Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Lorinka, ale czy to coś da? Jesli ktoś pousuwał zdjęcia, to musiał znać hasło... więc może to być ktoś spośró nas, więc tak, czy tak będzie to hasło znał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesadze by komus obcemu chcialo sie ciagle glowkowac nad haslem po to by sobie zostawiac ulubione zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
rany, to ja się tak martwię tym porodem, ze nie mam czasu na nic innego :/ Ostatnio malutki też strasznie się wierci w brzuchu aż boli. Rano tak wariował, że nie mogłam wstać do pracy i się spóźniłam :/ Ale teraz mam taki luzik że oczywiście nikt nawet nie zauważył :) Teraz mam takie dziwne wrażenie z lewej strony brzucha na dole - jakby delikatne puknięcia albo coś w tym stylu - ale ani to na ruchy nie wygląda ani nic takiego, kurde a wczoraj byłam u lekarza :/ to teraz muszę poczekać aż do 3 listopada na kolejną wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można spróbować z nowym hasłem :) ja tam nie wiem ale ktoś jest bardzo złośliwy :( tak się nie robi! i tyle w tej kwestii. ja już po śniadanku, przerywanym szaleństwami synka. ojojoj czasem to się go normalnie boję jak tak szaleje ;) a ja właśnie kończę pranie jego ubrznek! ostatnia pralka kończy swój cykl!!! w końcu będę się mogła wziać za prasowanie i wybieranie ubranek dop szpitala i na wyjście do domku :) w końcu za tydzień odstawiam leki i biorę się za wywoływanie wilka z lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MajkaMB1 witamy wśród listopadówek! dopisz się do tabelki pod odpowiednią datą porodu. jak widzisz ja też mam termin na końcówkę miesiąca :) podziwiam cie zę jeszcze pracujesz :) od kiedy zamierzasz iść na zwolnienie, czy moze czujesz sie na tyle dobrze że zamierzasz do samego porodu aktywna być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, moze to czkawka:)? Jesli o mnie chodzi to pewnie ze mozna zmienic haslo.Nie sadze zeby moderator usunal bo po co? jest jeszcze jedna metoda zeby ogladac zdjecia, wystarczy zalozyc wspolne konto mailowe na ktore bedziemy wysylac fotki, kazda bedzie znala haslo i w kazdej chwili mozna bedzie je ogladac.Nikt z zewnatrz nie bedzie mial tam wstepu. Mamy tak z wrzesniowkami i ta metoda nie zawiodla:)(mamy skrzynke na interii gdzie nie ma ograniczenia co do miejsca) A co do kolejki w tabelce-ja nie bede nastepna:) ;);) na wrzesniowkach tez bylam pierwsza w kolejce a urodzilam chyba piata czy siodma:) maly u tescia do wieczora wiec moge sie pobyczyc troszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza a Ty sie dobrze zastanow nad imieniem bo moj Olaf to istny diabelek tasmanski hihihi chociaz ma wyglad herubinka :P:P:P:P:P:P:P wiec jesli wszystkie Olafki takie sa to szykuj sie :D:D:D aa wlasnie, wrzuce zaraz fotke na stronke zobaczycie tego drania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja jestem zdecydowanie za WSPOLNA SKRZYNKA mailowa!!!! ide na nasza stronke skasowac moje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
mała agatka - ale masz fajnie :) już tuż tuż i dzidziuś będzie z Tobą. Ja się dowiem kiedy będę miała cesarkę dopiero na wizycie 03 listopada - to strasznie daleko. Ciężar brzucha mnie strasznie męczy ale jak widzę jak malutki się wypina albo wystawia mi nóżkę to od razu zapominam o tym, ze boli :) rozczulam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak narazie nie wrzuce:) nie mam kabelka od aparatu:) zreszta z nowymi zdjeciami to poczekam az zapadnie decyzja co do zmiany hasla lub zalozenia skrzynki mailowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
daffodile - jak mogłam zapomnieć o czkawce - pewnie masz rację :) dzięki nigdy bym na to sama nie wpadła a nawet się zastanawiałam jak może czkawka u takiego maluszka wyglądać - super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka a dlaczego bedziesz miec cc? Moja mala ma czkawke kilka razy dziennie:) Noworodki tez czesto maja, trzeba bardzo pilnowac zeby dziekcu odbilo sie po jedzeniu:) a tak wogole to dopisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! witam nową mamusię! byłam wczoraj na ktg dzidzuś ma się dobrze, skurcze są ale nieregularne czyli wszystko bez zmian. Pewnie zaczniemy się sypać wszystkie na raz :) Co do zdjęć to rzeczywiście dziwna sprawa... może zmiana hasła pomoże jeśli nie to chyba lepiej wspólną pocztę założyć. Daff mi też się bardzo imię Olaf podoba ale mamy już jednego w bliskiej rodzinie i też jest małym diabełkiem :) to nas powstrzymało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski widze ze afera co do zdjec sie zrobila mi tez jedno foto zniklo i ciekawe czemu i kto to zrobil. piczka mnie boli w nocy ze juz wytrzymac nie moge a jak chodze po schodach to mam wrazenie ze mi dziecko wypadnie czuje jak uciska na szyjce.a co do czopu to ja mialam wczesniej taki sluz bialy w sumie