Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość jaskinowiec
witam czy może już jest jakiś termin odnośnie kasy na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lliillii
Witajcie, czy ktoś ze sklepu Warszawa Janki może uprzejmie napisać jakie podstawy brutto otrzymują osoby zatrudniane teraz na 1/2 i 3/4 etatu w tym sklepie? Dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadowice
tak myślałem slowak e zaczniesz wyzywać:) to właśnie twój poziom, albo twoja racja alby wszyscy są debilami:) pozdro dla ciebie bo już wszystko jasne. Zero "merytoryczności", po prostu tendencyjna propaganda dla ubogich duchem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vatten
Do Niedzielnego robola: aha znaczy taka ironia była w Twojej wypowiedzi. Sorry, nie wyłapałem. Co do SS-a z północy to się zgadzam. Trzeba być debilem żeby tak prawko stracić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sout 2
Ile rogionalny dostanie za impuls? 1000zl? Powinien zabrać wszystkich na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmilll
A ja nie chciałbym zobaczyć. Dyrektor jest od dyrektorowania a nie od odkurzania! Chciałbym za to widzieć jak dobrze Ci dyrektorzy rządzą. Niech nie odkurzają nie siedzą na sklepach tylko dobrze kierują firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaboga
Witam, przeczytałam kilka stron Waszego forum i poprostu widzę ,ze w każdym sklepie sieciowym roi się coraz to wiekszy SYFFFFFFF. Obecnie pracuje w ROSSMANNIE i to co tam sie dzieje to przekracza najsmielsze oczekiwania....dlatego widzac ogłoszenie w moim miescie do Jysk pomyslalam ze warto zaryzykowac. Ale chyba jednak nie bo to wszystko to samo -umowy na 1/2 3/4 etatu zapieprzanie na dostawach ciągłe oczekiwania choc czlowiek nie wiem co by robil tak jest zawsze źle...Pozdrawiam i życze wytrwałości albo zmiany pracy na lepszą...p.s. sobie tez.tylko gdzie???????// ROssnetka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvdr4po458u9 8ufnbvfb
Kochana tak jest w Polsce - polak polakowi wilkiem , podnoszenie norm , hołota , pseudo menadżerstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKBAR
No tak !! ale przecież w tej firmie deklarują "skandynawską kulturę pracy" !! ja się pytam, gdzie ta skandynawska kultura ?? Chyba tylko w książce Larsa można o tym poczytać !! Skoro administracja nie ma pojęcia na czym polega ta kultura i co to takiego. To niech nie piszą takich bzdur !!! Proponuje wycieczkę dla niepełnosprawnych z meteorytowej do Danii, myślę że nawet kasa z Unii się znajdzie, tylko lepiej żeby tym się nie zajmował Tomaszek :). Nie ma to jak Polski "manager", zarządzający Duńską firmą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polskie Gąski
Z tego można zrobić niezły kabaret !!! Lepiej będzie schodził niż impuls na kasie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smht8y765n vy43
Skandynawska kultura pracy to była jak rządzili polskim jyskiem Duńczycy. Polska myśl menadżerska wprowadziła zmiany typowo polskie a values to wisi na tablicach w socjalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk....
Witam A nasza kasa na święta ZFŚS?coć ucichło a tak czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smht8y765n vy43
Najpierw przeleją regionalnym bo oni najbardziej potrzebujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pin................
