Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka 23

LISTOPAD 2008

Polecane posty

Karolinko mi to otworzyło w winampie:P:D ale wyciskacz łez,wyję jak durna:P pięknie to zrobiłaś i nie wiem aby czy to tylko mi otwarzało wszystkich w kolorze niebieskim??każdy miał niebieską skórę jeśli nie było czarno białe tylko to mi się nie spodobało ale może to tylko że winamp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwlekałam i zwlekałam i przekładałam badania Kubusia tzn wsio z moczu a także kał bo już nie wiem co dzieje się z moim dzieckiem,gdybyście widziały jego teraz takze masakryczne zasypianie:O upiór luwru zero chęci do spania nawet o 22-23 nie da rady,samo spanie w nocy nie można nazwać spaniem bo fikanie non stop z boku na brzuch i pozycja kimania na kolanach i ruszanie dupą zwyczajne bzykanie:O także prawie całą noc a nad ranem to i już wielkie pojękiwania jakiegoś niezadowolenia TRAGEDIA!!! sprawdzam z tym ruszaniem dupy właśnie z kałem czy to nie wina jakiś robaków czy tam Bóg wie czego:O dziś wyniki to będzie wiadomo:O Kupka jest z wczoraj wieczora ale nie ma to najmniejszego problemu gdyby któraś chciała robić badanie,wyjdzie wszystko normalnie aby jedno jakaś LAMBIA nie bo na to kał musi być świeżutki :P ale wszelkie owsiki,inne cholerstwo wjdzie jeśli jest! Przez to cudowanie małego ze spaniem noc w noc już nawet mężuś wyprowadził się ze spaniem do drugiego pokoju:P Jakiś tragiczny ten okres przechodzi że ja nie wyrabiam i moje nerwy nie wytrzymują bo krzyczę na niego nie raz,dziś nawet mama moja mnie za to ochrzaniła że nerwowy i może przez to źle sypia:O Podczytuję listopadówki2007 i wyobraźcie sobie że także ich już dwulatki niektóre nadal nie przesypiają nocy i wciaż dają popalić a mnie normalnie to aż poraziło i zajebiście pocieszyło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Duniu - skóra powinna być normalnego koloru ehhh :( czyli znów coś nie tak :D ja to jednak ciemna jestem :D Co do spania to ostatnio również z położeniem Natana spać mam problem, bo on zwyczajnie NIE CHCE. Czasami to mnie coś bierze, bo widać, że bardzo zmęczony, oczka przeciera, ale wstaje sobie i koniec. Też ostatnio do 23:00 szalał :o byliśmy w szoku. Spałm potem do 10:00, ale w dzień też TRUDNO go polożyć... Nie wiem czemu? Czyżby już na tyle rozumiał, że wie, iż jak śpi to co go omija, że mógłby w tym czasie pobroić :P Na szczęście jednak już nie wygina się ani w wózku ani foteliku. Normalnie bez żadnego problemu go wkładam, zapinam, a on jedzie :) ...i to już od dłuższego czasu mam z tym buntowaniem się spokój więc może z chodzeniem spać też mu minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jestem w szoku Robert normalnie zaczyna mi biegać po mieszkaniu! Przyspiesza i biegiem zaczyna uciekać! Albo stoi i przykuca i wstaje bez trzymania. Karolinko obejżałam filmik wreszcie :) Udało się bardzo ładnie zrobiony :) Dunia widzę że Ty bardzo uczuciowa jesteś :) JA też czasem jak oglądam takie filmy to się wzruszam jeszcze jak melodia taka podkręca to muszę chusteczki przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko-film jest świetny,super pamiątka :) Elmirka-jaki z Aleksa elegancik ;) super krawat ma ;) U nas roczek w niedziele-dziadek zamówił torta dla małego-u nas skromnie...ale w końcu to pamięć i obecność najbliższych się liczy... Damian na zdjęciach będzie pięknie wyglądał :p w środę