Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

dzieki balbin!wiem ze damy rade ale sama wiesz ze czasem juz ma sie dosc!:( przyszedl rozek, kocyk, reczniczek, nozyczki, szczotka z grzebyczkiem i pieluchy:)dopiero zaczelam kompletowanie i jeszcze tyle przedemna:)do kupienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko a jaki kocyk kupiłaś możesz podac link bo tez właśnie siedze na allegro i oglądam kocyki. Kurde dziewczyny mam pytanie!!Jak juz kiedyś pisałam zaczęło mi sie lać z cycków ale martwi mnie kolor tego czegoś. Jest to przeźroczyste nie przypominajace mleka i takie lepkie czy wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko siara nie przypomina mleka :) może być właśnie taka przeźroczysta, mleczno-przeźroczysta, albo wręcz żółta. no i taka lepka jest. więc to co opisujesz jest całkiem normalną siara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja tez marzenko mam takie cudo płynne w cycuchach ale ostatnio mi cie nie cieknie... jakas mala przerwe cycuchy sobie zrobily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też juz kapie mleko ale tak tylko troszke jak jestem bez stanika. i jest to przeźroczyste i takie lepkie więc wszsyto jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny tak sobie właśnie pomyślałam że muszę się zabrac za robienie jakiej listy co mi jest potrzebne dla siebie do szpitala i dla maluszka a nie mam zielonego pojęcia o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jeszcze nic nie cieknie, wogole to powiem wam ze czuje sie super jak narazie, jedynie tylko mala jak mnie kopnie to czasem zaboli a tak to ani zgagi ani hemoroidow ani rozstepow narazie nie mam.Moja dolegliwosc to ból zębów- nie mogę jeść ani gorącego ani zimnego bo bolą jak dibli i to już od początku ciąży aż do teraz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lo matko nie nadazam za wami !!!!!!!!! Marzenko napierw plynie z cycow takie przezroczyste jakby woda,pozniej siara,pozniej mleko ;) patunia gdzie ty mieszkasz ze prywatnie tyle usg kosztuje????? ja widzialam reklamowke usg 3D/4D za 50£ ja rowniez nie wiem jaki stopien dojrzalosci ma moje lozysko no bo skad ja ostatnie usg bylo w 20tc ,tym sie nie martwie !! moja macica ma 31cm tak bylo na ostatniej wizycie u poloznej lezaczek bujaczek dobra rzecz i sprawie sobie go na pewno tylko ciekawe jak dlugo dziecko z niego korzysta?? podgrzewacz i sterylizator odpada , nawet sobie glowy nie zawracam ,ostatnim razem sie nie przydaly Agniesza gorszy dzien przyszedl :(jutro bedzie lepiej;) tyle juz wylezalas i wiesz ze to dla waszego dobra a z kazdym dniem blizej do przytulenia najukochanszej istotki na swiecie:) a bedziesz lezala do konca ciazy czy tylko do 37tc???? trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny ktore leza dla was 🌼🌼🌼 i oby was takie szare dni nie dopadaly !!!! ja sie czuje jak wieloryb po tym sprzataniu wczorajszym juz w ogole mala sie wypiela tylkiem (chyba )i nie hce sie schowac malpka mala a mnie to boli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już nie wiem jak maluch "leży". ostatnio to ma jakąś manię fikołkowania i co chwilę układa się inaczej, co teraz przy jego wielkości jest dość kłopotliwe, bo najzwyczajniej w świecie wszystko mnie boli. ale co tam, niech sobie fika :) czy was też tak bardzo bolą biodra jak rano wstajecie po nocy z łóżka? ja normalnie już się w nocy budzę przez ten okropny ból :( biodra, kość ogonowa i łonowa doslownie jakby mnie ktoś skopał (no dobra kopie ale chyba nie aż tak :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow nieźle kosztuje ten papierek żeby sprawdzić czy to wody płodowe!!! Marzena ja mam już od 4 miesiąca siare w piersiach ale to przez to że mam bardzo mocno rozrośniete gruczoły mleczne. Ale jest ok u mnie jest ona żółtawa i baaaaardzo się lepi. Po zaschnięciu na ubraniu jest twarda i czuć w którym miejscu mi skapało i to właśnie mi leci w momentach kiedy nie mam stanika najczęściej z samego rana w momencie kiedy wracam z toalety siadam i piżama jest zalana :D Tyle że u mnie nie cieknie kropelkami tylko się leje haha czasem się śmiejemy że już odciągać bym mogła ale jeszcze z tym troszkę poczekam :D Jutro albo w środę muszę jechać do Zusu zawieźć moje zwolnienia odebrać książeczkę rodzinną i dodatkowo będę musiała z moim pierwszym zwolnieniem jechać do lekarza żeby mi korekte tego zrobił bo się kopnął i źle wpisał mój NIP :( Dlatego nie miałam kasy jeszcze wypłacanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała agatko można łatwo wyczuć gdzie mały ma nóżki a gdzie rączki :) U mnie jest w położeniu główkowym :) co do bóli w kręgosłupie też tak mam szczególnie boli mnie z prawej strony przy kości ogonowej jak za długo leżę i chce nogę podnieść albo się przekręcić. Straszny to ból