Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Gość Gosc
Zrobiłam małemu taką prezentację w PowerPoint :D ...ze zdjeciami i podkładem muzycznym... z pierwszego roczku :D Moim zdaniem fajna pamiątka choć wykonanie prymitywne, bo jak dla mnie trudny do obslugi ten program :P ale mimo to ja chciałabym coś takiego mieć... a nie mam :P Postanowiłam się pochwalić i wysłałam to na Naszą pocztę... Jak potraficie coś takiego otworzyć... to miłego oglądania/słuchania :) Uciekamy na rodzinny, niedzielny spacer :) Buźka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
ewelko - ale ja mam po polsku ten swój program :) chodziło mi o to, ze nie umieściłam tam np. filmików i tego typu rzeczy bo to dla mnie było za trudne... ale tak to nawet poszło :) ... Helenko - też mam tą samą informację na Bebiku, bo również mam już to po roczku. Też się ostatnio nad tym zastanawiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do helenki...
Helenko - przeciez mleko nie ma zaspokajac calych dziennych dawek na wit dziecku. czerpie je przeciez z owocow, warzyw. Lekarka miala racje- tyle mleka co podajesz jest ok. swoja droga po co chodzic do pediatry skoro mu sie nie ufa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenkaaa
No to skoro ja podaje 300ml i to jest ok a dzieci innych kobiet tutaj z forum piją 500-800ml i to też ok :o ? Chyba za bardzo przywiązuję do tego wagę :) wyluzuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam też Bebiko 3 po 12 miesięcy i ja też tam nie mam % tylko mg. I 100 ml mleka zawiera 14 mg witaminy C. Pisze, że dziecko powinno wypijać 500 mg więc wychodzi, że tej witaminy jest 60 mg na dobę czyli dzienne zapotrzebowanie. Więc na chłopski rozum to wystarczająco a tu jeszcze owoce, warzywa i inne. Ale pamiętajcie, że witamina C jest usuwana razem z moc zrazem więc wydaje mi się, że jest ok :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam na koniec miało być usuwana razem z moczem :-) Karolinko ja też takie coś robię jak ty. Super pamiątka a na allegro wykonanie tego leci po 35 zł + koszt przesyłki. Ewelko mam nadzieję, że to nic poważnego i nie masz co obarczać siebie winą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam za bardzo czasu na pisanie. moja mama przyjechala, jest zafascynowana wnukiem :) a ja mam ciagle coś do zrobienia. więc tylko sie witam i uciekam :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko ... chyba musiałabyś mieć PowerPointa aby odtworzyć... Np. u mojego brata odtwarza, ale bez muzyki, a to całkiem psuje efekt :) Myślałam, że zrobiłam to tak byle jak, ale moi rodzice, teście itp zachwyceni :P moja bratawa (chrzestna Natana) to się popłakała niewiedzieć czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
ewelko - ja mam coś w podobnym stylu, ale ... zazwyczaj więcej niż jedno zdjęcie na raz i mam napisy dodatkowo :D ...a muzykę: here i am - Bryan Adams :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podajcie mi proszę dokładnie nazwy tych programów do zrobienia prezentacji i skąd je ściągnąć. W kwestii omputerowej jestem mega antytalent a bardzo chciałabym Młodej coś takiego zrobić na roczek. Z góry dzięki i liczę na fachową pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ukochane dziecko zmieniło rozkład dnia i spi teraz tylko raz w ciagu dnia i to na spacerze, więc nie mam nawet czasu zajrzeć na forum. Dlatego dopiero teraz przesyłam najserdeczniejsze życzenia dla Alicji 🌼 I już pędzę spać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski karolinka tam tez idzie zrobic napisy przy zdjeciach tyle ze mi sie nie chcialo ich robic bo ja filmiki tworzylam narazie tylko ze wszystkich miesiecy Wiki... Nika wpisz w google Windows movie maker i ci sie wyswietla strony z ktorych mozesz pobrac na kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki 🌻 spóźnione-ale najszczersze życzonka wszystkiego naj naj dla Alicji!!! Ostatnio nie mam czasu na zbytnie pisanie:( olaf dalej katarzy bierzemy już szczepionki bardzo ładnie je pije na szczęście! A Ja czuje się niezbyt dobrze!w sobotę byłam znowu u mojej gin. mam kolejny antybiotyk:(już po prostu wymiękam możliwe że będę musiała niebawem zajść w kolejną ciążę.ale już nie chcę się rozpisywać na ten temat najgorsze jest to że możliwe jest kolejne leżenie!no ale chcę mieć jeszcze jedno daj Boże dziecko!!! olaf juz świadomie się puszcza i ładnie chodzi:0także mamy przechodzony roczek!Ja jutro robię