Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L*A*V*E*N*D*A

Dobra kosmetyczka w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość
Szczerze mogę polecić gabinet medycyny estetycznej Renovital w Poznaniu. Przemiła obsługa i bardzo fajne podejście do klienta. Regularnie korzystam z usług w tym gabinecie. Powiększali mi usta i jestem baaaardzo zadowolona. Co jakiś czas chodzę na odświeżenie i nie zamierzam zmieniać gabinetu na inne miejsce . W międzyczasie korzystam z zabiegów na twarz :) http://renovital.pl/ Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Agnieszkę z salonu Trufel. Mila i profesjonalna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam też Trufel :-).Znam i od kilku lat jestem zadowoloną klientką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nejlepsza jest p.Izabela z salonu Beauty Premium na os. Tysiąclecia na Ratajach. Dobrze doradza, do każdego klienta ma indywidualne podejście. Pracuje tylko na sprawdzonych kosmetykach renomowanych firm. Czuję się tam bezpiecznie. Efekty zabiegów widać od razu. Poza tym zawsze wychodzę zrelaksowana. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanianki jak któraś chce zrobić makijaż permanentny to tylko studio makijażu permanentnego Imperial w Poznaniu - Pani Alicja Leszyńska jest najlepsza - a wiem co mówię bo zwiedziłam już kilka gabinetów i czasami byłam przerażona tym co chcieli mi zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym linku coś nie działa, bo nie wyświetla wszystkich gabinetów z Poznania. Trzeba wejść na stronę www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny gdzie na wosk- chce zrobic glebokie bikini, a wiem ze nie kazdy salon to oferuje? i gdzie na pedicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś na głębokim bikini i żałuję, teraz chodzę tylko na klasyczne, a resztę golę maszynką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja polecam studio makijażu permanentnego w Poznaniu, ul.Piekary 12, moja koleżanka również jest zadowolona z ich usług. Na wizytę można się umawiać tel.509 180 160. Pani Alicja Leszyńska jest profesjonalna i solidna w swojej profesji oraz bardzo sympatyczna a microblading brwi w jej wykonaniu jest oszałamiający :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu zalujesz? ja zawsze chodze na glebokie, ale przeprowadzilam sie na wakacje do poznania i szukam jakiejs spoko kosmetyczki ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może Strefa Urody Katarzyna Pielka? Wg mnie jeden z lepszych salonów w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze na bikini glebokie woskiem do yasumi spa na libelta w centrum. Nawet cala ciaze az do porodu chodzilam, moge polecic z czystym sumieniem. Wosk jest specjalny do stref intymnych z depileve, lepszego chyba nie ma. Dokladnie, czysto, super. Pedicure tez dokladne i bezpieczne (wszystko co trzeba sterylizowane w autoklawie medycznym lub jednorazowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Beauty Premium www.beautypremium.pl dla mnie zabiegi muszą być przede wszystkim skuteczne, nie zależy mi żeby były tanie, mają usuwać moje problemy. W Beauty Premium używają kosmetyków tylko renomowanych firm i medyczne peelingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co polecacie na Ratajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wiktorii: czytac nie umiesz? Nie reklamuj kliniki z warszawy pod pytaniem o kosmetyczkę w Poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ratajach najlepszy jest salon Beauty Premium! www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Ja polecam raczej korzystać z usług profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych niż jakiś tam pojedynczych kosmetyczek , jeśli chodzi o Poznań, to bardzo bogatą ofertę ma ten gabinet http://www.twojezacisze.pl/oferta/kosmetologia-estetyczna.html , wszystkie klientki są traktowane niezwykle profesjonalnie, więc z pewnością warto ich odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mirka34 to nawet nie jest w Poznaniu. Najlepiej poszukać salonu na stronie www.dobrakosmetyczka.pl i przeczytać opinie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.renenastrojepiekna.pl. Profesjonalnie i w miłej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nr 1 w Poznaniu to salon Beauty Premium www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8996
Jeśli chodzi o makijaż permanentny,to studio makijażu permanentnego przy ul.Piekary 12 jest najlepsze. A. Leszczyńska nie ma sobie równych. Ma bardzo wprawioną rękę. Wszystko jest ładnie, równiutko, a przy tym naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartitaXYZ
Ja wybieram się do Pani Alicji Leszczyńskiej do studia makijażu permanentnego przy ul.Piekary 12. Poleciła mi ją przyjaciółka, której Pani Alicja wykonała idealny makijaż permanentny - delikatnie podkreśloną linię brwi, kontur ust i linię rzęs. Też chcę taki właśnie naturalny i delikatny zrobić, zaraz po Nowym Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staszka168
Ja wlaśnie w zeszłym tygodniu zapisalam się też do Pani Alicji Leszyńskiej.. Koleżanka robila u niej usta. Miała bardzo wąskie i ze wzgledu na jasną karnację bardzo blade. Teraz są lekko zaróżowione i znacznie pełniejsze. Efekt jest tak naturalny, że nigdy bym nie powiedziała, że to makijaż permanentny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza kosmetolog w Poznaniu - p.Izabela z salonu Beauty Premium. Polecam bardzo, wyprowadziła moją twarz z okropnego trądziku, a moja mama chodzi do niej zabiegi odmładzające. Używa francuskich i amerykańskich kosmetyków najlepszych firm co widać w jakości www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×