Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sękata

Ważne jest, by gonić króliczka, a nie go złapać...?

Polecane posty

no wiesz, kumam, że ma być zabawnie a tam było ....lekko żałośnie Słuchaj, a moze nie tańcz? Oni niedawno mieli się rozwodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci z wesela:P no, ale nie wiem co tam dokładnie nie przejmuj się, mi no co ty o której lecisz i skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, to rzut beretem ;) fajnie masz, ja tez bym sie z chęcią gzdieś urwala do jakiś london na kilka dni, zupełnie sama.........aachch pomarzyć;) na długo lecisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczki, znaczy stonka, znaczy dzieciaczki - śpią, córa az chrapie sobie, ale ma prawo bo ma zapalenie oskrzeli. A myślałam, że na razie spokój, cholerka.. A mąż... w pracy na noc, dlatego mam wolne;) Nawet przez gadu nie możemy poklikać, bo chyba padł im net w pracy - on całą noc przed kompem siedzi, bidoczek, łączności pilnuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała powiem ci ze
ja tez ma chopa w anglii. latamy do siebie ciagle bo ja mam w polandzie prace. ale widujemy sie najrzadziej raz na 2 m-ce bo ja na najblizsze lotniska w polsce mam 250 km. i slub tez bierzemy 2 sierpnia. :D milego lotu i pobytu z ukochanym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mała powiem ci ze
wlasnie w poniedzialek polecial. ja lece dopiero kolo kwietnia do niego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz sie już pindrzyć bo
nie wstaniesz rano... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już (dopiero) jestem:D Pewnie już wszystkie chrapią:D To tylko szybko napiszę, że jestem z Grodu Kopernika jak to wszędzie melduję:D i ślubuję w tym roku razem z Narzeczoną 25(tzn my nie razem:P) 20września-nie mogę się doczekać:D Mój przyszły mąż mieszka w innym mieście i jesteśmy weekendową parą, ale to co innego niż jak ktoś mieszka setki km od Ciebie.. współczuję serdecznie.. ja tu tęsknię jak Go tydzień nie widzę:( Na szczęście już jutro po pracy się spotkamy:D Co do zazdrości to ja też mam tak niestety( ale mój Narz też jest okropnym zazdrośnikiem:P żeby nie było:P), że jestem zazdrosna o każdą Jego znajomą i takie z NK też:D ale jakoś dajemy radę;) No to dobranoc Dziewczynki! kolorowych snów:) Mi mała doleć szczęśliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„i ślubuję w tym roku razem z Narzeczoną 25(tzn my nie razem:P ) 20września-nie mogę się doczekać :D” rozwaliłaś mnie tym tekstem :D :D hehe, ale mogę potwierdzić Twoje zeznania :P :D Razem z Wiosenka_555 20.09.08 łapiemy stresa ;) mi mała- życzę miłego lotu i fajnie spędzonego czasu ze swoim narzeczonym :) a później wracaj do nas na topic :) Odpowiadając na pytanie o miejsce zamieszkania: Polska centralna wita ;) Jestem z miasta Łodzi, z dzida pradziada tu mieszkam :) Co do wystąpień, chciałabym coś zagrać mojemu lubemu na klawiszach ale nie mam totalnie pomysłu co to mógłby być za utwór :O Dodam tyle, że oboje z moim narzeczonym jesteśmy strasznymi zazdrośnikami i szczerze nie wiem kto jest większym ;) Jakoś dajemy rade bo staramy się nie ograniczać w kontaktach ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mi mala, zycze udanego i spokojnego lotu:) Narzeczona, to w swieta bede niedaleko Ciebie, bo w Łęczycy u moich dziadkow:) Urodzilam sie tam i 2 lata mieszkalam:) Zabieram sie za papierkowa robote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namagnesowana_Pinezka to Ty jesteś moja krajanka :) widzę, że temat umiera :O więc żeby troszkę podnieść zapytam :czy zaproszenia na ślub i wesele należy dostarczyć do wszystkich osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Narzeczona:) mi małej nie ma i temat upada:D ja niestety wszystkim nie dam rady rozwieść osobiście, ale tym którym dam to oczywiście rozwiozę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sękata :) widzę, że próbujesz podnieść topic. Wiosenka_555- w taki razie rozwiozę zaproszenia osobiście tylko do tych co mieszkają w moim mieście a do reszty wyśle. A zawiadomienia o ślubie wyśle pocztą do wszystkich. mi mała- Ty daj odpocząć trochę swojemu narzeczonemu ;) i popisz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak po podrozy? mi mala mam do ciebie prosbe nie wiesz moze gdzie