Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

L*A*V*E*N*D*A

Dobra kosmetyczka w Poznaniu

Polecane posty

Gość gość
Super stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaboutique
Od kilku lat na wszystie zabiegi chodzę do YASUMI SPA w centrum na Libelta koło urzędu. Kiedyś chodziłam do innych różnych miejsc bardziej i mniej znanych, ale już więcej nie szukam. Dopiero tu mam pełne zaufanie, widzę efekty, nie ma ściemiania, higiena jest bez zarzutu, wszystko jednorazowe, a narzędzia z autoklawu medycznego. Nie zdawałam sobie wcześniej sprawy, że u kosmetyczki nawet w czasie regulacji brwi można się zarazić np. żółtaczką brrrrr. A do tego podgrzewane łóżka i to akwarium morskie w recepcji bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Urody Madric przy ul Dąbrowskiego 29. Ja niestety mam do nich kawałek, ale ze względu na świetną kosmetolog i szkoleniowca p. Magdę - warto. Gabinet czyściutki, sprzęt każdorazowo sterylizowany i bardzo skuteczne kosmetyki, na których wykonują zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie mieć dokładnie zrobione paznokcie lub elegancki okazjonalny makijaż profesjonalnymi kosmetykami polecam Panią Monikę w Studio M na ul.Lisiej. Problemy z cellulitem i jędrnością ciała lub chcecie oczyścić skótę bądź zlikwidować zmarszczki - salon Beauty Premium na os. Tysiąclecia. To moje 2 najlepsze i sprawdzone miejsca w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam salon good time day spa na grunwaldzkiej. do tej pory obsługiwały mnie dwie panie (nie pamiętam imion), ale za każdym razem byłam zadowolona. chyba zależy co chcesz robić u tej kosmetyczki. na pewno mój salon jest dobry jeśli chodzi o nieinwazyjne zabiegi upiększające- wiedzą co robią i czuję się bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już tu polecał salon Beauty Premium na Ratajach, więc ja tylko potwierdzę, że to doskonałe miejsce na poprawienie urody, zrelaksowanie się i miłe spędzenie popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjag
Poszukuję kosmetyczki, która radzi sobie z cerą mocno wrażliwą, naczynkową... Kobietki polecacie kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia w YASUMI SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Maraga Strefa SPA. Jak dla mnie super miejsce dla wymagających kobiet, które cenią sobie luksus i ciszę w czasie zabiegów kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabinet z kosmetykami babora w Poznaniu, najlepszy, często tam wracam ! babor-beautyspa-luxderm.pl , teraz też mają depilację laserową najnowszym laserem Light Sheer Desire, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie bezkonkurencyjne od lat jest YASUMI SPA w centrum na Libelta. Chodzę tam głównie na manicure, kwasy, thermolifting, masaże i zabiegi z maskami na ciało. Kilku osobom kupiłam już voucher na prezent i byli super zadowoleni. Ich bony do spa są super opakowane w taki ładny kartonik i jeszcze dodają do tego prezenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azyl na Grunwaldzkiej, jestem mega zadowolona. Robię u nich kwasy, depilację, mani i pedi. Polecam. www.salonazyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaz92
Ja za to bardzo polecam gabinet kosmetyczny Cor de Rosa, niedaleko stadionu Lecha. Naprawdę super manicure, w niezłej cenie. Byłam już kilka razy i bardzo serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu jest tyle salonów, że jest w czym wybierać. Przeprowadzając się tu z innego miasta, nie miałam kogo się poradzić więc przeczytalam z opinie o salonach na stronie www.dobrakosmetyczka.pl a tam znalazłam salon, który robi mikrodermabrazję korundową, mezoterapię i kwasy medyczne. Dla mnie to najbardziej skuteczne zabiegi. Polecam salon Beauty Premium na Ratajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcelaMini
Studiuję w Poznaniu stąd musiałam poszukać sobie nowego salonu kosmetycznego... I z mojej strony polecam Pracownię Urody na Jarochowskiego. Panie są bardzo miłe, zabiegi w dobrej cenie. ja akurat byłam na oczyszczaniu twarzy, teraz chodzę na mikrodermabrazję. Cena jest niska bo 69 zł a moja buźka coraz ładniejsza;) Ich strona www.gabinet-dla-ciebie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam niewielki gabinet w pobliżu CH Plaza w Poznaniu http://kosmetyczka-poznan.eu Profesjonalna i miła obsługa a co najważniejsze szeroka gama usług. Moja żona jest zawsze zachwycona, kiedy wraca od pani Agnieszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleoliola
dla mnie, oprócz jakości usługi liczy się też, żeby w salonie było estetycznie i elegancko. także jak trafiłam kiedyś do http://www.goodtimedayspa.eu/ (dostałam w prezencie od przyjaciółki voucher) to już bym nie zmieniła na żaden inny salon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Gabinet Ingenium w Poznaniu maja niezle ceny i przywiazuja duza wage do kazdej klientki. Mnie osobiscie zdziwilo ze do kazdego zabiegu trzeba kupic oddzielnie znieczulenie na skórę. Pani kosmetyczka powiedziala ze kupuje albo oddzielnie albo musze znosci ból przez to ze nie mam. Kupilam tam gdzie mi polecono i teraz kupuje tylko tam- www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do Centrum Handlowego Malta tam jest salon Jean Louis David. Używają w nim najlepszych kosmetyków, mają dobre zabiegi na twarz i na dłonie itd. Zawsze stamtąd wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam pod Poznaniem, ale z gabinetów kosmetycznych korzystam tylko w Poznaniu. Mam ulubione 2 miejsca: gabinet Zacisze na ul. raczyńskiego ( dziewczyna pięknie przedłuża rzęsy i robi swietne paznokcie) oraz Beauty Premium na os. tysiąclecia, gdzie korzystam z zabiegów na twarz i ciało ( rewelacyjny i skuteczny sprzęt po którym widać od razu efekty) m.in. Fale radiowe, mikrodermabrazja i liposukcja. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.dobrakosmetyczka.pl ktoś mi tu polecił na forum i nie żałuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Jean Louis David w Malcie - salon gwarantuje pełen profesjonalizm, przy okazji można skorzystać z salonu fryzjerskiego i wyjść stamtąd podwójnie usatysfakcjonowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabezpiecz sie przed bólem na zabiegu lidokainą w kremie. środek ten skutecznie łagodzi ból przed zabiegiem kosmetycznym. Mi polecila kolezanka i kupilam na www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaa8
Polecam Beauty Club, robiłam manicure i pedicure i wyszłam zadowolona :) Wesoła atmosfera i dobrze wykonana praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Jean Louis David w Malcie. Posiadają tam najlepsze kosmetyki, zabiegi wykonywane są starannie, bez pośpiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kosmetyczki to tylko Tropicana w Tesco:) ale trzeba kupic znieczulenie lidokainą we własnym zakresie ( szczegolnie gdy robi sie makijaz permanentny) mi koleżanką z salonu poleciła zakup tu: www.naporost.pl i tam kupuje już na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ariewa
Ja chodzę do Beauty Club na ul. Rybaki. Jestem bardzo zadowolona. Robiłam tam już makijaż permanentny brwi i kilka razy peelingi. Fajna atmosfera, można się tam zrelaksować i odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×