Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe kto taki mądry pisze takie rzeczy ... nawet gdyby tak było to po co tu pisać o tym...Są ważniejsze sprawy niż ktoś tam coś tam z kimś tam... jak np...trzynastki...na które ludzie czekają ...Pozdro jyskowcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję osób chętnych do stworzenia własnej sieci konsumentów. Masz ogromną szansę dorobić lub stworzyć własny biznes. Nie szukam sprzedawców ale osób, które potrafią wykorzystać swój potencjał i są przy tym przedsiębiorcze. Weź przyszłość w swoje ręce, a nie będziesz się musiał martwić co będzie za 10 lat. Poświęcając trochę swojego czasu teraz możesz zabezpieczyć przyszłość swojego dziecka (biznes jest dziedziczony), a to już wiele:D zapraszam na moją stronę www.pieknoiuroda-fm.pl lub pisz na priv. A jeżeli Ty nie jesteś zainteresowany to może jakiś Twój znajomy potrzebuję zarobić trochę kasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhujjyssm
miete to mozesz czuć do kolegi, związek jak dobrze ukrywany to jeszcze przejdzie ale jak bedzie małżenistwo to w najlepszym wypadku jedno z was zostanie przeniesione do innego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd i porażka tyle mam do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary bimbrownik
Przyjacielu, który kilka postów wyżej przejawiasz zaniepokojenie swoją trzynastką. Powiedziane zostało, że mają czas do 30 września. Z tego też powodu nie spodziewaj się tych paru złotych przed tą datą. Otóż dlatego, że jaczejka zarządzająca tym kołchozem, spekuluje tymi pieniędzmi gdzie się da, żeby jeszcze kilka złotych na tym ugrać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam nikt nic nie pisze na temat przyszłych cięć etatów nikt nic nie wie masakra znowy sie zaczyna pod kloszem wszystko up********e wszystkim etaty kasy samo obsługowe tajny bedzie zadowolony i ch*j towar sam sie wyda bo po co komus płacić, sami sracie sobie w gniazdo jestescie w czarnej d***e i dobrze niech to gówno jeszcze bardziej bedzie wiekszym g****m, skandynawska kultura w polskich realiach, jak wam nie wstyd wiecej towaru wieksze wymagania czy ludzie sa to cyborgi co mozna wgrać mu valuesy i do roboty, juz nie chcecie płacić za godziny dopracowane bo za dużo kasy szło nie wspomne o resztkach całoetatowców, ja sie pytam i prosze o odpowiedz KTO MA PRACOWAĆ pytam sie, kase na nowe autka macie dla dm-ów a na inne rzeczy nie, bagno i trwoga róbcie tak dalej a bedzie lepiej, pozdrawiam ludzi tyrajocych jak woły za marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysiuzbysiu
a mi sie podoba w jysk fajna atmosfera dobra kasa praca lekka latwa przyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Witam nikt nic nie pisze na temat przyszłych cięć etatów" - to jeszcze da się uciac etaty? W jaki sposób w przypadku gdy na wielki sklep jest 3,5 etatu? Żenujący jysk:) Jest już tak żałosny ,że mi sie smiac chce z tych absurdalnych pomysłow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króll
Niech mi dadzą równowartość wszystkich pensji pracowników na sklepie i mogę sam pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihhot
Króll to TY człowieku nigdy na sklepie nie pracowałeś ! pewnie siedzisz w biurze i pierdzisz w benjamina ! 1 dnia juz byś miał dość po ułozeniu poduszek ozdobnych i kocyków...a gdzie reszta łazienka, kołdry poduszki kwadraciaki nie wiesz co piszesz widać i nie zabieraj tutaj głosu...to jest forum dla ludzi pracujących a nie trzymających głowe w chmurach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary bimbrownik
Hihot Ty nie bądź taki spięty, jasne, że gość sobie ironizuje, bo nawet w jakimś Biłgoraju to jedna osoba nie da rady. Jeśli z jakiegoś powodu tkwisz w g****e marki Jysk. to jest jedna rada, rób co do ciebie należ a całą resztę miej tam gdzie oko Larsa nie dosięga. Ot i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta w Biłgoraju w Turku :) by nawet sam rady nie dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Króll