imprezkę dla sąsiadów a w sobotę dla rodzinki:)abym tylko dała rade:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Olafka Długich lat życia w szczęśliwości Dobrego zdrowia i pomyślności Jak najmniej smutków,dużo radości Dużo pzygód,morza wrażeń Moc słodyczy nic goryczy Aby każdy następny rok przynosił Ci wszystko to co w życiu najpiękniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za 5 dni mamy roczek :-). Mała już czasem stoi bez trzymania, ale wątpię, aby zdążyła nauczyć się chcodzić do roku :-). Ale to nie jest najważniejsze. Agnieszko mam nadzieję, że będzie ok. No niestety życie takie jest i musisz być silna. Jak będziesz mieć więcej czasu to napisz nam co i jak. Ja już jestem zdrowa i mała też. Szczepionka chyba działa. Karolinko odtworzyłam twój film. Mam power pointa, ale nie było niestety dźwięku. Napiszę coś więcej później. Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My za 5 dni mamy roczek :-). Mała już czasem stoi bez trzymania, ale wątpię, aby zdążyła nauczyć się chcodzić do roku :-). Ale to nie jest najważniejsze. Agnieszko mam nadzieję, że będzie ok. No niestety życie takie jest i musisz być silna. Jak będziesz mieć więcej czasu to napisz nam co i jak. Ja już jestem zdrowa i mała też. Szczepionka chyba działa. Karolinko odtworzyłam twój film. Mam power pointa, ale nie było niestety dźwięku. Napiszę coś więcej później. Miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Windows movie marker. Już jakiś czas go mam ale nigdy nie było chęci do siadania przy tym a teraz to jest co kombinować :) A jaka pamiątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeszcze raz dziękuję Wam dziewczyny za życzenia dla Ali!!! Naszemu kochanemu Olafkowi STO LAT,STO LAT...zdrowia,uśmiechu i radości samych 🌻 🌻 🌻 U nas impreza się udała,Ala zadowolona ,goście wydaje mi się,że również.Dostała 3 lalki mówiące,grające i śpiewające,gitarę i kierownicę grającą oraz cymbałki ,także w domu sajgon,nadmiar decybeli,uszy nam pękają.Za parę dni muszę baterie powyciągać ;) Dokładnie w swoje urodziny Ala zaczęła tak porządnie chodzić.Jeszcze nie zrezygnowała całkiem z raczkowania,ale już bardzo dużo sama chodzi pomieszkaniu i o dziwo jeszcze gleby nie zaliczyła konkretnej. :) No i całe szczęście po urodzinach nie odmieniła się ,nadal grzeczna jak aniołek he he :) Pingusia dzięki . Mój mąż wczoraj wieczór pojechał,a był 1,5 tyg.w domu,ale miałam fajnie.Nic nie robiłam dosłownie tylko wypoczywałam sobie i błogie lenistwo uprawiałam.A w domu posprzątane,ugotowane,dziecka jakbym nie miała ....super taka odmiana.A dziś Ala cały dzień chodziła po domu i mówiła tata,tata.. No dopiero za 2 tyg.się zobaczymy. Agniesza przykro mi z powodu Twoich problemów zdrowotnych. Dla Ciebie 🌻 Jesteś silna babka i nawet jakbyś miała leżeć w drugiej ciąży ,to dasz radę,bo warto!!! Pozdrawiam serdecznie paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spóźnione ale szczere życzenia dla Ali :) no i niespóźnione dla Olafka! u mnie nadal jest mama, ale niestety jutro wyjeżdża. jutro też R do pracy wraca z chorobowego i taka cisza w domu zapanuje. eh....ale w czwartek siostra przyjedzie i znów sajgon będzie :) od dziś Franio chodzi bardzo pewnie za jedną rączke :D wiem ze wasze maluchy coponiektóre już chodzą same ale u nas to duży sukces jest :) pa uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga wszystkiego njlepszego dla Olafka. Super ze już chodzi:) życzę zdrówka dla Was obojga. Marta prezentacja fajna, Karolinki ściągam więc za moment obejrzę. My mamy prezentcję z chrzcin, na roczek też Marice zrobię i wyślę rodzinie z Chojnic:) Ja ogólnie jestem obiegana w Power Pointcie bo dużo korzystałam z tego programu w szkole. Marika dziś i wczoraj marudziła bo wychodzi jej kolejny ząbek, nawet wczoraj lekką temp miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Na początku chcielibyśmy z Arturkiem złożyć najserdeczniejsze życzenia, zdrówka, miłości i wszystkiego co najlepsze wszystkim dzieciaczkom co już obchodziły swoje pierwsze urodzinki. Przepraszam że się nie odzywam ale mam sporo problemów finansowych i rodzinnych i nie mam głowy żeby was poczytać i coś naskrobać. Dzisiaj Arturek obchodzi swoje pierwsze urodzinki ale odprawiamy je dopiero w sobotę. Pozdrawiam was serdecznie i wszystkie słodkie dzieciaczki. Buziaczki dla was. P.S. mam nadzieję że o mnie nie zapomniałyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×