nieszczęśliwie upadł i rozciął sobie trochę powiekę-krewka maniunio,ale poleciała,na drugi dzień była troszkę opuchnięta a teraz widać skaleczenie :p także trzeba profil łapać żeby nie było widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się namęczyłam, aby ten film zrobić, ale warto było. Zaraz go prześlę na pocztę mimo że Zuzi dopiero jutro ma roczek :-P. Marto ani zeskanowanie kompa ani odinstalowanie nic nie pomogło. Dopiero jak ściągnęłam aktualizację tego programu udało się, ale mimo to się zacinał. Moja Zuzia jest chora, ale już podaję leki a mnie ząb boli i już nie wiem czy to dół czy góra. No, ale da się wytrzymać a tak to jest ok :-). Coś mi ostatnio czasu brakuje, aby coś napisać, ale czytam was regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D ja już po urlopie ;( :( ...... niestety :( jutro was nadrobie w czytaniu i napisze jak było :) stęskniłam sie za wami :P a na razie wyśle na poczte linka do zdjec na garnku :) buziaki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jakaś d..a wołowa jestem, bo nie umiem za cholerę tej prezentacji zrobić :( Nie widziałam co prawda Waszych, ale u mnie ani drgnie. Ściągnęłam tego movie makera i coś tam próbowałam, ale mi sieę nic w tym czarnym monitorku nie wyświetla. Szlag mnie trafi. Dziewczyny mam prośbę, czy któraś mogłaby mi przesłać na maila swoją, żebym sobie zobaczyłą jak to ma wyglądać? Jakby jeszcze z instrukcją obsługi - tak z polskiego na nasze to będę wdzieczna. Nie mam dostępu do konta i dlatego o to proszę. A przy okazji to serdeczne życzononka dla wszystkich małych jubilatów - tych byłych i obecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Zuzia też ostatnio nie chce chodzić spać. Ale ona to już przesadza, jakby chodziła spać o 23 to bym była szcęśliwa ;-) Ale ona od trzech dni zasypia dopiero 24 - 1 w nocy. do tej pory szaleje, wstaje, śmieje się i nie potrzebuje do tego żadnych zabawek i tak bawi się poduszką albo skorbie w ścianę i śmieje się z tego ;-) dlatego dziś też czytam forum o tej porze :-) No ale juz zasnęla więc i ja uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkiego naj naj naj dl Zuzi dużo zdrówka!! U nas dziś kolejna urodzinowa impreza małego:) Happymamo zazdroszczę urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dla Zuzi 100lat !!!!!!!!!!!!! 🌻 . ❤️ . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 LATEK DLA ZUZI;) KAROLINKO BĄDZ SPOKOJNA TO TYLKO CZEGOŚ WINAMP ODTWARZA NA NIEBIESKO:p JA WCZORAJ ROBIŁAM FILMIK CAŁY BOŻY DZIEŃ ALE DWA RAZY DŁUŻSZY OD WASZYCH ZDJĘĆ NA MASĘ:p TYLKO JAK SKONCZYŁAM ZGRAŁAM OKAZAŁO SIĘ ŻE W POŁOWIE NAGLE STOP UCIĘTE:( I NIE IDZIE MI CZEGOŚ Z PODKŁADEM MUZYCZNYM:( ZARAZ ZABIERAM SIĘ OD NOWA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat dla Zuzi! Karolinka prezentacja super, inncy zdjęć narazie jezcze nie oglądałam. Marika już zdrowa. W końcu nie wiem co to było. Po 3 dniach krostki zniknęły. Przez ten czas była strasznie niedobra, normalnie nie moje dziecko, ryk o byle co, co chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzenia w imieniu Zuzi :-). Nika prześlę tobie mój filmik. Mnie się bardzo podoba piosenka którą wybrałam. Pokazuje to co czuję :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ..............imię..........