Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Taaa już wsiadam w busa i zapierdzielam na jakaś wichurę żeby się piwa opić i kiełbasy nachlać. A to wszystko w radosnej atmosferze i popierdywaniu o jysk... Żyg bleeee:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał na co mi ta impreza kiedy po dniach cieżkiej pracy nie mam siły sie ruszyć mam biegnąć na impreze firmowa i udawać ze jestem szcześliwy w rodzinie gąsiora mam to w d.u.p.i.e. wole siedzieć z rodzina w domu przynajmniej chwile spedzić z nimi a na kiełbase i piwo to mnie jeszcze stać narazie,a co do imprez to niech każdy sklep we własnym zakresie sobie zrobi a nie bedą mi narzucać w że w dniu wolnym od pracy ja mam jeszcze iść na impreze, niech pomyśla może o jakichś podwyżkach o ulepszeniu warunków pracy.dziekuje za impreze nie skorzystam sami niech sie napiją, może bedzie burza i mógłby piorun strzelić w ta meteorytową i jansy blask oświeci ich tępe umysły.pozdrawiam lud pracujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodzirej
A Rysiu , Pasiu i Zbysiu też będą na imprezce ?? jak tak, to też wpadam :P Rozkręcimy imprezę :D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wy wszyscy zawsze i wszędzie będziecie narzekać? nie ma imprezy -źle , jest impreza -źle. Nikt was nie zmusza do niczego. Jest propozycja i z niej korzystacie albo nie, to chyba proste jest. Wiele w tej firmie bym zmienił ale nikt mi nie powie że wszystko tu jest złe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś pojawiły się wyniki TK. Nie wiecie czy już krąży następny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vatten
Zawsze będą narzekać. Po prostu dlatego że uważają że ten wątek powstał w celu narzekania i jeśli ktoś nie chce się w ten trend wpasować to jest tu niemile widziany, poza tym wiadomo że to pewnie regionalny :) Aż się cofnąłem do pierwszego posta i okazuje się że wątek jednak nie po to powstał, ale myślenia tych "wykluczonych" co to im zawsze źle, to i tak nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vatten
Gość: jeśli Twoje dzieci chodzą głodne, to może pomyśl o nich i zmień pracę na lepiej płatną? Dlaczego je tak krzywdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vatten - człowieku my tylko tu wyrazamy swoje opinie , kazdy ma prawo do swojej. Bawcie sie dobrze - pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj regionalny jest gejem i ostatnimy czasy jakos dziwnie sie zachwuja z kierownikiem. Myslicie ze powinienem komus o tym powiedziec? To duzy konflikt interesow jak ze soba kreca. No chyba ze kiero robi to za pkt. Na ocenie ale to troche dziwkarskie i w*****a mnie ze rebionalny tyle u nas siedzi co tez sie nie zdarzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vatten to pewnie jeden z tych co pojada by sie pokazav kierownikowi regionu jaki jest fajny. Kazda chwila na wazeline jest dobra a co. Tylko uprzedz go za mocno cie nie zapinal bo dostawy nie bedziesz mogl robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak powstaja geje i lesbijki? To nie jest choroba tylko stan umyslu wpajany przez rodzicow w okresie plodu. Masakra bo to wlasnie rodzice robia krzywde swoim dziecia w tym czasie. Polega to na tym ze kiedy para niechce wiedziec co sie urodzi bo bardzo chca.miec chlopca lub dziewczynke i wmawiaja sobie to przez caly okres ciazy to dziecko wpaja sobie to w psychice nawet gdy jest w srodu bo od dawna wiadomo ze dziecko sie rozwija juz tam. dziecko nie moze rozwinac inaczej narzadow ale psychicznie moze sie przestawic. I zamiast oczekiwanej dziewczynki wychodzi na swiat chlopiec ze swiadomoscia kobiety czyli gej lub odwrotnie przy lesbijkach. Straszna masakra. A w ogole powinienes powiedziec ze kiero ma romans z regionalnym, no to chory konflikt interesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie jak powstaja geje i lesbijki? To nie jest choroba tylko stan umyslu wpajany przez rodzicow w okresie plodu. Masakra bo to wlasnie rodzice robia krzywde swoim dziecia w tym czasie. Polega to na tym ze kiedy para niechce wiedziec co sie urodzi bo bardzo chca.miec chlopca lub dziewczynke i wmawiaja sobie to przez caly okres ciazy to dziecko wpaja sobie to w psychice nawet gdy jest w srodu bo od dawna wiadomo ze dziecko sie rozwija juz tam. dziecko nie moze rozwinac inaczej narzadow ale psychicznie moze sie przestawic. I zamiast oczekiwanej dziewczynki wychodzi na swiat chlopiec ze swiadomoscia kobiety czyli gej lub odwrotnie przy lesbijkach. Straszna masakra. A w ogole powinienes powiedziec ze kiero ma romans z regionalnym, no to chory konflikt interesow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhot
