Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

cześć! wszytkiego najlepszego dla Arturka! Marzenko jasne ze o Was nie zapomnieliśmy :) przykro mi że macie problemy :( mam nadzieję ze uda się jakoś szybko z tego wyjść! ja dziś o 15 mamę odwozę na pociag. jutro coś więcej napiszę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Arturka Do zabawy mnóstwa siły, Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, klocków i pluszaków, Stu prezentów, stu buziaków, Zdrowia szczęścia i słodyczy życzy Beata i Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Arturka... Dziewczyny dostałyście już te listy od nestle? Do mnie przyszły trzy takie same w każdej książeczka, karta z życzeniami balon i próbka. Chyba się pomylili i za dużo wysłali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej najlepsze życzenia dla tych co już po i tych jeszcze przed:) my po imprezie, było naprawde fajnie:) catering się spisał wspaniale, a mój P kupił tort osiołka z Kubusia Puchatka był pyszny i Kacprowi się strasznie podobał, to ostatnio jego ulubieniec:) z menu mieliśmy: na zimno kurczaka w sosie jakimś tam, polędwicę marynowaną, sałątkę z wołowiny suszonych pomidorów i szpinaku, tartę grzybową, pomidory z mozzarella i pesto, na ciepło strudel z łososiem i kapustą do tego sos, oraz krewetki smażone z szynką parmeńską, do tego kilka ciast a wszystko pyszne że się najadłam jak głupia, więc zaczęłam się odchudzac:) mały szalał na imprezie biegał z chłopakami ( 2, 2.5, 3, 5) i wszyscy zdziwieni jak on zasuwał:) zaczął mówić obać (zobacz), niam niam, daj, tak i nie na zmianę, i jak coś chce woła khhhhhhhhhiiiiii, ta gorączka to chyba zęby, bo jak coś gryzł to płakał, i miał biegunkę od niedzieli, wczoraj zjadł 2 parówki i galaretkę, wszystko inne odrzucał i pluł, do tego pił sok bo nic inne nie smakowało, trudno jakoś jeden dzień na parówkach mogę mu darować, a dziś spał od 21 do 9.30:D teraz już śpi 1,5 godz, bo pogoda taka sobie, a on jak pada to śpi:) próbujemy nowe mleka i smakuje mu gotowe w kartonie modyf. ale ma po nim wysypkę, i już nie wiem czy lepiej że pije i go wysypuje, czy lepiej że nie chce pić innego i nie dawać? idziemy w czwartek na wizytę i chyba się szczepić trzeba, idę na imprezę ze znajomymi w piątek a mój P już zazdrosny z kim gdzie o której wrócę:) fajnie że mały już jest taki samodzielny to mogę sobie pozwolić:) to pozdrowienia dla wszystkich mam i dzieciaczków:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ! wSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH KOCHANYCH SOLENIZANTÓW:-) U mnie teraz nieciekawie. teściowa jeszcze żyje ale nie wstaje już z łóżka wcale, ma cewnik (leży w domu) i wymaga ciągłej opieki bo przez te przeżuty na mózg ma psychikę czasami jak małe dziecko, mój mąż codzień po pracy tam siedzi a my z Aleksem praktycznie sami:-( dzwoniłam dziś do do chirurga stomatologicznego umówić się na wyrywanie ósemki i okazało się że może mnie przyjąc na kase chorych- zapisałam się na luty, bo jakbym chciała u niego prywatnie już w listopadzie to 350 zł za jednego zęba!!!! żeby mi tylko do lutego nie pokrzywiło innych zębów od tych ósemek:-( w styczniu wracam do pracy i nie wiem jak ja to przeżyję. wracam na 3/4 etatu u mnie w dziale pracuje się od 8- 16 więc poproszę kierownika o grafik żebym pracowała po 10 lub 8 godz, a za to więcej dni wolnych- bo wolę tak niż codzień po 6 godzin. u mnie niestety pracuję się też w weekendy. a teraz wspaniałego dyrektora zastąpiła taka wariatka, dowaliła dziewczynom dwa razy więcej roboty i wczoraj jak tam byłam to nawet nie miały czasu pogadać. SZOK Jakbym poszła do zupełnie innej firmy. najwyżej jak będzie strasznie to wróce na wychowawczy a i tak planujemy w przyszłym roku starać się o drugą dzidzie to najwyżej jakbym zaszła w ciąże to wróce do pracy i pójdę na l4. dobrze że mam tu umowę na stałe bo praca beznadziejna ale wolę się na razie trzymać. jakby mi się wszystko ułożyło pomyślnie to poszłabym z drugą dzidzią na jakieś dwa lata na wychowawczy a potem szukałabym nowej-jakiejś konkretnej pracy. Ale się rozmarzyłam> :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesłałam na pocztę zdjęcia z wesela na którym byliśmy we wrześniu i z roczku Aleksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko najlepszego dla Arturka. Marika jakiś krostek dostała na brzuchu i plecach. I nie wiem czy