Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Zlodzieje
Nie dostalem bo robilem to dla siebie a nie dla firmy. Mam gdzies czy beda nas okradac czy nie bo co za roznica czy ktos nas okradnie czy firma zrobi buble kasa podobna tylko kod inny. Mielismy passe ze pare razu zlodzieje po prostu wybiegali ze sklepu.z towarem albo policja dawala tylko mandat(lapy sie powinmo ucinac za cos takiego kuwa na oczach wszystkich) wiec tym razem mandatu nie bylo no i uciec tez sie nie dalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RMUSZKA
WOW ... oby więcej takich pracowników !! widzę że oprócz sprzedawcy, magazyniera, kasjera, sprzątaczki, księgowej, gościa od reklamacji, serwisanta, zostałeś jeszcze ochroniarzem!! nic tylko pogratulować postawy !! Uścisk dłoni prezesa i złoty ku.as też dla Ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlodzieje
A ten kutas moze byc srebrny? No na zloto jestem uczulony:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAMUSZKA
To już musisz spytać tych co w Gdańsku na meteorytowej siedzą, ja słyszałem tylko o złotych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
nie zdziw sie że za pare tych marnych produktów gdzie cena zakupu pewnie nie przekroczyla 100 zł koles bedzie ciebie nachodził, rozjeb...ci auto bedzie ci groził itp. Znam to z autopsji. Pewnie jestes z siebie dumny ale na przyszlosc pomysl o swojej przyszlosci i rodzinie jak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Powiem tyle - nawet by mi się nie chciało gonić typa. Za to mi nie płacą. A i puszczając wpierdol takiemu złodziejaszkowi -można samemu stać się ofiarą ale prokuratorskiego zarzutu. Jednym słowem jak firma się złodziejami nie przejmuje to ja mam się przejmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cb;KJB;CVKJv ;k;kv
pierdole od jutra przestaje obsługiwać klientów mam to w dupie nie bedę wciskał jakiegoś gówna ludziom za stawkę głodową tylko dlatego, żeby w Gdańsku mogli ciastka wpierdalać przez cały dzień i głupoty wypisywać na gąsknecie. JEBAĆ JYSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAMUSZKA
O to mi się podoba, prawdziwa obywatelska postawa !! jazda z bandą i hołotą !! firma chyba zapomniała kto tu jest od dymania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Mam pytanko, jakie są Wasze wrażenia po wizycie Kena, czego się chłopina czepia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
Są jakieś nowiny o tajnym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahti
do Racuch: taka niby wysoko postawiona głowa że zwalnia ludzi a zamiast napisać słowo "taką" to napisał "takom osobę" ehhh jaką ty szkołę skończyłeś a jedyne co możesz zwolnić to swojego rumaka zapierdzielając do dżaska :) OM-zapierdzielają na magazynie aż im pot po dupie leci a ty chyba nie wiesz co to znaczy sie na zaper... i mieć oczy do okoła dupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
Lahti, Racuch wie co to znaczy się ozapierdalać. Ponieważ wylizać dobrze dupę regionalnemu czy retailowi to trzeba się narobić;) Ja słyszałem że firemka dobiera się do związkowców i zwalnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzys i jego brat Ramzes
"Byrne" czy jak ci tam jest. Kim Ty człowieku jesteś pożytecznym idiotą, czy też celowo zawsze tu zmieniasz temat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4nc ybgrfbe
Racuchu - taki jak ty to tylko chuu w duuu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nklakhfih;kangn;aswo
A może Racuch ty jesteś zwykłym sprzedawco na 1/2 etatu i Ci 20 już na kanapke ze smalcem nie stać i pieprzysz takie głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty BHP
Ta firma zaraz padnie przy takim zarządzaniu. Jak można robić takie numery pracownicy bez szkoleń Wymiana bilbordów na wysokościach , dostawy po jednej osobie. Mam potwierdzone informacje że OM uciekają na L4 przed redukcją etatów na 3/4. Docelowo do końca kwietnia OM na 3/4 etatu etat n ado sierpnia tylko kierownicy na cały. Podobno w West 6 już całe załogi sklepów uciekają na zwolnienia . Do czego doprowadziliście super zarządcy z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Kryzys i jego jakiś tam brat, czy trzeba być idiotą i w jakim sensie pożytecznym, żeby na forum zadać pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRESTIGE
DO ANTY BHP A skąd ty takie informacje posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duzy sklep
Naprawde robicie niepotrzeny zamet. Z tym 3/4 to racja ale tylko male sklepy w jakis malych miastach. Jak sluchacie swoich kierownikow i liderow to zapytajcie sie o szczegoly anie pewnie po cichaczu podsluchujecie pod drzwiami slyszycie to co chcecie i glupoty piszecie bo gubi was powierzchowna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pitu pitu patapon
Pitu pitu pitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dear friend
Remember dear friends yes we can! Jysk is only one step to better life somwhere in this company someone reach the justice and this company will be destroy but not now. Focus and you will be rewarded. Big L is with you my friends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007007007
Powiem tyle ze 2 gile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czas1410
Koledzy tajny juz nie chodzi w tych samych miejscach. Nie mieszajcie sobie to ze byl u ciebie na koldrach nie znaczy ze bedzie w innym sklepie. Naprawde bedziesz czekal na koldrach a on przyjdzie na szafy i masz pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawał:)
Młody, niedoświadczony człowiek dostał pracę w pewnej wielkiej, bardzo znanej firmie. Pracował przez tydzień, radził sobie średnio, a tu nagle wzywa go dyrektor biura: - Szanowny panie - mówi - zdecydowaliśmy się przenieść pana na wyższe stanowisko. Teraz będzie pan kierownikiem działu. Tak też się stało. Po tygodniu dość marnej pracy, młodego człowieka wzywa szef koordynacji działów: - Szanowny panie - mówi - zdecydowaliśmy się pana awansować, teraz będzie pan szefem filii w naszym mieście. I tak mija kolejny tydzień takiej sobie pracy - ale oto główny szef, czyli najważniejszy boss, wzywa młodego człowieka do siebie. - Postanowiłem Cię awansować. Teraz będziesz szefem naszej firmy na całą Polskę. Twoja pensja będzie dziesięciokrotnie większa niż dotychczas. Będziesz miał do dyspozycji służbowe auto, własny gabinet, będziesz wyjeżdżać na wiele zagranicznych delegacji. - Dziękuję! - mówi ucieszony młody człowiek. - I tylko tyle? - mówi boss. - Taka propozycja, a tu tylko "dziękuję'? - Dziękuję, tato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuyvbthr
"Dear friend Remember dear friends yes we can! Jysk is only one step to better life somwhere in this company someone reach the justice and this company will be destroy but not now. Focus and you will be rewarded. Big L is with you my friends." Czyzby wielki Keneth przemówił:) In polish please! We are in Poland and we speak polish Dear "Mystery Man"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty BHP
W 100% pewna bo z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z-ca
Potwierdzam . Tajny dalej na różnych działach. U nas materace i zwrot. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajny wewnatrz inteksA
U nas tajny znowu na meblach (w ostatnich 6 rundach 4 byly na meblach...) więc szukajcie po sklepie i liczcie na fuksa i własne doświadczenie ,bo przy takiej obsadzie ,tylu wymaganiach , tajnym w dostawę , tajnym w niedzielę , wyzerowanej motywacji u pracowników zakrawa to na rzecz niemozliwą .A jeśli doddac to ,że za dobrze obsługiwalismy tajnego (50 % premii - obróciło sie to przeciw firmie) i firma za duzo na tym straciła to nie liczcie na reklamację - premia pana Artura zależy od braku naszej premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chill out
Chlopaki i dziewczyny jesli chodzi o tajnego to luzik naprawde bez spiny. Nie chodzi o to by obsluzyc kazdego klienta tylko tego ktory poprosi o pomoc a takich jest o wiele mniej. Tajny musi poprosic o pomoc wiec te 10% za podejscie mozna olac i robic swoje a jak juz podejdzie to dajesz na kolejne 90%. Naprawde dziala sam po sobie moge powiedziec bo ja tylko tak obsluguje i ponizej 85 niezszedlem a za to jest premia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
juz myslalem ze w tym miesiacu wyplaty nie bedzie ;) moze niedlugo firma bedzie sie spozniac do 20 bo SC sobie rady z systemem nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×