jakby mleko rozcienczone a teraz nieraz mam tak bialy ciagliwy to jest ten czop??czasem jest go malo czasem jest go wiecej ale to nie jest bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szkrzynki mailowej to jest jeszcze jedna zaleta-nie trzeba leciec wszystkich zdjec po kolei zeby sobie obejrzec. wiec zdecydujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) właśnie wróciłam od lekarza :) wszystko jest gicior :D mała waży już ok 3kg wymiary ok , wody ok , tylko główka jeszcze wysoko więc raczej urodze w terminie lub po :P mam też zacząć jeść żelazo bo mam złe wyniki krwi :O ale pozatym wszystko gra :D teraz muszę nadgonić zaległości w czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki:) :) :) ja właśnie wrócilam z luxmedu odebrać swoje wyniki badań na poniedziałkową wizytę u gina :) i z myślą o piątku pobuszowałam obok w ciucholandzie moim ulubionym bo dziś -50%przeceny i jestem bardzo HAPPY :D wydałam 200zł ale wyszłyśmy z siatami obładowane jak jakie ruskie hihi dobrze,że zaparkowałam tuż przed tym ciucholandem. Sobie kupiłam 3kurtki do wiosny schudnę co mam w planie:P a reszta dla małego ciuszków obłędnych,kurteczki,bluzy,kamizelki,spodenki będzie taki prawdziwy joł :classic_cool: chłopaczek hihi i znowu będzie kilka pralek;) z tymi zdjątkami to i ja się wkurzyłam bo zależało mi pokazać zdjątka pokoików muchy i zuzanki i nie ma ani jedengo z tych zdjęć,ciekawe jaki jołop pokasował i co mu z tego przyszło?? a co do seksu na wywołanie a właściwie tej spermy co ma działać tak na skurcze to nie wiem,chyba wolę już nie ryzykować ze wzgl.na tego mojego paciorkowca,globulki właśnie przestałam juz brac wszystkie,wynik za 2tyg.się robi od zaprzestania a chodzi mi o to czy czasem mąż nie może tego mieć złapanego ode mnie z wcześniejszych zbliżen,nie wiem czy to zaraźliwe bo jeśli tak to przecież gdyby tak się poseksić znowu przeniesie się na mnie i takie leczenie byłoby tylko w koło macieju bezsensowne:Oa własnie nic gin.nie mówił za każdym razem o tym czy i mąż powinnien coś brac i czy to zaraźliwe?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ale ja mam termin tak jak ty na koniec listopada, więc też jeszcze troszkę poczekam sobie na moje dzidzi :) właśnie dlaczego masz mieć cesarkę??? ja szykuję się na naturalny. ciekawe kiedy maluch się zdecyduje wyjść. pewnie będzie tak jak zwykle że najpierw mu sie bardzo spieszyło i trzeba było uważać zeby za wcześnie nie wyszedł, a teraz będzie się lenił i na początku grudnia się zdecyduje. tfutfu nie kraczemy tak, bo ja Boże Narodzenie chcę do domku mojego jechać a 250 km nie dam rady jechać 2 tygoodnie po porodzie. więc najpóźniej 30 listopada ma wyłazić i już! :) a u ciebie to faktycznie czkawka malucha moze być :) takie regularne podskoki :) duniu to sobie zakupki niezłe zrobiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zdjęć to już wcześniej ktoś je kasował :( nasze ślubne znikneły pare dni po dodaniu, ale nikt nic nie mówił więc się też nie odzywałam :( mi też sie wydaje że to ktoś obcy a nie żadna z nas , ale ....... nigdy nic nie wiadomo :o więc też jestem za zmianą hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, a jeśli dziecko nie będzie chciało wyjść po terminie i wywoływanie nic nie da, to co wtedy? Cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabelka co Ty za scenariusze sobie wyobrażasz:D wyjdzie wyjdzie zobaczysz:) a co do zdjęć na naszej garnkowej stronce to chyba ktoś już i hasło zmienił bo stare mi nie wchodzi i nie idzie się zalogować:O hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dunia-lekarz powiniien dać też leki mężowi,b bedzie cię infekował od nowa-ja jeszcze przed ciążą zostałam gruntownie przeleczona (razem M) i od poczatku ciązy nie miałam infekcji-popros gina o leki dla M Myszko-zmartwiłas mnie wczorajszym złym samopoczuciem,widziałam jak mała daje Ci do wiwatu-jak dzisiejsza noc moneła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
mam mieć cesarkę bo miałam cięta macicę - miałam przegrodę na 3/4 długości i lekarz mi odradza poród naturalny bo się boi że ściany są cienkie i może pęknąć. A ja tam wolę cesarkę bo panicznie siwe boję skurczy porodowych i całego tego wielo- godzinnego bólu. a wiem, ze u nas nie ma znieczuleń - nawet jak bym chciała zapłacić byłam już u 5 lekarzy - i wszyscy to samo nie dadzą i kropka. Musisz się męczyć poród ma boleć a niech ich szlag trafi, aj tam wole nie cierpieć :) po co mi trauma po porodowa - chce mieć więcej niż jedno dziecko. Nie nadążam za wami - bo ja w pracy siedzę ale tylko do końca miesiąca a potem robię labę i idę na chorobowe. Acha i nie wiem jak się dopisać do tej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia nie wyobrażam, ale tak zastanawiam się na wszelki wypadek :) Marta nowe hasło ma porozsyłać, bo już zostało zmienione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×