to czasem nie ospa, bo prababcia miała półpaśca a tato miał z nią stale kontakt i mógł przenieść. Byłam z nią u lekrza ale za wcześnie żeby stwierdzić cokolwiek i narazie mamy wapno dawać. Nie wiem, może to jakaś alergia, ale Marika nigdy nic nie miała. Albo ta trzydniówka? Ale goraczki wysokiej nie miała, przedwczoraj miała 37,6 ale to chyba od zęba bo wychodził jej. Ogólnie od trzech dni jest strasznie marudna, nie chce jeść i ciągle płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wszystkiego najlepszego dla wszystkich urodzinkowych dzieciaczków, którym nie złożyłam życzonek!:) U nas imprezka dla sąsiadów udała się suuper! Ale jak zwykle miałam atrakcje bo jakby to mogło być, żeby ich nie było!!!otóż o godz. 16 wylądowałam z małym w szpitalu okulistycznym z podejrzeniem szkiełka w oku oczko po popołudniowym spaniu wstał z mocno czerwonym i zaropiałym oczkiem, aż struchlałam!!dzień wcześniej wieczorem przed spaniem stłukł taką szklaną kulę z wodą i brokatem tatuś dał na chwilkę!! Od razu pomyślałam że pewnie mu odprysnął kawałek szkła:( biegiem pojechałam z małym do tego szpitala bo nigdzie indziej nie chcieli nas przyjąć!wszyscy okuliści przyjmują od 3roku życia!:( okazało się że jest to zapalenie spojówki! było dużo ludzi ale naszczęście nas przepuścili jak powiedziałam że mały ma jeszcze dziś dmuchać swoją pierwszą świeczkę:) wyślę wieczorkiem fotki z ładnym oczkiem małego:(no ale najważniejsze że nie ma tam żadnego ciała obcego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię..........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka...........Aleks...........19.10....9300...78.... .....9.......12m Mother..........Kacper........30.10.....9400....74...... ...6.......12m KaroLinka........Natan........1.11......11,0......84.... ...6.......12m happymama......Zuzia.........3.11......10kg.....79...... ..7.......11,5 m Ann 31............Alicja.........6.11......9000.....77........6. ......11,5 m Agniesza26......Olaf...........9.11.......10kg....87/88. ..8.........11,5m Beata1987.......Zuzia.........14.11.....9800.....74..... ..5.......11m1t kaaczuuchaa....Damian......15.11.....9000......73....... 6......11m1d Marta1983....... Robert...... 16.11.....9000.....68.......2.......11,5m Magmall.........Zuzanka.......16.11.....8700.....?...... ...6........11,5m Jokasta...........Jeremi ......19.11.... 8900......72?......8.......11 m **ewelka**........Wiktoria....21.11.....9,5.......89.... ..12......11m13d maminka.1........Lenka.......21.11.....9,0.......73..... ..4........11m kajtoch...........Blanka.......27.11.....11,6......83... ....2.......10,5m pingusia_22......Marika......27.11.....8100......76..... .4.........11 m Nika 33........Weronika.....27.11....10,3......ok80.......2...... ..10,5 Małgorzata.......Julek...... 28.11.... ok9,5... ok80....... 8.......10,5 mała_agatka....Franek.......3.12.........?........79.... ....2......10,5m dunia27.......Kubuś..........4.12......ok9.850.....85... ....6........10,5m no i wczoraj wyszedł nam kolejny ząbek:) ale napisałam ale musiałam pisać szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisuję się do tabelki nick ..............imię..........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka...........Aleks...........19.10....9300...78.... .....9.......12m Mother..........Kacper........30.10.....9400....74...... ...6.......12m KaroLinka........Natan........1.11......11,0......84.... ...6.......12m happymama......Zuzia.........3.11......10kg.....79...... ..7.......11,5 m Ann 31............Alicja.........6.11......9000.....77........6. ......11,5 m Agniesza26......Olaf...........9.11.......10kg....87/88. ..8.........11,5 MarzenaMol.....Arturek......10.11......9860g...74........8.........12 Beata1987.......Zuzia.........14.11.....9800.....74..... ..5.......11m1t kaaczuuchaa....Damian......15.11.....9000......73....... 6......11m1d Marta1983....... Robert...... 16.11.....9000.....68.......2.......11,5m Magmall.........Zuzanka.......16.11.....8700.....?...... ...6........11,5m Jokasta...........Jeremi ......19.11.... 8900......72?......8.......11 m **ewelka**........Wiktoria....21.11.....9,5.......89.... ..12......11m13d maminka.1........Lenka.......21.11.....9,0.......73..... ..4........11m kajtoch...........Blanka.......27.11.....11,6......83... ....2.......10,5m pingusia_22......Marika......27.11.....8100......76..... .4.........11 m Nika 33........Weronika.....27.11....10,3......ok80.......2...... ..10,5 Małgorzata.......Julek...... 