Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

O dziewczyny pokazcie wozeczki :) tez wczoraj pol dnia na allegro spedzilam hihi ogladałam wozeczki łozeczka. ale jest tam tego tyle ze nie mam pojecia co woogle wybrac :) musze sie poradzic chyba doswiadczonych mam :) wiem napewno ze wozeczek musi byc lekki bo mieszkam an 4 pietrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oprócz wózka mutsy urban rider, nie mam jeszcze niczego innego upatrzonego. z wózkiem jest tak, ze siostra mojego meza w styczniu 2007 roku urodzila coreczke i wozek dostaniemy od niej. Nie ma wiekszych sladow uzytkowania. mnie sie ten wozk bardzo podoba, ale jesli chodzi o cene, to juz gorzej (chodzi mi o wielofunkcyjny). tak wiec ciesze sie, ze dostaniemy w spadku;) ona ma czerwony wozek, wiec jakby mial sie urodzic synuś, to moze troche glupio, ale co mi tam.... jesli dziewczyny macie jakies ciekawe stronki internetowe, to wklejajcie linki, chetnie popatrze. jesli chodzi o stany zapalne, to dobrze jest robic sobie takie nasiadowki, albo oklady z tantum rosa (do kupienia w aptece-saszetki-pomaga- oraz srodki od gina, np. jakis pimafucin itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi_d_82
Ale mnie nie chodzi o to żeby zobaczyć wykształcone dziecko!!! Ja tylko chciałabym wiedzieć, że serduszko bije i wszystko jest ok:) Bo jak na razie to umieram z niepokoju!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi nie denerwuj się bo tylko tym zaszkodzisz dziecku!!! Bądź spokojna będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justi mam to samo :) lekarz kazał mi przyjsc 8 kwieti amowil ze bedzie wtedy chyba 7 tydzien bo to sie liczy od dnia ostatniej miesiaczki :) ale ja nei wytrzymam chce tylko wiedziec ze dzieciatko jets i bije mu serduszko :) wiec pojde w przyszlym tygodniu bo juz nie wytrzymam :) Bedzi OK trzeba w to wirzyc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza moim zdaniem jest ok i wyglada i nie jest taki ciezki tylko mam watpliwosci co do tej gondli czy jest gleboka dosc i dluga bo to jednak zima bedzie i didek musi byc cielpo ubrany no i musi miec wygodnie w wozeczku a czesc spacerowa tez jest ok no i fotelik mozna tam wmontowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza tez wozeczek tez ok tylko jak dla mnie troche przegieli z cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze cena jest jakas kosmiczna, ale tak jak wczesniej napisalam, bede mogla liczyc na ten wozek z drugiej ręki (od siostry mojego męża;) ) wiem, ze jest troche ciezki, ale ja mieszkam na parterze, wiec ok. ten, ktory Ty pokazałas jest naprawde fajny. ja przedwczoraj pytalam mojej szwagierki o gondole, bo ten wozek mutsy tez wyglada na maly. No iwec ona powiedziala mi, ze zanim kupila wozek, mierzyla rozne gondole i one tylko wygladaja na mniejsze, a w rzeczywistosci sa takich samych rozmiarow. Powiedziala mi, ze chyba tylko peg perego ma troszke wieksze gondole;) moze warto to sprawdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szwagierka urodzila zuze w styczniu 2007. nie miala problemow z iloscia miejsca w tym wozku. tak wiec mysle, ze bedzie ok. ten Twoj, wyglada podobnie, wiec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie wózki są strasznie drogie. Ja myślę narazie nad samym głębokim a później kupnem jakiejś spacerówki. Ale to człowiek zdecydować się nie może i już sama nie wiem jak wielofunkcyjny to maksymalnie na niego zamierzam wydać do 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta. ja kilka razy zajrzalam do komisow z wozkami i musze Ci powiedziec, ze jesli nie przeszkadza Ci używany wehikuł, to polecam wybrać sie do takich komisów. zresztą na łamach gazety wyborczej ludzie tez sprzedaja uzywane wozki. mozna kupic cos ciekawego taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze go dopasc w sklepie i sprawdzic jak sie prowadzi ;) marta ja uwazam ze na poczatek wozek gleboko spacerowy wielofunkcyjny czyli gondola i pozniej wygodna spacerowka dla siedzacego bobasa a pozniej kupic juz jakas lekka parasolke dla dwulatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja :) Są czasem wózki używane nie zepsute praktycznie jak nowe. Mam obok siebie jeden komis i zawsze można zajrzeć zresztą w komisie kupiłam fotelik samochodowy dla bratanicy :) Wózek się kupi a zaraz dziecko z niego wyrasta hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi_d_82