w Krakowie sa jakies sklepy z sukniami wieczorowymi potrzebuje na poprawiny u mnie kurcze jakos nic nie ma, aha i garnitury co mozesz polecic ?? Myslelismy z moim narzeczonym zeby jechac do galerii krakowskiej ,ale nie wiem czy jest tam jakis wybor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o własnie własnie ja tez bym czegoś na poproawiny w Kraku poszukała.... hej dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dubduss....w galerii nie ma nic. ŻYWCEM! tzn. ja byłam jakies 2 tyg temu i nie było NIC. może że teraz jako, że wiosna to coś dadza letniego, ja byłam miesiąc temu i jak zwykle byłam niemile zaskoczona- że w galeri jest i wszystko i nic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy byłam w połowie lutego tzn. w zeszlym meisiacu jakies 2-2,5 tyg temu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze szkoda ze nic nie ma ?? ja juz nie wiem gdzie kupic sukie na drugi dzien ,no i jeszcze garniak dla mojego..slyszalam,ze na gieldzie w Zalezu to jest kolo Katowic mozna kupic cos fajnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mi mała:) U mnie przygotowania znowu ruszyły i też szukam sukni, tyle, że ślubnej:D przymierzałam dziś kilka i jedna wpadła mi w oko, tylko, że nie ma trenu(Pani zaproponowała w zamian długi welon) i gorseciku z kryształków wiem, wymagająca jestem:P) ale jest śliczna i moja kuzynka się zachwyciła jak mnie zobaczyła:) jejku.. ale problem z wyborem tej sukni.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mi mała:) Spróbuję trochę podnieść topika:D No więc pochwalę się, że ja też się już zapisałam do fryzjera i do kosmetyczki, ale mnie to niestety drożej wyjdzie i o ile fryzjera mam blisko to do kosmetyczki pół godziny muszę dojechać, ale nie znałam innej dobrej.. Ale co najważniejsze wybrałam w końcu sukienkę:) nie jest jakaś super extra i nie wiadomo jakiej firmy.. z niedużego saloniku, skromna, ale ma w sobie to coś:) Trochę się wahałam, ale po namowach i zachwytach moich doradczyń kuzynek w końcu się zdecydowałam:) i Pani mi od razu butki dobrała i mam je już w domku:) Tylko koleżanka mi radziła zmienić plastikową fleczkę na gumową, bo będę się ślizgała.. Trochę mam problem z biżuterią, bo ta suknia jest jasna ekri z dwoma ciemnymi pasami( na biuście i na dolnym marszczeniu) ekri, prawie łososiowymi.. i Panie w salonie radziły mi złotą biżuterię(tzn diadem i złoty łańcuszek czy naszyjnik) lub kremową mgiełkę z perełek ale wtedy bez diademu a mi się one tak podobają:) ale na piękny złoty łańcuch mnie nie stać:( no ale zobaczymy.. coś trzeba wykombinować:) No i teraz rozglądamy sie za zaproszeniami i obrączkami oraz wybieramy się we wtorek po świętach po gajerek dla Młodego:D I to chyba tyle na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie poznam Twoją opinię na temat mojej sukienki:) tylko podaj maila to prześlę Ci linka, bo na forum nie chcę jej zamieszczać żeby uniknąć złośliwych komentarzy.. i oczywiście z przyjemnością zobaczę Twoją:) My teraz idziemy po garnitur bo mój Narz będzie miał szyty. Jest bardzo szczupły i niewymiarowy:D a trochę potrwa to szycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło:) Acha, moja sukienka jest kremowa, a ta na linku chyba biała:D W ogóle inaczej wyobrażałam sobie moją suknię ślubną, ale w tej wyglądałam najlepiej:) Tak szczerze to też się zaczynam stresować.. dużo detali jeszcze trzeba ustalić a ja mam na głowie dodatkowo pracę licencjacką do końca czerwca.. ale dam radę, muszę:) Formalności w kościele i w USC załatwiamy niecałe 3miesiące przed ślubem, bo ksiądz mówił, że później niektóre tracą ważność.. My mamy nieco łatwiej bo mieszkamy w innych miastach ale w tym samym kraju i co weekend się widzimy.. a Wam rzeczywiście musi być ciężko z tym wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee...yy.. my tez kupujemy Tadka..chociażby ze względu na tą nową butelkę, która jest dla mnie 100 razy ładniejsza niż ta typowa wysoka wódkowa :o a nowa jest taka niższa, szerza, bardziej elegancka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mu kupujemy w hurtowni i chyba dajemu 20zeta za butelke czy cos takiego, tlyko nie wiem jaką....a pisanki nie pomalowalam i swiąt tez nie czuje bo leze plackiem w łóżku CHORAAAAAAAAAAAAA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×