28.11.... ok9,5... ok80....... 8.......10,5 mała_agatka....Franek.......3.12.........?........79.... ....2......10,5m dunia27.......Kubuś..........4.12......ok9.850.....85... ....6........10,5m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię..........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka...........Aleks...........19.10....9300...78.... .....9.......12m Mother..........Kacper........30.10.....9400....74...... ...6.......12m KaroLinka........Natan........1.11......11,0......84.... ...6.......12m happymama......Zuzia.........3.11......10kg.....79...... ..7.......11,5 m Ann 31............Alicja.........6.11......9000.....77........6. ......11,5 m Agniesza26......Olaf...........9.11.......10kg....87/88. ..8.........12m MarzenaMol.....Arturek......10.11......9860g...74....... .8.........12 Beata1987.......Zuzia.........14.11.....9800.....74..... ..5.......11m1t kaaczuuchaa....Damian......15.11.....9000......73....... 6......11m1d Marta1983....... Robert...... 16.11.....9000.....68.......2.......11,5m Magmall.........Zuzanka.......16.11.....8700.....?...... ...6........11,5m Jokasta...........Jeremi ......19.11.... 8900......72?......8.......11 m **ewelka**........Wiktoria....21.11.....9,5.......89.... ..12......11m13d maminka.1........Lenka.......21.11.....9,0.......73..... ..4........11m kajtoch...........Blanka.......27.11.....11,6......83... ....2.......10,5m pingusia_22......Marika......27.11.....8100......76..... .4.........11 m Nika 33........Weronika.....27.11....10,3......ok80.......2...... ..10,5 Małgorzata.......Julek...... 28.11.... ok9,5... ok80....... 8.......10,5 mała_agatka....Franek.......3.12.........?........79.... ....2......10,5m dunia27.......Kubuś..........4.12......ok9.850.....85... ....6........10,5m Przecież mamy już roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego najlepszego dla małych jubilatów, dużo zdrowia i uśmiechu na pyszczkach ;). Ja zawsze mam problem, żeby zapamiętać daty Pingusia sprawdź Marice główkę - jeśli to ospa to muszą być krostki we włoskach, jak nie ma to co innego. Może to uczulenie na coś nowego - u nas cały brzuch był wysypany po bułce. Dziewczyny napiszcie mi ile razy dziennie wasze maluchy robią kupkę. Weronika potrafi nawet 4... to chyba trochę często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krostki są dalej, na główce ich nie ma, dalej są na brzuchu i plecach i nie zmieniły się w ropne więc to chyba nie ospa. Proszku nowego nie mam, ciuchów nowych też nie, jedyne co mogę podejrzewac że to po słodyczach bo ją Michał nafutrował przedwczoraj ciastkami i czekoladką a nigdy tak dużo nie jadła słodkiego. Nika Marika robi kupkę raz dziennie, czasami dwa ale to sporadycznie. Faktycznie 4 razy n dzień to chyba z dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
:D:D:D taaakaaa godzina, a ja nie śpię :P Spałam dziś w dzień, bo bolała mnie głowa i teraz przewracam się z boku na bok i zasnąć nie mogę... włączyłam więc kompa i pisze do Was :D Skorzystałam też z tej bezsenności i posłuchałam ewelki - nzrobiłam Natanowi nową prezentację w Windows Movie Maker, bo tamta prezentacja działała tylko na moim komputerze :o komu bym nie wysłała to albo głosu nie było albo w ogóle nic :o myślę, że z tą będzie ok... wysyłam ją więc do Nas na pocztę, a tamtą kasuje, bo i tak nie działa. Przepraszam solenizanta, któremu nie złożyłam życzeń, bo byłam nieobecna ... Olafku - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski... ja rowniez skladam zyczonka dzieciaczkom,ktore ukonczyly juz 1 roczek!!! karolinka ...ja nie moge go otworzyc...wiec mam pytanie jak go zapisalas?? "zapisz plik filmowy"?? bo jak tak go zapiszesz to otworzysz pozniej w roznych programach... a tak to nie moge...bo mi otwiera w WMM i nie chce wogole wskoczyc twoj plik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! dziś przyjeżdża moja siostra :) już nie moze się doczekać kiedy przyszlego chrześniaka zobaczy :D :D :D ostatnio zupełnie nie mam czasu na forum. dzieje sie bardzo dużo i ciągle zabiegana jestem. obiecuję ze w przyszłym tygodniu się poprawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArolinko najpierw prezentację zapisz na swoim komputerze i zmień nazwę docelową