Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Mysza biodra to już bolą chyba każdą z nas bo mnie najbardziej prawe biodro boli. Na lewym jeszcze pospie trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilka ja wysłałam tobie na gg mój link na NK. Dziewczyny jutro mam wizytę u diabetolog i już jestem taka zestresowana że to jest nie możliwe. Jestem bardzo ciekawa jak tam wynik z testu obciążenia glukozą. Dziś coś chyba nie macie czasu aby na kompie siedzieć :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ja też na biodra narzekam. najgorzej jest jak długo leżę albo siedzę w jednej pozycji. często w nocy nie moge się przekręcić na bok i muszę się przytrzymac czegoś bo inaczej tego nie zrobię. a jak wstaję to jak taki pingwin przez chwilkę chodzę :P czy wasze malutkie też mają tak często czkawkę? klusek dziś mie obudził czkawką, potem dostał jek się ubierałam, teraz jadłam śniadanko to miał po raz trzeci! czyli wychodzi że od 7 już zdążył 3 razy mieć czkawkę! mam nadzieję że jak się urodzi to nie będzie miał jej tak często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Oprócz tego, że zaspałam do pracy, to jeszcze przez kolejne dwie godziny zebrać się w sobie nie mogłam, czy to dlatego, że poniedziałek dzisiaj? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo? :( jak wczoraj była śliczna pogoda, tak dzisiaj już jest znacznie gorzej, chociażby słońce nie świeci, a ono pobudza mnie i napędza do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mucha ładne słoneczko swieci ale i tak nie chce nic mi się robić. Ale ja tak mam ostatnio :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wczytuję się w temat na kafe "o umieszczaniu zdjęć dzieci w necie" i jak chciałam umieścić chociażby jedno zdjęcie w stopce, tak teraz zaniecham temu, już nie chodzi o pedofilii a o te durne komentarze i wyzywanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata1987, chociaż kawałkiem słoneczka byś się podzieliła ;) właściwie dzisiaj nie jest tak źle, deszcz nie pada i zimno strasznie nie jest, typowo jesienny dzień bez słońca, ale usypiam na stojąco i obawiam się, że winą nie jest poniedziałek, tylko właśnie ta pogoda, taka nużąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mucha ja też za bardzo nie jestem za umieszczanie swoich zdjęć na necie (oprócz NK). Bo zawsze ktoś może coś głupiego napisać. No i o dzieci to samo chodzi ale na naszej stronce dam zdjęcie mojego maluszka jak się urodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę tobie dać kawałek słoneczka :-). Ja miałam taki niedawno okres w ciąże że np wstawałam o godzinie 7 a ok godz 11 musiałam się chodź na pół godz zdrzemnąć bo bym mogła spać na stojąco i to własnie wpływ pogody między innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie zostało do końca jeszcze tylko 41 dni ale myślę że tak za 4 tyg może już się mała pojawić na świecie :-). Jeszcze tylko łóżeczko muszę kupić i praktycznie będę wszsytko już miała :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tak wczoraj, wstałam bardzo wcześnie, ale o 10 musiałam się położyć na godzinkę, bo nie dałabym rady wykorzystać tej słonecznej niedzieli, a tak wyspałam się i cały dzień na dworku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze mam 2 miesiące do pojawienia się małej, no niecałe, ale ciągnie się ten ostatni okres okropnieeee 💤 jeszcze tylko praktycznie wózek do zakupienie i tyle, chyba...ach, no i oczywiście wyprawka do szpitala, muszę na dniach przejrzeć, czy mam wszystko, jak nie, to muszę się wyposażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy podobnie. Mi nawet pół godz wystarczyło i juz cały dzień na nogach byłam. A Mucha z jakiej firmy ty pampersy kupiłaś dzidzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wózka to też nie mam bo powiedziałam sobie że po tym co się stało w pierwszej ciązy wózek kupię dopiero jak mała się urodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mam taki problem że mi powieka skacze :-). Kiedys miałam inny bo mi ucho się odtykało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak czasem mam, z tą powieką i to tak szybko :) zamawiaj, jak się nie sprawdzą ( w co wątpię), to najwyżej odsprzedaż jedno opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz to moje pierwsze dziecko. Ja kupiłam proszek lovela. A jeśli chodzi o kompiel to myślę że pierwszą zrobię w wodzie z mydełkiem a następne już troche dam płynu do kompieli dla niemowląt ale to jescze zobaczę :-). Na ten temat to bardziej powinni się wypowiadać dziewczyny co mają juz szkraby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×