Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
TYLKO BEZ PEWEXU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy tajniaka dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wam idzie mierzenie magazynów? Macie już narysowane makietki? Przecież trzeba wszystko p*****lnąć i im narysować, właśnie teraz!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Zajebisty
Dostaliście już informację z kadr dot. obowiązkowych badań pracowników? Podobno każdy ma dostać kopertę ze szczegółowymi pytaniami, plus zrobić jakieś badania krwi i czegoś tam. Juro będę widział o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_ja
Faktycznie dostałam dzisiam meila o przykrym tytule - ODMOWA. Szkoda, dla mnie jako studentki była to bardzo atrakcyjna oferta. To znaczy, że kobiety mają marne szanse? A co do kierownika to słyszałam, że nie jest taki zły... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dostaliście już informację z kadr dot. obowiązkowych badań pracowników? Podobno każdy ma dostać kopertę ze szczegółowymi pytaniami, plus zrobić jakieś badania krwi i czegoś tam. Juro będę widział o co chodzi." Tak - będą robić badania krwi i kału. Muszą dowiedzieć si czy macie robotę we krwi czy w d***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do młoda_ja No właśnie slyszalas a co nie ktorzy z nim pracowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi badaniami to na serio czy jaja sobie robicie? Zbadaja nas w piątek ile kto ma % we krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyskowiec
Mam pytanie o stan etatów na sklepach był już kiedyś ten temat poruszany ale chciałbym porównać np. ile jest etatów na 217 w Poznaniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest ktoś z 219 od Wisińskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyznawcy values- obowiązkowo przypominam wam o gumkach! Nie narażajcie swoich przełożonych na ryzyko. (tyle teraz chorób) Normalni pracownicy jysk nie przesiąknięci "miloscia" do tej firmy szczerze was dopingujemy i gratulujemy oddania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co niektórzy tu wypisują jest chore. Przez swoje wpisy obrażają normalnych pracownikó, którzy po prostu pracują . Nie liżą nikomu d**y!!!!! Po prostu mają pracę to pracują. POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj gosciu - grunt to humoru nie tracic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam Panie i Panowie, głowy bolą po imprezie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no bylo ostro:P wyrwalo sie kilka lasek z dzaska:P Wszyscy z******i w umór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
głowy jak głowy czy d*peczka kogoś po imprezce nie boli hahahaha. Fajnie było za rok tez tak chceeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja bym chętnie powtórzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Zajebisty
Hej, dajcie zdjęcia z tej imprezy, wrzucajcie filmiki na YT. Chciałbym zobaczyć jak się bawicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impreza z***bista te falszywe usmiechy regionalnych ktorzy cie wyjebia na pysk bez mrugniecia za malutkie przewinienie lub brak obrotow, pijani najlepsi kumple co cie kopna w d*pe jak beda mieli zly dzien. Te tysiave w******e w bloto pieniadze, kyore mogly by isc na cos innego bardziej przydatnego. No i oczywiscie najwazniejsza sprawa tlumienie wewnetrznego pracowniczego buntu jaki narasta w nas co chwila. Ale co tam napijemy sie, pojemy, posmiejemy i bedzie wspaniale, od razu praca w kopalni idzie lepiej. Hej ho hej ho do jysk by sie szlo. Zal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.youtube.com/watch?v=LKk0GciXd3Q i jak to jest że zamiast pomóc się rozwinąć mniejszym i starszym placówką cały czas są otwierane nowe całkowicie niepotrzebne, które dodatkowo zabierają klientów wcześniej otwartym sklepom. W Danii z której pochodzi firma już od dawna nie otwiera się sklepów bo wiedzą że jest to całkowicie niepotrzebne. Konkursy?? jakie konkursy, pobijmy Duńskich kolegów, śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś już poznał nowego dyrektora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew sprzedawczyk
W końcu ktoś robi porządek z tą "bandą i hołotą" !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez o to chodzi tym polskim klakierom - taki kiero czy regionalny ma byc slepo zapatrzony w jysk i nie liczy sie czlowiek - kasa kasa , wynik finasowy kazdym srodkiem i poswieceniem musi byc zrealizowany! W imie oczywiscie misji - values , nowa religia p*****lnietych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sboss
nic sie nie zmienia w tej firmie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie jak dalej plakaliscie na forum tak dalej placzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Z***bisty - to po co czytasz to forum? Lizid*p czy w******y?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Jestem Z***bisty - To po co czytasz to forum? Lizid*p czy w******y z Jysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zna ktos sposob na mala niedzielna awarie systemu? Tak od 11 do 19.55? Wszystko brane pod uwage, dawac tylko takie czego nie mozna wykryc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrzeby są coraz wyższe. Niestety płace nie rosną tak szybko jak koszty życia. Trochę poczytałam nt przychodu pasywnego i obecnie buduje biznes w marketingu sieciowym. Wg mnie będzie to motor napędowy gospodarki za kilka lat. Założyłam stronę internetową www.pieknoiuroda-fm.pl Praca na etacie niestety nie jest już wystarczająca oraz ciągłe informacje o emeryturach nie są optymistyczne. Jeżeli ktoś chce się przyłączyć to zapraszam. Wszystko wytłumaczę - nie jest to trudne a biznes można zostawić dziecku w spadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×