Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

hej🌻 no brzunie ja tez dzis nie pospalam zbyt dobrze, mialam otwarte okno bo u rodzicow duchota jak nie wiem, a za oknem od 3 darl sie jakis ptak!tak sie darl ze poprostu wymiekalam to chyba byl bazant!moze jakies gody maja teraz:) jeszcze sobie leze ale zaraz wstaje i jade w koncu do swojego domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos kasia82 sie nie odzywa!a moze gdzies wpis przeoczylam:) ostatnio moja gin. pytala mnie o mdlosci,zwracanie,biegunki,bole krzyza bo mowi ze takie objawy sa czesto od szyjki od jej skracania, rozwierania a nawet od tego ze tam maluch sobie cos majstruje:) ale ja tylko mam nieraz rozwolnienie i bol krzyza, ktory wczoraj przeszedl:(cos ten dzidek tu nam wychodzic nie chce:);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Daff i Agniesza dziekuje za dostep do poczty :) ja spalam dosc dobrze ostatnio lepiej mi sie sypia z synkiem niz z P ,maly mniejszy wiec moge sie bardziej rozlozyc :D Agniesza moze ptaszek sie darl zebys go wpuscila bo zimno :D mnie tez pobolewaja jajniki dzis juz od rana ,ale tak delikatnie ciekawe jak tam Marta sie czuje ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co ile maja byc skurcze zeby ruszac do szpitala ???? ostatnim razem bylam juz po terminie juz w szpitalu i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Lorinko dziękuje że się o mnie martwisz 👄🌻 Wstałam ze skurczami jak zawsze :) Dziś nie ma lekko mam troszkę do pozałatwiania. Mąż jeszcze śpi ja zaraz idę się wykąpać później śniadanko na pocztę, później zakupy i sprzątanie w domku. :) Może coś się ruszy ten mój synek dwa tygodnie temu było mu tak spieszno a teraz co? Na co on czeka to ja nie wiem :) A z tą Kafe coś nie tak jest :O może ktoś życzliwy usuwa nasze wpisy? Boże jacy ludzie są niedorozwinięcy umysłowo!!! Jak ja takich ludzi nienawidzę co wtrącają się w czyjeś sprawy. Czy komuś sprawia to przyjemność? Może zrobimy tak że po prostu pewnego dnia przeniesiemy się na jakiś portal, który jest chroniony przed takimi incydentami. Może jakieś forum o maluszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też słyszałam że wymioty mogą sugerować że się szyka skraca lub rozwiera powoli. A teraz to już obojętne bo ja skończyłam już 36 tydzień i teraz może się zacząć coś dziać. Ja idę teraz sprzątać a mi się tak nie chce że masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek z rana 🖐️ wszystkim mauśkom:) mi noc też minęła okropnie zresztą jak każda taka co noc tyle,że dziś wstawałam dużo razy:O coś mnie za bardzo czyści nie wiem czy to już aby nie jest nienormalne?praktycznie są to biegunki od blisko 2tygodni po parę razy dziennie a dupcia jak już boli od tego kurde nie trza hemoroidów a jak krzyż nagina z małymi przerwami ech dobrze,że chociaż jak niektóre z Was że nie wymiotuję na dodatek bo by się wykończył ech. W poniedziałek mam wizytkę u gina z usg więc trochę się już dowim:) miłego dzionka choć u mnie pochmurno aż ciemno 3dzień. Marta u mnie w soboty poczty nie czynne:) myślałam że to się tyczy całej Polski a tu proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Nom szkoda, że mi te wpisy poznikały, bo zawsze sobie myślałam, że jak będę kiedyyyyś tam w drugiej ciązy... :D to będę sobie tu sprawdzała tydzień za tygodniem co się u mnie działo w pierwszej ciąży :D Wiadomo, że to sie zapomina, a co zapisane to zapisane ... a teraz - du.pa :( Dziś skończyłam 37tc... zaczynam 38tc więc odstawiłam tabletki :D z tego co wiem to po ich odstawieniu rodzi się albo do 48h albo się przenosi, ale chyba nie ma reguły patrząc na Daff i Martę, które odstawiły, a tu ciszaaaa :) Do gina idę w srodę - już chyba dostanę skierowanie do szpitala. On urzęduje w Katowicach. Myślicie, że zaproponuje mi poród gdzieś tam u Niego? bo do tej pory nic nawet nie wspomniał. Pewnie da mi skierowanie i Nara :D Będę musiała rodzić w Gliwicach czy tam Bytomiu, gdzie nie znam ani jednego lekarza, ani jednej położnej itd ... Policzyłam, że byłam u niego 13 razy i teraz będzie 14-sty... za każdą wizytę 100zł + recepty i inne duperele jakie mi zapodał :D i wszystko do jego kieszeni, bo to prywatnie, żadnych tam rachunków nikt nie wystawia itd. Łaski chyba nie robi żeby mój poród odebrać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
rany jak czytam, ze tyle razy wstajcie w nocy to aż się martwie, ze ja nie wstaję :) w sumie wstałam raz i tyle Ale co dziwne - dzis zaczełam 36 tydz. i pierwszy taz od zakońćzenia pierwszego trymestru miałam rano mdłości. Przeszły mi po wypiciu pysznej kawki :) A właśnie pijecie kawkę? Ja zakupiłam rocore bo ma małą zawartość kawy i większkość to cykoria i zboża :) to sbie pozwalam wypić dwie filizanki dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja też piję to kawkę od początku z samej rozpuszczalnej zrezygnowałam a Ricore ma także błonnik i faktycznie do kibelka po niej się chodzi łatwiej:) a tej stronki nowej nie kumam bo otwiera mi się okienko po kliknięciu do napisania maila:O nie wiem jak tam wejść:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaMB1
