Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość080808
jest tak pracownicy którzy pracują 2-3 lata zarabiają mniej niż nowo przyjęty pracownik . a jak się o tym gada z regionalnym bo przecież kierownik sklepu nie ma nic do powiedzenia w tym temacie i nic nie może .. to się słyszy będą podwyżki . czekam już na nią rok. uciekam z tej firmy . jeśli chodzi o awans. pfi... marzenia... chyba ze ktoś wyższy szczeblem odejdzie na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvitikulen
Naprawdę tak źle skoro w Wigilie wolne i trafiają się pacjenci którzy w Święta chcą pracować bo zwyczajnie Świąt nie obchodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho siedziec i jesc torty za 100 nps. Czemu piszecie ze jest zle skoro 110% klientów ocenia JYSK na maksa! A to ze ankiety wypełniaja pracownicy a nie klienci i sztucznie zawyza się ocene to co? Małe szczególy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo musieliśmy być na tym samym spotkaniu kierownik chyba Paweł tez miałam pytania z czego teraz sie utrzymują i kim mieszkam czy sama czy wynajmuję co za pytania!!!! Wyśmiałam go nie będe odpowiadać na prywatne pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik DCR
Chyba masz niewielkie potrzeby,skoro chcesz w obecnych czasach zarabiać 1800zł.Nie wiem jak jest w innych regionach polski,ale w radomsku to pracownik wybiera pracodawcę a nie praca jego.Chcecie powiedzieć,że sprzedawca na pełny etat zarabia 1800zł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez premii ta a ile na DCR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam do dcr nie zwykły pracownik a nawet ZASTEPCA KIEROWNIKA i co mozna ? no a OPIEKUN MAGAZYNU ma 150-200zł netto więcej. Więc jak ktoś pisze że Jysk zle nie płaci to mnie kur@@@ krew zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1800 to jest najwyzsza placa akurat w duzym miescie jako sprzedawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dzisiaj otrzymałem podwyżkę i bardzo bardzo się cieszę że moja praca została doceniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się ciesz bo następna za trzy lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tej podwyżki?? 100 zł BRUTTO????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie pare lat temu zatrudnilam sie w krakowie w jysku z powodu śmierci brata musiałam się zwolnić po jednym dniu pracy .Obecnie mieszkam w Warszawie dostałam propozycje pracy w jysku nie pisałam tego jednego dnia w cv pytanie czy pracodawca jysk bedzie wiedział ze pracowałem i zwolniłam sie 7 lat temu czy to gdzieś będzie zapisane komputer albo dokumenracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli miałeś podpisaną umowę a SM wypełnił wszystko w systemie to stosuje sie opcję ponowne zatrudnienie. A co do pytania, prawdopodobnie Twoje dane będą w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te pare lat jak napisalam to bylo chyba z 10 lat temu przepracował dwa dni i musiałam się zwolnić nawet po tylu latach bede w systemie jysk.Chciałabym tam pracować ale nie nam ochoty się tłumaczyć czego sie zwolnilam.myślałam ze po 10 latach nie bedzie mnie w systemie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik DCR
W DCR płace są trochę inne. Nowy pracownik na początek zarabia około 2400-2500 ne ręke.Średnio raz w roku jest podwyżka. Po kilku latach spokojnie około 3000-3100 się wyciąga.Dlatego dziwnie się czuje,jak ktoś piszę że chce zarabiać 1800zł.Pozdrawiam z Radomska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię zeby po 10 latach twoje dane tam były owszem jesli chcesz duplikat zaświadczenia pracodawca ma obowiązek 50 lat trzymać takie dokumenty ale nie wydaje mi sie zeby ktoś sie zorientował ze pracowalas w jysk przez dwa dni czy jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że się zorientują po numerze pesel a nowemy pracodawcy jesteś zobowiązany przedstawić wszystkie świadectwa pracy jeśli to zataisz to Cię zaraz w*******lo z roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcbfhgfh
co za glupoty piszesz.Jesli nie wpiszesz w cv ze gdzies pracowales to nic nie musisz pokazywac.Nie wprowadzaj ludzi w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty piszesz straszne nikt sie nie zorientuje po numerze pesel że ktoś pracował 10 lat temu a jeśli chodzi o cv jak czegoś nie wpiszesz to tego nie ma. Do niczego człowiek nie jest zobowiązany miałem podobny problem w firmie przepracowałem 7 dni i sie zwolniłem nie umieszczałem tego w cv bo nie musiałem i tyle.Jeśli nie wiesz i się nie znasz to nie pisz głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za problem powiedziec na rozmowie że pracowało się 1 dzien? Przecież nikt cie za to nie wywali. Dzisiaj firma bierze kazdego kto ma ręce i nogi i chce u nas pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nikt normalny nie wpisuje w cv jednego dnia w pracy. Wydaje mi się że po peselu nie sprawdzą czy ktoś pracował 10 lat temu musieli by chyba dobrze poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt po numerze pesel tego nie sprawdzi a co to policja czy FBI podajesz dane dowodu i ci wyskakuje wszystko o tobie to tylko pracodawca bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę ale temat sobie znależliście lepiej niech ktoś powie jakie podwyżki dostaliście ile można się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie kiedy przeprowadza się rozmowy PDP, i czego one dotyczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zamiast zajmować się pierdołami powiedzcie ile podwyżki dostaliście bo u nas jeszcze cisza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to są rozmowy PDP? Jestem nowy, i trochę się ich boję. Kiedy się je przeprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cisza taka bo chyba katalogi mebli online drukujecie? Odkrycie 21 wieku. Mając internet, obrotowe monitory, dodatkowe komputery przy materacach, smartfony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie już podwyżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiecie na co idzie kasa, która mozna by przeznaczyć na podwyżki i premie dla pracowników.... na bzdety totalne, banery, fryzy, szmaty do powieszenia, kampanie z d*** co tydzień. Co nas ma motywować do pracy? Duch firmy? Chyba logiczne ze kasa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×