Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darekv

Czy mogłabyś być z dziwkarzem

Polecane posty

Gość nudny niesamowicie
Dziewczynki gdyby wszyscy faceci byli takimi przystojnymi czarusiami to do dzisiaj z drzewa byście nie zlazły :D Ci czrusie maja niestety pusto w główeczce i prochu raczej nie wymyslą. Prawda jest taka że wszyscy wielcy mysliciele, wynalazcy, naukowcy to byli raczej tacy nudni okularnicy, których żadna nie chciała. Tylko że dzieki nim macie te swoje komóreczki, samochody, telweizory a nawet podpaski :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
jak to nic sensownego;) Rafcio był sensowny i dokonałam natychmiastowej konsumpcji;) Ale tak boskie ciało zdarza się rzadko:( to smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
pusto w głowie? nie sądzę, opisany przeze mnie studiował dziennie dwa bardzo trudne kierunki, był zajebiście oczytany i w dodatku miał świetne poczucie humoru ;) achhhhhhhh.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne, najpierw piszesz o pójściu w miasto poruchać, a teraz kręcisz, że o wyrwanie chodzi" ale pisałem o lachonie z wyższej półki... a z takimi cięzko w 2-3 godziny... tzn oczywiscie mozna wbic sie do dobrego klubu 25+, wyłapać napaloną manadzerke z jakiejs korporacji, ktora przyszla sie zabawic, albo złą na swojego bezczelnego faceta, ktora chce sie na nim zemscic... ale to juz wiekszy problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chopck Byłabym z taki mfacetem, każdy ma prawo się zmienić. Ale byłby jakis czas pod uwazną obserwacją, a mnie jest trudno oszukać, bo naiwna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne - przystojni faceci maja pusto w głowie :D:D:D a piekne kobiety to tipsiary bez mózgu :D niech żyje leczenie kompleksow... Ps studia to akurat zaden wyznacznik - ze mną pokonczylo je mase debili, z dobrymi wynikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"konkretem jest ten temat... pozujesz na osobę uduchowioną i mocno wierzącą, nawet jesli nie napisalas tego wprost to taka byla intencja....\" To Twoja interpretacja. Nigdzie tego nie piszę. Starałam się wybadać sprawę. \"a ziejesz jadem w tym temacie, aż zacząłe,m nad zaszczepieniem się przeciw Tobie zastanawiać\" Zieję, przyznaję. PSM, a może BSE... kto wie. Lepiej się zaszczep :D \"Rozumiem, ze religijnosc niejedno ma imie, fray Tomas de Torquemada i Girolamo Savonarola to Twoi guru, Święte Oficjum to Twoja ukochana instytucja, ale Chrystus mowil, by nadstawiac drugi policzek...\" Znów wkładasz coś komuś w usta, albo jak wolisz pod palce. Widać Cię uraziłam, bo dorównujesz w tym najbardziej jadowitym sposobom zdyskryminowania Ciebie, jakie widziałam na kafe. Aż chce się powiedzieć \"kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem\". Ps. zwróć uwagę, że zapytałam o to raz i nie wracałam do tematu. \"dzięki temu nie muszę jechać totalną hipokryzją i mówię wprost jak jest. I prawda jest taka, że tak posępuje zdecydowana więszkość zdewociałych wiernych, tyle tylko, że tak jak Ty, nie przyznają się do tego głośno\" Uważasz, że jestem zdewociałą wierną? Milutko. A to podobno mi jad z zębów kapie. Ja to przynajmniej się do tego przyznaję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
faktycznie-żadem wyznacznik, skoro nawet ty skończyłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny niesamowicie
Panie komiczne wszyscy wielcy wynalazcy, naukowcy, mysliciele to raczej nie byli wielcy podrywacze, czarusie, z super poczuciem humoru, bajerujący kobiety a raczej brzydale, nudziarze zainteresowani tylko swoimi sprawami. Tylko, że dzieki nim mamy całą cywilizację. Przystoni czarusie do dzisiaj skakaliby po drzewach i prostowali banany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
piękne kobiety to piękne kobiety, tipsiary bez mózgu to osobny gatunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
:o nudny-masz bardzo dobry nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny niesamowicie
