Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L*A*V*E*N*D*A

Dobra kosmetyczka w Poznaniu

Polecane posty

Gość anka

braliście skupy laserów, dofinansowania lotto, wjezdzaja pudla vumc i amc i skupy laserów, potem z kogo ściągać na standby miejski i cała kasa 

potem sa rakowe, zielone włosy, do regulon i rigevidon do tej szczepionki, do wytłuczenia produktów, z grubych wieprzów z których sie odchudzali grawitacyjnie tylko zwrot kasy

do rozschlachtowywan i do skreconych karków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia80

W Poznaniu polecam gabinet Beauty Premium na os. Tysiąclecia 30 oraz pod Poznaniem w Kamionkach gabinet „Cała Ty”. Oba mają świetną ofertę zabiegów na twarz i są prowadzone przez profesjonalistki z duzym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna

a ja nie bo bedziesz przeszkalem tylko do madame art

po ...a skupujesz lsery, jak nie chesz paragonizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Nie nadawaj mnie na paragonizowanie  salonow kosmetycznych. Bo mnie ....one obchodza. Nachodzicue alveo. Jak stara ossowska ryla na mloda ossowske.a zacierala rece na hajs. Nie korzystam z kosmetyki. Z feanczyzt we franczyzy. Jestem ... z mascara za 200 zl I botoksem w De o ile nie poplacilas za placeba. Miesne pod alveo. Nie da sie korzystac z kosnetyki. Od ... szarpan zagazowan po jakies najscia chat. Vynn pozdrawian. Wole douglas I hebe. Sorry do wy...en kosmetycznych. Poza tym ty chcesz hajs za korzystanie z salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Beauty premium a potem... o widze kirzystalas z beauty premium.I hajs chce do chaty sie nadam. Za duzo franczyz. Vynn, indigo, sp nails. Poza opi gel da sie korzystac prawie wcale. A laski z alessandra. Tylko pod faje I pod nacomi. Jean d arcel to jest dno. Da sie korzystac wcale.nawet solarium mieli do udaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Nie korzystajcie z gownianych.salonow kosmetycznych. Miejcie swoja godnosc. Do.dzis mam z tego nic.wisza mi kase. Zastrzyk mlodosci pseudp salon pod gowno pod chlopxa utrzymaniowego.tylko.jest przeszkalem.do madame art.tylko pptem czy warto.jest byc madame art. Potem skojarzymy z przyrostowa jagodowa.nie ma pudelek do botoksu.nie ma skupu vumc.topo co.kazda wjezdza inna lobystka, potem przyrost. Podspermianie chat, podmienianie antykoncepcji. No byly.naiwne. I skojarzono microgynon 21.

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Jak pewna aska nie korzystala z wizyt w pewnych gabinetach, to wiesz aska wszystko.przepisuhe wszystko. I ja sobie nie dam ryc twarzy. Mssks do stop.moze botoks azzaalure. Tymcxssem 1.5 mln zsleglych. Nie rozpisuj. Ty ttopisz z dziecmi wizyty, a ty masz tropic kosmetyczne. Pod budapren to ja juz zglosilm policji. Zglasza sie policji. Ty sobie kafli nie nazbierasz. Tymczasem butapren do dermalogici. Potem nawpieprza na siebie dermalogice. Rak, rak. Potem przepisze noseba.potem masz sie sztachac butaprenem by nsliczyli skup dermalogici. Butapren. Potem odsprzedaja to latami. Sznytowania twarzy bo ma sobowtora showbiziwego pstrz chylinska. Sznyty w szxzece.. Uzaleznia butapren a nie sznyty. Wypych indigo nails. Do tych nozdrzy otwartych. Cpali. Trawa do amertil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia anna

tylko botoks i kwas hialuronowy. nic sie nie oplaca, tylko botox i kwas hialurnowoy. Wszystkie salony i tak sa totalnym wyruceniem. tylko żubry zastały które leżały jak żubr po wyżarciu microgynon. co z tego, jakaś pieprzons kosmetyczka tylko mnie chciała sprzedać karcie powikłaniowej. . najważniejsze były głowy tvnowskie,

nie płacę abonamentu, telewizji nie oglądam, iphone ukradli mi w salonie, jeszcze popieprzone ...y mnie placebowały w salonie ginekologicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleila

Casolla jak najbardziej polecam. Świetny salon z bardzo miłą i znającą się na rzeczy obsługą. Lubię tam chodzić. Są różne zabiegi, do tego ceny rozsądne. Czuję się miło, komfortowo, oby tak dalej działali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Nie isc do cassola. Do botoksu azzsllure I do raczek mocczonych w wodzie. Gdy kosmetyczka bierze skupy doz to .... Mam skupy augmentin, nosowe, antykoncepcyjne. Doo raczek moczonych w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anja

boje sę korzystac z salonow, bo maja niepoplaconych lobbystow,

kosmetyczki nastawily mi same placeba na wiekszosci lekow 

950 pudel makeupow celebryckich wywalilam, dlaczego? bo sa tylko obarczone blood test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja na drugie

Nie duplikowac badan lekarskich celem splaty.pudel nailsowych, makeupowych I lekarskich.  Po tym sa splaty recepti placeba. Nie skoczycie juz na skupy recept. Skupie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Co wy na to.ze bedziecie miec przepisywane badania lekarskie medicover I wylupywane zeby bo z was sciaga hajs kosmetyczka. Sport sie wycofuje, zeby probuja leczyc zagranica. Koszmar I pix zalozony. Jak tu wpieprzac recepty na tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena

Ja od lat korzystam z usług pani Weroniki. Dziewczyna przyjeżdza do klienta, podchodzi bardzo profesjonalnie do pracy. Robi paznokcie, stopy, zabiegi na twarz, masaże. Dziewczyna ma wiedzę i doświadczenie i legalną działalność gospodarczą.  Naprawdę polecam. Kontakt 695954032

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

W portfolia przepina cassole poznam. Nie ma sensu robic.  Do raczek moczonych w wodzie. Recept nie skupuje sie. Po cassole wjezdza znow pudlo recept. Nie chodzcie dziewczyny. Znow zacznie sie stabbowanie henna lub gownem. Do rabania rijadhkich glow. Moze byc straszenie salonem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trochę się naszukałam zanim trafiłam na dobry salon kosmetyczny, który zatrudnia doświadczonych pracowników i ma ofertę mi odpowiadającą. Ostatecznie zdecydowałam się na salonlibra.pl i mogę polecić ich wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Zamowcie bh brow bar, peeling migdalowy. Nie chodzic, receptt wjezdzaja. Musi zgromadzic mega hajs na zeby, soczewki .podzaopatrywanie mi otubowuja. Bo co. Bo nie zachwycilam sie soczewkami bauch lomb, atywia lub brwi nitkowane. Stare blyszczyki. Lub odstawione allensy. Dni mdlacych sidretella, wlosy bioinfocer,  laseru juliet za 8 tysiecy, inhalacji gibli, solgar. Wzmocnionych. 20 dni jadla nic. Bylla za gruba, mogla juz sie nie pokszyeac. Batony, gowns odchudzajace. Nie ma behawioralno kognitywnej.  Zamiast masek ciagnac beda na was bydgoska wytwornia mydla. Tony sciagna. Najtansze w plynie. Znany lekarz musicie juz powyniszczac.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×