Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
ssijcie mi pałe juskowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich bardzo serdecznie :) Czy ktoś spotkał się z audytem tajniego klienta w swoim sklepie w tym tygodniu? Będę wdzięczny za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihot
jakim audytem tajnego co ty pierniczysz ? audyt to audyt a badanie tajnego to regułka która trzeba odwalic i miec nadzieje ze ten ciul wszystko zanotował !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja drogą to są s*******ny żółtki ( w zawiązaniu do tego linka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozak2000
twój stary pracuje w jysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj jyskowcu młody (i stary też) - rób tyle ile musisz , rób przerwy kiedy tylko możesz , zdrowie masz tylko jedno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to juz nie ta firma co kiedys!! Tzn firma jest spoko ale to jest jakas paranoja kto w naszej Polsce ma w tej firmie wyzsze stolki!! Mam nadzieje ze znajdzie sie kiedys ktos i wywali tych co trzeba na zbity py..sk!! Jak ktos wyzej napisal, niech poczuja strachprzed bezrobociem!! Przeciez kazdy z nas wie jakie to pajace i co rusz to jeden z drugim wymysla jak zastraszac ludzi przed utrata pracy!! Paranoja jakas!! Ja sie pytam jakim prawem??!! Twoje to??!! Chamie jeden z drugim!! Zaloz se firme i se ludzi traktuj po swojemu a odpier...sie od pracownikow Larsa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lars to ma cię w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda firma ma swoje plusy i minusy i to co piszecie to w wiekszosci prawda ale nic mnie tak nie wkuriwa jak co chwile otwieranie nowych sklepow. Zamiast zajac sie starymi sklepami, znalezc inne wieksze miejsca na nowe otwarcie i przenosiny i pomoc sie rozwinac sklepom to caly czas otwieraja nowe niepotrzebne sklepy. Rok temu otworzyli w mojm dystrykcie sklep i widze ze zaraz beda otwierac obok kolejny. Nie patrza ze stary sklep w tym miescie ma problem z utargami a nowy tez ledwo ciagnie to po co jeszcze otwierac kolejny? Kuwa co za gunwo ogarnijcie sie. Jysk to nie biedronka my nie sprzedajemy art. Pierwszej potrzeby wiec po co otwierac nowe. Prosze niech ktos z administracji mi to wytlumaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwieracz sklepów
Odpowiedź jest prosta - mają cel otworzyć co roku naście sklepów, szukają i szukają a jak kończy się rok to otwierają gdzie się da by zrealizować plan - mogą otworzyć nawet na drugiej ulicy - a i za wyrobienie planu czyli otwarcie tych sklepów kasują premię - nie taka jak my:-( dunole są szczęśliwi, nasi są szczęśliwi bo licznik bije i jesteśmy coraz więksi, a martwią się sklepy , gdzie sprzedaż ledwo co zipie, a oni otwierają nowy sklep robią kampanię otwarciową za grosze i na najbliższy kwartał obrót mamy z głowy - widzisz tu logikę - ja nie, ale ich interes bardzo wyrażnie. pozdro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia o jednym ze sklepów jysk (znaleziona w internecie) - "Od kilku lat jestem klientką Państwa sklepu. Od jakiegoś czasu bardzo razi mnie postawa jednego pracownika,Pan ten bez żadnych skrupułów ani krępacji potrafi beknąć na cały sklep,na taką sytuacje natknęłam się już kilka razy" Dobre:) Gratki dla tego pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia o jednym ze sklepów jysk (znaleziona w internecie) - "Od kilku lat jestem klientką Państwa sklepu. Od jakiegoś czasu bardzo razi mnie postawa jednego pracownika,Pan ten bez żadnych skrupułów ani krępacji potrafi beknąć na cały sklep,na taką sytuacje natknęłam się już kilka razy" Dobre Gratki dla tego pana A to pewnie o kierowniku z Zamościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś wie dlaczego firma do oblicznia średniej do premi wzięła pod uwagę runde 16,17 i 18 a nie trzy ostatnie czyli 17, 18 i 19, w ten sposób mój skle stracił 20%. Czy to wynika z regulaminu czy po prostu robia nas w balona i w ten sposób pozbywają nas z kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze liczą do wypłaty rundy z lipca, jeżeli wyniki za 19ta podali w sierpniu juz, to policza ja do kolejnej wypłaty. Też kiedyś sie tym zainteresował u nas ls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łupać , Łupać i jeszcze raz ŁUPAĆ !