Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Nie wiem nic Dunia na ten temat. Robili sekcje zwłok i ona wykazała że mała była rozwinięta do swojego wieku w jakim sie urodziła ( 36 tydz) I nie miała wad wrodzonych. Więc z jej strony nie było źle. A sekcji łożyska nie zrobili. jak pytałam się lekarza na ten temat to on mi powiedział że powinnam się cieszyć że dziecko nie miało wad wrodzonych. Lekarze tylko przypuszczają że to przez łożysko było że źle funkcjonowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety czasem spotykają nas takie nieszczęścia ale cóż zrobić jedyne czego zrozumieć nie mogę to to że prawie w 40 tyg i że nikt temu nie zapobiegł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż nie mieści mi się w głowie coś takiego:O nie na moje rozumowanie takie przeoczenia i tragedie.........straszne ale co się stało to się nie odstanie teraz najważniejsza Twoja obecna dzidzia cała i zdrowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz Marta takie jest życie. Najgorsze jest to że do tej pory mam poczucie winy bo przed tym zdarzeniem miała po prostu przeczucie że jest coś nie tak. Czułam w sercu że dzieje się coś nie dobrego i nic nie zrobiłam bo myślałam że to przez to że zbliża się poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata nie możesz tak myśleć każdy by zwalał najchętniej na siebie winę ale to na pewno nie Twoja wina!!!!!! 🌻dla Ciebie i nie myśl tak już więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtej ciązy wogóle jakos inaczej się czułam niż w tej. Jak dobrze pamiętam to miałam tylko dwa razy usg robione do 36 tyg i dwa razy badanie krwi i moczu. Jak przyszłam do szpitała to mnie się pielęgniarki pytają a gdzie badania HBS i WR a ja przecież tego nie miała a wtedy jakaś głupia byłam i nie wiedziałam że takie muszą być a one się na mnie drą że teraz szpital musi robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz umiem powstrzymć łzy i umiem o tym mówić. Małam jak urodziła sie to miała 50 cm i ważyła 2350. Miała czarne średniej długości włoski, malutki nosek i takie malytkie czerwone usteczka. Była piękna. a nazwałam ją weronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz się nie obwiniam. pogodziłam juz się z tym. Teraz opiekuje się małą w inny sposób. A ona na górze czuwa nade mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata a np nie chciałaś uwiecznić córeczki i zrobić jej zdjęcia? Pytam z ciekawości... A ja już wytrzymać nie mogę wierce się jakbym miała robaki :D tyłek mnie boli od siedzenia jak chodzę to nogi i kręgosłup bolą jak leżę na plecach to plecy i kręgosłup a jak na bokach to mnie mały kopie hahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz marta dopiero o tym pomysłałam jak było juz za późno. Ale ja jej widok mam nawet wtedy kiedy zamknę oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze troche glupie pytanie zadam :( ale malutka zmarla przy porodzie czy juz w brzuchu :(? straszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie ok musi tak być. Ale się smutno zrobiło. Ale mi ktoś narobił smaka na leniwe kluseczki z bułką tartą cukrem i rozpuszczonym masełkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny ja to sie czasem zastanawiam czy nie będe miała bliźniaków. Czasem mam takie wrażenie jak by tam dwa łobuzy były albo jest jeden ale bardzo wielki łobuz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarzenkoMol oto przepisik:D : sałatka gyros : pierś kroisz w kostkę i na patelnię,jak to pierś wiadomo moment usmażona lekko zarumień i pod koniec smażenia posyp przyprawą \"kebab-gyros\" i wymieszaj po chwili wyłącz ogień i zostaw tak napatelni niech wystygnie:) w wysoką miskę najlepiej szklaną przezroczystą wsyp usmażoną pierś a na jej kawałki rozsmaruj warstwę majonezu i keczupu,wygładź łyżką:) na to warstwa nie duża skrojonej pekinki wyrównaj i daj warstwę kukurydzy a na wierzch znów warstwa majonezu i keczupu,wygładź łyżką i posyp to czosnkiem granulowanym:) na to skrój pora i ogórka konserwowego(ok3-4ogór.) i warstwa znowu mała pekinki i znowu majonez,keczup i posyp czosnkiem granul. dodaj warstwę kukurydzy(ja dziś skroiłam jeszcze pół papryki żółtej,na to znowu pekinka,majonez,keczup,czosnek gran.i posyp wszystko z wierzchu startym żółtym serem i gotowe.Wstawiam do lodówki żeby się \'\'przegryzła\":P i po jakiś30-40 min można wszamać a nabierasz dwoma łyżkami typowymi do sałatek długimi wsadzaj delikatnie do dna i tak warstwowo delikatnie wkładaj na talerzyk :) my kochamy tą sałatkę bo zastępuje obiadek takaa sycąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia narobiłaś mi strasznej ochoty na tą sałatke jutro zmykam do sklepu kupić co potrzeba i muszę ją spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo lubie krabową :D 20 jajek na twardo startych na dużej tarce 1 puszka kukurydzy 1 pęczek szczypioru pokrojonego cienko 1 paczka paluszków krabowych pokrojonych w kosteczkę to zmieszać zagęścić majonezem, dodać do smau sosu tao tao słodko pikantnego i sól z pieprzem.. Mniamuśne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. to u mnie nie czesto ale przed chwila tak mialam ze pierw mama sie wypiela bo tylko z jednej strony bylo twarde a pozniej jak wstalam to juz z 2:D a jak siadam to miekki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×