wtedy plik zapisze się w formacie .wmv i dopiero wyślij na pocztę to będziemy mogły sobie spokojnie obejrzeć chociażby na winampie a tak niestety nie da się jego otworzyć ponieważ jest format MSWMM i nawet nasze WINDOWSY MOVIE MARKER-Y nie będą mogły odnaleźć takiego pliku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Na początek złożę życzenia wszystkim maluchom, które już mają roczek skończony oraz ich mamusiom, żeby wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi 🌻🌻🌻 Jednak zdecydowałam się na zrobienie imprezki na roczek :) Pomyślałam sobie, że jest to świetna okazja, żeby zaprosić moją ciocię (siostra mojej mamy) i wujka, bo oni jeszcze u mnie nigdy nie byli i u mojego brata też nie byli, więc może zechcą sobie zrobić wycieczkę. Mają dwójkę dorosłych dzieci i na weekend dzieciaki mogłyby zająć się gospodarstwem, tym bardziej, że teraz nie ma żadnych dużych prac w polu. Bardzo ich lubię i chciałabym, żeby przyjechali :) Teściowej nie ma w Polsce, więc teściów nie będzie na roczku :( Będzie brat męża, nasi świadkowie, może ciotka z wujkiem i mój brat z żoną. Wychodzi 11 dorosłych ludzi łącznie z nami. Do tego łącznie 4 dzieciaki. Taka mała ta imprezka będzie. Menu już ustalone: - ryba po grecku, - 2 sałatki - z wędzonym kurczakiem i kalafiorem, - śledzie, - wędliny na zimno, - gołąbki na ciepło - ciasto lub 2 ciasta, - tort, - galaretki z owocami dla dzieci. Będą soki, trochę wina, miód pitny, no i oczywiście kawa i herbata. No i może jeszcze flaszeczkę postawię, ale to raczej dla urozmaicenia, niż upicia się, bo to za mało. :D Co do wysypek u Julka, to jem od tygodnia po odrobinie nabiału i nie wysypuje Julka! Hurrrrraaa!!! :):):) Chyba wreszcie wyrasta ze skazy białkowej :) Za kilka dni podam mu połowę jajka do zjedzenia, a za jakieś 2 tygodnie spróbuję mu dać indyka i zobaczymy, co to będzie :) Dałam Julkowi słoiczek z pomidorami, a potem zjadłam pomidorówkę i też go nie wysypało - hurrraaa!!! Mogę jeść moje ukochane pomidory!!! :):):) Ja tu sobie siedzę i piszę, a moje dziecko cichutko się bawi w kuchni. Zaglądam do niego, a on wyjął sobie pampersa z kubła i kupę mi po podłodze rozsmarowuje! ...a ja myślałam, że moje dziecko grzecznie się czymś bawi, a ono chlewik robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!:) małgosiu ale się uśmiałam:):P no to nieźle ci synio robotki nadał:) U nas w sumie wszystko dobrze, zapalenie spojówki przeszło na drugie oczko ale już jest sytuacja opanowana dziś byliśmy na kontroli!:) ja właśnie czekam na moja siore z mężem bo mają do nas przyjechać na sobotnią imprezkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Niestety jestem "noga" i nie wiem jak to zrobić :( szkoda :( Jestem tam opcja tylko "zapisz projekt" i tak zrobiłam, ehhh już mam tego dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto ja też robię ten film, ale jak ładuję już zdjęcia na oś czasu to po kilkunastu zdjęciach program mi się samoczynnie wyłącza. Dlaczego to się tak dzieje? Jest jakiś limit? Moja Zuzia ma katar i gorączkę. Już zareagowałam dając jej nurofen i calcium a do tego kaszelek dochadzi a mnie dwa zęby bolą :-(. A wyrwanie zębów mądrości 150 zł jeden kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beato myślę że to może być jakiś wirus :) Ja też tak miałam wczoraj niestety i kilka razy mi się wyłaczało dlatego co chwilę zapisywałam już później to co zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata ja kiedys tez tak mialam kurwica mnie brala jak pare razy wrzucalam foty na pasek a mi sie wylaczalo...moze odinstaluj program i zainstaluj go jeeszcze raz jesli sciagalas z neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka myślę że to nic nie zmieni. Mnie się tak robiło przy jednej prezentacji a później jak zeskanowałam komputer i znalazło mi dwa wirusy po usunięciu ich działa normalnie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Ok! Zrobiłam NA NOWO :o tak jak napisałyście, bo okazało się, że mam jakieś dwa wmm na kompie,a Tobie Marta dzięki za screena, bo dzieki niemu dowiedziałam się, że robię to w tym drugim wmm :P Wyślę to zaraz na pocztę, jeśli nic z tego to JUŻ NIGDY SIĘ ZA TO NIE BIORĘ :D Prosta sprawa, a ja taka ciemna :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
WOW ! Teraz to nawet Windows Media Player to odtwarza :P :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×