Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość P266
Wiesz co naprawde na co jak na to nie mozesz powiedziec zlego slowa. Wyplaty sa zawsze na czas i zawsze szybciej. Raz na rok zdarzy im sie awaria i juz afera. Masakra dadza wam palec i juz cala reke chcecie wpierdolic. dziewczyny maja czas do 10 wiec sie ciesz ze w ogole 9 dostales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 928735yb c[b[v43vc4
Ciesz się , że w ogóle dostałeś , kwiaty wyślij - prawda p 266?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZASKÓRNIAKI
ŁASKI NIE ROBIĄ !! Najwyższy czas szukać innej roboty !! bo w tej firmie człowiek się nie rozwija tylko cofa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P266
Prawda:) Panie ksiegowe to jedyne osoby na ktore naprawde mozna liczyc a wypisywanie i czepianie sie czego kolwiek bo na forum chwila ciszy to po prostu zal. lepiej napisz ze na sklepy przyjezdzaja rozdzielniki krzesla brava po 150 szt. albo ze massa sie dobrze sprzedawaly to juz jpodwyzszyli cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
jak massa sie u ciebie dobrze sprzedawaly to nie wiem gdzie ty masz sklep chlopie. A co do Pan to macie racje dobra robote robia ale tutaj chodzi o system jak padnie to wszyscy lezymy od góry do dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Panie i Panowie - ale to forum jest anty jysk , czego się spodziewacie? Pochwalnych poematów na jyska? Ludzie tu wchodzą i odreagowują stresy z roboty , żalą się z absurdów , z którymi codziennie mają do czynienia. Valuesowcy mogą przecież założyć własne forum , co wam stoi na przeszkodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Chociaz po glebszym zastanowieniu ksiegowe to naprawde jedyne osoby na ktore mozna liczyc. Brawo nasza ksiegowosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1.5 roku od złożenia pozwu przeciwko JYSK, dnia 29 kwietnia o godz. 14.30 2013r, zostanie ogłoszony wyrok w mojej sprawie. Napisze tylko tyle, że w czasie ostatniej rozprawy, pozwany nie wnosił o polubowne załatwię sprawy. Mój prawnik w czasie rozprawy dołączył sądowi dodatkowy dokument. Po zakończeniu i wyjściu z sali, i zapoznaniu się z tym dokumentem przez prawnika strony pozwanej, zaproponowano mi pójście na ugodę. Panie i Panowie, trzymajcie kciuki 29 kwietnia, bo oprócz ogłoszenia wyroku w mojej sprawie, będzie ogłoszony wyrok w sprawie koleżanki przeciwko Jysk, i z którą pracowałem w Jysku. Jeżeli chcecie coś zmienić musicie widzieć, że trzeba się zorganizować, zachęcam Was do wstąpienia w szeregi NSZZ "Solidarność" w JYSKu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiwum
czy działa jeszcze archiwum tej strony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racuch to cio**
A o co ich pozwałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racuch cofnij się do strony 75, tam i w poprzednich opisałem co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynierrrrrr
Widze ze posypaly sie sprawy przeciwko firmie.23 kwietnia bedzi etez wyrok o odszkodowanie dla pracownika centrum dystrybucji w radomsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynier1123587265783241874
Magazynierrrrr, zapomniałeś dodać, że kolega pierwszą sprawę przegrał. Jak podajesz informacje to podawaj pełne, wszysy na magazynie o tym wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magazynierrrrrr
O tym nie wiedziałem że przegrał,nie pracuje w radomsku więc nie jestem tak doinformowany jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skdfkdf
To co sie dzieje w magazynie jest trudne do opisania.Jedna zmiana zostaje pracujac 11 godzin po to zeby nastepna poszla wczesniej do domu.Nikt sie nie liczy z naszym zdrowiem.Gdzie tu logika.Ludzie na stanowskach kierowniczych nie maja tutaj nic do powiedzenia,wykonują tylko polecenia swoich przelożonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
W jysku polskim było dobrze do czasu... aż Duńczycy zostawili zarządzanie Polakom. Polak polaka zeżre , przetrawi i wysra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
Opiekunie drogi może tak jaśniej, kto jest żałosny konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiwum
ten pierwszy adres archiwum nie działa ale pamiętam że ktoś podawał inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
Mam wrażenie, że tu przestało chodzić o treść postów. Zwróćcie uwagę, że znikają posty jak leci a nie tylko te z treścią nieodpowiednią dla Jysk. Ktoś się dobrze bawi naszym kosztem. Ależ to musi być gamoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Szwęda się już tajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ctrl V
Jak wiadomo polak polaka w lyzce wody utopi.To jest juz standardem ze polscy menadzerowie wycisna z rodakow 200% normy.Wtedy sa dobrymi menadzerami.Magazynier1123587265783241874 Skoro jestes tak poinformowany to czemu nie napisales ze firma tuz przed ukazaniem sie kilku wyrokow w sprawie sadowej dzwoni do pracownikow i proponuje ugode? Pozdrawiam Modertora po raz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red star
cosik powiązanego..... http://biznes.onet.pl/rosnie-grono-polbezrobotnych,18490,5474017,1,prasa-detal który pracownik zmartwiony by przeżyć od wypłaty do wypłaty uwierzy w Jysk Values...... Największą siłą Jysk byli pracownicy ale skutecznie się pozbyto tej przewagi nad innymi. Później dziw i płacz na górze , że indeksy nie wyrobione, tajny zawalony a kampanie klapa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satysfakcja z pracy
W tym roku budzetowym ocena satysfakcji z pracy jest na wybranych sklepach.Ponoć "losowo". Mój sklep w zeszłym roku bardzo nędznie ocenił firmę i przełożonych.Nie wiem czy wybrano nas naprawdę losowo czy pani Ewa M." losowość" wskazała... Już w innej obsadzie jesteśmy,ale U NAS NIECH NIE LICZĄ NA WYSOKA OPINIĘ! Zabiegi drobne,klika miłych maili od dyrektora regionu nic nie zmienią.Nawet nie zmieni tego to ,ze regionalny wiedział ,że jesteśmy "wylosowani",ze osobiscie przyjechał , motywował i w zawoalowany sposób groził/pochebiał. Czy naprawdę trudno zrozumieć ,że nie jesteśmy bydłem,bezmózgimi debilami i że mamy swoje zdanie różniące się od wizji Jysk z Jysknet czy GoJysk? Po co mi regionalny w czasie wypełniania anakiet ?Czyzby się czegoś bał? Czemu pyta sie mnie jak bedzie po TEJ ankiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama roberta kubicy
Tak się składa ,że to "wylosowanie" do ponownego badania satysfakcji dotyczyło jedynie sklepów które w poprzedniej ankiecie oceniły niedostatecznie firmę. W tym roku nikt nie bawił się w szczerość - i każdy odjebał wszystko na jedno kopyto , że dobrze , że cacy jest. Po co inaczej? Po co? Jak wszelkie rozmowy na ten temat z regionalnym nie mają sensu - on swoje my swoje. Nie jest ,źle ale kto pracuje dłużej wie jak było i ma porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowiec
CO taka cisza na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszyca
i teraz nie wiem co zrobic....chcialam zlozyc cv do jyska,zeby sie przeniesc z biedronki....ale czy nie wpadne z deszczu pod rynne..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
Długi weekend wszyscy sobie zrobili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
ptaszyca atakuj do jyska - nie ma gorszej roboty od pracy w spożywce. Jak trafisz na zgraną załogę - będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-ca
Czy ktoś miał już może 17 rundę Tajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhciuCJcbJ
277 jak tam wynik sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×