Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

ja też jestem za tym żeby usunąć całą galerię na garnku! jak dziewczyny się odezwą to sie im wytłumaczy dlaczego. pewnie i tak będą chcialy usunąć, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happymamo, i miejmy nadzieję, że się zakończy na tym temat garnka... Daff, nie korzystam z komunikatorów, bo mój mąż co chwilę coś majstruje przy kompie i co chwilę musiałabym instalować od nowa... A w ogóle system mam linuksowy, a nie windowsowy i te komunikatory pod linuksem są trochę pokichane... Jak mam tlena, to nie mam gg, albo na odwrót :( ...więc nie mam wcale komunikatorów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosia chyba wiem o czym mowisz, moj brat siedzial zawsze w linuxie..ja jedynie gg, skypea nie lubie, jakos mnie nie kreci, nie mam wiec konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta interia jest jakaś durna nie mogę na pocztę wejść. Dziś same przeciwności losu wychodzą nam naprzeciw!!! U mnie zaczyna się składanie mebli... Boli mnie brzuch twardnieje jak kamień,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! No a ja mialam właśnie wrzucić zdjęcia na garnek. Ale jaja! Poproszę w takim razie nowe hasło i adres. martha02@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja weszlam na skrzynke:) dziewczyny jak bedziecie wpisywac login to pamietajcie zeby zmienic koncowke, bo to chyba wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja ze smutną wiadomością :( jedna z mam z forum LISTOPAD 2007 nie żyje :( , zmarła na raka, nie doczekała nawet roczku swojej córeczki :( przepraszam że wam o tym pisze, ale to takie niesprawiedliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze o nowe haslo, bo tez chce wykasowac swoje zdjecia. I o nasz nowy adres. Ale zamieszanie z tym garnkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wyślijcie Agatce (przysięgam, że Ci wysyłałam! ;) ) i MałejMi, jak któraś jest akurat na koncie interii, bo mi się też zatyka net właśnie. Wszystkie wysłane wiadomości są w folderze wysłane - wydaje mi się, że dobrze by było wszystko archiwizować. a teraz znikam, moje miłe, bo mnie już tyłek boli od siedzenia przy kompie 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małgosiu może już dostałam :P u mnie net trochę z opóźnieniem działa. dziękuję bardzo, na pewno dojdzie wiadomość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki 🌻❤️ ale ktos nam narobil zamieszania nooo tylko go w dup..e lac normalnie! super pomysl z wlasna skrzynka listopadoweczek:)juz mam login i haselko zaraz bede sie logowala i sprawdzala:) ja dzis sobie poszalalam pochodzilam posprzatalam pogotowalam noo w koncu w swoim zywiole jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyślijcie mi nowe hasło na garnek bo chcę usunąć swoje zdjęcia beatamilka@wp.pl A poza tym ja nie potrafię wejść na pocztę z unterii i nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee dunia widze ze przyszalalas z zakupkami:) karolinko moj maly puszcza bolki tu gdzie ma glowke na dole normalnie czuje jak leca bolki:)ale to rzadko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×