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka...........Aleks...........19.10....9300...78.... .....9.......12m Mother..........Kacper........30.10.....9400....74...... ...6.......12m KaroLinka........Natan........1.11......11,0......84.... ...6.......12m happymama......Zuzia.........3.11......10kg.....79...... ..7.......11,5 m Ann 31............Alicja.........6.11......9000.....77........6. ......11,5 m Agniesza26......Olaf...........9.11.......10kg....87/88. ..8.........12m MarzenaMol.....Arturek......10.11......9860g...74....... .8.........12 Beata1987.......Zuzia.........14.11.....9800.....74..... ..5.......12m kaaczuuchaa....Damian......15.11.....9000......73....... 6......11m1d Marta1983....... Robert...... 16.11.....9000.....68.......2.......11,5m Magmall.........Zuzanka.......16.11.....8700.....?...... ...6........11,5m Jokasta...........Jeremi ......19.11.... 8900......72?......8.......11 m **ewelka**........Wiktoria....21.11.....9,5.......89.... ..12......11m13d maminka.1........Lenka.......21.11.....9,0.......73..... ..4........11m kajtoch...........Blanka.......27.11.....11,6......83... ....2.......10,5m pingusia_22......Marika......27.11.....8100......76..... .4.........11 m Nika 33........Weronika.....27.11....10,3......ok80.......2...... ..10,5 Małgorzata.......Julek...... 28.11.... ok9,5... ok80....... 8.......10,5 mała_agatka....Franek.......3.12.........?........79.... ....2......10,5m dunia27.......Kubuś..........4.12......ok9.850.....85... ....6........10,5m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wszystkiego najlepszego dla Zuzi!!!! niestety nie mogę filmików obejrzeć :( nie chcą mi sie zciągnąć! za duze są i mój transfer nie może sobie poradzic. ehhhhh ale chyba będę w poznaniu na roczek Frania to sobie obejrzę :D też chciałąm filmik zrobić,ale poczekam do wtorku. pozbędę się gości to będę czas miała :P uciekam! u nas wszystko super! mały kochany :) poprawiam liczbę ząbków bo ten drugi się schował zarazjak zaczął wychodzić i nadal go nie ma :( więc mamy tylko 1 ! nick ..............imię..........data ur....waga...wzrost..ząbki..wiek Elmirka...........Aleks...........19.10....9300...78.... .....9.......12m Mother..........Kacper........30.10.....9400....74...... ...6.......12m KaroLinka........Natan........1.11......11,0......84.... ...6.......12m happymama......Zuzia.........3.11......10kg.....79...... ..7.......11,5 m Ann 31............Alicja.........6.11......9000.....77........6. ......11,5 m Agniesza26......Olaf...........9.11.......10kg....87/88. ..8.........12m MarzenaMol.....Arturek......10.11......9860g...74....... .8.........12 Beata1987.......Zuzia.........14.11.....9800.....74..... ..5.......12m kaaczuuchaa....Damian......15.11.....9000......73....... 6......11m1d Marta1983....... Robert...... 16.11.....9000.....68.......2.......11,5m Magmall.........Zuzanka.......16.11.....8700.....?...... ...6........11,5m Jokasta...........Jeremi ......19.11.... 8900......72?......8.......11 m **ewelka**........Wiktoria....21.11.....9,5.......89.... ..12......11m13d maminka.1........Lenka.......21.11.....9,0.......73..... ..4........11m kajtoch...........Blanka.......27.11.....11,6......83... ....2.......10,5m pingusia_22......Marika......27.11.....8100......76..... .4.........11 m Nika 33........Weronika.....27.11....10,3......ok80.......2...... ..10,5 Małgorzata.......Julek...... 28.11.... ok9,5... ok80....... 8.......10,5 mała_agatka....Franek.......3.12.........?........80.... ....1......11,5m dunia27.......Kubuś..........4.12......ok9.850.....85... ....6........10,5m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika33
