Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Długi weekend
Łikend srikend. 2V - włożenie cen (i dodruk wszelkich innych formatów,ekspozycji;rabatowanie tego ,na czym przypadkiem cen nie wyjeto z dwóch wcześniejszych gazetek we wtorek wieczorem),reklama w tv (brak Porto i Brava - jak zawsze),zrobienie papierów tygodniowych i miesięcznych,tłumaczenie się regionalnemu czemu w IV indeks był taki ,a nie inny.W międzyczasie wściekły klient chce kupić Campmana leżak za 60 zł (mimo ,ze gazetka sie skończyła),bo dajemy gwarancję ceny przecież.A juz wogóle nie rozmumie dlaczego nie wiem kiedy towar przyjedzie ,bo nic go nie obchodzi ,że coś do zamówień jest zablokowane (czy w tej firmie kiedykolwiek ktoś zamówi w X,pół roku przed otwarciem sezonu ogrodowego, 900 000 campmanów,900 000 krzeseł Brava i 500 000 stolików Porto? - po jakiego grzyba nam magazyn centralny az do nieba ,skoro w nim nie da sie zmieścic tego co dobrze idzie ,a nie gów..a typu regał New York,regał Saco,biurko Meneza czy stół Juventus?).Obsada u nas kompletna czyli dwie osoby na rano (obydwie pewnie kaca będą miały) , dostawa przyjeżdza też. Cos przegapiłem? - wyjdzie w praniu... I jak kur..a słyszę w mediach "długi weekend" to bym miał taka chęć temu od gadania od łiikendzie tak przypi..ć ,że chyba by pomyślał ,że ma na imię "Długi weekend" . Pozdro dla braci wyrobniczej ! I niech indeksy poszybują! (w piz..u)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie bongo
Bracie Długi łikend, święte słowa wypowiedziałeś, mnie też ciarki przechodzą na myśl o tym długim gównie. Jedynie co mnie pociesza to to że przyleze do roboty na kacu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszyca
sama nie wiem...wyslalam,zobaczymy czy w ogole ich zainteresuje...fakt w spozywce przerabane,ale co jak co to w biedrze nagodzin wlasciwie nie robisz ,konczysz zmiane idziesz do domu,chyba,ze w razie potrzeby,ale to baaaardzo rzadko jest potrzeba dorzucenia godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjguut
To tez zależy jak się nastawisz do tej pracy,czytając te forum to na pewno negatywnie,ale nie każdy sklep ma taką samą zgraną/nie zgraną załogę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjguut
Myślę,że pozytywne nastawienie to podstawa a reszta zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowka
A jak tam po dzisiejszym dniu myślałam że oszaleje nie no ludzie powariowali jak by pierwszy raz sklep zobaczyli tylko sklepy otwarte no to co tu robić w domu idziemy porobić bałagan nie no dzisiaj to przeszli samych siebie mam po dzisiejszym dniu dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvjhbjhbjh
Czy ktoś coś wie więcej na temat SMT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
SMT - podobno to takie upychanie dziur na sklepach. Tak słyszałem od innych pracowników, ale jaka jest prawda to chętnie się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
SMT czyli pranie mózgów z nadzieją na stanowisko kierownicze. A tak naprawdę kto z poprzedniej rundy został kierownikiem sklepu i się utrzymał na tym miejscu ? Ja nie słyszałem o takim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloł
Violetta a co mnie obchodzi co klient zrobi z szafa (kobieta) masz towar klientowi dostarczyc do drzwi i tyle a co on z nim zrobi to juz nie twoja sprawa. Chyba ktoś kto jedzie po szafe musi byc swiadom ze sam sobie bedzie musiał załadować ten towar np. do seicento ;) A jakbys w castoramie kupila 50 paczek kafli podlogowych to myslisz ze jakis pracownik by ci to zapakował ? Co do Meteorytowej ciekawie kiedy 2 maja odrobią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO ELOŁ
No tak tylko jak po bruxele przyjezdza kobieta bo i tak się zdarzało to co robisz wystawiasz za drzwi i zamykasz magazyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wołek roboczy
Nie no zależy jaka kobieta. W wersji klasycznej, czy jak poseł Grodzka, bo jeśli tak to niech sam sobie pakuje tą Bruxele do Corsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Tajnego odwołali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce slowko :P
