Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L*A*V*E*N*D*A

Dobra kosmetyczka w Poznaniu

Polecane posty

Gość Marcelinkaaa45612
Ja uwielbiam salon Beauty Club :) robiłam tam makijaż permanentny ust metodą 3D i jestem bardzo zadowolona, oprócz tego co jakiś czas chodzę na brwi i na paznokcie. Ceny sa fajne, a jakość obsługi świetna. Uwielbiam atmosferę tego salonu :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą kosmetyczkę znajdziecie na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tez polecam te kosmetyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do shenti na Polance już od dłuższego czasu i bardzo mi się tam podoba.Głownie robie paznokcie ale od czasu do czasu mam jakieś oczyszczanie i kwasy. Zawsze jest czysto,przytulnie i kosmetyczki godne zaufania.Moje 2 koleżanki też tam chodzą i nigdy na nic nie narzekały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie akurat beauty club się sprawdził dlatego dalej robię u nich hybrydę na paznokciach. ogólne wrażenia też bardzo dobre, ekskluzywne a jednocześnie przytulne wnętrze i widzę, że profesjonalny personel. korzystałam z kilku zabiegów, w tym makijaż permanentny brwi i ust u nich robiłam. pełen zachwyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka880
Popieram moje poprzedniczki! Beauty Club naprawdę daje radę! Chodzę tam regularnie z moją mama na hybrydy i jesteśmy zawsze zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli macie problemy z cerą polecam skorzytsać z usług pani kosmetolog Izabeli z salonu Beauty Premium na os. Tysiąclecia 30. Wyprowadziła mi cerę z okropnego trądziku, a mojej mamie pomogła z przesuszoną skórą. Wszystkie zabiegi wykonywane są z pełnym zaangażowaniem, a używane kosmetyki są wyjątkowo skuteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajsza212
Ja niedawno byłam w świetnym miejscu - Profemed. Znajoma poleciła mi aby wybrać się do nich na peeling kawitacyjny i nie żałuję - mega obsługa, klimatyczne miejsce i widać pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam klinikę z Ułańskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka885
Brwi zawsze robie w beauty club'ie metodą microblading, efekt jest bardzo naturalny. Panie kosmetyczki bardzo miłe, można pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam usługi przy Dąbrowskiego 29 - studio Madric. W zeszłym roku zdobyło 1 miejsce w Wielkopolsce (www.dobrakosmetyczka.pl). Osobiście sprawdziłam w zeszłym roku i nadal korzystam. Z zabiegów korzystam u p. Magdy (gaduła, ale profesjonalistka), a z depilacji u p. Kasi. Minusem jest fakt, że trochę mało widoczne są oznakowania i trudno trafić za pierwszym razem. Trzeba kierować się do Biedronki i za Biedronką jest dziedziniec, w który mieści się gabinet. Plusem jest profesjonalizm obsługi, świetne kosmetyki na których pracują i ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja2345
Oliwkowy Sad na Grunwaldzie! Chodze od lat i 100% satysfakcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ratajach polecam www.beautypremium.pl - wyjątkowe miejsce, można się zrelaksować i poprawić wygląd twarzy i ciała. Korzystam z zabiegów przeciwzmarszczkowych i z wyszczuplania liposukcją ultradźwiękową. Jest tam także henna, depilacja i manicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci nosek
Ja chodzę do salonu Beauty Club na ulicy Rybaki i jestem zadowolona, więc polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salonik Azyl na Grunwaldzkiej, chodzę do nich od 7 lat. Polecam Justynę i Agnieszkę, zresztą wszystkie panie są bardzo miłe i dokładne. Mają trochę długie terminy, ale warto poczekać. Higiena poziom 10/10. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planetawenus
