Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość Pasztetowa z Larsa
Tzw. premia roczna, to jest zwykła ściema, co do tego byłem przekonany od początku. Zmieniono warunki premiowania tylko i wyłącznie dlatego, żeby ograbić ludzi z pieniędzy, które wypracowują. A cała ta pijarowska zagrywka ma się do "skandynawskiego modelu zarządzania" Jak kadra zarządzająca Jysk do wzorcowej inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie impreza fajna sprawa, nie tylko kierownicy mogą gdzieś pojechać i się wszyscy ze wszystkimi poznać. My tylko od czasu do czasu na telefonie pogadamy. A co do kierownika z Chełma, to też dziwna sprawa-ponoć lubiany chłopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dream about green index? Puff like a f**king bubble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwjfaV
ty niedzielny robol z jakiego sklepu jesteś( domyslam się, że z regionu 5). Pewnie Lublin albo Biała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jej zarzucacie ?co ona wlasciwie takiego robi ze tak mowicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
Katarzyna moim zdaniem jest wporządku. Sprawdza realizowanie procedur przez sklepy. Bardzo ważne funkcja w firmie. Mając z Nią audyt jeszcze przed zwolnieniem lekarskim wszystko było czarne na białym, jeśli coś było robione prawidłowo to ok, jeśli nie to normalna rozmowa dlaczego nie i jak poprawić i po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski111
A co wam ukradł i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem tak nie pytajcie się co wam da Jysk tylko spytajcie się co wy dajecie Jyskowi :) A na premię roczną my mamy szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Achtung! Achtung! Tajny wyruszył na łowy, unas był na biurkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielny robol
U mnie był po zapasowy kij do szczotki Price Star ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie byl zareklamowac olejek cytrusowy bo jebie niemilosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jobol
a ja dostalem 22 zł premi huraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viadontorello
Witam wszystkich :) Potwierdzam informacje o tajnym i rundzie która rozpoczeła się w tym tygodniu :) Bądźcie czujni bracia i siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiadomo cos wiecej na temat imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big magazynier
a j.... ta impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jadę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja jadę i pokażę regionalnemu jak świnia wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekaw jestem co za nowości pokażą się w nowym sezonie meblowym. Jeżeli chodzi o spotkanie jest to dobrowolne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radku nie ładnie usuwać postów na swój temat oj nie ładnie prawda w oczy kole oj oj zamist robić sisy i uwalac bo puste półki i temu podobne ty siedzisz i czytasz posty prawdy na swój temacik nie ładnie premii nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik Magazynuuuuu
Czytam to forum od ponad roku,i jestem przerazony tym co tu widze.Non stop jakis wypociny,narzekania jak wam zle,jaki zenek to fiutt.Ludzie lepiej wam od tego?Nie lepiej zmienić prace?Znaleść coś lepszego?No chyba że to taki typ człowieka,musi pokazać całemu światu jaki on jest nieszczęsliwy,że musi pracować w jysku.Żałosne to się już robi.P.s Nie jestem kierownikiem ani żadnym pracownikiem administracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie musisz czytać. Jak czegoś nie lubię , to nie czytam , oczywista oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty nie musisz płakać jak Ci ciężko i źle.Wystarczy troche ambicji i zrobić coś ze swoim życiem.To nie czasy niewolnictwa.Nikt Cię nie trzyma w jysku na siłe.Czy jysk jest jedynym pracodawcą w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pocałuj mnie ty biedny misiu serdecznie w duuuu - co ty myślisz frędzlu ,że param się tą gównianą robotą w imię wyższych ideii , valuesów i c**j wie czego? Robie bo robic trzeba - a jak taki ambitny jestes to z*********j slepo wierzac w jysk i ta zawrotna kariere ktora mozesz zrobic. Martw się o siebie. Co ja jestem tworcą tych blisko 160 stron ? Ludzie widocznie musieli odreagowac , że spontanicznie powstało to nieoficjalne forum. P********ia o szopenie i zachwytów nad jysk to w mamy w go jysku i biuletynie ąż nadto, że sie rzygać chce. W polsce nie dorobisz się niczego - jesli nie kombinujesz , nie lizesz d**y , nie z**********z za pol darmo non stop - jak jestes taki do przodu poswiec wszystko , poswiec sie calkowicie. Upajaj sukcesem - kierownikiem zostaniesz zarobisz te 3 koła z*********jac od zmierzchu do switu , niejednokrotnie przychodzac nieoficjalnie do pracy odpierdalajac robote na ktora w cywilizowanym kraju mialbys czas w normalnych godzinach pracy. Bedziesz taki spełniony ze aż k***a cie w biuletynie opisza i twoj sklep w tej galerii supermenów wszelakich co super sprzedaż robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do czego służy tajny.... -do ciecia zarobku poprzez uzależnianie od niego premii (kiedys tajny to nagroda , dyplomik a teraz ucięcie % premii - wskaźnik efektywności..... hmmm dają rade na 100% klienta obsłużyć to ciach im kolejny etat obciąć a niech spróbują w 3 etaty sklep utrzymać a jak nie dadzą rady to większe oszczędności dla firmy, premie etc Inna bajką jest w ogóle rozbieżność w wysokości zarobków (podstaw) na tych samych stanowiskach w podobnych obrotowych sklepach ale w różnych miastach...... bruxelka wszędzie waży tak samo i flower zbryla się też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhot
a co z materacykami dmuchanymi ? u nas miesiecznie 4-5 wraca deluxów tez wiecie ile to w plecy w regulacjach ? aż strach pomyslec co bedzie po urlopach... cały ten szrot zapcha nam magazyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Materace dmuchane wracają do nas niczym bumerang. Ale z nimi jest tak że ludzie traktują je jak normalne łóżko. A że jest słabe to pęka. U nas jak dobrze pójdzie to tak z 1o. 15 wraca miesiecznie. A Gdańsk dobrze o tym wie. Dlatego tez dostaje kontener materacy gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dar pomorza - a Ty wiesz ile kretynów jest , którzy wierzą w to co im gdańsk powie , jawnie popierają. Robociki takie odchowane na propagandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar pomorza
Nie wiem czy wielu jest takich, wiem natomiast że robią to nie dla tego że w to wierzą ale że muszą, bo maja kredyty, beznadziejnie poukładane życie rodzinne itd. wiedza też że jak tego nie zrobią to na ich miejsce znajdzie się 10 którzy to za nich zrobią i za połowę tego co oni dostają, wiem bo nieraz na otwarciu nowych sklepów słyszałem jak sami dm-owie mówili że maja to głęboko w d*p... bo ktoś (wiadomo kto) im kazał to zrobić bo jak nie to sami będą mieć z tym problemy, i tak napierdzielali , ale jak długo to wytrzymają to już ich sprawa. To jak z narkotykiem jak chcesz się od tego uwolnić to musisz z tym zerwać - z tą chorą robotą, wieczną pretensją i to wszystko dla idei by ktoś mógł się pochwalić na grunwaldzkiej(.... upsss teraz chyba gdzieś indziej) lub w danii jaki to on nie jest świetnym kierownikiem czy dm - em. No ale już dość tego - co mnie to kur..... obchodzi - to już nie mój świat. Trzymaj się "gościu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jysk...
Ostani ale jesteś wulgarny!!!! normalnie patologia z Ciebie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podwyzka
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tegorocznych podwyżek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×