Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Właśnie czytałam list pożegnalny od dziewczyny która umarła z listopadówek 2007 i mi łzy poleciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyslalam do muchy smska z zapytaniem co u niej moze sie odezwie! a na ta interie nie moge wejsc narazie caly czas mi strona wygasa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Marta na forum listopadówek 2007 na przedostatniej stronie pisze na pomarańczowo od moniki2700 81 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie takie rzeczy przezywam i nawet nie chce z tego powodu czytac:(boje sie normalnie:( Łoj marta mi przeciez przyslala na o2 a nie na interie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto to jest ten list Witam was Kochane Mamusie z Najsłodszymi Dziećmi Świata Miliony uśmiechow do Was i całusków:*:*:* Kochane skoro czytacie to, to znaczy ze mnie już nie ma wśród Was, pewnie trudno Wam to zrozumieć... Tak jak mi teraz trudno się z Wami żegnać... Przede wszystkim dziękuję za kibicowanie, za wiarę, za wsparcie, za każde słowo skierowane do mnie czy mojego męża, za wszystko wielkie dziękuję!!! Pewnie zastanawiacie się jak się czułam odchodząc. Oj mamusie, tak samo jak Wy kiedy musicie zostawić swoje pociechy na dłużej, tyle ze ja mam świadomość że to dużej będzie dla mojej Wiki trwało wiecznie Bardzo to boli... ale to nie my wyznaczamy sobie koniec Naszej Wędrówki. Wierzę, że zabierając mnie Bóg wie co robi, wierzę ze się nie myli, może dlatego jestem spokojniejsza. Wikusie zostawiam z najfajniejszym tatusiem na świecie i kochana ciocia, wiem że Oni zrobią wszystko by Wiki była szczęśliwa. Kochane dlatego nie smućcie się, moje życie się nie skończyło, tylko nabrało innego sensu. Tam gdzie idę jest lepiej... mam nadzieję. I będe Was obserwowała z gory , zobacze każdą Waszą radość, każdą łze - wszystko nawet Wasze wpadki , więc pilnować mi sie tam Cieszę się ze znalazłam to forum, ze chociaż tak mogłam Was poznać. Może kiedyś po nas to forum odziedzicza nasze małe pociechy hehe i one będą się wymieniały tak jak my dziś poglądami na temat swoich dzieci, może będą czytały nasze rady i sposoby radzenia sobie z nimi - pewnie by się nie źle z nas uśmiały Trzymajcie się moje Kochane... Nie wymagam od Was odwiedzin, ani żadnej pomocy, tylko modlitwy za Wikę i Pawła... Będę tęsknić... Całuje ostatni raz Was wszystkie i Wasze cudowne dzieciaki. Dla kazdego maluszka z racji że wkrótce bedą obchodzic pierwsze urodzinki duzo zdrówka, samych pogodnych chwil, niech dla nich słoneczko zawsze świecie Sto lat!!! A Wam mamusie zycze by Wasze maleństwa były zdrowe i wyrosły na dobrych i mądrych ludzi!!! Ściskam, pamiętająca Monika :* ps. Pawełku Kocham Cię, Ciebie i Wikusie, jesteście moja jedyna rodziną:* Kocham Kocham Kocham bardzo mocno - wiem ze dacie rady moje Kochane Skarby:* Dumna jestem z Was:* ps. dziekuje jeszcze raz za wszystko i przepraszam za błędy, składnie pisania mojego dziś, ale mam tyle myśli że nie potrafie ich zebrac bardziej sensowniej jak teraz. Jesteście super mamy, a Wasze dzieci maja wielkie szczęście że takie mamusie mają:* Wielkie z Was Babki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jak ten list przeczytałam to popłakałam się jak głupia :( to takie niesprawiedliwe. ale zawsze najlepsi ludzie najszybciej odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata przeslij mi hasło i login na interie, bo mam tylko na o2. Mój mail: ilonarudzka18@wp.pl albo na GG 1707128.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale smutna historia.Aż trudno uwierzyć,ale niestety życie bywa czasami niesprawiedliwe.Łzy same płyną.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie to wszystko takie niesprawiedliwe... Zaledwie rok temu zmarła synowa mojego sąsiada ( przybranego dziadka, bo tak go traktuję), także na raka, zostawiła męża i czwórkę dzieci, chłopcy- bliźniacy kończą w tym roku 18 lat, średni 15, a córka 7 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę aby ktoś usunął też moje zdjęcia z tego garnka. A w ogóle najlepiej by było,żeby chyba zlikwidować cała tą galerie. Ja już uciekam i pewnie odezwę się dopiero w poniedziałek,także miłego weekendu życzę wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu ze tu nie mozna edytowac wlasnych wpisow. Czlowiek czasem palnie byka i nic sie nie da zrobic...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dalam rady przeczytac!przeczytalam 3linijki i tak sie poplakalam no i jak to u mnie bywa od razu temperatury dostalam:(ale zaraz przejdzie! to jest poprostu straszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann jesteś którąś z kolei osobą która wyraziła chęć zlikwidowania garnka całkowicie , więc usunę zaraz nasz profil !! i tak zostało tam już tylko parę fotek bo wszyscy się pokasowali , mam nadzieję że te osoby nie będą mi miały tego za złe :o tym bardziej że już mamy naszą skrzynke email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się powyłam buuu 😭 tylko męża wystraszyłam nie wiedział co się stało:( rety jakie to potworne i niesprawiedliwe i dziwić się że czasem powotpiewa się w Boga bo gdzie on wtedy jest i dlaczego dopuszcza do takich tragedi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się powyłam buuu 😭 tylko męża wystraszyłam nie wiedział co się stało:( rety jakie to potworne i niesprawiedliwe i dziwić się że czasem powotpiewa się w Boga bo gdzie on wtedy jest i dlaczego dopuszcza do takich tragedi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam do muchy smsa jakis czas temu ale nic sie nie odzywa!takze nie wiem co sie dzieje:( w koncu udalo mi sie wejsc na nasza poczte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×