ja zauważyłam, ze jak nie jem asmagu - głównie jak sobie zapomnę :) to mi sie znaczenie trudniej do klibelka chodzi a jak jem rgularnie 3x po 2 tabl. to nie mam żadnych problemó a i kawa z błonnikiem nie jest tu bez znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny ja nareszcie posprzątałam i się tak zmęczyłam że masakra. Może pójdę zrobić sobie małą kompiel. A ja teraz nie mam problemów z chodzeniem do toalety bo mnie coś ostatnio czyści i to nawet kilka razy dziennie aż dyłek boli :-). Więc jest nas więcej z tymi objawami. Ja jestem sama w domciu i mam taki spokój :-). Ale nudno jest jak cholera. Nie ma z kim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dunia musisz wejść na strone www.interia.pl kliknąć na ikonke poczta , tam wpisać login i hasło i otworzy się nasz email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtoch
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........38........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........39.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........39.......06.11.....54 +12......Amelka happymama....Irlandia........39.......06.11......65+13 ........Zuzia Green_Gable...Szczecin.......39.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........38 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....38.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......38......10.11......65+12.........córk a Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........37......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......37.......13.11.....50+23. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....37.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......37.......15.11......50+10. .......Natan Beata1987.......Śląskie.......37.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....37.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......36.......17.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........37.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.36......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........37 (36?)....20.(24?)11..............Damian kajtoch.........Kraków..........37.....20.11......53+20 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........37......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............35......25.11......65-5 +13...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....35......27.11.....49+10.... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........35......29.11.....64+ 12 ..Wiktorek MajkaMB1.......Rzeszów.......35.......29.11............. ..synek Rafałek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś 04.Kasika1...Rzeszów.....22.10...39............3300g.... .50..KAROLINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............Miasto..........TC......TERMIN....WAG A........ IMIĘ Daffodile.......Wojkowice.....40.......29.10.....56+14.. .. ..Lilianna Joasiella..........................38........01.11... .56+ 8.........Córka? Patuniaa........Anglia..........39........01.11.....60+20... ....Julia Zuzanna_........................38........01.11...... ...Niespodzianka mother.........Warszawa......38.......04.11.....62+12... . Kacperek agniesza26.....Lublin..........39.......04.11.....53+28. .... . .Olafek **ewelka**......Poznań.........39.......05.11........+17 . ......Nadia? Kasiula82.......Cieszyn........39.......06.11.....54 +12......Amelka happymama....Irlandia........39.......06.11......65+13 ........Zuzia Green_Gable...Szczecin.......39.......06.11.....65+dużo. ... Mikołaj MałaMi80......Warszawa......38.......06.11.............. . . ....Bartuś Ann31..........Tarnów..........38 ......08.11.....duuużo.........Alicja karuczek.......Warszawa.....38.......08.11......+12 .......córeczka agnesa1983....Poznań.........37.......09.11.....57+14 ........Kubuś Aneta30........Kraków.........36.......09.11.....53+17.. .......Synek elwira elwira...Rzeszów.......38......10.11......65+12.........córk a Małgorzata....Wrocław........38......10.11.....64+11... Juliusz-Tomasz Jokasta.........Gdynia.........37......11.11......58+15. Jeremi-Tadeusz C.internautka..Poznań.......36......11.11......56+12 .....chłopczyk Marta1983.....Warszawa.....37......13.11??....65+14 ....Robercik **Vanilka**......Szczecin......37.......13.11.....50+23. .... .Hubercik fajnaaj..........Białogard......36......14.11.........+1 5.....Natalka? MarzenaMol....Wisła...........36...... 14.11.........+15.....Arturek mysza1980.....Warszawa.....37.......15.11......59+13. ... .. Zosia KarolinkaLinka..Gliwice.......37.......15.11......50+10. .......Natan Beata1987.......Śląskie.......37.......16.11.......62 +18 ....Zuzia pingusia_22.....Mielec........35.......16.11...... 