Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L*A*V*E*N*D*A

Dobra kosmetyczka w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość
A znacie jakiś dobry salon w Warszawie? Tyle tego jest, ze nie wiem który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejti26
W Poznaniu w tajemnicyurody robią świetnie zabiegi :) poczytajcie , na stronie macie adres http://tajemnicaurody.com.pl/ jak mieszkałam w Poznaniu jeszcze miesiąc temu to tam robiłam dwa zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i koleżanki z pracy chodzimy do yasumi spa w centrum i bardzo polecamy. Przyjemnie, dużo zabiegów, rytuałow spa i masaży do wyboru, ładnie, nie za drogo i co bardzo ważne dla nas wszystkie narzedzia do henny czy paznokci sterylne, więc nie zarazimy się na pewno hiv , żółtaczką czy innymi poważnymi chorobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elasha
@Kejti26 ja byłam w tym gabinecie tajemnicaurody, bardzo miła Pani robiła zabieg, przyznam, że dość niskie ceny maja w porównaniu do innych gabinetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci to centrum - http://lenis.pl/oczyszczanie-skory/ Ja ostatnio miałam u nich oczyszczaną twarz i super zabieg, teraz mam dużo lepszą buzię, wszystkie podskórne paskudztwa wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa412
Na Ogrodowej salon kosmetyczny Tajemnica Urody Najlepszy chyba w jakim byłam. Bardzo profesjonalna obsługa jeszcze sie nie zawiodłam a miałam robione już tam kilka zabiegów i makijaż ślubny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAgdzia666
W Tajemnica Urody fajnie mi rzęsy przedłużyła Pani kosmetyczka :) przytulny gabinet, tanio mają i mam blisko także mogę śmiało powiedzieć, że spośród gabinetów kosmetycznych w Poznaniu to ten jest jednym z najlepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi093
Ja w Tajemnica Urody robiłam mój ślubny makijaż także, teraz jestem stałą klientką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinkaM
Właśnie zamierzam się wybrać do tego salonu Tajemnica Urody w Poznaniu na zabieg wyszczuplający nie wiesz może ile takie coś kosztuje tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o manicure, to ja polecam udać się w Poznaniu do Centrum Lenis - http://lenis.pl/manicure/ . Jak oni zrobią mi paznokcie to długo mi się trzymają i nie mam z nimi żadnych problemów, wszystko się super trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogród Piękna i Urody przy Moście Teatralnym, Dąbrowskiego 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja hybrydy i hennę robię w gabinecie Sisil na przyjaźni 5,gabinet jest nowy.Jest czyściutko i mają nowy sprzęt.Jestem bardzo zadowolona, nie mam zniszczonych paznokci co mi się wcześniej zdarzało, a dziewczyna jest przesympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Z
Trichomedica klinika skóry i włosa polecam z całego serca. Dzięki Pani Martynie Naskręt pozbyłam się przebarwień i blizn potradzikowych. Dziękuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, polecam Panią Martynę Naskręt z Tricho-medica klinika skóry i włosa jest świetnym kosmetologiem i trychologiem. Miałam robione badanie skóry głowy mikrokamerką i dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy odnośnie moich włosów. Robiłam także kilka mezoterapii mikroigłowych na włosy i po 4 zabiegach przestały wypadać. Mam też wrażenie, ze zaczynają odrastać nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon kosmetyczny Azyl na Grunwaldzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed wizytą w salonie kosmetycznym sprawdź, czy salon posiada autoklaw. Tylko sterylizacja w autoklawie daje 100% gwarancję posiadania higienicznych narzędzi do zabiegów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że brwi robione u Pani Alicji Leszyńskiej są przecudowne, tyle czasu męczyłam się z kiepsko wyglądającymi brwiami a po tym co p. Alicja wyczarowała wyglądają zjawiskowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do paznokci znajdziesz do twarzy to juz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Hej, a znasz Panią Alicję Leszyńską? Ma gabinet makijażu permanentnego przy ulicy Grunwaldzkiej 74 . To miła osoba, która zajmie się Tobą jak należy. Zrobi Ci dosłownie wszystko, brwi, usta, kreski. Możesz zadzwonić sobie do niej, na pewno wszystko Ci wytłumaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara1298
Jak dla mnie nie dobra tylko NAJLEPSZA jest właściwie to są Panie na Ogrodowej w salonie tajemnica Urody. Chodzę tam już ponad rok i jestem bardzo zadowolona z zabiegów. Robiłam tam już m.in makijaż permanentny, oczyszczanie także naprawdę znają się na swojej pracy i widać naprawdę że robią to od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juewsw
OOO widzę że dużo tutaj osób poleca mój ulubiony salon Tajemnica Urody w Poznaniu. Jestem jego stałą klientką już od roku i na chwilę obecną nie zamienię go na żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza kosmetolog w Poznaniu to pani Izabela z salonu Beauty Premium na osiedlu Tysiąclecia 30 www.beautypremium.pl - dzięki niej pozbyłam się ciemnych plam po trądziku i mam nową skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorisvu1
Jeżeli Poznań to zachęcam do odwiedzenia http://tajemnicaurody.com.pl/kosmetyka-poznan/ - masz tu całą listę zabiegów, a od siebie mogę powiedzieć, że po 2 wizytach u nich jestem bardzo zadowolona. Przedłużałam rzęsy i do tego zrobiłam też manicure klasyczny i efekt 10/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu znajdziesz tylko kilka salonów co sie promują. Przejdź sie po swojej dzielnicy, wejdź do środka, zapytaj o kwalifikacje, autoklaw , w czym sie specjalizuje. Moze kogoś znajdziesz. Na paznokcie to polecam ci nailbary i autoryzowane salonu bo maja duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdz na stronę www.dobrakosmetyczka.pl ja tam właśnie znalazłam świetny salon na ratajach i mam swoją ulubioną kosmetolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia_lila
No u nas w mieście to najlepsza myślę gabinet to na Ogrodowej Tajemnica urody, przedłużałam tam rzęsy metodą 1:1 fajny efekt ,oczy odrazu wyglądały inaczej poza tym długo trzymały się po nałożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć nie ma dobrych kosmetologów w Poznaniu. Wybieraj po Anieli Goc, a nie po tej wyższej uczelni. Jak mi przejechała raz twarz taka po tej wyzszej, a jak tną skórki. nosz choleera. Teoria, choroby, kursy sprzedażowe, a umiejetnosci zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie www.perfectaspa.pl ! Jest to świeży, bo zaledwie roczny lokal, jednak w pełni udało im się zdobyć nie tylko moje uznanie, ale również moich koleżanek. Posiadają pełen wachlarz zabiegów, dla ciała, twarzy, a także stóp i dłoni. Zdążyłam sprawdzić już wszystko, jestem wielce zadowolona, a co najważniejsze czuje się bardzo świeżo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Ewę z Cosmo 29. Profesjonalne podejście i fachowe wykonywanie zabiegów. Potrafi zająć się klientem i sprostać jego oczekiwaniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo polecacie na ratajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×