nie wiem o co wam chodzi z tym spotkaniem ? nie chcesz to nie jedz, chcesz to jedz...z twojej wypłaty chlać nie bedą. Ja nie jade wole spedzic czas z dzieckiem i rodzina a kto jej nie ma niech jedzie moze na spotkaniu coś...z kimś i bedzie wyż demograficzny ;) na zdrowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam , że impreza to dobry pomysł. Zawsze były komentarze, że nic dla pracowników tylko kierownicy sklepów gdzieść jadą. Wolny wybór. Chcesz jedziesz nie to nie. Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Przynajmniej u Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
jakieś info o 19 rundzie tajnego? :) miał ktoś w tym tygodniu? Pomóżcie zarobic trochę więcej :) :) :) Będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam Wszystkich!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajny przecież teraz chodzi na różnych działach. Ciężko wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny XIX
Mielismy bydlaka na koldrach9szukal letniej) .Malo tego - oddał kołdrę ,która kupił po 3 dniach dopiero(obsugiwałem sam więc z ciekawośći sprawdzałem regulacje magazynowe i byl zwrot!) .Żałosne do jakich firma nasza zmusza wytycznych firme audytującą,aby tylko zabrać troche kasy z tajnego...Może by jysk popatrzył jak w Biedronce wyglada obsługa tajnego? Ale chyba wyniki satysfakcji niektórym do łebków uderzyły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chuu w tego tajnego - "eksperci" z meteorytowej mają takie pojecie o dobrej obsłudze klienta jak o marketingu! Co do integracji , imprez - każdy we własnym sklepie z własną ekipą. A nie specjalnie gdzieś jeździć. Wygodny jestem - nie chce mi się , a chlać piwo to mogę i u siebie w domu. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
Tajny jest na na różnych działach, to wiadomo, ale te rundy są teraz rzadziej i przynajmniej dobrze wiedzieć, że u kogoś np pojawił się w danym tygodniu w poniedziałek albo we wtorek :) bardzo możliwe jest że w danym tygodniu pojawi się w innych sklepach :) niezależnie w jakim dziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imprezy, konkursy itp, a niedługo kolejne cięcia etatów, to tylko mydlenie oczu pracowników, chyba za duże 13stki wychodzą i jakoś muszą mieć na to kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom500
Witam. Mam pytanie, czy u was na sklepach są wózki widłowe? I czy kierownik sklepu musi mieć uprawnienia na wózki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom500
Witam. ponawiam pytanie, czy u was na sklepach są wózki widłowe? I czy kierownik sklepu musi mieć uprawnienia na wózki? Proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomie drogi - wózki podnośnikowe prowadzone ręcznie (nie wiem jak to się fachowo nazywa) A kierownik też dostawę przyjmuje więc Ci kurs zrobią. No chyba ,że jakiś kierownik z "warsiawy" to cały dzień w biurze "pracuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cJNVC
Ktoś wie dlaczego zwolnili kierownika z Chełma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obiły sie wam o uszy podwyżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kier. Z Chełma ponoć powiedział że go kręgosłup boli :) A o podwyżkach i owszem słyszałem prądu, gazu ,benzyny i opłat za wywóz śmieci pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
Czuję, że kolejna runda tajnego będzie w następnym tygodniu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczię
RADZIU do PAPKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialem napisac duzy post o tym jak robi sie c*****o z utargami i ze padniemy w lipcu i sierpniu ze premia roczna to fatamorgana i czym blizej tym sie bardziej rozwiewa ale w polowie mi sie odechcialo bo zlapal mnie smutek pzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem o co ci chodzi. To byl piekny sen. Kazdy powtarzal ze damy rade ze takie wspaniale kampanie ze teraz juz nie da sie zejsc na czerwono. Koniec z tym pieknym snem. Najgorsze ze obiecalem synowi nowy rower bo tak bardzo go chcial wiec jak tak mowili ze pieknie i wspaniale bedzie to obiecalem bo oni obiecywali piekne pieniadze. Jak ja mu teraz powiem ze jego marzenia sie nie spelnia:( znienawidzi mnie za to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×