Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość geku
Witam O co chodzi z tym systemem GK bo obecnie mam kilka dni wolnych a widzę że znowu coś wprowadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System GK to nowy system który zawroci ci w głowie:) Dosłownie i w przenośni:) Drżyjcie klienci - bo na kasie będzie taki burdel w pierwszych dniach wprowadzenia systemu ,że głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wie ktos co z tym Zywcem ze kiera szukaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gke
A kiedy ten system zaczyna działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy system jest po to by usprawnić nam pracę!Nowy system jest po to ,aby klientowi było lepiej!Nowy system jest po to , aby nam sie nie nudziło! A jest tak jak zawsze ... A u mnie na sklepie odbieramy zwroty ze sklepu internetowego ! - i to dopiero jest bałagan! Żadne GK czy inny nowy system mi nie straszny.Sklep internetowy o niczym pojęcia nie ma , meble połamane, przemoczone trafiaja do nas kurierem , który nie wie co wiezie - reklamację czy regularna przesyłkę, papierów nie ma,zwroty robimy też dla klienta za koszta wysyłki - jednym słowem nie sądziłem ,że cos mnie jeszcze w Jysk zdziwi .A jednak! A więc bawmy się sprzedażą! I podsumowując - ktoś tu się bawi ,ale kosztem pracowników sklepu, choć nam nie do śmiechu (choć na nowych szyldach mam napis "Zwroty zawsze załatwiam z uśmiechem"). Lata świetlne dzielą teorie w Jysk Polska od codziennego życia na sklepie.I tylko szkoda ,że ci , co za to odpowiadają nigdy w praktyce nie odczuwają swoich decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze , że firma sie już sama pogubiła :) Szkoda tylko, że pozwoliliście odejść starym pracownikom , którzy byli bardziej kumaci , jak ci, których teraz przyjmujecie. O wiele lepiej by sie pracowało i nie było by tyle narzekań no ale cóż inne firmy wzieły nas z otwartymi rekami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma jest jak Biedronka sprzed laty. Ile mileliscie cen w srode do rozlozenia. 1000???? to jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinty
a jak tam wesołe szafy??? jakiś idiota albo idiotka ze stolicy naje...b...ał w szafę bzdetów i teraz my musimy układać to badziewie!!! czy naprawdę trzeba błyszczeć pomysłami aby innym dopie p rzyć innym dodatkową robotę? nie pozdrawiam nadgorliwych warszawiaków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ile mileliscie cen w srode do rozlozenia. 1000????" , "A jak tam wesołe szafy" - bawcie się sprzedażą! Hurra jupije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jes łi fakin ken
Cen bywało i po 1500 dla dwóch umordowanych całym dniem osób. I tak zawsze pokazujemy że my ku****a fakin ken. 25 palet dostawy?? sam na magazynie, nie mam gdzie schować = trzeba rozładować?? no to też pokazałem że Ja fakin ken. Wszystko zawsze pokazujemy, że my fakin ken, nieważne jak mało czasu i ludzi by nie było. SAMI SOBIE NON STOP STRZELAJĄC PO KOLANACH. No bo jak ja nie dam rady to znaczy że jestem do D.***py i zamienią mnie na kogoś innego kto będzie fakin ken. Ale i od niego po pewnym czasie zaczną wymagać więcej, do granic możliwości śrubując tzw "produktywność" (podpierając się jakimś wyssanym z palca współczynnikiem stworzonym tak aby usprawiedliwić cięcia kadrowe). A co do wesołych szaf to już kiedyś było, jeszcze w czasach gdy było Nas więcej, jakoś się nie przyjęło. Pomysł debilny, znowu kolejny niepotrzebny obowiązek dla okrojonej załogi. Lepiej ten czas poświęcić na towarowanie półek i koszy, skąd towar naprawdę idzie. Albo na wciskanie chińszczyzny klientom, z czego jest prawdziwy pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest pod kontrolą! Wszystkie ceny są ok! (kartoników "kampania" brakuje , bardzo przepraszam za to , spróbuję w domu jakos na drukarce kolorowej tak dorobić,aby różnicy widać nie było) Przepraszam ,że klientów mało przychodzi,mimo iz reklama w telewizji,na pewno winna jest telewizja ,bo tyle pieniędzy wzięła (coś około 150 tys. za minutę TVP liczy? - prawda to ?), a ja robię co mogę i zieonego indeksu nie ma.Przepraszam. Przepraszam za społeczeństwo ,że mało zarabia. Kryzys w końcu. Zarobki małe ,bo jakoś wszyscy pracodawcy płacący naszej (biedocie)potencjalnej klienteli wpadli na ten sam pomysł "zredukujmy etaty " !!!Więc skoro Jysk przykrócił etaty to zrobiła to większość firm na rynku .I dlatego nasza :klientela" nie ma szmalu.I reklama nic nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a! Kocham Jysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lars udław się tymi złotówkami co dla ciebie zarabiam w