Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L*A*V*E*N*D*A

Dobra kosmetyczka w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość
Zależy do czego. Do henny czy do zabiegów na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te Cosmo 29 mają gdzieś na internecie podany swój cennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena8500
Jakis czas temu (juz prawie miesiac) bylam w gabinecie kosmetycznym Anny Mazurek na ul. Małachowskiego..MEGA!! Po wizycie u Pani Ani stwierdzam, ze poprzednie kosmetyczki robiac mi paznokcie juz na poczatku robily mi tygodniowy odrost! Poza tym baaardzo sympatyczna p. Ania i do tego te 100 KOLOROW ;) w tyg tygodniu mysle ze skusze sie na jeden ze wzorkow bo sa piekne recznie malowane ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie sa wstrętne. Najgorzej wydana kasa. Henna i tak z wzmocnieniem. Gdzie usuwają cellulit i wałeczki? Skutecznie... I nie w cenie 300 zł za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość 2017.09.18 Na Ratajach polecam salon Beauty Premium na Ratajach - p.Izabela kosmetolog z pasją, dobierze zabieg specjalnie dla Ciebie. Ma bardzo szeroką ofertę jezeli chodzi o zabiegi na twarz - peelingi medyczne, dermapen, zabiegi koreańskie. Mozna tez u niej kupić kosmetyki profasjonalne do uzycia w domu. Zawsze wychodzę zadowolona. Jeżeli chcesz świetnie wyglądać przed imprezą to polecam zabieg koreański tox peel - efekt wygładzenia lepszy niz po botoxie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta340
Osobiście mogę tylko potwierdzić i polecić Gabinet p. Ani Mazurek na Małachowskiego bo tam byłam i w sumie tam chodzę już dłuższy czas gdyż cena jest bardzo niska a efekt lepszy niż w niejednym renomowanym gabinecie/salonie.. Byłam na pazurkach za które baaardzo dziękuje ale zastanawiam się nad rzęskami bo widziałam na stronie i u koleżanki, która jest mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko ja mam wrażenie że to autopromocja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje że Arletta i Marlena to ta sama osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mają cennik. Wpisz w wyszukiwarce COSMO 29. Jest podany na ich stronie i na facebooku, na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodakkslech
Jeśli chodzi o dobrą kosmetyczkę to wiem, że bardzo dobrze tipsy robią w https://www.dermexpert.pl/oferta,manicure-hybrydowy.html jeden z najbardziej profesjonalnych manicure hybrydowego z jakiego miałam przyjemność korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pania Malgosie z Kórnika .Robilam usteczka pieknie profesjonalnie i bezbolesnie.Mila doswiadczona profesjonalna.Kiedys pracowala w gabinecie na Ratajach teraz ma swoj gabinet w Korniku.plecam https://www.facebook.com/Lips_Gonia-194242301166805/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie pójdę do jakiejś kosmetyczki po kursach wątpliwej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Topowym salonem urody do którego uczęszczam już od dłuższego czasu jest Libra http://salonlibra.pl/ na którego punkcie w zupełności oszalałam! Na miejscu mogę liczyć na pielęgnacje dłoni, stóp oczy a przede wszystkim twarzy. Dzięki tym zabiegom czuje się dużo pewniejsza a przede wszystkim młodsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 30
Jestem normalnej postury, dokładnie wybieram to, co znajdzie się na moim talerzu, trochę ćwiczę, ale mimo to moim problemem jest cellulit. Stosowałam różne balsamy antycellulitowe, rękawice do masażu- i nic. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, po zabiegu cellulit stał się mniej widoczny. Polecam filmik: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Sprawdziłam, to działa. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet Beauty Premium, zabiegi wykonuje najlepsza kosmetolog w Poznaniu. Po kilku zabiegach moja twarz jest niemal idealna, gładka, ujędrniona, nie muszę juz uzywać tony makijazu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kade 30
Dziewczyny przez przypadek znalazłam ciekawą wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Możecie wyszukiwać według miast. Łatwa w obsłudze. Wystarczy wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wybrać gabinet kosmetyczny z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bravurę Beauty Bar na Kamiennogorskiej-profesjonalnie,czysto,bogata oferta,masa urządzen,i piekny wystroj.Wszystkie dziewczyny z tytułem mgr kosmetologii a szefowa dodatkowo po chemii kosmetycznej na AM.Często maja promocje i specjalne pakiety.Wspolpracują z lekarzem medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 25
Jest taka strona http://depilacja24.pl/ i porównują tam wszystkie rodzaje depilacji. można sobie poczytać jaka depilacja wychodzi skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna korzystam z wyszukiwarki gabinetow Moment pl i umawiam się na zabiegi nawet poznym wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty Premium - najlepsze zabiegi z kwasami i zabiegi na rozstępy po ciąży www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mea123

A mozecie cos polecic na Ratajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 31.12.2018 o 21:44, Gość Mea123 napisał:

A mozecie cos polecic na Ratajach?