Beatka dzięki za filmik - zaraz obejrzę ;) Oczywiście wszystkiego najlepszego dla Zuzi, zwłaszcza zdrowia i duuużo uśmiechu :) Chociaż raz zdążyłam z życzeniami na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka super filmik i piosenka doskonale oddaje nastrój - aż mi się łezki pokulały. Ale Zuzia ma boskie oczy! i te brwi... po prostu super i w ogóle śliczna z niej lalunia. Dziewczyny pisały o tych oczach, ale ja pierwszy raz widziałam. no to teraz, żebym miała nie spać muszę zrobić ten filmik za cholerę. A tak w ogóle to mała pyzunia z Zuzi, Weronika niby cięższa, ale girki ma chudsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Beatko - filmik super, a piosenka CUDNA. Pewnie zacofaniec ze mnie, ale nigdy wcześniej jej nie słyszałam ... piękna. Natanowi tak szybko włosy rosną, że szok :o 3tyg temu obcinany na łyso, a już ma włosy takie długie, że dziś w kąpieli jak były mokre i napienione to normalnie można je stawiać podczas mycia i tak "rozwalać/układać" wiecie o co chodzi :P U nas urodzinki bardzo udane. Mały nazbierał sporo prezentów, ale szybko padł, bo o 19:30 wyjątkowo :) świeczkę dmuchał, ale musiałam mu pomóc :P Teraz uciekam spać, bo jestem padnięta :D byuźka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Damianka Dziś pierwszy kończysz rok lecz przed Tobą cały świat! Zawsze dąż do wytyczonego celu, mimo iż zazdrości Ci wielu! Otaczaj się przyjaciółmi swymi, raduj momentami tymi, które uśmiech Ci dają i szczęścia przysparzają! Serce Twe niech zawsze tak czyste będzie, a dobrych ludzi znajdziesz wszędzie! Sto lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko to i ja jestem zacofana :-P bo ja też w ogóle nie słyszałam tej piosenki, ale szukałam czegoś na podkład i znalazłam i od razu wiedziałam, że musi być to ta piosenka. Jeszcze będę ten filmik poprawiać i dodawać, aż jak dla mnie będzie idealny, ale ten głupi program mi się często zawiesza. Super, że impreza się udała. Nika wysłałam tobie na pocztę login i hasło do naszej poczty więc będziesz mogła sobie obejrzeć inne dzieciaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Najlepsze życzenia dla jubilatów! 🌻 Ja tylko na chwilę, żeby powiedzieć, że Julek ma jakąś dziwną wysypkę. Takie malutkie, różowe punkciki gęsto rozsiane, które z czasem zlewają się w rumień. Ta wysypka schodzi z góry do dołu ciałka. Wczoraj była na główce i na tułowiu, a dzisiaj jest na nóżkach. Wymacałam też powiększone węzły chłonne na szyi. Gorączki właściwie nie ma, więc stawiam na różyczkę. Jeszcze się zastanawiałam nad trzydniówką, ale brak jest gorączki. Jutro zadzwonię do przychodni i porozmawiam z lekarzem, bo nie chcę ciągać dziecka po mieście. Jeśli to różyczka, to po co ma zarażać. Poza tym, do jutra wysypka może zniknąć. Mam nadzieję, że to nie jest reakcja alergiczna na białko jaja kurzego, bo wczoraj dałam mu po raz pierwszy jajecznicę (połowę z 1-go jajka). Nic go nie swędzi, a te miejsca na twarzy i szyi, gdzie zazwyczaj miał krosty alergiczne, są bez widocznych zmian. Dodatkowo wychodzą Julkowi czwórki i jest nieco nie znośny. Odmawia również od dwóch, trzech dni jedzenia. Nie ma dramatu, ale je znacznie mniej, niż zwykle. Mam nadzieję, że wyjdą mu jak najszybciej te zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×