Mam taki nick poniewaz sam jestem takim nudziarzem :classic_cool: Z jednej strony zazdroszczę trochę takimi bajerantami czarusiami ale z drugiej strony gardzę nimi bo wiem, że dzieki takim ludziom jak ja mamy postęp :classic_cool: Czarusie maja pusto w głowce i potrafia tylko czarować a nic nie potrafia wymyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi sie czytac całosci
nieważne dzięki komu mamy postęp- żadna w tym Twoja zasługa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny niesamowicie
W tej chwili jeszcze nie ale mam nadzieję, że wniose jakąs cegiełke do rozwoju nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudny niesamowicie
Pewnie tak to juz jest w naturze że potrzebni sa i tacy nudziarze i tacy czarusie. Gdyby nie było czarusi kobiety zostałyby lesbijkami i nie miałby kto rodzic dzieci. z kolei gdyby nie było nudziarzy do dzisiaj nie zeszlibysmy z drzewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiemtego
A czy Ty, Haris, byłabyś zadowolona, jakby się okazało, że dbasz o siebie całe życie, a nagle chorujesz na raka, bo twój wybranek zapomniał Ci powiedzieć, ze przez 8 lat posuwał ukraińskie k**wy tuzinami ???? to rak jest zarazliwy ??! chyba czegos nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zaraźliwy
rak szyjki macicy powstaje pod wpływem wirusa, który w ogóle nie bytuje w pochwach dziewic (rak szyjki macicy jest ewenementem u takich kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiemtego
nie wiedzialam....... ja poznalam faceta ktory mi mowil ze kiedys byl kilka razy na prostytutkach ale bardzo dawno temu jak byl mlody.....czy myslicie ze od tego mozna sie uzaleznic? teraz zaczynam myslec ze moj facet mogl mnie oczukac pewnie chodzil tam kilka lat a nie kilka razy jak mowil :( ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE chcialabym takiego
kurwiarza jak ty i najgorsze ze mozesz ja czyms zarazic mozesz byc nosicielem jakiejsc wenerycznej choroby ktora tobie nie szkodzi au ciebie sie nie uaktywniła a jej moze zaszkodzic i to bardzo np.rak szyjki macicy powstaje czesto z powodu bakterii jakie przeniesie partner na partnerke w wyniku stosunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE chcialabym takiego
według La Strady co 3 prostytutka była, jest lub bedzie nosiscelem jakiejs wenerycznej choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE chcialabym takiego
a ty ile kurew zaliczyłes???? pewno minimum z dziwek 50 przeleciales przez 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest zaraźliwy
rak szyjki macicy nie jest od bakterii winnym jest tu wirus brodawczaka ludzkiego HPV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm widzę że się temat zjechał
Mi mój facet powiedział, że bywał przez kilka lat u prostytutek, jak był samotny... nie wypytywałam, czy od czasu do czasu, czy regularnie, jego przeszłość i jego sprawa... nie wracaliśmy do tego tematu, uznałam, że powinnam chyba docenić odwagę i szczerość i go nie gnębić już. Jest najlepszym facetem, jakiego w życiu znałam, czuły, kochający, czyta po prostu w moich myślach, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, więc niby wierzę, że się zmienił, że to samotność, że teraz tego nie robi... chociaż jakiś niesmak wtedy poczułam, zawsze uważałam, że płacenie za seks jest żałosne. Ale znam też mnóstwo takich, którzy notorycznie czarują kobiety tylko dla seksu i porzucają, wiec może lepiej zapłacić niż złamać komuś serce.. Natomiast pojawia mi się czasem jedna wątpliwość - dopóki jest dobrze to jest dobrze, a co będzie, jak przyjdzie kryzys, problemy? On już to wie, że wcale nie trzeba sie starać i zabiegać, wystarczy wyciągnąć kasę z portfela, jakie to proste, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiemtego
rozumiem ze przez te 8 lat nie miales zadnej dziewczyny? tylko dziwki????????? jesli nie chcesz jej krzywdzic to je nie mow!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeciez życzliwi i tak jej
powiedzą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiemtego
Przeciez życzliwi i tak jej ale jacy zyczliwi? niby po co miałby ktos jej o tym mowic i mieszac sie w czyjś zwiazek? nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×