Dziewczyny JESTEŚCIE KOCHANE!!!!!!!!!!! Dziękuję, że podnosicie mnie na duchu. Żałuję, że nie mogę intensywniej uczestniczyć w tych ważnych dla nas przyszłych mam:)) rozmowach ale moja wiedźmowata szefowa ciągle się kręci koło mnie!!!! Buźki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?? moj maz mowi, ze jestem nienormalna i że zwariowalam na punkcie naszego forum;) wczesniej strasznie sie zlościł jak zasiadalam przed ompem, ale teraz wiem, ze akceptuje to, bo wie, ze gadam z wami tylko o dzidziusiach, wozkach, lożeczkach, lekarzach, badaniach. Wczesniej chcial, zebym kazdą wolną chwilę poświęcała jemu. Teraz sie to zmienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi u nas było na odwrót ja się wkurzałam że mój facet siedzi przed kompem i gada na forum moto... A teraz jak zaszlam i mamy nasze forum to już mnie to nie interesuje że on też siedzi hihi tylko korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez hura=monika
zmieniam nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez hura=monika
dzisiaj 5 tydzien mdlosci takie jak zawsze wczoraj objadlam sie faworkow dzis jakos nic nie tknelam buuuu bola mnie piersi jestem strasznie rozbita .. acha dziewczyny jestem polożna i mam już dziecko więc jesli bede mogła w czyms pomoc....... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez hura=monika
mam 26 lat i tak sobie mysle.....w 1 ciąże zaszlam jak miałam 20 lat i powiem wam ze wtedy znosilam ja idealnie ....mlody organizm itp jestem ciekawa jak bedzie teraz....... wiem wiem mam jakies glupie mysli i schizy mam w pasie 55 cm a juz szukam odiezy ciazowej haha ostatnim razem brzuszek byl widoczny w 5 mies..uuuuuwielbiam brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekać kiedy będzie widać wiem że będę mieć wielki brzuchal bo już mam zresztą zrobie później zdjęcie i wrzuce tu linka hehehe.. Ja to już bym chodziła w ciążowych ciuchach bo przecież mam taki brzuch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zrobiło się pięknie;) słoneczko sie pokazalo, i fajny byłby spacer, ale samej mi sie nie chce, bo cos mi sie ziewa, wiec chyba sie kimne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę w kimke hehe.. Słoneczko rozpuszcza śnieżek :) w przyszłą środę jadę na Targówek. Jest wesołe miasteczko i wszystko będzie kosztowało połowe co zawsze...!!! Wezme bratanice niech się dziecko wybawi :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny też ogłądałam wózki na allegro i inne rzeczy. jest tam tego dużo ale ja przez allegro nie będe kupować wózka. Ja myślę też tak wydać z 700 zł. Wszystko się kupi powoli bo te 40 tygodni tak szybko nie minie. Moja rodzina nie była w szoku wogóle. To za pierwszym razem to się bałam powiedzieć mamie że będe mieć dziecko bo byłam rok młodsza ale było dobrze a teraz to mam męża i nikt nie powinien być zdziwiony :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak narazie to sobie kupuję książki o ciąży itp. Lubię czytać na różne tematy. A ja to mam apetyt jak cholera :-). Już przytyłam trochę. No ale co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Monika
witam wszystkie listopadowe Mamy! ostatną @ miałam na początku lutego test zrobiłam 12 marca dokładnego terminu porodu z racji na nieregularne miesiączki jeszcze nie znam wiem tylko że listopad.Ciąza była dla mnie bardzo dużym zaskoczeniem lekarz mówił że polip(którego mam) znacznie utudnia no i \"omijaliśmy\"niebezpieczne dni.Tatus bardzo sie cieszy (dla niego to pierwsze dziecko)ja już też moja 10letnia córa też. Miło wiedziec że jest aż tyle dziewczyn w tym samym czasie i stanie co ja.podzielam Wasze obawy dotyczace zdrowia dziecka w pełni podzielam nic jeszcze nie widać i to budzi wątpliwości czy\"ktoś\"tam jest-USG miałam robione w 5 tyg fasolka miała wtedy 11mm czy to norma? pozdrawiam wszystkie Mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×