kuzwa, z miesiaca na miesiac wyplaty sa coraz pozniej. Zamiast zaczac przelewy od sklepow, bo na nich ludzie zarabiaja pare groszy i czekaja, to jak zwykle zaczynaja od siebie na gorze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JYSK
Tajny dzisiaj już atakował! Bądźcie czujni! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mody22
dorzuce slowko :P Zgadzam się z Tobą.Nawet nie raczyli poinformować na gęsionecie że są dostępne wyniki premii za kwiecień (chyba że coś przeoczyłem) ale nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskjysk
Niedzielny robol: z tego co wiem, to kilku wyszkolonych z SMT objelo swoje sklepy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8997797097875
"satysfakcja z pracy " po twojej wypowiedzi czuć, że niezły jesteś .Pewnie trzymasz władzę zamiast E.M. ale już nie długo nadejdzie twój słodki koniec bo tacy zadufalcy szybko lądują na bruku więc kup sobie prestiga to będziesz miał miękkie lądowanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzkie granice
Jestem ciekaw jak bardzo trzeba być słabym i bezwzględnym, by w imię utrzymania się przy korycie zrezygnować z siebie? Miałem przyjemność obserwować transformację pewnego "uroczego" dyrektora. Smutny przypadek. Ciekawe czy stać go jeszcze na jakąkolwiek refleksję, czy raczej działa w myśl zasady: "Nie myślę, nie czuję, WYKONUJĘ!"? Takie życie musi być nie do zniesienia. Lęk spowodowany utratą Ja musi być dojmujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektorekkkk
A czy wie ktoś co się dzieje ze firma nagle zmieniła stanowisko w sprawach w sadzie i sama proponuje ugody?Czyzby bali się wyroków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saa
Ostatnio coś ucichło na forum :) A już w czwartek start wielkiej kampanii 150 sklepów i będziemy biegać między magazynem, ceratki i kasą i jeszcze wypisywać kupony rabatowe, oczywiście we dwie osoby na sklepie. Coś dawno nie było tajniaka, chyba za dobrze wypadło i teraz chcą kompletnie nas zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhot
no właśnie te kupony już widzę ten młyn...czytałem regulamin 3 razy i chyba jestem takim pustakiem że dalej nic nie rozumiem. Tak zawiłego teksu nie czytałem od czasów szkoły średniej. Ktoś kto to wymyślił nigdy nie był na sklepie tym bardziej na kasie. Wypisywanie tego a później sie z tego rozliczanie no porażka. Btw jak to możliwe ze już brakuje kuponów w oryginalnych pudełkach ? kto je zajumał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byrne
Czy ktoś pomyślał i przeliczył ile trwa przekazanie samej informacji klientowi a nie mówiąc o tłumaczeniu na czym to polega, konkursy różnego akcje promocyjne SUPER zawsze coś nowego, ale chociaż raz pomyślcie, ze my kasjerzy nie tylko kasujemy i często jest taka osoba sama na kasie czemu wszystko zawsze spada na KASJERÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuyvbthr
Debile nic więcej - tyle mozna powiedziec o twórcach całej akcji promocyjnej. Pelno biurokracji - beda tworzyc sie kolejki. Naprawde ta firma jest niepełnosprawna w swej dzialalnosci i organizacji pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrów
i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii JAJA
Pani procedura i dupos wlazus administracjonus grzebalus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfggedgedg
Nie wiem czy pamiętacie jak było w biedronce kilka lat temu.Zobaczcie jak jest teraz.Polecam artykuł. http://praca.wp.pl/title,Najlepszy-pakiet-socjalny-jest-w-Biedronce,wid,15665263,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...i ...
I nikt nawet nie był na tyle naduty ,aby wpuścic i chociarz zgrzmoicić? Kupony informujace o rabatach należy schować , o niczym nie informować klienta i dopiero na wyrażne jego/jej żądanie dać papierek dający przyszłościowy rabat.Zapraszm twórców pomysłu do trzech najbardziej obleganych sklepów w Polsce w celu objasniania zasad, niuansów,wątpliwości i drażliwości. I do powtórnej OBOWIĄZKOWEJ wizyty kiedy już kupony wejdą w życie i trzeba będzie walczyc z klientem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poagvoijbgvioj
No już jutro start kolejnej wielkiej kampani. Czyżby się znowu okazała wielką klapą? Znowu regionalni będą zastraszać pracowników na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×