Na Ratajach na osiedlu Tysiaclecia gabinet Beauty Premium. Chodzę tam na zabiegi na twarz, a od przyszłego tygodnia zaczynam na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

W Poznaniu mogę polecić panią Magdę Mazurek z Madame Art, robiłam tam ostatnio zabieg odmładzający. Efekt od razu był widoczny, pójdę kolejny raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na drugie anka

Nie polecam Madame Art.

Dziewczyny przepłukały kase douglas i unimil. po pieczatkach laserowych tylko na wasze imię i nazwisko nastawione jest rycie zębów w gabinecie. Gdy dotrze kasa Madame Art to pewnie jest to kasa na skup Doulgas np. Boucheron, la mer la praire.Po skorzystaniu z wielu zabiegów, nasyłana jest piramida Avon.W Salon wpięty był Gign  - do powikłaniowej lub rakowej albo skwarowo-solaryjnej. 

Ciąża Madame Art - to przepłuk w skup lasera lub ciąża przepłukana.

 Już nie korzystam z biur podróży - też wpinali madame art, nie latać kurierską lufthansa. 

Do asymetrii twarzy i leków pochyłowych głowy. Polecam sie naćpać leków. Gdy wchodzą do firmy to tylko poszukują do setu zabiegowego. Na kolejne agencje lista osób poszkodowanych laserowo. Do tej asymetrycznej twarzy wyrytej policzkiem.

W DE jest microdermabrasy (niektórym wysusza twarz), botox, kwas hialuronowy.

Lotto w Poznaniu wpina Azyl. Jarachowskiego i Madame Art - (skup pusty, część poniszczyła zdrapki- ja również i nic).

Wycieczka  z Itaki na wyspy kanaryjskie może być tylko promo Madame Art. Nie poleca

Madame Art  - przepięciowo, nie skupili loterii 777. Nie skupywać recept, bo to jest wypych placebowych recept z zabiegow. 

Do skrajnego rycia salonu kosmetycznego i posiadania własnego laseru (prąd i psucie) lub nasyłania lobbysty. Kolejne grupy chcą kasę z klientek, które nabiły madame art. Nie wiem, ilu lobbystów musi salon opłacić. \

Jestem nastawiona na skrajne rycie salonu z powodu poplacebowania preparatów botox i kwas hialuronowy. Jak widzę gęby ostrzyknięte czolnym Madame Art, to cyrkowe wjeżdża.

Do skrajnej desperacji zamknięcia główna. Potem do placebowania gabinetu ginekologicznego. Potem do zaszczucia na zły wygląd i nasyłania lobbystki zrobionej (może to być niestety makeup i fryzura), Do skrajnego zgównienia imprezy. I do rozpisania campu pod skupem kosmetyków.

Nie będziecie miały własnego stylu . Zaffirska gęba oraz zielone paznokcie, do tego czoło nieco napięte, potem pastylki dorzucone na ból karku. do tego meso bb glow w dziesięciu odmianach siły. Miałam kiedyś zaffiro, dość szybko było mi ciepło.Przepakowane gęby laserowe, do skrajnej laseryzacji. Nie wiem, każdy hotel w małym kurorcie za zniżkę lub brak bookingu może wam to wpiąć, gdy mają ...one pełnomocnictwa Pll Lot lub Lufthansa.

Potem wypieprzą lobbystki aka Mcdonell, Grabowski, Nova i wepną nowe. potem do pobytów rzecznych i krzaczych madame art. po oparagonizowaniu pojawia się Avon, tom Ford. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem

tu anka kowalska skorzystala z zabiegów za 50 000 zł

tu krystyna kowalska skorzystała z zabiegów za 20 000 zł

tu moja klientka wika nowak ma 2 dzieci (stabowałam placebowo)

tu moja klientka anka nowak ma 3 dzieci (stabowałam placebowo)

latami prze skład rozsyłowo przepłukać kasę, niestety skupiłam boucheron

moe courier lufthansa, stara że kgb wyżej wpięte

GIGN - rycie rakowe, do bólu głowy, psute żarcie, takedowania i nie wieadomo co jeszcze, prosurogatczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka

zgarnęłam 200 tysiecy za wypych hurtowni, ja się poddaję, każdy salon tylko wpycha w kremy i mazidła, ja już nie realizuję dopustoszania salonów, kasa policji, doz, moze przelewy avon, moze rossman, skonczyla mi sie farbka, musze kupic pudrowa henne (nie wiem jaka trafie)potem nie ryjcie mi juz zebow,róbcie puste skupy , kasą wiszą - zostało niszczenie zebow pod most adhezyjny lub zrycie szkliwa, pod korony zebowe lub niestety zeby jagodowe

 pewnie tylko poplacebować, nie robię w tym roku okupu gabinetów tylko szkalll.......w Poznaniu pochodźcie  sobie na liner brwi plus bb glow do madame art

a coś sprawaśmierdzi, bo nasyłany jest AVON

też nie z praskiego okna, ba

Ty mi .uko zębow nie poryjesz na rzecz szczęk z madame art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×