pocie czoła, a w zamian dostaje pare złotych i bół kręgosłupa. I jeszcze jedno ch*j ci w d*pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to lepiej polskim kacykom życz . Lars to ma gówno do tego - polska myśl menadżerska robi z Ciebie niewolnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla wszystkich regio, dyrektorków od siedmiu boleści no i " wspaniałych " supporterów hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wam powiem to wam powiem...czy ktoś z was ma kogoś nowego na szkolenie kiera lub lidera?...bo my tak...Na początku jest fajnie z tą osobą a później jak nie ma kiera to rządzi ile się da...masakra to jest nasz sklep i nie pozwolimy nikomu obcemu rządzić a tym bardziej że ta niby osóbka jest nie do zniesienia na każdym kroku z ironią podchodzi a tak było dobrze... niech rządzi u siebie w sklepie do którego trafi i wierzcie mi ...współczuję tym nowym osobom współpracy z tą osobą co my mamy na szkoleniu...masakra...Nie wiem jak my to zniesiemy dalej....Uwolnijcie ją od nas !!! Znowu bądźmy wspaniałą drużyną !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu skąd ją masz, może to nasza była zastępczyni:-), bo jeśli tak to rzeczywiście współczuję, była , jest i zapewne będzie nie do zniesienia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze znajdzie się gnida ,która musi zabłysnąć. Taka kreatura sprzeda nawet własną matkę - by być na świeczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maui
hej do kiedy wpłyną premie roczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premie roczne juz dawno przelane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie wpłyną we wrześniu 2014 o ile ją wyrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie kiedy w końcu ktoś się tą firmą zajmie!Jak może pracować na takim sklepie 2-ie osoby na zmianie,toż to przechodzi ludzkie pojęcie,wymagają od pracowników coraz więcej,roboty przybywa,etaty tną,do czego to zmierza???To jest obóz pracy jesteś kasjerem,rozwozisz towar,między czasie ktoś ci zawraca d**ę w wyborze pościeli,ceny roznosisz,odkurzasz,idziesz z gościem na szafy (bo to pewnie tajny),wycierasz meble,zmieniasz space,zajmuje ci to parę dni,bo zanim ułożysz trzy rzeczy,to podlecisz kilka razy na kasę i zanim wrócisz do układania to minie trochę czasu bo jeszcze trzeba dociąć ceratę lub zrobić zwrot lub rezerwację wklepać,rany.....czy to jest normalne???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do puty nie położysz ch..a na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy jestem ile poszło kasy na spotkanie kierów w Wawie- zamknie się budżet w 300 tysiach czy też trzeba będzie dołożyć, ale co tam najwyżej się zrobi dodatkowe cięcia na sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim ułożysz trzy rzeczy,to podlecisz kilka razy na kasę i zanim wrócisz do układania to minie trochę czasu bo jeszcze trzeba dociąć ceratę lub zrobić zwrot lub rezerwację wklepać, i w końcu wracasz do układania tych pościeli lub kołder a tu znowu porozrzucane to co pare minut temu ułozyłeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ciekawi mnie kiedy w końcu ktoś się tą firmą zajmie!Jak może pracować na takim sklepie 2-ie osoby na zmianie,toż to przechodzi ludzkie pojęcie,wymagają od pracowników coraz więcej,roboty przybywa,etaty tną,do czego to zmierza???To jest obóz pracy jesteś kasjerem,rozwozisz towar,między czasie ktoś ci zawraca d**ę w wyborze pościeli,ceny roznosisz,odkurzasz,idziesz z gościem na szafy (bo to pewnie tajny),wycierasz meble,zmieniasz space,zajmuje ci to parę dni,bo zanim ułożysz trzy rzeczy,to podlecisz kilka razy na kasę i zanim wrócisz do układania to minie trochę czasu bo jeszcze trzeba dociąć ceratę lub zrobić zwrot lub rezerwację wklepać,rany.....czy to jest normalne???!!!" Tuman siedzący na wygodnym fotelu w biurze nigdy tego nie pojmie - jemu w tabelkach się zgadza i dwóch pracowników na zmianie jest ok. Tumana za fraki i do sklepu na miesiąc pracy , niech zobaczy - i niech pokaże ,że dwie osoby na dzien to odpowiednia ilosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czym polegają te systemy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym polegają - tego na razie nikt nie wie , nawet sam gdańsk nie wie. Zamiast sbossa i extendy bedziesz mial/miała te wyżej wspomniane nowe systemy. Przed wprowadzeniem niby jakies pokaz/ szkolenie wam zrobia - i dalej sie martwcie:) Duzo wiecej roboty papierkowej dla opiekuna biura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyski
Może ktoś się wypowie o nowym systemie czy gdzieś działa już na sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×