Ciężko to na meteorytowej się pracuje, na sklepach macie "lajcik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popiram kolegę powyżej- weź takie głupoty powymyślaj, żeby na gąskneta wsadzić., a na sklepie jesteśmy weseli bo się bawimy sprzedażą:) a tam tylko kawa i ciastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś wie czy w Łukowej pracuje chociaż jeden sprzedawca bo tam zostało 3.75 etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami kiero dwa zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak w łukowej ktoś na l4 pojdzie ,to niech regionalny jedzie i z********a na kasie a nie wydzwania do sklepów z regionu ,zeby ktoś pojechał z odsieczą. Co za organizacja pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalny nie ma pojęcia o pracy na kasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu się udało sprzedać wszystkie portlandy z magazynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo oddałeś je do nas hehehe!!!12 na stanie zostało .A miała być taka wyprzedaż na koniec!-miano sie pozbywać stanow , robic miejsce ...Reasumując - chcieliśmy dobrze ,a wyszło tak jak zawsze w jysk...Żadnej dobrej wyprzedazy na ogrodowy asortyment w tym roku nie było .Trwała wypżedarz po prostu dłużej ,taka po macoszemu - wypchnięta na bok,gdzieś na marginesie...Rok temu olano wyprzedaż ogrodówki,kazano zabierać zaraz na przełomie VIII/IX ,aby robić miejsce dla hitów meblowych (np komoda Tex ,która wyprzedajemy raptem niecały rok póżniej ,od lipca ,nota bene , juz skręcalismy toto 6 czy 7 razy bo "juz więcej nie będzie" i cudem magazyn centralny odnajduje kolejny sztuki). Czy w tej firmie nie da się nic zrobić z umiarem??? Poduch ogrodowych mam zatowarowanie na 100 % na kolejny sezon...Może myszy coś zeżrą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego już wszyscy nie muszą wiedzieć :) już zgłosiłem twój post do usunięcia hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jes łi fakin ken
hihi ten dzieciak z zaciśniętą pięścią, ludziki na podium medale i puchary oraz wspaniale dobrane motta są po prostu genialne. Uwielbiam rano otwierać maila i juskneta i czytać te monumentalne pierdoły, lepsze do kawy niż pamiętniki z wakacji :D. Chyba regionalni/e mieli szkolenie z wklejania rysunków do wiadomości, bo taki mamy wysyp tego chłamu jak nigdy. To zastępuje mi moja premię, kolegów/koleżanki na zmianie, szacunek klientów, spełnienie zawodowe, zwykłe ludzkie uczucie, że dobrze wykonuje swoją pracę, zdrowy kręgosłup, życie prywatne, możliwość rozwoju itp. A teraz drużyno Jysk, do boju, bawmy się sprzedażą, a wszystko będzie dobrze, ludzie zaczną kupować, ceny zmienią się same, inwentury policzą, dostawy rozładują, półki zapełnią, towary poukładają, meble pokręcą i powskakują do aut, reklamacje rozpatrzą, wykładziny poodkurzają, kasa sama policzy, faktury i zlecenia powystawiają, raty przejdą, codzienne genialne uaktualnienia wejdą w życie a kurz nigdy nie osiądzie na solidnych meblach. A my się bawmy sprzedażą !! Yes we f**** can - jak pisywał łysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hasła są z******te:) Rzeczywiście działają - przynajmniej się pośmiać można. Ja chętnie zajmę się naprawdę tym co sprzedawca robić powinien - sprzedażą ,tylko pytanie , kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może dlaczego szukają kiero do Żywca? Czyżby znowu im ktoś uciekł? :D A przecież tyle płacą ... hahahahah ŻAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już całkiem porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taira
jes łi fakin ken- moje gratulacje lepiej bym tego nie ujela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam nowy system GK kto od dziś zaczął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System jak system ale organizacja tak jak zawsze u nas Zero instrukcji procedur nikt nie wie co i jak z dokumentami do rozliczenia , czarną magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×