44+8,5....Marika? magmall..........Warszawa....37.......16.11.......62 +11......Zuzia bonizz...........Opatów.......36.......17.11......66 +14.......Synek Yella.............Mielec..........34.......18.11.......6 6+10 .......Córcia lorinka...........Anglia..........37.......19.11...... .55+13......Zuzia dunia26.........Kraśnik/Lublin.36......20.11.....dużooo ......Kubuś kaaczuuchaa...Lublin........37 (36?)....20.(24?)11..............Damian kajtoch.........Kraków..........37.....20.11......53+20 ........Córka anabelkaaa.....Garwolin........37......21.11..... 48+17,5 .....syneczek mała_agatka....Łódź............35......25.11......65-5 +13...Franek elus..............Międzyrzecz...33......20.11......55+ 9,5........Adaś maminka1.......Łódź............34......27.11..... 53+9,5........Córka Zaczatowana...Warszawa.....35......27.11.....49+10.... ..Syn-Adaś? Maja_21.........Kielce..........35......29.11.....64+ 12 ..Wiktorek MajkaMB1.......Rzeszów.......35.......29.11............. ..synek Rafałek mucha...........Warszawa.....32......30.11.....bu.... ..........córka NICK......MIASTO....Data porodu-TC..poród....waga..długość..imię 01.Marsjanka...Śląskie...19.09....35....SN.....2390g ....51....TOMUŚ 02.Balbin......Warszawa..17.10...36....CC....1824g.....4 4....KUBUŚ 03.Milla........Warszawa..17.10...38...sn(?)...3500g.... .57....MACIUś 04.Kasika1...Rzeszów.....22.10...39............3300g.... .50..KAROLINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie dostałam namiarów na nową stronę naszą. Poproszę. Poza tym dalej spać nie mogę- odstawiłam relanium i nie śpię. Słabo się czuję, jestem przeziębiona .......remont zakończony ale lekarz mi powiedział, ze w żadnym razie nie mogę się teraz wprowadzić, ponieważ opary mogą zaszkodzić dziecku. A miałam się dziś przeprowadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj Brzucholki 👄 mam nadzieje ze dobra tabelke wkleilam bo ostatnio mam z tym problemy :O ja tez co chwile do toalety biegam jak nie siusiu to kupke :D w nocy wstaje po 5, 6 razy :O zrobilam sobie na chwilke przerwe w sprzatanku ale zaraz uciekam dokonczyc :) odezwe sie pozniej :) caluski w brzuszki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtoch
to ze mna sie chyba cos porobilo, bo moge cala noc nie wstawac, w ciągu dnia w zasadzie tez rzadko ;p u mnie tez remont, myslalam ze sie wprowadze przed porodem, ale mama powiedziala, ze nie dostane kluczy conajmniej do swiat, bo wszsytko bedzie parowac, smierdziec itp;/ niech ktos cos zrobi z pogoada, bo ta szarówa za oknem jest dobijająca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesza, ja podczas porodu puscilam pare pawikow , polozna tez mi powiedziala ze to od rozwierania. Pamietam ze naheftalam nawet do kosza na smieci bo nie zdazylam do kibelka:) Karolinko nie polecam Bytomia, ma zle opinie...w siemianowicach gdzie rodzilam byly babki z bytomia bo nie chcialy rodzic u siebie:O w Katowicach jest ponoc fajna klinika prywatna, za porod sie nie placi o ile zaliczysz tam jedna wizyte przed porodem. Ja sie nie skusze bo mam juz sprawdzone miejsce. a tak poza tym to lekarz praktycznie nic nie robi przy porodzie, tylko polozna. Chyba ze sa jakies komplikacje. Jedynie co to na koniec zszywa. Ja mialam same babeczki-lekarka tez byla babka-mnie to odpowiadalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Daff a Ty gdzie rodzisz? Poleć mi coś, bo własnie najbliżej mam do szpitala w Bytomiu, ale też słyszałam o nim nieciekawe opinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja rodze w Siemianowicach. Tu masz linka http://zozsiemianowice.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=36 2 lata temu tam rodzilam i nie mialam najmniejszych zastrzezen. Bez znajomosci, bez lapowek. Mam tylko nadzieje ze nic sie nie zmienilo:) z tego co wiem to jest ponoc wiecej porodow niz dawniej, ale wtedy bylo dosc pustawo(wolne lozka) Lekarz ktory robi mi usg mowi ze tam sie rodza wszystkie dzieci jego znajomych lekarzy. Moja lekarka tez poleca mi ten szpital(ona ma tam dyzury ale chyba tylko kilka razy w mcu) jak bedziesz miala wiecej pytan to wal smialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dwa namiary na interie i od marty na o2pl i w żadno nie mogę wejsc w interi wyskakuje,,że nieprawidłowy login więc odpuszczam se bo krew mnie zalewa,ani tu po pare razy ani tu brr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie pisze"możliwość zewnątrzoponowego znieczulenia podczas porodu"ale jak ja rodzilam to nie bylo tej mozliwosci(o czym wiedzialam bo chodzilam tam do szkoly rodzenia),tyle ze ja i tak nie wzielabym ZZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Daff to ja chyba też zdecyduję się na ten szpital. Mam się tam zgłosić wcześniej albo coś? Czy nie i normalnie pojechać do porodu ze skierowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko ja jechalam normalnie ze skierowaniem.Chodzilam tam do szkoly rodzenia ale to nie mialo najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×