regionalnym? a to niby dlaczego nie wszystkim razem? co my gorsi jesteśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slowianin
Regionalni muszą dostać pierwsi za pracę jaką wykonali na Jysk-necie (i tym tu forum) pisząc jak to zostali pokrzywdzeni i jacy to są biedni; nie mają na najpilniejsze potrzeby czyli spa, wczasy nad Morzem Śródziemnym i inne tego typu sprawy pierwszej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smht8y765n vy43
pin to był żart z tymi regionalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda jysk lie
Jak chcecie sie dowiedziec cos skandynawskiej kulturze to znajdzcie posty jysk lie festiwal on pisal ostro i prawdziwie. Niestety jego posty zostaly po czesci usuniete ale nie wszystkie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadowice
Już tu się tylko utrzymuje ta sama grupa złośliwców i malkontentów, którzy bez JYSK żyć nie mogą:) bo jakby mogli dawno by sobie swój raj znaleźli, bo przecież to nie jest możliwe żeby tak nienawidzieć i dalej siedzieć na dupie w tym samym miejscu:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vlad
Wy naprawdę już powariowaliście, ludzie co z wami ta wasza zawiść i nienawiść Was pożre! Co Wam przeszkadza że dano człowiekowi szansę? Czy wiecie dokładnie dlaczego? Co Wam do tego? Ani to Wasz interes ani was nie dotyczy! Zaczynacie być jak jakieś obleśne istoty. Wstyd ze jesteście naszymi kolegami z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo kolo kolo
Z tego co wiem zawiniona przez pracownika utrata praw do wykonywania zawodu (w tym przypadku utrata prawo jazdy) skutkuje zwolnieniem dyscyplinarnym. A w przypadku Ryśka, to jego wina, więc wniosek stąd są równi i równiejsi. I nie ma tu nic do rzeczy zawiść ni nienawiść tylko zwykła uczciwość. Nie jeden z pracowników tej firmy został zwolniony za bardziej błahe uchybienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Vlad ciebie to już pożarła, a poza tym twoim kolegą to ja nie byłem i być nie chce konfidencie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adminek
Dlatego sami widzicie jak są pracownicy traktowani w jysku,zwykły kowalski za błachostke zostanie ukarany nagana i zwolniony dyscyplinarnie.Elita z gdańska liczy sie innymi prawami,dlatego rzygac sie chce czytajac biuletyny i jysknet jak mydla nam oczy.Czemu wprost nie powiedza ze my jestesmy panami a wy nie macie zadnych praw,macie zapierd... i nie gadac.Przeciez na 10 klientow sklepu tylko 6 robi zakupy.Ale jak myslicie czy jesli 10 na 10 by wychodzilo z zakupami czy wy byscie wiecej zarobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek bez nadstawki
Ryszard - najaktywniejszy członek Klubu Biegacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meine Gross ist Fuhrer
wiadomo już gdzie grasuje tajna świnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadowice
twoim niedzielny robolu też nikt nie chce być. ba liczmy że znikniesz jak śmieć na ulicy. Vlad jestem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuuye
Hej.mam pytanko dostaliście już kasę na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftytkuylui,09965 56
" Ryszard - najaktywniejszy członek Klubu Biegacza! " Bu haha ha ha dobre!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
"Towarzyszu" z Wadowic chyba sporo wypiliście skoro wypowiadacie się w liczbie mnogiej ;) Widocznie przypomniały się wam stare dobre czasy, Ale tu widać te sbeckie korzenie dają znać o sobie. Towarzyszu nie zapomnijcie pierwszy najważniejszy obowiązek prawdziwego komunisty. Dwa razy dziennie donosić do regionalnego na nieprawomyślnych współpracowników, co jak mniemam czynicie skrupulatnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Co do konkursu - idiotyczne to wszystko .Idiotyczne zachowanie regionalnego - "tylko prestige" , żadne inne tylko prestige. Prestige - nie silk dreama bo prestige , bo konkurs , bo dania , bo prestige. Piotruś ciśnie , retaile cisną , deemy cisną - prestige !!!! Bo prestige !!!! Zróbcie konkurs na intexy - w Skandynawii podobno nagrody dostają ( w archiwalnym go jusku wyczytałem taka wzmiankę) U nas też można im przyznać nagrodę - materac bumerang , sprzedajesz a on po miesiącu wraca do ciebie z dziurą albo "bąblem" Wracając do prestige - one się same sprzedawały - reklama zrobiła swoje. Przynajmniej moje obserwacje na moim "podwórku" - ale nie wątpię w istnienie "valuesowych" do szpiku kości załóg dzień i noc myślących o prestigach ....i o larsie na tych prestigach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnNcnVnnVKNABKNZANB N n
czy to prawda ze magazynierom tno etaty na 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×