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka lat pracowałem w Jysk, była zgrana paczka wiec dalo sioe znieść ten caly burdel, gorączki tropikalne, dostawy w pojedynkę, zmiany cenw dwie osoby do 23. Jednak pewnego dnia góra postanowiła wyj....ć kierownika który stał się niewygodny bo stawał po stronie pracowników, chciał poprawy jakości pracy, klimy....itp. Na jego miejsce wstawiono kierownika z zewnętrznej rekrutacji, z brakiem pojęcia gdzie pracuje, d**a przyrosła mu do fotela w biurze, gdzie po pierwszym przepracowanym lecie wstawił sobie klimatyzator, gdzie podczas wizyt regionalnego włazi mu w d*pe bez mydła, a musi włazic bo jest na jego łasce, bo ten kieruje jego r****mi podczas kiedy on-kierownik sklepu bladego pojęcia nie ma o kierowaniu sklepem. Tacy właśnie kierownicy są wygodni, i chcieli by na gorze aby wszyscy tak zachowywali się , jednak w takim przypadku nie miał by kto pracować-zapier.....dalać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie ma być ta integracja? będzie wolny dzień? może regionalni po jednym na sklepie będą pracować w pocie czoła :) w zastępstwie swoich mróweczek. Swoja droga może tym razem administracja zastąpi pracowników kiedy oni będą się integrować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kierownika z zewnętrznej rekrutacji, z brakiem pojęcia gdzie pracuje, d**a przyrosła mu do fotela w biurze, gdzie po pierwszym przepracowanym lecie wstawił sobie klimatyzator, gdzie podczas wizyt regionalnego włazi mu w d*pe bez mydła, a musi włazic bo jest na jego łasce, bo ten kieruje jego r****mi podczas kiedy on-kierownik sklepu bladego pojęcia nie ma o kierowaniu sklepem" To jest typowo polskie - wśród nas pełno świń udających ludzi , bez własnego zdania , pachołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze to ująłeś/aś , wśród nas pełno świń!! Ci co maja wiedzieć , że to o nich to z pewnością wiedzą :D :D Błazny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whisky and cola
Ej hallo, cała góra mnie słyszy ?? jak już tak wszystkich zapraszacie pewnie dlatego że zbliża się (badanie satysfakjci z pracy) to że robicie imprezę za naszą kasę to nie znaczy że jesteście tacy zaje....sci. A więc słuchajcie , jak będziecie robić zakupy na tą "impreze" to nie zapominajcie o browarze i whisky and cola :) no flaszkie też może być :D A jak już tak chcecie wchodzić w d...e to poprawcie WARUNKI PRACY a później pogadamy :] pozdrooo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech lepiej prezerwatywy kupią - dla lizod*pów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanko Na jakim etapie jesteście ze skręcaniem mebli i rozbudowywaniem szarych regałów, no nie mówiąc o nowych konceptach na trzech działach.bo nasz sklep jest w czarnej d***e. Wy tam od myślenia zejdźcie na dół i ogarnijcie się z tym natłokiem pomysłów jesteśmy tylko ludźmi i mamy ograniczone możliwości fizyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty im na maila gdańskiego to napisz a nie na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazelina i gumki to tam się na pewno przydadzą. "Pokaż kierownikowi regionalnemu pełne oddanie , wykaz się co możesz zrobić dla jysk! Values!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_ja
Czy ktoś wie czy ten etat na 3/4 w Sosnowcu jest nadal wolny? Aplikowałam pod koniec lipca i nie wiem czy jest sens czekać dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbigniew  sprzedawczyk
A mogę zabrać kajak na imprezę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz.Bierz kajak.A jeżeli masz podwodny to też bierz.I nawodny również! Nie wiem po co ci on ,ale bierz - będzie weselej .My zabieramy sporo gadzetów z wyposażenia Jysk i mamy zamiar użyć je nieco inaczej niż koncept przewiduje...Ale bedzie jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumy bierta nie p*****lta bo nie bedzie o czym w go jysku napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jony Bravo
Zbigniew_sprzedawczyk to gdzie masz to spotkanie ze kajak bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×