Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość grsgrdh
centralna polska 200zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Południe od 100 do 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możecie napisać czy podwyżki dla wszystkich czy tylko lizusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie ustalił bym.po adresie ip i nic bym Ci nie dał jak większości z tych wiecznie nie zadowolonych piszących tylko na forum , a w pracy najlepszych kumpli kierowników bo tylko na forum jesteście tacy mocni ale po mimo tego jest tu mnóstwo krytycznych ale celnych uwag te można czytać BO TO LUDZIE KTÓRZY COŚ Wnoszą a nie tylko narzekają by narzekać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki już dawno poszły do kadr jak ty do tej pory nie wiesz ile dostałeś podwyżki to to oznacza tylko jedno - że nic nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I trafił nam się informatyk. Tylko dlaczego pracujesz w handlu i zaginasz za dwóch, zamiast siedzieć za biurkiem?? Niedługo pewnie na jyskowolizodupcowej stronie będą zamieszczać adresy niepokornych, którzy nie wychwalają firmy i nawet mają o niej złą opinię. A informacje o wysokości podwyżki powinny być już znane wszędzie - czekają, żeby ludzie niezadowoleni z podwyżki i chcący złożyć wypowiedzenie, pracowali jeszcze w najgorętszym okresie grudniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość że Śląska
Aneksy są już zatwierdzone. DM pracują szybko i solidnie. .. W tej kwestii . Kwoty podwyżek ustalone z kierownikiem sklepu. Czasem sprawiedliwe , czasem mniej... Na południu kraju nawet 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten informatyk to może z działu IT ?? :p ci co tak wspaniale „ułatwiają” nam życie, wprowadzanie jakiś durnych zmian w systemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackowski
Kwoty nie podane bo jeszcze trzeba wysłać na urlop, który dla pracodawcy jest ważny bo za niego dużo płaci.. Dlatego robaczki urlopy są ważniejsze niż wasze place bo i tak przyjdzie jakiś durren za was co zrobi może mniej 3,-5,tys mniej obrotu dziennie i tak dla jysk lepiej a jak jeszcze wrzuci fotę na fejsie jak dekoruje sklep to już wogole jest więcej wart niż wy stare precle pracujace po 10 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas kierownik zarobiony, PDP nima kiedy zrobić, a rozdać po prostu nie może. Wszyscy w sumie wyj****e mają już, teraz nowo zatrudnieni mają wyzsze podstawy od ludzi pracujących po dwa lata, trzy lata. Takie kabarety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie te 2700???????? Ja po 3 latach (ponad) mam 2400 na cały etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nowy pracowni został przyjęty i na start dostał 2700 brutto masakra co za firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kvitikulen
Trochę już nie rozumiem niektorych ludzi ktorzy wyrazają tutaj swoje zadanie. Najpierw tematem przewodnim byly podwyzki. Jak juz podwyżki zostaly klepniete to teraz znalazl sie inny problem z nowymi pracownikami ktorzy na start dostają 2700. Ciekawe co jeszcze wymyslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za czasy żeby nowy pracownik zarabiał wiecej od starszego a może co za firma cos z jysk jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ja mam poradzić ciągłe biadolenie nie ma sensu podwyżek nie ma dalej kowalski z ulicy przychodzi na dzień dobry dostaje 2700 wiecej od pracownika która pracuje kilka lat .Jysk w kulki leci.Samo pisanie ojej nie ma podwyżki czy to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym razem faktycznie troche przegieli i myśle że nawet fejsbukowcy bedą oburzeni, no chyba że odpowiada im zarabianie mniej od nowych pracowników hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może się zwolnimy i zatrudnimy się na nowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbrawo
To jakies potwierdzone info? Ma ktoś świeżaka który dostaje 2700? Czyli reszta dostanie niby podwyżki a to zwykle wyrównanie i będzie dostawać po 4 latach tyle co świeżak?, brawo wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jestem nowym pracownikiem dostałam 2700 brutto podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako nowy pracownik spoko 2700 brutto ale gdybym była starszym pracownikiem byłabym wsciekła że ktoś nowy dostaje wiece ode mnie dostałam prace warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się porobiło stary zarabia mniej od kogoś nowego. Ale mi podwyżki po prosu zrównają płace wszyscy będą zarabiać tyle samo kowalski który pracuję 6 lat bedzie miał tyle samo co nowy kowalski ZERO motywacji.Czas pomału szukać innej roboty chyba to już jest ten czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżykkkkkk
a czemu nowy pracownik ma zarabiać mniej od tego z większym stażem? pracuje tak samo ciężko, ta sama robota jest do zrobienia. to czego się czepiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jasne dlaczego ma zarabiać wiecej chodzi o motywację i chęć utrzymania starej ekipy.osoba ktora pracuje dla firmy 5 lat czy 10 nie powinna zarabiać tyle samo co nowa osoba owszem placa dla nowych powinna wzrastać ze stażem pracy ale o czym my mówimy to jysk rzadkością pewnie jest ze ktoś bedzie pracował dla nich 10 lat rotacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witamy w Polsce kraj murzynów robic i sie zarobić .Brat pracuje w angli odpowiednik jysk nie opcji żeby ktoś nowy zarabiał tyle co pracownik np z 5 letnim stażem.I bez komentarzy jak cos sie nie podoba to jedz do anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha pracownicy cieszą się z podwyżek a tak naprawdę dostali wyrównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co narzekać praca jest.pensja regularnie wplywa na konto. Zawsze mogłoby być gorzej. Takie czasy trzeba mieć w sobie trochę pokory i być bohaterem ale napewno nie tutaj na forum.pozdrawiam wszystkich narzekajacych tych mniej i tych więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżykkkkkk
a jaką satysfakcję ma mieć nowy pracownik? ma być zmotywowany tym że zarabia mniej niż ten ze stażem? powinny być zrównane wynagrodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
południe Polski podwyżka 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jeżyk chyba nie wiesz co piszesz !!! nowy pracownik NIC kompletenie nie UMIE ! obsługa kasy, klientów, itp itd u mnie na sklepie pracuja osoby po 3 lata i nie umieją podstawowych rzeczy i tak samo dostaja podwyżki premie jak sie uda itp. ale trzeba za nich pewne rzeczy robić bo są poprostu tępe i nie można ich nauczyć choćby sie tłumaczyło jak dziecku przedszkolu. I taka osoba ma zarabiać więcej jak JA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdej pracy wysokość wynagrodzenia zależy od stażu, umiejętności, zaangażowania itp. U nas jak widać nowy pracownik pracuję tak samo jak ten z 10 letnim stażem, także proponuję im nie pomagać i zobaczymy jak sobie będą radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×