Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość Gosc
Beatko poproszę o ten przepis! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtoch ja jeszcze ich nie robiłam, ale może jutro :-). Karolinko ugotuj ziemniaka, dodaj 5 gram masła i 30 ml mleczka i to podrobnij widelcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka ogromnie zazdroszczę Ci zabawy na weselu. Z opisu naprawdę bajkowe wesele. I widzisz dobrze, że pojechłaś:) A co do szybkieg picia mleka, to Marika wypija w ok 2 minuty, herbatkę pije dłużej. A jeśli chodzi o rumianek i melisę z torebek, to gdzieś czytałam z nie powinno się tego dawać dzieciom do picia, bo sa ponoć za mocne dla niemowląt. Chyba w "mam dziecko" tak pisało. Duniu dobrze że Kubuś już siusia normalnie, a może jest faktycznie tak jak pisała magmall. Marta gratuluję straconych kilogramów i samozaparcia. Jeśi chodzi o bliźniaki to u mnie w rodzinie i u Michała też są, ale jk ja bym miał bliźniaki to bym się chyba załamała, wolę pojedyńcze egzemplarze;) Ewelko ja nie mam problemu z nietrzymaniem moczu, więc nie pomogę. Kaczucha szkoda mi Ciebie, bo z tego co piszesz to wywnioskowałam że ty tego drania jeszcze kochasz, a on nie jest Ciebie za grosz wart. i do tego te alimenty... Podaj go do komornika, nie bedzie płacil on to zapłaci fundusz a bynajmniej później jak wróci do Polski to będzie mieć niespodziankę w postaci odsiadki. Dostanie parę razy po mordzie i bolca kilka razy na dzień to może się w końcu czegoś nauczy i przemyśli swoje zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy dziś na ważeniu więc aktualizuję tabelkę nick ..............imię..........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka...........Aleks...........19.10....9000...76.... .....8.......11m KaroLinka........Natan........1.11......11,0......84.... ...6.......11,5 m happymama......Zuzia.........3.11......10kg.....79...... ..7.......11,5 m Ann 31............Alicja.........6.11......9000.....77........6. ......11,5 m Beata1987.......Zuzia.........14.11.....9800.....74..... ..5.......11m1t kaaczuuchaa....Damian......15.11.....9000......73....... 6......11m1d Marta1983....... Robert...... 16.11.....8700.....68.......2.......11m Jokasta...........Jeremi ......19.11.... 8900......72?......8.......11 m **ewelka**........Wiktoria....21.11.....9,5.......89.... ..11......11m5d kajtoch...........Blanka.......27.11.....11,6......83... ....2.......10,5m pingusia_22......Marika......27.11.....8100......76......4.........11 m Nika 33........Weronika.....27.11....10,3......ok80.......0...... ..10,5 Małgorzata.......Julek...... 28.11.... ok9,5... ok80....... 8.......10,5 mała_agatka....Franek.......3.12.........?........79.... ....2......10,5m dunia27.......Kubuś..........4.12......ok9.850.....85... ....6........10,5m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzyn mojego meża ma bliźniaki a u niego w rodzinie nigdy nie było bliźniaków a hormonów ta dziewczyna nigdy nie brała. Więc nigdy nic nie wiadomo ;-) Jest taka promocja w Rossmannie. Za zakup 3 paczek papmersów dostaje się grajacego slimaka z fisher price. Wprawdzie trzeba za jednym zamachem wydać te 150 zł. na pieluchy ale i tak musiałbym je kupic a tak mamy jeszcze zabawkę która u nas w sklepie kosztuje 90 zł. Polecam ;-) Moja Zuzia cały dzień dziś się bawi ślimakiem :-) A dziś widziałam reklamę że w realu 2 paczki pampersów za 84 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko dzięki za przepis na kluseczki z serka. Aleks zjadł wszystko, aż byłam w szoku bo z niego niejadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elmirko nie ma za co dziękować :-). Moja mała już nie potrafi tranu pić i nauczyła się wypluwać. Dodaję jej do wieczornego mleka lecz nie wiem czy będzie przez to jakieś działanie, ale co zrobić. Karolinko jak tam przygotowania do roczku? Bo to już lada dzień :-). Jeśli chodzi o rumianek to na pewno można kupić taki nie w saszetkach bo jak mam tak szałwie aby parzyć delikatną. Jak dobrze pamiętam to Lilianka Daff też nie długo roczek będzie miała. Marto a łykasz witaminki :-)? Ja nie mam możliwości pojechania do Rossman czy Real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