Ja tez chodze do Beauty Club, Pani Kasia robi mi zawsze paznokcie, zawszde robi mi taki wzorfek o jaki ja proszę, fajnie jej to wychodzi, w ogole nie wiem jak te kosmetyczki wszytskie potrafią tworzyc takie cuda na paznokciach, jak ja sama próbuje to wychodzi mi tragedia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam studio perfekt w Poznaniu przy Limanowskiego 7;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Poznaniu w klinice Esthetique i poznałam super kosmetolog panią Bogusię Pniewską, która mi zaproponowała program "szyty na miarę" połączenie zabiegu cavi lipo, endermologii i karboksyterapii. Także to mogę polecić z czystym sumieniem. Profesjonalizm Pani Bogusi i pomoc spowodowały, że mam o wiele lepsze ciało niż wcześniej. A więc polecam bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy salon znalazłam dzięki stronie "dobra kosmetyczka" są tam opinie o wszystkich salonach z całej Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam w Beauty Club na hybrydach. Bardzo przyjemna atmosfera tam panuje, paznokcie zrobione tak jak chciałam, a nawet ładniej, bo Pani zasugerowała mi delikatną zmiane koloru. Musza mieć dobrej jakości produkty, bo paznokcie trzymają się pięknie! Czekam na odrosty i wracam do BeautyClub :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony gabinet kosmetyczny to http://twojezacisze.pl/ Chodzę tam od ponad roku przynajmniej raz w miesiącu i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z uslugi
Polecam Salon kosmetyczny Specjalnie dla Ciebie Rusa 54 Poznań. www.specjalniedlaciebiepoznan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam studio Madric - są rewelacyjni! Uzwaja tylko markowych produktów i nawet używają znieczulenia w kremie który stosowalam gdy byłam w UK. Jest to zadziwiające bo znieczulenie przed zabiegiem nie jest w Polsce normalne. Gdy mieszkałam w UK kupowałam sobie krem z lidokainą normalnie w drogeri i ale w Polsce nie ma takiego zwyczaju i muszę kupować w internecie. Swoją lidokainę w kremie kupuje przez paczkomat na stronie www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że polecam salo kosmetyczny nie z Poznania, ale może jak ktoś będzie w Częstochowie to polecam. Byłam i to co zrobili mi z fryzurą to REWELACJA. Byłam już u wielu "rewelacyjnych" fryzjerek i efekt ten sam - rozczarowanie. Pani Małgosia tak jak w tych programach w TV, patrzy, słucha, doradza a efekty tego to można długo wychwalać, ale nie o to chodzi. Dziewczyny każda jest inna i każda zasługuje na to co najlepsze. Studio Fryzur Metamorfoza na ul. Mościckiego w Częstochowie to miejsce dla was. Dla stałych klientek bony upominkowe. Na stronie wszelkie dane www.metamorfoza-salon.com.pl. Polecam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy salon w Poznaniu to Beauty Premium na Ratajach. Wszystko z czego korzystam wykonywane jest z największą precyzją: mezoterapia, fale radiowe, mikrodermabrazja i zabiegi z kwasami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Beauty Club! hybrydy trzymają się wyjątkowo długo. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reguralnie wypełniam usta kwasem hierulonowym i dziewczyny mogę polecić wam salon " Beauty club", u Pani Kasi nie ma mowy o efekcie kaczych ust, wszystko wygląda naturalnie, dodatkowo Pani Kasia jest przesympatyczną kobietą i posiada ogromna wiedzę w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jeszcze co konkretnego chcesz zrobić u kosmetyczki. Np. ja polecam robienie paznokci w Galerii Malta w Menicure Express. Pracują tam naprawdę sprytne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsza kosmetyczka a właściwie kosmetolog jest w salonie Beauty Premium na os. tysiaclecia 30 www.beautypremium.pl - zawsze mi doradzi, dobierze odpowiedni zabieg i używa tylko skutecznych profesjonalnych kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam studio Urody Madric, przy Dąbrowskiego 29 a (centrum usługowe Nowe Serce Jeżyc) - jest tam przede wszystkim czysto i obsługa na b. wysokim poziomie. Łatwy tel do zapamiętania : 797-767-787 Polecam endermologie - obsługa bardzo się stara, by klientki dostrzegły szybko efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na zabiegi regularnie od wielu lat, ale od ponad dwóch lat już wiem, że Yasumi spa jest najlepsze. Skutecznie, miło, czysto, bezpiecznie, bo narzędzia sterylizowane w autoklawie medycznym, co Panie powtarzają przy każdym zabiegu z użyciem stalowych narzędzi, komfortowo, pyszna kawa z ekspresu i moja ulubiona japońska herbata wiśniowa. Zabiegów na twarz, ciało, masaży, a nawet podologicznych jest tam tyle że nie muszę szukać gdzie indziej, bo wszystko mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×