Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość dsfsdgsdf
nowy zle zrobiles bo teraz nawet jak przepracujesz rok i dostaniesz kopa bo ciecia,nieumyta zmywalka w meskim kiblu lub jakis inny absurdalny powod to nawet zasilku nie dostaniesz bo nie zarabiasz minimalnej krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaja
Nowy jak Cię zwolnią z powodu cięć , to tego samego dnia idź na zwolnienie i ciągnij je pół roku a od psychiatry nawet półtora roku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziad brodaty matematyk
Przecież już są sklepy co co dzień mają dwie osoby w pracy:) Jysk promises! A o BHP nie wspomnę . Dlaczego tak jest - bo przyzwalacie na to , z obawy o utratę roboty , a dzieci coś jeść muszą. Wchodzę do reportera , wchodzę do hausa itp - a tam pracowników pełno. Jysk - pracowników nie ma. Jak te obroty robić , jak zarabiać - Piotruś z Gdańska powiedz boś taki mądry i uczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
No prosze kolejne oszukane wyniki tajnego. Czego mogłem sie spodziewac, tajny zapraszany 3 razy do kasy a pinda jedna pisze że NIE MIAŁA POCZUCIA ZE SPRZEDAWCA CHCE SFINALIZOWAC TRANSAKCJE ! wszyscy ze śmiechu sie tarzaliśmy ;) Gratulacje ! i dzieki za długo oczekiwaną premię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy27
Dzięki śliczne wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość om 1234567890
do nowego z podkarpacia jako nowy zatrudniony na święta dostniesz 380 zł a premia maksymalna w twoim wypadku może wynosić 210 PLN brutto ale na to sie składa wiele czynników jeżeli twoj OM kombinuje, żeby mieć jak najmniej regulacji i macie dobre wyniki z tajnego to premie będziesz miał tak około 75% z tych 210 złoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjysk
mam pytanie czy po szkoleniu w dcr teraz wszyscy om przyjmują dostawe z uśmiechem na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LULEK12121
kolego, szkolenie bardzo dużo mi dało. Myślę, że to bardzo dobry pomysł. Teraz wiem jak wygląda od kuchni praca w magazynie i jakie są ograniczenia dotyczące m.in pakowania czy transportu. Warunki pracy w mgazynie również są nienajgorsze, a nawet powiedziałbym całkiem dobre. ja jestem zadowolony ze szkolenia. a wiadomo że co osoba to będzie miała inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Magazynuuu
Chyba jest coś w tym co piszecie.Nie jestem pracownikiem sklepu ale wczoraj wybrałem się na zakupy do kilku sklepów miedzy innymi jysk,media expert i kilka mniejszych sklepow z artykulami rtv.Jaki byłem zdziwiony wchodząc do jyskowego sklepu w miescie powyzej 200tysiecy mieszkancow gdy na całym sklepie obecny był jeden pracownik przy kasie LS Kolejnego pracownika ujrzałem w magazynku przy odbiorze towaru. W media expert w 4 razy mniejszym miescie,pracownikow jak mrowek W pewnym momencie było chyba w sklepie wiecej pracownikow niz klientow.Pomijam mniejsze sklepiki rtv gdzie w większosci sklepow spotkalem 2-3 pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. mam pytanie ile zarabia kierownik sklepu? proszę o szczere odpowiedzi. ponieważ spodziewam się rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracownik magazynuuuu tak się pracuje w Jysk. Dwie osoby na otwarcie z czego jedna kasjerka i też nie stoi cały czas przy kasie tylko "ma ją na oku" bo przecież trzeba towar wykładać podczas dostawy-oczywiście kasa na oku ;P , planogramy robić w pobliżu kasy (bo niby kto i kiedy) podbiegając w międzyczasie skasować oczekującego klienta nie wspomnę o tym że jeszcze trzeba telefony odbierać udzielając wyczerpujących informacji na temat tego stołu( ?! dochodzenie który itd) a niektórzy klienci potrzebują wygadać się a my nie mamy na to czasu bo już trzeba biec do innych zajęć.... Tylko w Jysk robi się setki kilometrów biegając od magazynu do ceratek żeby obsłużyć klienta pamiętając że to moze być Tajny no bo przecież to nasz składnik premii(jedyny do zdobycia)... tak wiec potencjalnych klientów proszę o wyrozumiałośc i cierpliwość chociaż ostatnio co 2 klient wychodzi bo nie chce mu się czekać na 2m ceratki , aż pracownik sklepu -jedyny-innemu klientowi poopowiada o materacach i ich właściwościach,produktach dodatkowych i zaciągnie klienta do kasy :( .... ale szafy są wesołe :D więc może takiego delikwenta postawić przed nimi-niech się cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