czasem mąż mi pomaga wstac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że można wyczuć :) ale on dziś rano był w pozycji główkowej a teraz znów do miednicowej wrócił. i tak może kilka razy dziennie cudować :P mam nadzieję ze za jakiś miesiac się na dobre ustawi i już przestanie fikać aż tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko ja tak mam że jak leże na boku i czasem się w nocy budze to mnie strasznie ta część biodra boli i wtedy kładę się na drugi bok. często rano się budze i juz spać nie mogę bo mnie tak biodra bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np wiem gdzie mała ma rączki bo zawsze ma po mojej prawej stronie na dole ale tyłek to ma różnie bo raz po prawej stronie na górze a raz po lewej :-). Czasem tak sie wypnie że jedną stronę brzucha mam twarda a druga miękką i czasem mi się myli czy to twardnienie czy nie. Pamiętam że przy pierwszej ciąży ja bardzo często miałam twardy brzuch i lekarz to zbagatelizował i kazał mi no-spe tylko brać i nic z tym nie robił ale było minęło. I najważniejszy jest dla mnie dzień dzisiejszy i teraźniejszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie główkę ma prosto w kanał rodny rączki obie po prawej stronie nóżki na lewych żebrach. Teraz tak leży a najczęściej główka z rączkami po prawej nisko a nóżki pod żebrami tak już siedzi i się nie przekręca główką do góry bo byłoby mu za ciężko. Że też w głowie jemu się nie kręci tyle czasu do góry nogami hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzę że ten mój synek to prawdziwy cudak :D on uwielbia się przekręcać. ja mam dużo wód płodowych to pewnie dlatego może jeszcze tak swobodnie sobie fikać, ale już niedługo...zaraz zacznie na dobre sadełkiem obrastać to nie będzie miał już tyle miejsca :) ale póki co to mam prawdziwą rewię w brzuchu :) mi lekarka mówiła że nospy mam nie brać. dała mi diprophylinum i odkąd biorę to raz jeden jedyny wczoraj miałam twardy brzuszek, a tak to zawsze mięciutki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to stąd te wygłupy malucha :D Jak ma dużo wód to dużo miejsca :) Moje są w normie i już tak będzie leżał do końca ciąży tak lekarz powiedział że już się ułożył na wyjscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wiem ze moja ma główkę po prawej stronie na dole brzucha i jedną rączką czasem sobie grzebie w pęcherzu moczowym :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Beata jak dostane z piąchy w pęcherz to raz dwa lecę do kibelka dziwne uczucie jak mały tak wali co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem gdzie mój maluszek ma główkę poprostu nie umie tego wyczuć. I też chyba ciągle się obraca bo ma dużo wód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wody płodowe w normie. Ale ostatnio coś lekarka mówiła że mała się przemieszcza i to z ustawienia główkowego bo główka zaczyna wędrować w bok. Lepiej aby mała nie miała zamiaru zmieniać pozycji i to prawidłowej. A Agatko dlaczego nie masz brać no-spy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena a gdzie czujesz kopniaki ? Beata ja już nie raz popuściłam dwie kropelki hahaha. Ale to naturalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie Marta jeszcze się to nie zdarzyło ale jak tak dalej kopać będzie to napewno popuszczę :-). A Agatko wcześniej brałaś no-spe i mimo to miałaś twardniejący brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie czasem u duło a czasem u góry a czasem to jest chyba w poprzek ułożony bo z prawj i lewej strony się wypycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka stwierdziła, że nospa może powodować skacanie się szyjki, co u mnie nie jest wskazane. dlatego zastąpiła ją czymś innym. nie wiem na ile te słowa są prawdziwe, ale wolę nie ryzykować. ja niby wody mam w normie, ale w jej górnej granicy, także dzidzi ma duuuużo przestrzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czasem mam tak że czuje pełny już pęcherz a jeszcze czekam z łazienką albo ktoś mi zajmuje to jak w tym momencie kopniaka dostanę to poleci haha, na szczęście ktoś wymyślił wkładki :D Przy kichaniu też mi się zdarzyło z wysiłku chyba :D Ja wogóle miałam zapalenie pęcherza więc może i od tego popuszczałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja jak mam chociaż już lekkie uczucie pełnego pęcherza to idę do toalety bo potem mam twardy brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to było tak, że nospę zaczęłam brać jak miałam mocne skurcze. wcześniej lekarka nie widział powodu do tego żebym ją brała, ale któregoś pięknego dnia miałam 4 takie mega skurcze i się przestarszyłam i wziełam. to jakiś miesiąc temu było. brałam ją przez kilka dni tylko do czasu wizyty u lekarki. potem zgodnie z zaleceniem przestałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×