to biała wydzielina a teraz jest taka kremowa. Krwawień nie mam ale za każdą wizytą w ubikacji się stresuję że jakieś plamienia bedą. Idę jutro do lekarza muszę zapytać czy mogę brać nospe. Przez ostatnie 2 lata miałam problemy z pęcherzem - zapalenie miałam i boję się, że znowu mi to wróciło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wróciłam właśnie od koleżanki miała taką zajebistą kołyskę i tak próbóję ją namówić żeby ją odsprzedała.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich moge sie dolaczyc?wprawdzie mam termin na wrzesien ale z mila checia sie dolacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć dziewczyne!!! Miałam małą drzemkę :-). A teraz sobię siedzę nakompie. Coś mnie strasznie brzuch boli ale myślę że o nie od ciąży tylko od zaparć bo mi strasznie dokuczają a i przez to wymiotować mi się strasznie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dużo napisałyście. Już myślałam, że nie skończę dzisiaj czytać Waszych postów. Ja nie mogę w pracy korzystać z komputera w prywatnych sprawach, tylko wieczorami jak jestem w domu. Byłam we wtorek u lekarki i serduszko bije, zarodek ma 10 mm, czyli odpowiada to skończonemu 7 tc, a licząc od OM to był 7,2 tc. Mnie nadal muli i nie mam apetuty, choć jem. Posłuchałam Waszych rad i zażywam folik i acard na noc i dzisiaj miałam mniejsze mdłości. Ja je mam przez cały dzień, ale nie wymiotuję, choć bardzo się tego obawiam. Brzuch mam tak wysadzony, że mi ciasno, ale myślę, że to przez Kaprogest - dostaję zastrzyki z progesteronem, zaparcia, jabłka. Aż wstydzę się ubierać w opięte bluzki. Nie róbcie żadnych nasiadówek w ciąży. Tak tylko można leczyć pęcherz jak się nie nosi bobaska w brzuszku. Ja nie miałam na razie czasu oglądać wóżków, i nnych akcesoriów dla niemowlaków, ale kupiłam gazetkę \"Będę mamą\". Mam zrobić badania: cukier, mocz, tsh, ft4, morfologię, grupę krwi, OWA i coś tam jeszcze. Następną wizytę mam za 2 tygodnie. Nad szpitalem się zastanawiam cały czas, bo mam 2 na oku. Jeden znam, bo byłam tam już kilka razy, a drugi ma bardzo dobrą opinię. Głowa mnie też pobolewa i dzisiaj też kłuło mnie w jajniku, trochę mnie to zaniepokoiło, ale plamień na szczęście nie mam. Ciągle jestem zmęczona i nic mi się nie chce robić. Rzeczywiście nas tu przybywa. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj bylam robic badania,jutro ide je odebrac mam nadzieje ze beda dobre,a we wtorek mam wizyte u ginekologa.to juz piata bo mialam na poczatku plamienie i musialam chodzic co 2 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam w przerwie gwiezdnego cyrku :) Uż brzuszek nie boli zjadłam troszkę gorzkiej czekoladki i jest ok. Coraz więcej siusiam.. wrr. Już spać mi się chce a chciałam jeszcze filmik obejżeć. W niedziele mam spotkanie rodziców z teściami :D jak myślicie co zrobić na obiadek i jakieś ciacho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi_d_82
Marta ja mam ten sam problem! Tyle, że mam trochę więcej czasu na myślenie bo rodzice z teściami spotkaja się 5 kwietnia i wtedy chcemy im powiedzieć że zostaną dziadkami:)ale co zrobić do jedzenia to kompletnie nie mam pojęcia:( Z ciasta to chyba zrobię sernik z rosą bo jeste bardzo dobry i wiem, że wszyscy za nim przepadają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki;) na pewno cos wymyslicie;) polecam na pierwsze danie jakąz zupkE krem- np. cebulowo-serową z grzankami, albo krem brokułowy;) na drugie np. kurczak z ziołami i zapiekane ziemniaki, albo schab nadziewany śliwką;) jesli chcecie cos wloskiego, to polecam lasagne mięsno-szpinakową;) zmieniajkac temat-- wczoraj pierwszy raz mialam jakies dziwne humory.... chyba juz wiem, dlaczego mowi sie, ze ma sie humory jak baba w ciazy... bez powodu sie zloscilam i nawet tak sie glupio rozżaliłam, ze łezki mi poleciały jak groszki:( jakies to głupie... Kochany Maniek, nie wiedział co sie ze mną dzieje... ale przeszło mi. Stwierdziłam chyba, ze to może być stres. Bolał mnie wczoraj cały dzień brzuszek, a dzisiaj idę do lekarza.... zobaczymy, co u dzidzi... mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze... nawet nie chce myslec. Żeby sie odstesować ide dzisiaj na 13 do kosmetyczki troche o siebie zadbac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) marta i justi ja zrobilabym to na co mialabym ochote a przewaznie na takie rodzinne obiady robie kluski slaskie + roladki +kapusta modra chyba ze to ma byc spotkanie raczej kolo16,17 to robie albo jakis bogracz ,slatka, jaja i tyle +jakies ciasta sernik i z paczki fale dunaju smakuje dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×