Chciałbym z tego miejsca podziękować firmie za to iż od początku zimy nie działa ogrzewanie ;) pewnie juz nie naprawicie bo przecież wiosna idzie nie ? za to co tydzień ktoś chory szlocha na kasie albo chyrla jak zdechlak ale co tam klient sie nie zrazi nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Na meteorytowej grzeje świetnie to najważniejsze:) Dont give up you are in jysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hampton
w DC w Radomsku, jest fantastycznie zoorganizowana praca.Każdy wie co ma robić i robi tylko to. ktoś pakuje, inny foliuje,inny przewozi, inny uzupełnia.A wiecie dlaczego tak jest?? Bo nie podlegają oni administracji w Gdańsku, tylko bezpośrednio Danii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
No podobno duże zmiany - w tamtym roku nie było jeszcze takiej organizacja pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i widzicie sami ze takie szkolenia wyjazdowe się przydają przynajmniej raz w roku bo zawsze można zobaczyć zmiany.... a my kiedy będziemy podlegać bezpośrednio pod Danię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
jak wyjedziesz do Dani i właścicielem sklepu bedzie dunczyk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajny :(
No to się niestety doczekaliśmy. TK w tej samej rundzie w sklepach na różnych działach. średnia kraju ... bez komentarza ?! 14-ta runda też już za nami. wyniki pewnie 12-go. Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
I CO ! gdzie jest ten cwaniak co gadał że Tajny nie bedzie na róznych działach ?? gdzie jest ???? firma wyrwie z portfela pracownika każdy grosz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Będę niefajna, ale: a nie mówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbkjheuy3hre
Mam pytanie do związkowców - co to za cdo24 -program ochrony prawnej? Czy rzeczywiście to za darmoche jest dla członków związku czy kryje się tu jakiś haczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jony Bravo
Oj ocena firmy w tym roku będzie zupełnie inna . Macie przerąbane jak dania dostanie dane jak spadła jakość firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43536546
a ja juz od tygodnia sobie pracuje gdzie indziej i mam wyj#$@ne na ta firemke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bbbkjheuy3hre
Tak ja z tego korzystam i nie place za to nic.Firma szuka oszczednosci jak sie da.Od wczoraj w DCR pracuje okolo 13 ukraincow.Wiecej na ten temat sie nie chce wypowiadac.Przeciez takie bezrobocie i taki kryzys ze starym pracownikom nie przedluza sie umow a zatrudnia ukraincow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyranozaur
BHP? Ktoś tu pytał o BHP. Ja ostatnio ściągałem z TIR-a dostawę (ok 13 palet) i sam rozkładałem meble na magazynie - wiecie, Bruxelles, itp., itd. Drugą pracującą osobą na sklepie była kasjerka. Więcej nie ma pracowników, bo przecież mamy kryzys. I na to wszystko włazi DYREKTOR REGIONALNY i zapytuje: "Dlaczego nie obsługujesz klientów na sklepie?" Nie pracuję już w Jysk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuio[asdfghkjkll klasnj b
a co z tym nowym zestawem na ogrodówke co waż 66 kg i jest spakowany w jednym opakowaniu- ja tego klientowi nie wydam bo mi BHP na to niepozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyysk
kiedy się skończo te rozdzielniki na ogrodówkę bo mi zaraz magazyn pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Wydawałoby się ,że poważny koncern - a tymczasem kasjerka i robol na magazynie walczy z dostawą. Dwie osoby- jysk promises:) Pozdrowienia dla gdańskich promises - macham wam środkowym palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jony Bravo
Do Tyranozaur . Weź opowiedz coś jeszcze bo ciekawy jestem co mu odpowiedziałeś i jak to się potoczyło oraz jeśli cię zwolnił dlaczego nie poszedłeś do sądu pracy każdy sąd przywrócił by cię do pracy a oni by płacili . . . Nie potrafię wyrazić słowami czym pałam do filozofii tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafo
witajcie tak narzekacie na ta prace a jakie jysk daje wynagrodzenie poszczególnym grupom pracowników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×