Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darekv

Czy mogłabyś być z dziwkarzem

Polecane posty

Gość zlypomysl
ile ty tych dziwek musiales przeleciec przez te 8 lat!!!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie mówił
Przyznać sie kobiecie do chodzenia na dziwki to jak urżnąć sobie jaja. Trzymaj się wersji z kilkoma dziewczynami i będzie ok. Co do pomysłu że laska dowie się od życzliwego to jest to dość śmieszne, przynajmniej dla mnie. Reklamowałeś się że jedziesz poruchać czy co ? Ogłaszałeś to znajomym i rodzinie? Bo sądzę ze oprócz profesjonalistek wie o tym najwyżej kumpel albo kumple z którymi na te panie jeździłeś. Nie wiem jakich masz kumpli co prawda, ale moi to na torturach by dopiero puścili parę z gęby na ten temat, szczególnie jakbym wcześniej uprzedził żeby byli cicho. Nic nie mów, nie zdradzaj i powinno być ok. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzjej
powiedz jej ale po slubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie mówił-- myślę tak samo gdybyś spytał psychologa,to też by ci tak doradził.. ale test na HIV,HBS,WR to sobie chłopaku koniecznie zrób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlowa perla
troche przechlapane masz :P ja jakos dziewczyna z 1 str nie chcialabym wiedziec bo wiem ze bym rozpamietywala to i sie zadreczala. zaraz bym pewnie miala mysli w stylu a co bedzie jak bede z nim a on zrobi to kolejny raz, takze obietywnie stwierdzajac lepiej nie mowic, chociaz z 2 str nie chcialabym zeby moj ukochany mydlil mi oczy mowiac ze mial "tylko pare dziewczyn" bo to jednak klamstwo jakby nie bylo, a jesli kiedys sie wyda przypadkiem napewno ja zrani i straci do ciebie zaufanie... chociaz wiesz zawsze w razie co mozna kupic duzy bukiet kwiatow i prosic o wybczenie tlumaczac sie ze chcialo sie jak najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie mówił
perlowa perla Czego oczy nie widza tego sercu nie zal. Na przeprosiny i wyjaśnienia zawsze będzie czas, czy beda skuteczne nie wiadomo. Ale nie wiadomo tez czy kobieta nie kopnie go w dupe gdy sie dowie o profesjonalistkach. O byłych najlepiej nie rozmawiać, a juz nigdy nie porównywać obecnej kobiety z byłymi w rozmowie z nią. Ja wiem ze sa kobiety ktore to przełkna ale nie wiadomo z jaka ma sie obecnie do czynienia wiec lepiej nie ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkaweczy
jej powiedzial ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazonaaaa
i pomyslec ze to moze byc moj facet! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemoww
nie mow!!!!! a twojej dziewczynie wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeeee

A ty bys byl jak by ci oznajmila ze byla kiedys np 8lat dziwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×