Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja myślę, ze założenie skrzynki mailowej będzie ok... Daff, na interii nie ma ograniczeń? więc moze my tez tam założymy, co? jesli chcecie, to się tym zajmę.... ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam konto na fotki.com i tam można prywatne albumy robić ale ono jest płatne. mogę prosic o nowe hasło malami08@wp.pl chce wykasowac swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja jestem za. Nawiasem mówiąc byłam wczoraj na ktg u swojej położnej w biela.nskim i wyobraź sobie że tylko jedna rodząca była i pustki :) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest publiczny. Założyłam konto mailowe na o2.pl... Tym co mam na gg wysyłam wiadomości tym co nie mam piszcie na maila będę odpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie pomysł z nowym kontem mailowym jest najlepszy :) myszko jeśli masz ochotę to oczywiście bardzo prosimy o założenie. :) też poproszę o nowe hasło - agacia0505@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski :) 🌻 Co się stało z naszą galeryjką? Zdjęcia poznikały i zalogować się nie można... co jest grane??? Zdjęcia, to pewnie admin pousuwał, bo np. były nie w temacie, ale co z hasłem? Ja też jestem za likwidacją garnka i zrobieniem wspólnego konta e-mailowego. Też chciałabym wykasować swoje fotki z garnka... jakby co, to ja poproszę: malgos_30@o2.pl Agatko, Ty to się masz z tym swoim brzdącem... 🌻 Mój jest jednak odrobinę spokojniejszy :) Tylko tyłek sadza uparcie na mojej wątrobie, a to już trochę boli, bo ileż można tą moją biedną wątróbkę ugniatać ;) Majka, witam nową mamusię 🌻 MałaMi, co do sypania się na raz, to kiedy wypada najbliższa pełnia? ;) :D:D:D ale jazda z tą tabelką :D:D:D Marzenko, trzymam kciuki, żeby wszystko było O.K. ❤️ No i koniecznie zmień lekarza... ja zmieniałam chyba ze trzy razy, bo mi coś cały czas nie odpowiadało... Twój komfort psychiczny też jest ważny! 🌻 A wieczorem lub w weekend możesz pojechać na izbę przyjęć do szpitala i powiedzieć, że bardzo źle się czujesz (coś tam wymyślisz)... weźmiesz ze sobą wyniki i masz od razu konsultację z innym ginem i nie musisz czekać do poniedziałku. (albo rozwieją Twoje obawy, albo Cię położą na oddział) he he, Ann miała ten sam pomysł :D ;) Jak ten Twój szpital jest do d***, to jedź do innego... zawsze mogłaś być np. z wizytą u rodzinki... Karolinko, ja usunęłam wpis o \"nieszanowaniu się\" - przyznaję się. Głupie babsko... Zostawiłam tylko ten miły wpis i znowu zablokowałam otrzymywanie wiadomości (Marta już to kiedyś zablokowała, ale chyba się odblokowało), bo po co nam teraz niemiłe wiadomości... mamy własne stresy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgorzatko - hasło to marta zmieniła w związku z tą całą aferą. teraz trzeba od niej dostać nowe, usunąć zdjęcia (chyba ze chcesz żeby zostały). mamy też nową skrzynkę e-mail na nasze zdjecia. marta ma namiary, bo ona ją założyła :) no dzidziuś szaleje okropnie1 jak on taki będzie po porodzie to już sobie współczuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem usuncie cala galerie przeciez dziewczyny ktore sie nie odzywaja zawsze mozna powiadomic dlaczego zostaly usuniete ich fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko zaproponowałam ja bym chciała żeby w tej sytuacji usunąć moje zdjęcia no ale możemy poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi tragedia co tam się dzieje!!!! Ja swoje już usunęłam. Może któraś z Was założy na interii maila? Mi nie wychodzi, Myszy padł net i nie ma jak zrobić... Kładę się na troszkę coś niedobrze mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozecie to przy okazji usunie moje zdjecia z garnka skrzynka na o2 jest niestety ograniczona, na interii na 100% jest bez ograniczen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na o2 jest do 10GB, trzeba bedzie po jakims czasie kasowac zdjecia, troche niefajnie. Marta moze zaloz na interii pod tym samym haslem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×