No Lilianka od Daff ma urodzinki 30-tego :) rodziła 2dni przede mną... Pamiętam jak jeszcze z brzuchem szłam do niej na salę zobaczyć małą Lili :) ale ten czas zleciaaaaał... U nich wszystko w porządku... Lili rośnie jak na drożdzach, ma 8 ząbków... sama nie chodzi, ale prowadzona za 1 rączkę świetnie sobie radzi. Utrzymuję kontakt z Daff, ale ona na kafeterie niestety czasu nie ma ... i wiem jeszcze, że z Lilki straszny łobuz podobno, dużo gorszy niż z Olafa gdy był w jej wieku :P U Nas przygotowania do roczku trwają... zaprasiłam dziadków Natan (naszych rodziców) chrzestych i Nasze rodzeństwo... 10osób około bez nas, bo nie wiem czy każdy wapdnie. Na pewno urodzinki nie będą teraz 1-szego wg daty, bo wyjeżdzamy na Wszystkich Świętych, moja mama z tatą też jadą nad morze na groby i chrzestny też nie może więc o tydzień przesuneliśmy, ale wiedziałam to od początku... bo taką ma Natan nieciekawą datę, ale dziękuje Bogu za nią, bo gdyby urodził się dzień później/wcześniej nie byłoby miejsca dla niego w Katowicach i nie byłoby tak szybkiej reakcji na jego wadę serduszka... aleeee za to datę imienin ma fajną :) w Boże Narodzenie 25 grudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja na sekundkę chwilkę Was pod czytałam. Co do mojego męża to Ja mam dużo roboty bo non stop coś wymyśla sam sobie do roboty a Ja muszę później sprzątać:):P np. teraz ze złamanym paluchem kładzie resztę płytek:)rozmontował już całą szynę z palca i wziął się w domu za robotę!:) mały już zdrowy ciut mu katarku zostało.po 11.11 jedziemy na ten wymaz i z wynikami do lekarza! jakoś w nast. tyg. będę miała więcej czasu-mąż wraca do pracy bo za nic nie chce przedłużyć zwolnienia.już tydz. temu chciał iść ale lekarz mu kategorycznie zabronił!:) BUZIACZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelko ćwicz mięśnie kegla albo wczesniej chodź do toalety :) Kajtoch ja zaszłam w ciążę tuż po odstawieniu tabletek bliźniaków nie było chociaż i ze strony teściowej i teścia rodzeństwo mają bliźniaków :D Szczerze powiem że chciałam aby były blixniaki :) Beatko tak witaminki już bardzo długo jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka ja miałam z tym problem przez pierwsze 3-4 miesiace po porodzie ale teraz już jest ok , szczerze mówiąc nic nie robiłam i samo przeszło więc nie potrafie ci pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo bliźniaków to jestem na czasie bo moja sasiadka sie stara o dzidziusia teraz i właśnie chca mieć bliźniaki , wyczytała w necie że trzeba jeśc ( o ile dobrze pamietam ) maniok i tapioke :P są to jakieś przyprawy czy cos takiego , ponoć w kraju gdzie sie sie dużo spożywa tych produktów (chyba w nigerii) jest bardzo dużo bliźniąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko a co ze strzyzeniem natanka :) byliście już u fryzjera ?? i jak wygląda teraz ?? grzecznie siedział?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Happmamo - Tak! :D Natan obcięty na krótko :) Na początku wyglądał mi jak inne dziecko/inny chłopiec hehehehee :) aczkolwiek bardzo ładnie :P Nie widziałam się jeszcze z rodzicami po tej ich wycieczce, a Naszym weselu i nadal mają mój aparat, nie mam więc jak zrobić zdjęcia... ale nadrobię! Beatko - hahaha, oglądam właśnie Zuzie jak śpi i głowę ma poza łóżeczkiem :D bueheheh, super zdjęcie. Poza tym Natan ma identyczne rajstopki z krową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Nie odpowiedziałam na drugie pytanie :P ...Natan siedział grzecznie, bo po drodze kupiłam mu zabawkę taką rozkładaną. Oni tam w salonie mieli specjalne krzesełko dla dzieci. Siedział w tym krześle... oglądał tą zabawkę, rozkładał, składał i nawet nie zwracał uwagi na to, że ktoś mu coś robi przy włosach :D a fryzjerka szybko się uwinęła :P tak więc BARDZO gładko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Nie odpowiedziałam na drugie pytanie :o :p Natan grzecznie siedział u fryzjera i nawet nie zwracał uwagi na to, że ktoś mu coś robi przy włosach. Kupiłam mu po drodze taką rozkładaną zabawkę i tam w salonie mieli takie specjalne krzesło przy którym też były jakieś tam kulki i inne duperele i bawił się, rozwalał te rzeczy :P a fryzjerka szybko się uwinęła. Poszło BARDZO gładko, a byłam pewna, że będzie źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ooo! :o myślałam, że się skasowało i produkowałam się na nowo :P Kafeteria ostatnio mnie dobija, nie wiem czy tylko u mnie takie różne cyrki z tą kafeterią? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinko nie tylko u ciebie u mnie też ciągle coś szwankuje :o właśnie dlatego nieraz sie nie udzielam na kafe bo co napisze jakiś dłuższy post to mi wyskakuje jakiś błąd czy coś podobnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chciałam Wam przesłać z biuletynu pampers info na temat mleka krowiego: Pierwsze urodziny zbliżają się nieuchronnie, oznacza to, że nadchodzi pora przestawienia się na mleko krowie, jeżeli chcesz teraz odstawić dziecko od piersi. Zaleca się zaczekać do ukończenia przez dziecko 12 miesięcy z podaniem mleka krowiego, ponieważ może ono przyczynić się do powstania alergii i problemów żołądkowych. Kiedy zaczniesz podawać dziecku mleko krowie, musi to być mleko pełnotłuste, a nie półtłuste lub odtłuszczone. Dzieci potrzebują tłuszczu i kwasów tłuszczowych do rozwoju mózgu i z uwagi na kalorie do skończenia dwóch lat. Większość dzieci karmionych mieszankami powinny zacząć dostawać mleko krowie w wieku jednego roku. Zapytaj swojego lekarza czy ciebie też obowiązuje ten schemat działania. Dziecko powinno wypijać około 600 ml mleka dziennie. Ja podałam małemu wczoraj mleko waniliowe z kartoniku BAKUŚ dla dzieci,wypił całe i zero jakiś złych skutków po wypiciu:) Karolinka albo Happymama która pytała o popędy wrzucania do WC!:D:D:D mój mały rojber zupełnie robi to samo,łazienka to jest najlepsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e co kibelek kocha najbardziej chyba:P wszystko wrzuca co się da mydła i to co obok stoi na wannie i można wrzucić:PPP rączki też pcha ale do wody nie dostaje:D:D:D:D ostatnio otworzył szafkę pod zlewem i wyciągnął moją paczkę tamponów po czym każdy zaraz do buzi:P:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kafeteria to mnie denerwuje od samego popołudnia. Bo napisałam dość dużo a tu wysłać się nie dało. Teraz też się coś psuje. Karolinko to prosimy i nowy image Natanka :-). To zdjęcie od Zuzi też mi się podoba :-). Robiłam je popołudniu. Spała w łóżeczku i się obudziła i chciała z niego wyjść, ale w połowie stwierdziła, że spać jej się jeszcze chce :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wkurwia ta kafeteria bo mi się nie pokazują strony do przesunięcia i nie umiem iść na ostatnią bo cały czas mam pierwszą a nie mam możliwości wybrania ostatniej. Moja Zuzia robi strajk z piciem mleka. Dziś tylko 360 ml wypiła. Muszę jej w zupie przemycać. Karolinko teraz wiem jak się denerwujesz, że Natanek nie chce pić mleczka. Byłam dziś z Zuzią na dwugodzinnym spacerze. Ale jej kichol zmarzł :-). Byłyśmy na cmentarzu bo dziś Weronika miała by 2 latka. Napiszcie mi kochane jak wy ubieracie dzieci na spacer w taką pogodę jak dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się nic złego z kafeterią nie dzieje, a posty zawsze kopiuje, bo nieraz mi się kasowały. Beatko dziś np przy temp ok stopni Marika miała ubrane body z krótkim rękawiem, bluzkę, bluzę i taki jesienny polarek no i rajtuzki, spodnie i adidaski( bo kozaczków jeszcze nie kupiłam) a i czapeczke. Kupiłam małej kobinezon dwuczęściowy i cholera jest na nią dużo za duży, chyba na drugi rok bedzie. Nie wiem jak ja go brałam. Beatko dziwne to takie i smutne nosić dziecko i stracić, tym bardziej, że pierwsze. Pewno często zastanawiasz się jaka by była. Dobrze, że masz Zuzię:) Dunia a to zaskoczył mnie ten artykuł, bo wszedzie trabią, żeby dziecko do 3 roku zycia krowiego mleka nie podawać. Moja koleżanka dawała 1,5 dziecko krowie mleko i jak leżała z mała w szpitalu to taką zjebkę dostała, że nie widziała gdzie uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×